ҚР MКМ-нiң 2001 жылғы 18 қыркүйектегi N 1306 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 24 маусымдағы N 582 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 19 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1924. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 608 бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексiне (Салық кодексiне) сәйкестендiру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы кiрiс министрiнiң "Салық есептiлiгiн жасау ережелерiн бекiту туралы" 2001 жылғы 18 қыркүйектегi N 1306 бұйрығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған бұйрықпен бекiтiлген акциз бойынша (400.00 нысан) Декларация жасау Ережелерiнде:
1) 31-тармақтың 2) тармақшасының тоғызыншы абзацындағы "өндiрiстiк қажеттiлiктерге пайдаланылған алдағы өткiзулер үшiн ерте сатып алынған бензин" деген сөздер "ҚР аумағында одан әрi өткiзу үшiн сатып алынып, өздерiнiң өндiрiстiк қажеттілiгi үшiн пайдаланылған бензин" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 400.05 нысанның YII тармағының 400.05.002 жолындағы "өзiнiң өндiрiстiк қажеттiлiктерiне ҚР өткiзу мақсатында сатып алынған бензиндi" деген сөздер "ҚР аумағында одан әрi өткiзу үшiн сатып алынған бензиндi өздерiнiң өндiрiстiк қажеттiлiгi үшiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Заң департаментi (Ә.Базарбаева) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Министр

О внесении изменений в приказ МГД РК от 18 сентября 2001 года N 1306
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 582. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2002 года N 1924. Утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10.12.2002г. N 608 (V022079)
Примечание РЦПИ. Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 582 утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10.12.2002г. N 608.
В целях приведения в соответствие с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Внести в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 18 сентября 2001 года N 1306 "Об утверждении правил составления налоговой отчетности" следующие изменения:
в Правилах составления Декларации по акцизу (форма 400.00), утвержденных указанным приказом:
1) в абзаце девятом подпункта 2) пункта 31 слова "ранее приобретенному бензину для дальнейшей реализации, использованному на собственные производственные нужды" заменить словами "использованному на собственные производственные нужды бензину, приобретенному для дальнейшей реализации на территории РК";
2) в пункте VII строки 400.05.002 формы 400.05 слова "бензина, приобретенного в целях реализации в РК на собственные производственные нужды" заменить словами "на собственные производственные нужды бензина, приобретенного для дальнейшей реализации на территории РК".
2. Юридическому департаменту (А. Базарбаева) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной
регистрации.
Министр