"Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушілiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру өтеулерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 1 шілдедегі N 302 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 27 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1932. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру өтеулерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177   бұйрығына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
тақырыбындағы "сақтандыру өтеулерін" деген сөздер "сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "сақтандыру өтеулерiн" деген сөздер "сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген Бұйрықпен бекiтiлген Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағидада:
1) тақырыбындағы "сақтандыру өтеулерiн" деген сөздер "сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтiн бойынша "сақтандыру өтеулерiн" және "сақтандыру өтемi" деген сөздер тиiсiнше "сақтандыру төлемдерiн" және "сақтандыру төлемi" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтiн бойынша "жергiлiктi қаржы органы", "жергiлiктi қаржы органдары", "жергiлiктi қаржы органдарының" және "жергiлiктi қаржы органының" деген сөздер тиiсiнше "жергiлiктi уәкiлеттi орган", "жергiлiктi уәкiлеттi органдар", "жергiлiктi уәкiлеттi органдардың" және "жергiлiктi уәкiлеттi органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақта:
екiншi абзацтағы "жасайды" деген сөзден кейiн "және бекiтедi" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзацтағы "басшысы" деген сөздiң алдынан "қаржы қызметiнiң" деген сөздермен толықтырылсын;
13-тармақтағы "министрлiгiнiң Бюджет департаментiне немесе жергіліктi қаржы органына бекiтуге" деген сөздер "Министрлiгiне немесе жергiлiктi қаржы органына келiсуге" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "министрлiгiнiң Бюджет департаментi" деген сөздер "министрлiгi" деген сөзбен ауыстырылсын, "қарастырады" деген сөз "келiседi" деген сөзбен ауыстырылсын;
15-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "бекiтедi" деген сөз "келiседi" деген сөзбен ауыстырылсын, "Бюджет департаментiне жетекшілiк ететiн" деген сөздер алынып тасталсын;
екiншi абзацтағы "бекiтедi" деген сөз "келiседi" деген сөзбен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "Бекiтiлген", "бекiткен" деген сөздер тиiсiнше "Келiсілген", "келiскен" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақта:
бiрiншi абзацта:
"бекітілуі" деген сөзден кейін "және келiсiлуi" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бекiтiлген" деген сөзден кейiн "және келiсілген" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацта:
"бекiтiлмесе" деген сөзден кейiн "және келісілмесе" деген сөздермен толықтырылсын;
"бекітуге" деген сөз "және келiсуге" деген сөздермен толықтырылсын;
"бекiтілгенге" деген сөзден кейiн "және келiсiлгенге" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзацтағы "бекілмесе" деген сөзден кейiн "және келiсiлмесе" деген сөздермен толықтырылсын;
19-тармақтың бiрiншi абзацында:
"бекiтілген" деген сөзден кейiн "және келiсiлген" деген сөздермен толықтырылсын;
"бекiтiлсе" деген сөзден кейiн "және келiсілсе" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июля 2002 года N 302. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2002 года N 1932. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177  "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в заголовке слова "страховых возмещений" заменить словами "страховых выплат";
в пункте 1 слова "страховых возмещений" заменить словами "страховых выплат";
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений, утвержденных указанным Приказом:
1) в заголовке слова "страховых возмещений" заменить словами "страховых выплат";
по всему тексту слова "страхового возмещения" и "страховое возмещение" заменить соответственно словами "страховой выплаты" и "страховую выплату";
по всему тексту слова "местный финансовый орган", "местные финансовые органы", "местных финансовых органов" и "местного финансового органа" заменить соответственно словами "местный уполномоченный орган", "местные уполномоченные органы", "местных уполномоченных органов" и "местного уполномоченного органа";
в пункте 12:
в абзаце втором после слова "составляет" дополнить словами "и утверждает";
в абзаце третьем после слова "руководителем" дополнить словами "финансовой службы";
в пункте 13 слова "на утверждение в Бюджетный департамент
Министерства" заменить словами "на согласование в Министерство";
в пункте 14 слова "Бюджетный департамент Министерства" заменить словом "Министерство", слово "рассмотрение" заменить словом "согласование";
в пункте 15:
в абзаце первом слово "утверждаются" заменить словом "согласовываются", слова "курирующим Бюджетный департамент" исключить;
в абзаце втором слово "утверждаются" заменить словом "согласовываются";
в абзаце третьем слова "утвержденной", "утвердившей" заменить соответственно словами "согласованной", "согласовавшей";
в пункте 16:
в абзаце первом:
после слова "утверждены" дополнить словами "и согласованы";
после слова "утвержденных" дополнить словами "и согласованных";
в абзаце втором:
после слова "неутверждения" дополнить словами "и не согласования";
после слов "на утверждение" дополнить словами "и согласование";
после слов "до утверждения" дополнить словами "и согласования";
в абзаце третьем после слов "не утверждается" дополнить словами "и не согласовывается";
в абзаце первом пункта 19:
после слова "утвержденных" дополнить словами "и согласованных";
после слова "утверждены" дополнить словами "и согласованы";

19-1-тармақтағы "бекiтiледi" деген сөзден кейiн "және келiсiледi" деген сөздермен
толықтырылсын;
19-2-тармақта:
үшiншi абзацтағы "жасайды" деген сөзден кейiн "және бекiтедi" деген сөздермен толықтырылсын, "министрлiгiнiң Бюджет департаментiне немесе жергілiктi қаржы органына" деген сөздер "министрлiгiне немесе жергіліктi қаржы органына келiсуге" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "Республикасы Қаржы министрлiгi Бюджет департаментiнiң функционалдық басқармаларын" деген сөздер "Республикасының Қаржы министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын, "және Бюджет департаментiне жетекшiлiк ететiн Қаржы вице-министріне немесе тиiстi жергiлiктi қаржы органының басшысына ұсынады" деген сөздер алынып тасталсын;
бесiншi абзацта:
"бекiтiледi" деген сөз "және келiсiледi" деген сөздермен толықтырылсын;
"бекiтiлген" деген сөз "келiсiлген" деген сөзбен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың барлық мәтiнi бойынша "бекiтiлген" деген сөз "және келiсiлген" деген сөздермен толықтырылсын;
19-3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19-3. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi бекiткен және Қаржы министрлiгiмен немесе жергiлiктi уәкiлеттi органдармен келiсiлген жиынтық сметалар мен жиынтық сметалардың өзгеруi туралы анықтамаларды тiркеудi Қаржы министрлiгi немесе жергiлiктi уәкілетті органдар жүзеге асырады, ал бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi бекiткен жеке сметалар мен жеке сметалардың өзгеруi туралы анықтамаларды тiркеудi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi жүзеге асырады.";
мынадай мазмұндағы 19-4-тармақпен толықтырылсын:
"19-4. Ақылы қызмет түрлерiн және ақылы қызметтер бойынша кiрiстер мен шығыстардың жылдық сомасын сақтай отырып, Бiрыңғай бюджет сыныптамасының бюджет шығыстары функционалдық сыныптамасының кодтары өзгерген жағдайда, жеке (жиынтық) сметалар жаңа кодтарға сәйкес бекiтiледi, ал белгiленген тәртiппен бекiтiлген және келiсiлген жеке (жиынтық) сметалар жоғарыда аталған кодтар өзгергенге дейiн қайта бекiтуге және қайта келiсуге жатпайды. Осындай сметалар бюджеттік бағдарламалар әкiмшiлерiнiң кодтардың өзгеруi туралы қолдау хатының негiзiнде Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманың өзгерген кодтары бойынша қазынашылық аумақтық органдарында қайта ресiмдеуге жатады.";
21-тармақтағы "Бюджет департаментiне" деген сөздер "Қаржы министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақтағы "Мемлекеттiк мекемелердiң" деген сөздердiң алдынан "Мемлекеттiк органдардан басқа," деген сөздермен толықтырылсын;
24-тармақта:
бiрiншi абзацта:
"бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетi берген рұқсат негiзiнде;" деген сөздер алынып тасталсын;
"(бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне, сол сияқты және оның ведомстволық мемлекеттiк мекемелерiне)" деген сөздер "мемлекеттiк мекемелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Егер демеушілiк және қайырымдылық көмек жасаушылардан жазбаша өтiнiш алу мүмкiн болмаса, онда:

в пункте 19-1 после слова "утверждается" дополнить словами "и согласовывается";
в пункте 19-2:
в абзаце третьем после слова "составляет" дополнить словами "и утверждает", слова "в Бюджетный департамент Министерства" заменить словами "на согласование в Министерство";
в абзаце четвертом слова "функциональные управления Бюджетного департамента Министерства" заменить словом "Министерство", слова "и представляют на утверждение вице-Министру финансов, курирующему Бюджетный департамент или руководителю соответствующего местного финансового органа" исключить;
в абзаце пятом:
после слова "утверждается" дополнить словами "и согласовывается";
слово "утвердившей" заменить словом "согласовавшей";
по всему тексту абзаца шестого слово "утвержденной" дополнить словами "и согласованной";
пункт 19-3 изложить в следующей редакции:
"19-3. Регистрация сводных смет и справок об изменении сводной сметы, утвержденных администраторами бюджетных программ и согласованных с Министерством финансов или местными уполномоченными органами, осуществляется Министерством финансов или местными уполномоченными органами, а регистрация индивидуальных смет и справок об изменении индивидуальной сметы, утвержденных администраторами бюджетных программ осуществляется администраторами бюджетных программ.";
дополнить пунктом 19-4 следующего содержания:
"19-4. В случае изменения кодов функциональной классификации расходов бюджета Единой бюджетной классификации при сохранении вида платных услуг и годовой суммы доходов и расходов по платным услугам, индивидуальные (сводные) сметы утверждаются согласно новым кодам, а утвержденные и согласованные в установленном порядке до изменения вышеуказанных кодов индивидуальные (сводные) сметы не подлежат переутверждению и пересогласованию. Такие сметы на основании ходатайств администраторов бюджетных программ об изменении кодов подлежат переоформлению в территориальных органах казначейства по измененным кодам Единой бюджетной классификации.";
в пункте 21 слова "Бюджетному департаменту" заменить словами "Министерству финансов";
пункт 23 после слов "получаемых государственными учреждениями" дополнить словами ", кроме государственных органов";
в пункте 24:
в абзаце первом:
слова ": администратору республиканских бюджетных программ - на основании разрешения, выданного Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан;" исключить;
слова "(как администратору бюджетных программ, так и его подведомственным государственным учреждениям)" заменить словами "государственным учреждениям";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"В случае, когда письменное заявление от вносителей спонсорской и благотворительной помощи, получить невозможно, то:

1) егер демеушілік және қайырымдылық көмектi Қазақстан Республикасының заңды тұлғалары немесе резидент еместер көрсететiн болса, жазбаша өтiнiштiң орнына Демеушiлiк және қайырымдылық көмек алушы мен жасаушының арасындағы шарт ұсынылады;
2) егер демеушiлiк және қайырымдылық көмектi жеке тұлғалар көрсетсе, демеушілік және қайырымдылық көмек үшiн шотқа ақшалай қаражат есептеуге жазбаша өтiнiшсiз жол берiледi.";
29-тармақта:
бесiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң", "Қазақстан Республикасының Денсаулық жөнiндегi агенттiгiнiң" деген сөздер алынып тасталсын;
отыз төртiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасының Денсаулық iстерi жөнiндегi агенттiгiнен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiнен" деген сөздермен ауыстырылсын;
35-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
1) "Осы Ереженiң 29-тармағында көзделген қылмыс жасауда сотталғандар, сезiктілер мен айыптылар, психиатриялық ауруханадағы пациенттер үшiн, ақыл eci кемiс балаларға арналған интернат үйлерiнде, психоневрологиялық интернаттарда, ата-аналарының қарауынсыз қалған балалар мен жетiм балаларға арналған бiлiм мекемелерiнде тұратындар үшiн сатып алынатын тауарлар мен қызметтердi қолма-қол ақшамен төлеген кезде банктiк қызметтерге ақы төлеу депозиттiк сома есебiнен жүргiзiледі.";
2) N 1 "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелердiң ақылы қызмет көрсетулерiнiң тiзбесi" қосымша осы Бұйрыққа N 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3) N 2 "Мемлекеттiк мекемелердiң ақылы қызмет көрсетудi сатудан алатын қаражаты бойынша кiрiстер мен шығыстардың жиынтық сметасы" қосымша осы Бұйрыққа N 2 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
4) N 2-1 "Мемлекеттiк мекемелердiң ақылы қызмет көрсетудi сатудан алатын қаражаты бойынша кiрiстер мен шығыстардың жеке сметасы" қосымшада:
оң жақ жоғарғы бұрыштағы "сақтандыру өтеулерiн" деген сөздер "сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
1 "Көрсеткiштер" бағанындағы "қаражат" деген сөз "ақшалай қаражаттың" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) N 2-2 "Мемлекеттiк мекемелердiң _______ жылға арналған ақылы қызмет көрсетудi сатудан алатын қаражаттары бойынша кiрiстер мен шығыстардың жиынтық (жеке) сметасын өзгерту туралы анықтама" қосымша осы Бұйрыққа N 3 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
6) N 3 "01 ________ ж. арналған бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелердiң ақылы қызмет көрсетудi сатудан алатын қаражатын пайдалану туралы есеп" қосымшада:
оң жақ жоғарғы бұрыштағы "сақтандыру өтеулерiн" деген сөздер "сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
8 "Атауы" бағанындағы барлық мәтiн бойынша "қаражат" деген сөз "ақшалай қаражаттың" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(Қаржы органының басшысы)" деген сөздер "(Жергiлiктi уәкiлеттi органның бастығы)" деген сөздермен ауыстырылсын;

1) вместо письменного заявления представляется Договор между получателем и вносителем спонсорской и благотворительной помощи, если спонсорская и благотворительная помощь оказывается юридическими лицами или нерезидентами Республики Казахстан;
2) зачисление денежных средств на счет для спонсорской и благотворительной помощи допускается без письменного заявления, если спонсорская и благотворительная помощь оказывается физическими лицами.";
в пункте 29:
в абзаце пятом слова "Министерства внутренних дел Республики Казахстан", "Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" исключить;
в абзаце тридцать четвертом слова "Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" заменить словами "Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
пункт 35 дополнить абзацем следующего содержания:
"При оплате наличными деньгами приобретаемых товаров и услуг для осужденных, подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, пациентов, находящихся в психиатрической больнице, опекаемых, проживающих в домах-интернатах для умственно-отсталых детей, психоневрологических интернатах, организациях образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, предусмотренных пунктом 29 настоящих Правил, оплата банковских услуг производится за счет депозитных сумм.";
2) приложение N 1 "Перечень платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" изложить в редакции согласно приложению N 1 к настоящему Приказу;
3) приложение N 2 "Сводная смета доходов и расходов по средствам, получаемым от реализации платных услуг государственных учреждений" изложить в редакции согласно приложению N 2 к настоящему Приказу;
4) в приложении N 2-1 "Индивидуальная смета доходов и расходов по средствам, получаемым от реализации платных услуг государственных учреждений":
в правом верхнем углу слова "страховых возмешений" заменить словами "страховых выплат";
в графе 1 "Показатели" после слова "Остаток" дополнить словом "денежных";
5) приложение N 2-2 "Справка об изменении сводной (индивидуальной) сметы доходов и расходов по средствам, получаемым от реализации платных услуг государственных учреждений на _____г." изложить в редакции согласно приложению N 3 к настоящему Приказу;
6) в приложении N 3 "Отчет об использовании средств, получаемых от реализации платных услуг государственных учреждений, содержащихся за счет ________бюджета на 1_____ г.":
в правом верхнем углу слова "страховых возмешений" заменить словами "страховых выплат";
по всему тексту графы 8 "Наименование" после слова "Остаток" дополнить словом "денежных";
слова "(Начальник финансового органа)" заменить словами "(Начальник местного уполномоченного органа)";

7) N 4 "Демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсету үшiн шот ашуға (әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) рұқсат" қосымшада:
оң жақ жоғарғы бұрыштағы "сақтандыру өтеулерiн" деген сөздер "сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ҚР ҚМ Қазынашылық комитетi", "ҚР ҚМ Қазынашылық комитетiнiң төрағасы", "Банктiк операциялар бойынша бухгалтерлiк есеп және есептілік басқармасының бастығы" деген сөздер алынып тасталсын;
"(жергiлiктi қаржы органы)" және "(қаржы органының)" деген сөздер тиiсiнше "(жергіліктi уәкiлеттi орган)" және "(жергiлiктi уәкілеттi органның)" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) N 5 "Депозиттiк шот ашуға (әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) рұқсат" қосымшада:
оң жақ жоғарғы бұрыштағы "сақтандыру өтеулерiн" деген сөздер "сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жергілiктi қаржы органы" және "жергiлiктi қаржы органының" деген сөздер тиiсiнше "жергіліктi уәкiлеттi орган және жергiлiктi уәкілеттi органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) N 6 "Сақтандыру өтеулерiн есептеуге арналған ағымдағы шот ашуға (әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) рұқсатнама" қосымшада:
оң жақ жоғарғы бұрыштағы "сақтандыру өтеулерiн" деген сөздер
"сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жергілiктi қаржы органы" және "жергілiктi қаржы органының"
деген сөздер тиiсiнше "жергіліктi уәкілеттi органы" және "жергілiктi уәкiлеттi органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтiн бойынша "сақтандыру өтеулерiн" деген сөздер
"сақтандыру төлемдерiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастан қолданысқа енгізiледi.
Премьер-Министрдiң орынбасары -
Қаржы министрi
Қаржы министрінің
2002 жылғы 1 шілдедегі
N 302 бұйрығына N 1 қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді
іске асырудан, демеушілік
және қайырымдылық көмек
көрсетуден алынатын
қаражаттарды, мемлекеттік
мекемелердің депозиттік
сомаларын және сақтандыру
төлемдерін қалыптастыру,
пайдалану және есепке алу
тәртібі туралы ережеге
1-қосымша
Мемлекеттік бюджеттің қаражатты есебінен ұсталатын мемлекеттік
мекемелердің ақылы қызметтерінің тізбесі
___________________________________________________________________
Мемлекеттік бюджеттің қаражатты есебінен ұсталатын мемлекеттік
ақылы қызметтерінің тізбесі
Бюджет түрі             !Ақы.!Ақылы  !    Пайдалану      !   Негіздеме
!Функционалдық топ   !лы  !қызмет.!    бағыттары      !
!  !Ішкі функция     !қыз.!тердің !                   !
!  !  !Бағд. әкім.   !мет.!атауы  !                   !
!  !  !  !Бағдарлама !тер.!       !                   !
!  !  !  !  !Кіші ба.!дің !       !                   !
!  !  !  !  !ғдарлама!коды!       !                   !

7) в приложении N 4 "Разрешение на открытие (продление срока действия) счета для спонсорской и благотворительной помощи":
в правом верхнем углу слова "страховых возмешений" заменить словами "страховых выплат";
слова "Комитет казначейства МФ РК", "Председатель Комитета казначейства МФ РК", "Начальник Управления бухгалтерского учета и отчетности по банковским операциям" исключить;
слова "(местный финансовый орган)" и "(финансового органа)" заменить соответственно словами "(местный уполномоченный орган)" и "(местного уполномоченного органа)";
8) в приложении N 5 "Разрешение на открытие (продление срока действия) депозитного счета":
в правом верхнем углу слова "страховых возмешений" заменить словами "страховых выплат";
слова "местный финансовый орган" и "местного финансового органа" заменить соответственно словами "местный уполномоченный орган" и "местного уполномоченного органа";
9) в приложении N 6 "Разрешение на открытие (продление срока действия) текущего счета для зачисления страхового возмещения":
в правом верхнем углу слова "страховых возмешений" заменить словами "страховых выплат";
слова "местный финансовый орган" и "местного финансового органа" заменить соответственно словами "местный уполномоченный орган" и "местного уполномоченного органа";
по всему тексту слова "страхового возмещения" заменить словами "страховой выплаты".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Приложение N 1 к приказу
заместителя Премьер-Министра - Министра
финансов Республики Казахстан
от 1 июля 2002 года N 302
Приложение N 1
к Правилам о порядке формирования,
использования и учета средств, получаемых
от реализации платных услуг, от спонсорской и
благотворительной помощи, депозитных сумм
и страховых выплат государственных учреждений
Перечень платных услуг государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета
Вид бюджета             |    |Наиме- |    Направления    | Обоснование
|Функц.группа        |    |нование|   использования   |
|  |Подфункция       |    |платных|                   |
|  |  |Адм.прогр.    |Код |услуг  |                   |
|  |  |  |Программа  |плат.       |                   |
|  |  |  |  |Подпро- |ус- |       |                   |
|  |  |  |  |грамма  |луг |       |                   |
___|__|__|__|__|________|____|_______|___________________|_________________

1 !2 !3 !4 !5 !    6   !  7 !   8   !         9         !        10
Білім берудің мемлекеттік мекемелерімен ұсынылатын қызметтер
РБ 4  2 225 031 030,031,  1  Үйірме  Мекемелердiң оқу-   "Білім беру тура.
032,033,     қызме.  материалдық базасын   лы" Қазақстан
034,035,    тін ұй. нығайтуға (139, 411,  Республика.
036      ымдас.  421, 431), оқу жаб. сының Заңы, "Мем.
РБ 4  2 613 031 030,031      тыру    дықтарын және оқу-  лекеттік білім ме.
жөнін.  тәжiрибе учаскесiн.  кемелерінің ақылы
РБ 4  9 225 044 030          дегi    дегі жұмыс үшiн мү.  білім беру қызме.
қызмет. кәммал сатып алуға   тін көрсетуіні   ЖБ 4  2 263 020 030,032,     тер     (139, 411), тамақ.   тәртібі туралы"
033,034,             тандыруды, оқушылар. ҚРҮ 1999 жылғы 22
035                  ға тұрмыстық және    қыркүйектегі
мәдени қызмет көрсе. N 1438
ЖБ 4  3 263 031 030,031              ту жөнiндегi шығыс.  қаулысы
тарды жабуға (131,   "Мемлекеттік
ЖБ 4  9 263 052 00                   139, 149, 153, 411), білім мекемелер.
оқу-өндiрiстiк ше.   інің қаржылық,
ЖБ 6  1 263 033 030                  берханаларды және    материалдық және
көмекшi шаруашылықты валюталық түсім.
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,           кеңейтуге (139, 411),дерді пайдалану.
бұл бағ.             оқушыларды           ының тәртібін
дарлама              әлеуттік қорғал.     бекіту туралы"
бойынша              маған жекелеген     1999 жылғы 22
қаржы.               топтарына материал.  қыркүйектегі
ландыру              дық көмек көрсету.    N 1441  қаулысы
нысаны               ге (153, 159),Ұзар.
анықтал.             тылған күні бар мек.
са                   терге және мектептер
"ұстау")             мен мектеп-интернат.
тардың ұзартылған
күн тобындағы
оқушыларды
тамақтандыруға
(131, 153),
асханаларды ұстау
жөнiндегi шығыстарға
(111, 112, 121, 131,
139, 141, 144, 145,
146, 411, 431),
мектеп оқушыларының
орындаған жұмыстарына
ақы төлеуге (159),
экскурсиялар мен
мектеп кештерiн өт.
кiзуге (138, 139, 141,
143, 144, 145, 146,
149, 159), мектептер.
дi ағымдағы жөндеуге
(146), мектеп жанын.
дағы учаскенi дамыту.
ға және мектеп шебер.
ханаларының жабдық.
тарын жаңартуға (139,
411), спорт алаңдарын
салуға (139, 146,
411, 421, 431),
қоғамдық-пайдалы
еңбекте көзге түскен
оқушыларға стипендия.
лар мен сыйақылар
беруге (159, 334),
сауықтыру iс-шарала.
рына (113, 121,
132, 138, 139,
146, 149, 153, 159),
жарысқа қатысушыларды
тамақтандыру, арбитр.
ларды (соттарды)
және медицина қыз.
меткерлерiнiң еңбегiне
ақы төлеу жөнiндегi
шығыстарды жабуға

1  |2 |3 |4 |5 |    6   |  7 |   8   |         9         |        10
___|__|__|__|__|________|____|_______|___________________|_________________
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования
___________________________________________________________________________
РБ  4  2 225 031 030,031,  1  Услуги   На укрепление уче-  Закон Республики
032,033,     по ор-   бно-материальной    Казахстан
034,035,     ганиза-  базы учреждений      "Об
036          ции      (139,411,421,431),  образовании",
кружко-  на приобретение     Постановление
РБ  4  2 613 031 030,031      вой      учебного оборудо-   ПРК от 22 сен-
деятель- дования и инвента-  тября 1999 года
РБ  4  9 225 044 030          ности    ря для работы на    N 1438
учебно-опытном      "О порядке ока-
участке (139,411),  зания платных
на покрытие расхо-  образовательных
МБ  4  2 263 020 030,032,              дов по улучшению    услуг государст-
033,034,              питания, бытового   венными учрежде-
035                   и культурного об-   ниями образова-
служивания учащихся ния", Постанов-
МБ  4  3 263 031 030,031               (131,139,149,153,   ление ПРК от 22
411), на расширение сентября 1999
МБ  4  9 263 052 00                    учебно-производст-  года N 1441
венных мастерских    "Об утверж-
МБ  6  1 263 033 030                   и подсобных         дении Поряд-
хозяйств (139,411), ка использова-
МБ  4  2 263 061 030 (если             на поощрение уча-   ния государст-
по данной             щихся и на оказание венными учреж-
програм-              материальной помощи дениями образо-
ме форма              отдельным социально вания финансо-
финанси-              незащищенным слоям  вых, материаль-
рования               учащихся (153,159), ных и валютных
опреде-               на питание учащихся,поступлений"
лена                  находящихся в школах
"содер-               с продленным днем и
жание")               в группах продленно-
го дня школ и школ-
интернатов (131,153),
на расходы по содер-
жанию столовых (111,
112,121,131,139,141,
144,145,146,411,431),
на оплату выполненных
работ учащимися школ
(159), на проведение
экскурсий и школьных
вечеров (138,139,141,
143,144,145,146,149,
159), на текущий
ремонт школ (146),
на развитие при-
школьного участка и
на обновление обору-
дования школьных
мастерских (139,411),
на устройство
спортивных площадок
(139,146,411,421,431),
на выдачу стипендий и
премирование отличив-
шихся в общественно-
полезном труде уча-
щихся(159,334), на
оздоровительные ме-
роприятия (113,121,
132,138,139,146,149,
153,159), на покрытие
расходов по питанию
участников соревнова-
ний, по оплате труда
арбитров (судей) и
медицинских работников

(131, 149, 332),
қосымша оқу бағдар.
ламалары бойынша
оқу процесiн ұйымдас.
тыруға (111, 112,
121, 136, 138, 139,
141, 142, 143, 144,
145, 146, 149, 411,
431), ақылы білім бе.
ру қызметтерін көрсете.
тін қызметкерлердің
еңбегіне ақы
төлеуге (111, 112,
121, 149), үйірмелердi
ұйымдастыруға байла.
нысты iс-шараларға
(111, 112, 121, 136,
138, 139, 141, 142,
143, 144, 145, 146,
149, 411, 431), ақылы
бiлiм беру қызметтерiн
көрсететiн қызметкер.
лердiң еңбегiне ақы
төлеуге (111, 112, 121,
149), ынталандыру
сипатында қосымшаақы,
үстемеақы, сыйлық
және басқа да төлемдер
белгiлеуге (112, 121),
жабдықтар және мүккәм.
мал (оның ішiнде
жұмсақ) және киiм-
кешек сатып алуға
(139, 153, 411), шар.
шығыстарға (138, 139,
141, 142, 143, 144,
145, 146), үйлер мен
ғимараттарды қайта
жаңартуға және күр.
делi жөндеуге арнал.
ған шығыстар (431),
демалыс лагерьлерi
тәрбиешiлерiнiң және
көмекшi қызметкер.
лерiнiң еңбегіне ақы
төлеуге (111, 112,
121, 149), музыкалық
аспаптарды жөндеуге
(146), двигательдердi
пайдалануға және
жөндеуге байланысты
шығыстарға (146),
оқу-көмекші, қосалқы
шаруашылықтардың
және оқу-тәжірибе
учаскелерінің өнді.
рістік қызметіне
байланысты шығындарға,
оның ішінде осы қыз.
метпен айналысатын
қызметкерлердің
еңбегіне ақы төлеуге
(111, 112, 121,
138, 139, 141, 142,
143, 144, 145, 146,
149, 411), іссапар
шығыстарына (136,
137).
РБ 4  2 225 031 030,031,  2  Мектеп.        Бұл да                Бұл да
032,033,     тердің,
034,035      мектеп.
036          интер.
РБ 4  2 613 031 030,031      наттар.
дың му.
РБ 4  9 225 044 030          зыкалық
аспап.
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     тарды
033,034,     пайда.
035          ланға.
ны үшін
ЖБ 4  3 263 031 030,031      төлем
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,
бұл бағ.
дарлама
бойынша
қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
___________________________________________________________________________
РБ 4  2 225 031 030,031,  3  Қосымша           Бұл да          Бұл да
032,033,     білім
034,035      беру
036          бағдар.
РБ 4  2 613 031 030,031      ламала.
ры жө.
РБ 4  9 225 044 030          ніндегі
қызмет.
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     тер
033,034,
035
ЖБ 4  3 263 031 030,031
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,
бұл бағ.
дарлама
бойынша
қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
___________________________________________________________________________
РБ 4  2 225 031 030,031,  4  Білім          Бұл да                Бұл да
032,033,     беру
034,035,     мемле.
036          кеттік
РБ 4  2 613 031 030,031      мекеме.
лерінің
РБ 4  9 225 044 030          энергия
қондыр.
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     ғылары.

(131,149,332), на ор-
ганизацию учебного
процесса по дополни-
тельным учебным про-
граммам (111,112,121,
136,138,139,141,142,
143,144,145,146,149,
411,431), на оплату
труда руководителей
кружков (111,112,121,
149), на мероприятия,
связанные с организа-
цией кружков (111,112,
121,136,138,139,141,
142,143,144,145,146,
149,411,431), на
оплату труда работни-
ков, оказывающих
платные образова-
тельные услуги (111,
112,121,149), на
установление доплат,
надбавок, премий и
других выплат стиму-
лирующего характера
(112,121), на приоб-
ретение оборудования,
инвентаря (в том
числе мягкого) и
обмундирования (139,
153,411), на хо-
зяйстенные расходы
(138,139,141,142,
143,144,145,146),
расходы на реконст-
рукцию и капитальный
ремонт зданий и
сооружений (431), на
оплату труда воспита-
телей и вспомогатель-
ного персонала ла-
герей отдыха (111,
112,121,149), на ре-
монт музыкальных
инструментов (146),
на расходы, связанные
с эксплуатацией и
ремонтом двигателей
(146), на затраты,
связанные с произ-
водственной деятель-
ностью учебно-
вспомогательных,
подсобных хозяйств и
учебно-опытных
участков, в том
числе на оплату труда
работников, занятых в
этой деятельности
(111,112,121,138,139,
141,142,143,144,145,
146,149,411), на
командировочные
расходы (136,137).
РБ  4  2 225 031 030,031,  2  Плата         То же               То же
032,033,     за
034,035,     пользо-
036          вание
музы-
РБ  4  2 613 031 030,031      кальны-
ми
РБ  4  9 225 044 030          инстру-
ментами
МБ  4  2 263 020 030,032      школ и
033,034,     школ-
035          интер-
натов
МБ  4  3 263 031 030,031
МБ  4  9 263 052 000
МБ  6  1 263 033 030
МБ  4  2 263 061 030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нанси-
рования
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 3  Услуги        То же               То же
032,033,    по
034,035,    допол-
036         нитель-
ным
РБ  4  2 613 031  030,031     образо-
ватель-
РБ  4  9 225 044  030         ным
програм-
МБ  4  2 263 020  030,032,    мам
033,034,
035
МБ  4  3 263 031  030,031
МБ  4  9 263 052  000
МБ  6  1 263 033  030
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 4  Плата         То же               То же
032,033,    за
034,035,    отпуск
036         тепло-
энергии,
РБ  4  2 613 031  030,031     пода-
ваемой
РБ  4  9 225 044  030         энерго-
установ-
МБ  4  2 263 020  030,032,    ками и

033,034,     мен жә.
035          не қа.
зандық.
ЖБ 4  3 263 031 030,031      тарымен
беріле.
ЖБ 4  9 263 052 000          тін жы.
лу энер.
ЖБ 6  1 263 033 030          гиясын
жібер.
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,   гені
бұл бағ.     үшін
бағдар.      төлем
лама
бойынша
қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
"ұстау")
РБ 4  2 225 031 030,031,  5  Мемле.         Бұл да                Бұл да
032,033,     кеттік
034,035,     білім
036          беру
РБ 4  2 613 031 030,031      мекеме.
лерін.
РБ 4  9 225 044 030          інің
оқу-кө.
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     мекші
033,034,     қосалқы
035          шаруа.
шылық.
ЖБ 4  3 263 031 030,031      тарының
өндіріс.
ЖБ 4  9 263 052 000          тік қыз.
метінен
ЖБ 6  1 263 033 030          алынатын
кірістер;
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,   мемле.
бұл бағ.     кеттік
дарлама      білім
бойынша      беру
қаржылан.    мекеме.
дыру ныса.   лерінің
ны анық.     оқу-тә.
талса        жірибелік
"ұстау")     учаске.
лерінің
өнімдерін
сатудан
алынатын
кірістер
___________________________________________________________________________
РБ 4  2 225 031 030,031,  6  Тәрбие.        Бұл да                Бұл да
032,033,     ленуші.
034,035,     лердің
036          оқу-өн.
РБ 4  2 613 031 030,031      діріс.
тік ше.
РБ 4  9 225 044 030          берха.
наларында,
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     қосалқы
033,034,     шаруа.
035          шылық.
тарында
және
ЖБ 4  3 263 031 030,031      басқа да
ұйымдар.
ЖБ 4  9 263 052 000          да жұмыс
істегені
ЖБ 6  1 263 033 030          үшін
алынатын
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,   қаражат
бұл бағ.
дарлама
бойынша
қаржылан.
дыру ныса.
ны анықтал.
са ("ұстау")
РБ 4  2 225 031 030,031,  7  Оқушы.         Бұл да                Бұл да
032,033,     лардың
034,035,     тамақ.
036          тануына
РБ 4  2 613 031 030,031      ата-ана.
ларынан
РБ 4  9 225 044 030          мектеп.
тер және
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     мектеп-
033,034,     интер.
035          наттары
алған
ЖБ 4  3 263 031 030,031      қаражат.
тар
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,
бұл бағ.
бағдар.
лама
бойынша
қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
("ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ 4  2 225 031 030,031,  8  Мемле.         Бұл да                Бұл да
032,033,     кеттік
034,035,     білім
036          мекеме.
РБ 4  2 613 031 030,031      леріне
бағына.
РБ 4  9 225 044 030          тын ас.
ханалар
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     беретін
033,034,     тамақ
035          үшін
оқушы.
ЖБ 4  3 263 031 030,031      лардан
төлем.
ЖБ 4  9 263 052 000          нің
түсуі
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,
бұл бағ.
дарлама
бойынша
қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
("ұстау")
---------------------------------------------------------------------------

033,034,    котель-
035         ными
государ-
МБ  4  3 263 031  030,031     ственных
учрежде-
МБ  4  9 263 052  000         ний об-
разова-
МБ  6  1 263 033  030         ния
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 5  Доходы        То же               То же
032,033,    от
034,035,    произ-
036         водст-
венной
РБ  4  2 613 031  030,031     деятель-
ности
РБ  4  9 225 044  030         учебно-
вспома-
МБ  4  2 263 020  030,032,    гатель-
033,034,    ных и
035         подсоб-
ных хо-
МБ  4  3 263 031  030,031     зяйств
госу-
МБ  4  9 263 052  000         дарст-
венных
МБ  6  1 263 033  030         учреж-
дений
МБ  4  2 263 061  030(ес-     образо-
ли по       вания;
данной      доходы,
програм-    получа-
ме фор-     емые
ма фи-      госу-
нансиро-    дарст-
вания       венными
опреде-     учреж-
лена        дениями
"содер-     образо-
жание")     вания
от реа-
лизации
продук-
ции
учебно-
опытных
участ-
ков
РБ  4  2 225 031  030,031, 6  Средст-       То же               То же
032,033,    ва, по-
034,035,    лучае-
036         мые за
работу
РБ  4  2 613 031  030,031     воспи-
танников
РБ  4  9 225 044  030         в учеб-
но-про-
МБ  4  2 263 020  030,032,    изводс-
033,034,    твенных
035         мастер-
ских, в
МБ  4  3 263 031  030,031     подсоб-
ных хо-
МБ  4  9 263 052  000         зяйст-
вах, на
МБ  6  1 263 033  030         пред-
приятиях
МБ  4  2 263 061  030(ес-     и других
ли по       орга-
данной      низа-
програм-    циях
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 7  Средст-       То же               То же
032,033,    ва,
034,035,    получа-
036         емые
школа-
РБ  4  2 613 031  030,031     ми и
школа-
РБ  4  9 225 044  030         ми-ин-
терна-
МБ  4  2 263 020  030,032,    тами
033,034     от ро-
035         дите-
лей на
МБ  4  3 263 031  030,031     пита-
ние
МБ  4  9 263 052  000         уча-
щихся
МБ  6  1 263 033  030
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 8  Поступ-       То же               То же
032,033,    ление
034,035,    платы
036         от уча-
щихся
РБ  4  2 613 031  030,031     за пи-
тание,
РБ  4  9 225 044  030         предос-
тавля-
МБ  4  2 263 020  030,032,    емое
033,034,    столо-
035         выми,
принад-
МБ  4  3 263 031  030,031     лежа-
щими
МБ  4  9 263 052  000         госу-
дарст-
МБ  6  1 263 033  030         венным
учреж-
МБ  4  2 263 061  030(ес-     дениям
ли по       обра-
данной      зования
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")

РБ 4  2 225 031 030,031,  9  Мемле.         Бұл да                Бұл да
032,033,     кеттік
034,035,     білім
036          беру
мекеме.
РБ 4  2 613 031 030,031      лерін.
інің
РБ 4  9 225 044 030          оқушы.
лардың
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     жұмыс.
033,034,     тары
035          үшін
кәсіпо.
ЖБ 4  3 263 031 030,031      рындар.
дан
ЖБ 4  9 263 052 000          алатын
қара.
ЖБ 6  1 263 033 030          жаты
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,
бұл бағ.
дарлама
бойынша
қаржы.
ландыру
нысаны
анықтал.
са
("ұстау")
РБ 4  2 225 031 030,031,  24 Оқушы.         Бұл да                Бұл да
032,033,     лар
034,035,     арасын.
036          да спо.
РБ 4  2 613 031 030,031      рттық-
бұқара.
РБ 4  9 225 044 030          лық іс-
шаралар.
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     ды, тө.
033,034,     решілік
035          етуді,
спорттық
ЖБ 4  3 263 031 030,031      іс-шара.
ларға
ЖБ 4  9 263 052 000          қатысу.
шыларды
ЖБ 6  1 263 033 030          тамақ.
тандыру.
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,   ды және
бұл бағ.     медици.
дарлама      налық
бойынша      қызмет.
қаржылан.    терді
дыру ныса.   ұйымдас.
ны анық.     тыру
талса        жөнін.
("ұстау")    дегі
қызмет.
тер
---------------------------------------------------------------------------
РБ 4  2 225 031 030,031,  25 Күндіз.        Бұл да                Бұл да
032,033,     гі мек.
034,035,     теп жа.
036          нындағы
РБ 4  2 613 031 030,031      лагерь.
лерде
РБ 4  9 225 044 030          балалар.
дың ла.
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     герьде
033,034,     болуына
035          оқушы.
лардың
ЖБ 4  3 263 031 030,031      ата-
аналары.
ЖБ 4  9 263 052 000          нан
мектеп.
ЖБ 6  1 263 033 030          тің
алатын
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,   қара.
бұл бағ.     жаты
дарлама
бойынша
қаржылан.
дыру ны.
саны анық.
талса
("ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ 4  2 225 031 030,031,  29 Тәртіп.            Бұл да         Бұл да
032,033,     тің ар.
034,035,     найы
036          курста.
РБ 4  2 613 031 030,031      рын жә.
не цикл.
РБ 4  9 225 044 030          дерінен
қосымша
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     дәріс
033,034,     беру
035          бойынша
қызмет.
ЖБ 4  3 263 031 030,031      тер
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,
бұл бағ.
дарлама
бойынша
қаржылан.
дыру ны.
саны анық.
талса
("ұстау")
РБ 4  2 225 031 030,031,  30 Репе.           Бұл да          Бұл да
032,033,     титор.
034,035,     лық
036          бойынша
РБ 4  2 613 031 030,031      қызмет.
тер
РБ 4  9 225 044 030
ЖБ 4  2 263 020 030,032,
033,034,
035
ЖБ 4  3 263 031 030,031
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030

РБ  4  2 225 031  030,031, 9  Средст-       То же               То же
032,033,    ва, по-
034,035,    лучае-
036         мые го-
сударст-
РБ  4  2 613 031  030,031     венны-
ми уч-
РБ  4  9 225 044  030         режде-
ниями
МБ  4  2 263 020  030,032,    обра-
033,034,    зова-
035         ния от
пред-
МБ  4  3 263 031  030,031     приятий
за ра-
МБ  4  9 263 052  000         боту
уча-
МБ  6  1 263 033  030         щихся
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 24 Услуги        То же               То же
032,033,    по
034,035,    орга-
036         низации
спор-
РБ  4  2 613 031  030,031     тивно-
массо-
РБ  4  9 225 044  030         вых ме-
роприя-
МБ  4  2 263 020  030,032,    тий,
033,034,    судейс-
035         тва,
питания
МБ  4  3 263 031  030,031     участ-
ников
МБ  4  9 263 052  000         спор-
тивных
МБ  6  1 263 033  030         меро-
приятий
МБ  4  2 263 061  030(ес-     среди
ли по       учащих-
данной      ся и
програм-    меди-
ме фор-     цинских
ма фи-      услуг
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 25 Средс-        То же               То же
032,033,    тва,
034,035,    полу-
036         чаемые
школа-
РБ  4  2 613 031  030,031     ми от
роди-
РБ  4  9 225 044  030         телей
за
МБ  4  2 263 020  030,032,    пребы-
033,034,    вание
035         детей
в при-
МБ  4  3 263 031  030,031     школь-
ных
МБ  4  9 263 052  00          лагерях
МБ  6  1 263 033  030
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 29 Услуги
032,033,    по
034,035,    допол-
036         нитель-
ному
РБ  4  2 613 031  030,031     препо-
даванию
РБ  4  9 225 044  030         специ-
альных
МБ  4  2 263 020  030,032,    курсов
033,034,    и цик-
035         лов
дис-
МБ  4  3 263 031  030,031     циплин
МБ  4  9 263 052  000
МБ  6  1 263 033  030
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 30 Услуги        То же               То же
032,033,    по
034,035,    репе-
036         титор-
ству
РБ  4  2 613 031  030,031
РБ  4  9 225 044  030
МБ  4  2 263 020  030,032,
033,034,
035
МБ  4  3 263 031  030,031
МБ  4  9 263 052  000
МБ  6  1 263 033  030

ЖБ 4  2 263 061 030 (егер,
бұл бағ.
дарлама
бойынша
қаржылан.
дыру ны.
саны анық.
талса
("ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ 4  2 225 031 030,031,  31 Оқушы.         Бұл да                Бұл да
032,033,     лармен
034,035,     пәндерді
036          тереңдетіп
оқыту
РБ 4  2 613 031 030,031      жөніндегі
қызметтер
РБ 4  9 225 044 030
ЖБ 4  2 263 020 030,032,
033,034,
035
ЖБ 4  3 263 031 030,031
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер
осы бағ.
дарлама
бойынша
қаржылан.
дыру анық.
талса
("ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ 4  2 225 031 030,031,  32 Балалар.      Бұл да             Бұл да
032,033,     дың денсау.
034,035,     лығын қор.
036          ғауға және
нығайтуға
РБ 4  2 613 031 030,031      бағыттал.
ған қосым.
ЖБ 4  9 225 044 030          ша дене
тәрбиесі-
ЖБ 4  2 263 020 030,032,     сауықтыру
033,034,     бағдарла.
035          малары
бойынша
ЖБ 4  3 263 031 030,031      қызметтер
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер
осы бағ.
дарлама
бойынша
қаржылан.
дыру анық.
талса
("ұстау")
---------------------------------------------------------------------------
РБ 4  2 225 031 030,031,  33 Жазғы         Бұл да              Бұл да
032,033,     демалысты
034,035,     ұйымдас.
036          тыру жөнін.
дегі қыз.
РБ 4  2 613 031 030,031      меттер
РБ 4  9 225 044 030
ЖБ 4  2 263 020 030,032,
033,034,
035
ЖБ 4  3 263 031 030,031
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер
осы бағ.
дарлама
бойынша
қаржылан.
дыру анық.
талса
("ұстау")
РБ 4  2 225 031 030,031,  34 Оқу-әдіс.     Бұл да              Бұл да
032,033,     темелік
034,035,     әдебиет.
036          ті іске
асырудан
РБ 4  2 613 031 030,031      алынатын
қаражат
РБ 4  9 225 044 030
ЖБ 4  2 263 020 030,032,
033,034,
035
ЖБ 4  3 263 031 030,031
ЖБ 4  9 263 052 000
ЖБ 6  1 263 033 030
ЖБ 4  2 263 061 030 (егер
осы бағ.
дарлама
бойынша
қаржылан.
дыру анық.
талса
("ұстау")
Мемлекеттік табиғи қорықтар және мемлекеттік ұлттық табиғи парктер
көрсететін қызметтер
РБ 10 5 218 045 045 10 Заңды және жеке  Табиғи кешендердi   "Ерекше қорға.
РБ 10 3 694 030 030    тұлғаларға қыз.  сақтау және дамыту, латын табиғи
меттер көрсету.  жануарлар және      аумақтар туралы"
ден түскен      өсімдiктер дүниесiн Қазақстан Респуб.
қаражат: көлiк.  қорғау, санитарлық  ликасының Заңы
тiк қызметтер    кесу мен күтім      (78-б.
(автокөлiктiк,   кесулерiн қоса      1-т.), "Ерекше
су көлiгi, ат,   алғанда, орманда    қорғалатын
түйе), киiз      қалпына келтiру     табиғи аумақтар.
үйлер, күркелер  және қорғау iс-     ды пайдаланғаны
беру жөнiндегi   шараларын жүргiзу,  және олардың
қызметтер;       аумақты тазалау     көрсететiн қыз.
мүкәммал мен     және көркейту,      меттерi үшiн
жабдықты жалға   табиғи-қорықтық     төлем алудың
беру; инспек.    қор объектілерiн    ережесін бекіту
тор-жолсерiк     қорғаумен, турис.   туралы"
қызметi; кәсiби  тік рекреациялық    Қазақстан
бейне және фото  және шектеулi       Республикасы
түсiру жүргiзу.  шаруашылық қызмет.  Үкіметінің 2000
термен байланысты   жылғы 10 мамыр.
инфрақұрылымды      дағы N 693 қау.
дамыту, байланыс    лысы, 11.08.
құралдарын, көлiк   2000ж. Қазақстан
пен жабдықтарды,    Республикасының
өртке қарсы, орман  Табиғи монопо.
қорғау және орман   лияларды реттеу,
екпе мақсаттарын.   бәсекелестікті
дағы механизмдер    қорғау және
мен материалдарды,  шағын бизнесті
қалпына келтiру     қолдау жөніндегі
жұмыстары үшiн      агенттігімен
тұқымдар мен көшет  келісілген
материалдарын       "Мемлекеттiк
сатып алу, табиғат  табиғи қорықтар.
қорғау қызметтер.   дың және ұлттық
іне байланысты      табиғи парктер.
ғимараттар, құры.   дің аумақтарын
лыстар және өзге    пайдаланғаны
де объектiлердi     үшін төлем алу
салу,қайта жаңарту  ставкаларын және
және жөндеу ерекше  олар көрсететін
қорғалатын табиғи   қызметтер үшін
аумақтар саласында  баға бекіту
ғылыми зерттеулер   туралы"
жүргiзу, табиғат    Қазақстан
музейлерi мен       Республикасының
көрмелерiн ұйым.    Табиғи ресурстар
дастыру және        және қоршаған
ұстау, рекреация.   ортаны қорғау
лық аймақтарды      министрлігінің
дамыту және көр.    9.08.2000ж.
кейту,жарнама және  N 317Б бұйрығы,

МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 31 Услуги        То же               То же
032,033,    по
034,035,    допол-
036         нитель-
ному
РБ  4  2 613 031  030,031     углублен-
ному изу-
чению с
РБ  4  9 225 044  030         учащи-
мися
МБ  4  2 263 020  030,032,    пред-
033,034,    метов
035
МБ  4  3 263 031  030,031
МБ  4  9 263 052  000
МБ  6  1 263 033  030
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 32 Услуги        То же               То же
032,033,    по
034,035,    допол-
036         нитель-
ным
РБ  4  2 613 031  030,031     физ-
куль-
РБ  4  9 225 044  030         турно-
оздоро-
МБ  4  2 263 020  030,032,    витель-
033,034,    ным
035         про-
грам-
МБ  4  3 263 031  030,031     мам,
направ-
МБ  4  9 263 052  000         ленным
на ох-
МБ  6  1 263 033  030         рану и
укреп-
МБ  4  2 263 061  030(ес-     ление
ли по       здо-
данной      ровья
програм-    детей
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 33 Услуги        То же               То же
032,033,    по
034,035,    орга-
036         низации
летнего
РБ  4  2 613 031  030,031     отдыха
РБ  4  9 225 044  030
МБ  4  2 263 020  030,032,
033,034,
035
МБ  4  3 263 031  030,031
МБ  4  9 263 052  000
МБ  6  1 263 033  030
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
РБ  4  2 225 031  030,031, 34 Средст-        То же               То же
032,033,    ва, по-
034,035,    лучае-
036         мые от
реали-
РБ  4  2 613 031  030,031     зации
учебно-
РБ  4  9 225 044  030         мето-
дичес-
МБ  4  2 263 020  030,032,    кой
033,034,    лите-
035         ратуры
МБ  4  3 263 031  030,031
МБ  4  9 263 052  000
МБ  6  1 263 033  030
МБ  4  2 263 061  030(ес-
ли по
данной
програм-
ме фор-
ма фи-
нансиро-
вания
опреде-
лена
"содер-
жание")
Услуги, предоставляемые государственными природными заповедниками
и государственными национальнами природными парками
___________________________________________________________________________
РБ  10 5 218 045 045       10 Средства Сохранение и разви- Закон Республики
РБ  10 3 694 037 030          от ока-  тие природных комп- Казахстан
зания    лексов, охрана жи-   "Об особо
услуг,   вотного и растите-  охраняемых
оказыва- льного мира, прове- природных терри-
емых     дение восстановите- ториях" (ст. 78
юридиче- льных и защитных     п. 1),
ским и   мероприятий в лесах, постановление
физичес- включая санитарные   Правительства
ким      рубки и рубки ухода, Республики
лицам:   очистка и благоуст-  Казахстан от 10
транспо- ройство территории,  мая 2000 г. N
ртные    развитие инфрастру-  693 "Об утверж-
услуги   ктуры, связанной с   дении Правил
(автот-  охраной объектов     взимания платы
ранспор- природно-заповед-    за использова-
тные,    ного фонда, турис-   ние особо охра-
водный   тической, рекреаци-  няемых природ-
транс-   онной и ограничен-   ных территорий
порт,    ной хозяйственной    и оказываемые
конные,  деятельностью, при-  ими услуги",
верб-    обретение средств    приказ Минис-
люжьи);  связи, транспорта и  терства приро-
услуги   оборудования, меха-  дных ресурсов
по пре-  низмов и материалов  и охраны окру-
достав-  противопожарного,    жающей среды
лению    лесозащитного и ле-  Республики Ка-
юрт,     сокультурного наз-   захстан от 9.
палаток; начения, семян и     08.2000 г. N
прокат   посадочного мате-    317П "Об утвер-
инвента- риала для восстано-  ждении Ставки
ря и     вительных работ,     платы за испо-
оборудо- строительство, ре-   льзование тер-
вания;   конструкция и ре-    риторий госу-
услуги   монт зданий, соору-  дарственных
инстру-  жений и иных объек-  природных за-
ктора-   тов, связанных с     поведников и
провод-  природоохранной      национальных
ника;    деятельностью, про-  природных пар-
проведе- ведение научных ис-  ков и цены за
ние про- следований в облас-  оказываемые ими
фессио-  ти особо охраняемых  услуги", согла-
нальной  природных террито-   сованный с Аге-
видео и  рий, организация и   нтством Респуб-
фото     содержание музеев    лики Казахстан
съемки.  природы и выставок,  по регулирова-
развитие и благоу-   нию естествен-
стройство рекреаци-  ных монополий,
онных зон, соверше-  защите конкуре-
нствование реклам-   нции и поддерж-
ной и издательской   ке малого биз-
деятельности, эко-   неса от 11.08.
логическая пропа-    2000 г., приказ
ганда, предупреж-    Управления де-
дение и ликвидация   лами Президента
негативных экологи-  Республики Ка-
ческих последствий   захстан от 5.
(131, 134, 136,      04.2001 г. "Об
139, 141, 142,      утверждении
144, 145, 146,      Ставки платы за
149, 159, 411,      использование
421, 431)           территории Го-
сударственного
национального
природного
парка "Бура-
бай" и цены на
оказываемые им
услуги на 2001
год", согласо-
ванные с Аген-
тством Респуб-
лики Казахстан
по регулирова-
нию естествен-
ных монополий,
защите конку-
ренции и под-
держке малого
бизнеса от

баспа қызметтерiн   23.04.2001ж.
жетiлдiру, эколо.   Қазақстан
гиялық насихат,     Республикасының
келеңсiз экология.  Табиғи монопо.
лық зардаптардың    лияларды реттеу,
алдын алу және жою  бәсекелестікті
(131, 134, 136,     қорғау және
139, 141, 142, 144, шағын бизнесті
145, 146, 149, 159, қолдау жөніндегі
411, 421, 431)      агенттігімен
келісiлген
"2001 жылға
арналған
"Бурабай"
мемлекеттiк
ұлттық табиғи
паркінің аумағын
пайдаланғаны
үшiн ақы төлеу
ставкаларын
және олар көр.
сететiн қызмет.
терге баға
бекiту туралы"
Қазақстан
Республикасы
Президентiнің
Iс Басқармасының
5.04.2001ж.
бұйрығы.
Санитарлық-эпидемиологиялық мекемелермен ұсынылатын қызметтер
РБ 5  2  612 051  032,033, 17 Қазақ.   Санитарлық-эпиде.   "Халықтың сани.
034,035     стан Ре. миологиялық стан.   тарлық ахуалы
РБ 5  2  694 039  030         спубли.  циялардың үй-жай.   туралы"
ЖБ 5  2  254 039  030         касының  лар мен басқа да    Қазақстан Респуб
Іс Бас.  объектілерге дезин. ликасының Заңы
қармасы  фекция, дезинсек.   "Санитарлық эпи.
Медици.  ция және дерати.    демиологиялық,
налық    зация, жүргізу      туберкулездік,
орталы.  жөніндегі шығыс.    психоневрология.
ғының    тарына (111, 112,   лық мекемелер,
көлігі.  113, 121, 125,      сот сараптамасы                               мен Са.  131, 132, 136,      органдары, Қазақ
нитар.   137, 139, 141,      республикалық
лық-эпи. 142, 143, 144,      лепрозорийі ұсы.
демиоло. 145,146,149,159)    натын тауарлар
гиялық                       мен қызмет көр.
станция.                     сетулерді сату.
лардың                       дан түскен қа.
үй-жай.                      ражат пайдалану.
лар мен                      дың ережесін бе.
басқа да                     кіту туралы" ҚРҮ
объекті.                     2000 жылғы 26
лерге                        мамырдағы N 802
дезин.                       қаулысы, "Көлік.
фекция,                      тегі мемсанқада.
дезин.                       ғалау Ақмола ай.
секция,                      мақтық орталығы"
дерати.                      мемлекеттік ме.
зация                        кеме орталы.
жүргізу                      ғының Жарғысы -
жөнін.                       (ҚР ӘМ 29.12.98
дегі                         ж. N 1807-1910-
қызмет.                      Ж-е тіркеуі),
тері                         "ҚР көлігіндегі
санэпидстанция
орталығы" меке.
менің Жарғысы
(ҚР ӘМ 17.11.98
ж. N 4202-1910-
Ж-е мем. тірке.
уі), "ҚР әуе кө.
лігіндегі
орталық сани-
тарлық-эпидеми.
ологиялық стан.
циясы" мекеменің
Жарғысы (ҚР ӘМ
12.02.99 ж. N
7814-1910-Ж-е
мем. тіркеуі),
"Көліктегі Батыс
аумақтық мем.
санэпидстанция
орталығы" мем.
мекеменің Жар.
ғысы

23.04.2001 г.
Услуги, предоставляемые санитарно-эпидемиологическими учреждениями
___________________________________________________________________________
РБ  5  2 226 051  032,033, 17 Средства На расходы сани-    Закон Республики
034,035     от реа-  тарно-эпидемиоло-   Казахстан
РБ  5  2 694 039  030         лизации  гических станций     "О санитар-
МБ  5  2 254 039  030         услуг,   по проведению де-   ном благопо-
предос-  зинсекции, дезин-   лучии населе-
тавляе-  фекции и дератиза-  ния", Постанов-
мых      ции помещений и     ление ПРК от 26
сани-    и других объектов   мая 2000 года
тарно-   (111,112,113,121,   N 802
эпиде-   125,131,132,136,    "Об утвержде-
миоло-   137,139,141,142,    нии Правил
гичес-   143,144,145,146,    использования
кими     149,159)            средств от реа-
станци-                      лизации товаров
ями на                       и услуг, предос-
транс-                       тавляемых сани-
порте,                       тарно-эпидемио-
санитар-                     логическими,
но-эпи-                      туберкулезными,
демиоло-                     психоневрологи-
гической                     ческими учреж-
станцией                     дениями, орга-
Медицинско-                  нами судебной
го центра                    экспертизы, Ка-
Управле-                     захским респуб-
ния Дела-                    ликанским
ми Пре-                      лепрозорием",
зидента                      Устав государст-
Респуб-                      венного учрежде-
ки Казах-                    ния "Акмолинский
стан по                      региональный
проведе-                     центр Госсан-
нию де-                      эпиднадзора на
зинфек-                      транспорте" -
ции, де-                     (гос. регист-
зинсекции,                   рация в МЮ РК от
дератиза-                    29.12.98 года N
ции помеще-                  1807-1901-У-е),
ний и других                 Устав государст-
объектов                     венного учреж-
дения "Централь-
ная санэпид-
станция
на транспорте
РК" (гос. регис-
трация в МЮ РК
от 17.11.98 года
N 4202-1910-
У-е), Устав
государственного
учреждения
"Санитарно-
эпидемиологи-
ческая станция
на воздушном
транспорте РК"
(гос. регистра-
ция в МЮ РК от
12.02.99 года N
7814-1910-У-е),
Устав государст-
венного учрежде-
ния "Западно-
региональный
центр Госсан-
эпиднадзора на
транспорте"
(гос.регистра-
ция в МЮ РК от

(ҚР ӘМ 16.03.99
ж. N 2505-1904-
МЖ мем. тірке.
уі), "ҚР Прези.
дентінің Іс Бас.
қармасы Медици.
налық орталығы.
ның санитарлық-
эпидемиологиялық
станциясы" мем.
лекеттік меке.
менің Жарғысы
(ҚР ӘМ 18.02.99
ж. N 6298-1901-
МЖ мем. тіркеуі)
РБ 5  2  226 051 031,032, 18 Кәсіптік Кәсіптік гигиения.  "Халықтың санит.
033,034,    гигиена.   лық  даярлық      ахуалы
035         лық даяр. жүргізуге бай.     туралы" Қазақстан
бойынша  ланысты шығыстар    Республикасының
РБ 5  2  694 039 030         санитар. (111,112,113,121,   Заңы "Санитарлық
лық эпи. 136,138,139,141,    эпидемиология.
ЖБ 5  2  254 039 030         демиоло. 142,144,145,146,    лық,туберкулез.
гиялық    149,159)           дік, психоневр.
станция.                     ологиялық меке.
лар көр.                     мелер,сот сарап.
сеткен                       тамасы органдары,
қызметті                     Қазақ республи.
іске ас.                     калық лепрозорийі
ырудан                       ұсынатын тауар.
түскен                       лар мен қызмет
қаражат                      көрсетулерді са.
тудан түскен қа.
ражат пайдалану.
дың ережесін бе.
кіту туралы"
ҚРҮ 2000 жылғы
26 мамырдағы
N 802 қаулысы
РБ 5  2  226 051 031,032, 19 Өтініш   Санитарлық-эпиде.  "Санитарлық эпи.
033,034,    бойынша  миологиялық сарап.  демиологиялық,
035         санитар. тамалар жүргізуге,  туберкулездік,
лық-     соның ішінде жаб.   психоневрология.
РБ 5  2  694 039 030         эпиде.   дықтарды метроло.   лық мекемелер,
мио.     гиялық қамтамасыз   сот сараптамасы
ЖБ 5  2  254 039 030         логия.   етуге байланысты    органдары, қазақ
лық      шығыстардың лабо.   республикалық
сарапта. раториялық зерт.    лепрозорийі ұсы.
ларды,   теуіне байланысты   натын тауарлар
зертхана шығыстар (111,112,  мен қызмет көрсе.
лық зерт.121,125,131,132,    тулерді сатудан
теулерді 136,137,139,141,    түскен қаражат
жүргізу  142,143,144,145,    пайдаланудың ере.
жөніндегі146,149,155,159)    жесін бекіту
санитар.                     туралы" ҚРҮ 2000
лық-эпидеми.                 жылғы 26 мамырда.
ологиялық                    ғы N 802 қаулысы
станция көрсет.
кен қыз.
меттерді
іске асыру.
дан түскен
қаражат ---------------------------------------------------------------------------

16.03.99 года N
2515-1904-ГУ),
Устав государст-
венного учреж-
дения "Сани-
тарно-эпидеми-
ологическая
станция
Медицинского
центра Управле-
ния Делами
Президента РК"
(гос.регистра-
ция в МЮ РК от
18.02.99 года N
6298-1901-ГУ)
РБ  5  2 226 051  031,032, 18 Средства На расходы, связа-  Закон Республики
033,034,    от реа-  нные с проведением  Казахстан
035         лизации  профессионально-     "О санитар-
услуг,   гигиенической под-  но-эпидемио-
РБ  5  2 694 039  030         предос-  готовки (111,112,   логическом
тавляе-  113,121,136,138,    благополучии
МБ  5  2 254 039  030         мых      139,141,142,144,    населения",
сани-    145,146,149,159)    Постановление
тарно-                       ПРК от 26 мая
эпиде-                       2000 года N 802
миоло-                       "Об утверждении
гичес-                       Правил исполь-
кими                         зования средств
станци-                      от реализации
ями по                       товаров и услуг,
профес-                      предоставляемых
сиональ-                     санитарно-эпиде-
но-ги-                       миологическими,
гиени-                       туберкулезными,
ческой                       психоневрологи-
подго-                       ческими учрежде-
товке                        ниями, органами
судебной экспер-
тизы, Казахским
республиканским
лепрозорием"
РБ  5  2 226 051  031,032, 19 Средства На расходы, связа-  Закон Республи-
033,034,    от реа-  нные с проведением  ки Казахстан "О
035         лизации  санитарно-эпидеми-  санитарно-эпи-
услуг,   ологических экспер- демиологическом
РБ  5  2 694 039  030         предос-  тиз, в том числе    благополучии
тавляе-  лабораторных исс-   населения",
МБ  5  2 254 039  030         мых      ледований, на рас-  Постановление
сани-    ходы, связанные с   ПРК от 26 мая
тарно-   метрологическим     2000 года N 802
эпиде-   обеспечением обо-   "Об утверждении
миоло-   рудования (111,     Правил исполь-
гичес-   112,121,125,131,    зования средств
кими     132,136,137,139,    от реализации
станци-  141,142,143,144,    товаров и услуг,
ями по   145,146,149,155,    предоставляемых
проведе- 159)                санитарно-эпиде-
нию сани-                    миологическими,
тарно-                       туберкулезными,
эпидеми-                     психоневрологи-
ологичес-                    ческими учреж-
ких                          дениями, орга-
экспер-                      нами судебной
тиз,                         экспертизы, Ка-
лабора-                      захским респуб-
торных                       ликанским леп-
иссле-                       розорием"
дований
по заяв-
лениям

РБ  5 2  226 051 031       20 Қазақ    Баспа өнімдерінің   "ҚР Мемлекеттік
респуб.  өндірісімен байла.  санитарлық эпи.
ликалық  нысты Қазақ респу.  демиологиялық
санитар. бликалық санитар.   қызметі туралы
лық-     лық-эпидемиология.  ереже" ҚР Мини.
эпиде.   лық станцияларының  стрлер Кабинет.
миоло.   шығыстарына         інің 1995 жылғы
гиялық   (111, 112, 121,     25 сәуірдегі N
станци.  138, 139, 141, 142, 547  қаулысы,
ялары    143, 144, 145, 146,  "Санитарлық
норма.   149, 159)           эпидемиология.
тивтік-                      лық туберкулез.
техни.                       дік психоневро.
калық                        логиялық мекеме.
құжат.                       лері, сот сарап.
тама.                        тамасы орган.
лармен                       дары, Қазақ
қамта.                       республикалық
масыз                        лепрозорийі ұсы.
ету                          натын тауарлар
бойынша                      мен қызмет көр.
көрсе.                       сетулерді сату.
тілген                       дан түскен қара.
қызмет.                     жат. пайдаланудың
терді                        ережесін бекіту
іске                         туралы" ҚРҮ 2000
асыру.                       жылғы 26 мамыр.
дан                          дағы N 802 қау.
түскен                       лысы, "Қазақ
қаражат                      республикалық
санитарлық-
эпидемиология.
лық станциясы"мем.
мекеменің Жарғы
сы (ҚР ӘМ
28.12.99 ж. N
5391-1910-МЖ
мем. тіркеуі)
Ақыл-есі кем балаларға арналған интернат-үйлері және қарттар
мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі интернат үйлері,
психоневрологиялық интернаттар көрсететін қызметтер
ЖБ  6 1 258 032 030,031,  21  Қосалқы Қамқорлыққа алынған. "Ақыл-есі кеміс
033           шаруа.  дардың тамақтанды.   балаларға арнал.
шылық.  руды және медицина.  ған интернат үй.
тар өн. лық көмек көрсетуді  лері, психонев.
діретін жақсартуға, қосалқы  рологиялық ин.
тауар.  шаруашылықтардың ма. тернаттар, қар.
ларды   териалдық-техникалық ттар мен мүге.
сатудан базасын нығайтуға,   дектерге арнал.
түскен  ақыл-есі кеміс       ған жалпы үлгі.
қаражат балаларға арналған   дегі интернат
интернат үйлерінде   үйлері ұсынатын
психоневрологиялық   тауарлар мен
интернаттарда        қызмет көрсету.
және қарттар мен     лерді сатудан
мүгедектерге арнал.  түсетін қаражат.
ған жалпы үлгідегі   ты пайдалану
интернат үйлерінде   ережесін бекіту
тұратын қамқорлыққа  туралы" Қазақ.
алынғандарды көтер.  стан Республика.
мелеуге, қосалқы     сы Үкіметінің
шаруашылықтар қыз.   2000 жылғы 15
меткерлерінің еңбе.  мамырдағы N 719
гіне ақы төлеуге,    қаулысы
интернаттарды мате.
риалдық-тұрмыстық
қамтамасыз етуге,
мәдени шараларды
өткізуге және
демалысты ұйымдас.
тыруға (111, 112,
121, 131, 132, 136,
139, 141, 142,
144, 145, 146,
159, 411, 431)
---------------------------------------------------------------------------

РБ  5  2 226 051 031       20 Средства На расходы Казахс-  Постановление
от реа-  кой республиканс-   Кабинета Минист-
лизации  кой санитарно-эпи-  ров Республики
услуг,   демиологической     Казахстан
предос-  станции, связанные  от 25 апреля
тавляе-  с производством     1995 года
мых Ка-  печатной продукции  N 547  P950547_
захской  (111,112,121,139,   "Положение
респуб-  141,142,143,144,    о Государствен-
ликанс-  145,146,149,159)    ной санитарно-
кой са-                      эпидемиологичес-
нитарно-                     кой службе РК",
эпидеми-                     Постановление
ологи-                       ПРК от 26 мая
ческой                       2000 года N 802
станцией
по обес-                     "Об утверждении
печению                      Правил использо-
норма-                       вания средств от
тивно-                       реализации това-
техничес-                    ров и услуг,
кой до-                      предоставляемых
кумента-                     санитарно-эпиде-
ции                          миологическими,
туберкулезными,
психоневрологи-
ческими учрежде-
ниями, органами
судебной экспер-
тизы, Казахским
республиканским
лепрозорием",
Устав государст-
венного
учреждения "Ка-
захская респуб-
ликанская сани-
тарно-эпидемио-
логическая стан-
ция" (гос.регис-
трация в МЮ РК
от 28.12.99 года
N 5391-1910-ГУ)
Услуги, предоставляемые домами-интернатами для умственно-отсталых
детей и домами-интернатами для престарелых и инвалидов
общего типа, психоневрологическими интернатами
___________________________________________________________________________
МБ  6  1 258 032  030,031, 21 Средст-  На улучшение пита-  Постановление
033         ва,      ния и медицинской   Правительства
посту-   помощи опекаемых,   Республики Ка-
пающие   укрепление матери-  захстан от 15
от реа-  ально-технической   мая 2000 года
лизации  базы подсобных         N 719
това-    хозяйств, поощре-   "Об утверждении
ров,     ние опекаемых,      Правил использо-
произ-   проживающих в       вания средств от
води-    домах-интернатах    реализации това-
мыми     для умственно-от-   ров и услуг,
под-     сталых детей,       предоставляемых
собными  психоневрологичес-  домами-интерна-
хозяйс-  ких интернатах и    тами для умст-
твами    домах-интернатах    венно-отсталых
для престарелых и   детей, психонев-
инвалидов общего    рологическими
типа, оплату труда  интернатами, до-
работником подсоб-  мами-интернатами
ных хозяйств, ма-   для престарелых
териально-бытовое   и инвалидов
обеспечение интер-  общего типа"
натов, проведение
культурных меропри-
ятий и организацию
досуга (111,112,121,
131,132,136,139,141,
142,144,145,146,159,
411,431)

ЖБ  6 1 258 032 030,031,  22  Емдеу-  Қамқорлылығына алынған.     Бұл да
033           еңбек   дарды тамақтанды.
шебер.  руды және медицина.
хана.   лық көмек көрсетуді
лары    жақсартуға, қосалқы
шығара. шаруашылықтардың ма.
тын     териалдық-техникалық
тауар.  базасын нығайтуға,
ларды   ақыл-есі кеміс
сатудан балаларға арналған
түскен  интернат үйлерінде
кіріс.  психоневрологиялық
тер     интернаттарда
және қарттар мен
мүгедектерге арнал.
ған жалпы үлгідегі
интернат үйлерінде
тұратын қамқорлыққа
алынғандарды көтер.
мелеуге, емдеу-еңбек
шеберханалары қыз.
меткерлерінің еңбе.
гіне ақы төлеуге,
интернаттарды мате.
риалдық-тұрмыстық
қамтамасыз етуге,
мәдени шараларды
өткізуге және
демалысты ұйымдас.
тыруға (111, 112,
121, 131, 132,
139, 141, 142,
144, 145, 146, 149,
159, 411, 431)
Сот сараптамасы органдары көрсететін қызметтер
РБ  5 9 226 037 030       26  Сот     Сот сараптамасы орга. "Сот сараптама.
сарап.  ны оның өндірісімен  сы туралы" Қа.
тамасы. байланысты шеккен    зақстан Респу.
ның өн. шығыстарды жабуға,   бликасының Заңы,
дірісі  сот сарапшыларын кә. "Санитарлық эпи.
бойынша сіптік даярлауға     демиологиялық,
сот са. және біліктілігін    туберкулездік,
рапта.  арттыруға, сот       психоневрология.
масы    сараптамасы қызметін лық мекемелер,
органы  материалдық-техника. сот сараптамасы
көрсе.  лық жетілдіруді      органдары,Қазақ                               тетін   қамтамасыз етуге     республикалық
қызмет. (131, 138, 139, 141, лепрозорийі ұсы.
ті іске 142, 143, 144, 145,  натын тауарлар
асыру.  146, 149, 159, 411,  мен қызмет көр.
дан     431)                 сетулерді сату.
түсетін                      дан түскен қара.
қаражат                      жатты пайдалану.
дың ережесін
бекіту туралы"
ҚРҮ 2000 жылғы
26 мамырдағы
N 802 қаулысы
---------------------------------------------------------------------------
РБ  5 9 226 037 030       27  Қазақ.  Сот сараптамасы орга.      Бұл да
стан    ны оның өндірісімен
Респу.  байланысты шеккен
бликасы шығыстарды жабуға
Ғылым   сот сарапшыларын кә.
және    сіптік даярлауға
білім   және біліктілігін
минис.  арттыруға, сот
трлігі  сараптамасы қызметін
бекіт.  материалдық-техника.
кен     лық жетілдіруді
бағдар. қамтамасыз етуге
лама.   (111, 112, 121, 131,
лардың  136, 138, 139, 141,
құрамы. 142, 143, 144, 145,
на кір. 146, 149, 159, 411)
мейтін
ғылыми
және
ғылыми-
әдіс.
темелік
зерттеу.
лерді
жүргізу
жөнін.
дегі
сот са.
раптама.
сы ор.
ганы
жүргі.
зетін
қызмет.
терді
іске
асыру.
дан
түсетін
қаражат
Психологиялық, туберкулездік мекемелер, Қазақ республикалық лепрозорийі
ұсынатын қызметтер

МБ  6  1 258 032  030,031, 22 Доходы,  На улучшение пита-       То же
033         посту-   ния и медицинской
пающие   помощи опекаемых,
от реа-  укрепление матери-
лизации  ально-технической
товаров  базы лечебно-трудо-
произ-   вых мастерских,
водимых  поощрение опекаемых,
лечеб-   проживающих в домах-
но-тру-  интернатах для умст-
довыми   венно-отсталых детей,
мастер-  психоневрологических
скими    интернатах
и домах-интернатах
для престарелых и
инвалидов общего
типа, оплату труда
работников лечебно-
трудовых мастерских,
материально-бытовое
обеспечение интерна-
тов, проведение
культурных меро-
приятий и органи-
зацию досуга (111,
112,121,131,132,
139,141,142,144,145,
146,149,159,411,431)
Услуги, предоставляемые органами судебной экспертизы
___________________________________________________________________________
РБ  5  9 226 037  030      26 Средства На покрытие расхо-  Закон Республики
от реа-  дов, понесенных     Казахстан
лизации  органами судебной
услуг,   экспертизы в связи  "О судебной эк-
предос-  с ее производст-    спертизе", Пос-
тавляе-  вом, на професси-   тановление
мых ор-  ональную подготов-  ПРК от 26 мая
ганами   ку и повышение      2000 года N 802
судеб-   квалификации        "Об утверждении
ной      судебных экспер-    Правил исполь-
экспер-  тов, совершенст-    зования средств
тизы по  вование материаль-  от реализации
произ-   но-технического     товаров и услуг,
водству  обеспечения судеб-  предоставляемых
судеб-   но-экспертной дея-  санитарно-эпи-
ной      тельности (131,     демиологичес-
экспер-  138,139,141,142,    кими, туберку-
тизы     143,144,145,146,    лезными, психо-
149,159,411,431)    неврологически-
ми учреждения-
ми, органами
судебной экспер-
тизы, Казахским
республиканским
лепрозорием"
РБ  5  9 226 037  030     27  Средства На покрытие расхо-      То же
от реа-  дов, понесенных
лизации  органами судебной
услуг,   экспертизы в связи
предос-  с ее производством,
тавляе-  на профессиональную
мых ор-  подготовку и повыше-
ганами   ние квалификации су-
судеб-   дебных экпертов,
ной      совершенствование
экспер-  материально-техни-
тизы по  ческого обеспечения
прове-   судебно-эксперной
дению    деятельности (111,
научных  112,121,131,136,
и научно-138,139,141,142,
методи-  143,144,145,146,
ческих   149,159,411)
иссле-
дований,
не вхо-
дящих в
програм-
мы, ут-
вержден-
ные Мини-
стерством
образова-
ния и
науки Рес-
публики
Казахстан
Услуги, предоставляемые психоневрологическими,
туберкулезными учреждениями, Казахским республиканским лепрозорием
___________________________________________________________________________

РБ 8 3  230 015 031  38  Мұрағат ісін жә. Мемлекеттік және "Ұлттық мұрағат
не құжаттамалық  ведомстволық мұ. және мұрағаттар
ЖБ 8 3  261 030 030      айналымды жетіл. рағаттардың ма.  туралы" Қазақ.
діру жөнінде     териалдық-техни. стан Республи.
ғылыми зерттеу.  калық базасын    касының Заңы
лерді жүргізу    нығайту (139,    (17-б. 1-т.),
және әдістемелік 411), ақылы      "Мемлекеттік
әзірлеулерді     қызметтер көр.   бюджет есебінен
енгізу бойынша   сету үшін қажет. қаржыландырыла.
мұрағат мекеме.  ті жабдықтар мен тын мемлекеттік
лері көрсететін  мүкәммалды сатып және ведомство.
қызметтер        алу және оны     лық мұрағаттар.
жөндеу (139,146, дың ақылы қызмет
149,411), ақылы  көрсету және
қызметтер        түскен қаржына
көрсету үшін     пайдалану ереже.
тартылған маман. сін бекіту тура.
дардың қызметіне лы" Қазақстан
ақы төлеу (149), Республикасы
шаруашылық шығыс. Үкіметінің
тары (жылуға,    2002 жылғы 8
электр энергия.  ақпандағы N 183
сына, сумен      қаулысы
жабдықтауға ақы
төлеу және басқа
коммуналдық шы.
ғыстар, ағымдағы
және шаруашылық
мақсаттар үшін
заттар мен мате.
риалдар сатып
алу, көлік қыз.
меттеріне ақы
төлеу) (139,141,
143,144,145,146),
үй-жайларды
жалға алуға ақы
төлеу және жеке
және заңды
тұлғалардың жеке
тапсырыс бойынша
қазіргі заманғы
негіздер бойынша
оқытуды жүргізу
үшін оқу құрал.
дарын, көрнекі
материалдарды
сатып алу және
құжаттамаға
басшылық жасау
(138,139),
мұрағат тану,
құжаттама жүргізу,
археография және
көмекші тарихи
тәртіптер мәселе.
лері жөнінде
ғылыми және
әдістемелік
әдебиетті шығару
(139,149)
РБ 8 3  230  015  031     39 Құжаттарды        Бұл да           Бұл да
ғылыми-тех.
ЖБ 8 3  261  030  030        никалық
өңдеу
бойынша
мұрағат
мекемелері
көрсететін
қызметтер
РБ 8 3  230  015  031     40 Жеке және          Бұл да          Бұл да
мемлекеттік
ЖБ 8 3  261  030  030        емес заңды
тұлғалардың
тапсырыстары
(өтінімдері)
бойынша
құжаттаудың
қазіргі
заманғы
негіздеріне
үйрету және
құжаттаманы
басқару
жөнінде
курстар мен
семинарлар
өткізу
бойынша
мұрағат
мекемелері
көрсететін
қызметтер
РБ 8 3  230  015  031     41 Мұрағат            Бұл да
құжаттарын
ЖБ 8 3  261  030  030        сақтаудың
температура.
лық-ылғал
және физи.
калық-химия.
лық өлшем.
дерін қамта.
масыз ету
жөнінде
ұсыныстар
әзірлеу және
әдістемелік
және
практикалық
көмек көрсету
бойынша
мұрағат
мекемелері
көрсететін
қызметтер
РБ 8 3  230  015  031     42 Мұрағат              Бұл да        Бұл да
істерін және
ЖБ 8 3  261  030  030        құжаттарды
қалпына
келтіру,
түптеу
бойынша,
мұрағат
қораптарын
дайындау
бойынша
мұрағат
мекемелері
көрсететін
қызметтер

РБ  8  3 230 015  031      38 Услуги,  Укрепление мате-    Закон Республики
оказы-   риально-технической Казахстан
МБ  8  3 261 030  030         ваемые   базы государствен-   "О Нацио-
архивны- ных и ведомственных нальном ар-
ми уч-   архивов (139,411),  хивном фонде и
режде-   приобретение обору- архивах" (ст. 17
ниями,по дования и инвента-  п.1), постанов-
проведе- ря, необходимых для ление Правитель-
нию      оказания платных    ства РК от 18
научных  услуг, и их ремонт  февраля 2002 г.
исследо- (139,146,149,411),  N 183
ваний и  оплата труда спе-    "Об утверж-
внедре-  циалистов, привле-  дении Правил
нию ме-  каемых для оказания оказания платных
тодичес- платных услуг       услуг и исполь-
ких раз- (149), хозяйствен-  зования получе-
работок  ные расходы (оплата нных средств го-
по со-   за отопление, элек- сударственными
вершен-  троэнергию, водо-   и ведомственными
ствова-  снабжение и другие  архивами, содер-
нию ар-  коммунальные рас-   жащимися за счет
хивного  ходы, приобретение  государственного
дела и   предметов и мате-   бюджета"
доку-    риалов для текущих
мента-   и хозяйственных
цион-    целей, оплата
ного     транспортных услуг)
обеспе-  (139,141,143,144,
чения    145,146), аренду
помещений и приоб-
ретение учебных
пособий, наглядных
материалов для про-
ведения обучения по
заказам (заявкам)
физических и него-
сударственных юри-
дических лиц сов-
ременным основам и
управления доку-
ментацией (138,
139), издание
научной и методи-
ческой литературы
по вопросам архи-
воведения, докумен-
товедения, археог-
рафии и вспомога-
тельных историчес-
ких дисциплин
(139,149)
РБ  8  3 230 015  031      39 Услуги,  То же               То же
оказы-
МБ  8  3 261 030  030         ваемые
архивны-
ми уч-
режде-
ниями,
по науч-
но-тех-
ничес-
кой об-
работке
доку-
ментов
РБ  8  3 230 015  031      40 Услуги,  То же               То же
оказы-
МБ  8  3 261 030  030         ваемые
архивны-
ми уч-
режде-
ниями,
по про-
ведению
по за-
казам
(заяв-
кам) фи-
зических
и него-
сударст-
венных
юриди-
ческих
лиц кур-
сов и
семина-
ров по
обучению
совре-
менным
основам
докумен-
тирова-
ния и
управле-
ния до-
кумента-
цией
РБ  8  3 230 015  031      41 Услуги,  То же               То же
оказы-
МБ  8  3 261 030  030         ваемые
архивны-
ми уч-
режде-
ниями,
по раз-
работке
рекомен-
даций,
оказания
методи-
ческой и
практи-
ческой
помощи
по обес-
печению
темпера-
турно-
влаж-
ностного
и физи-
ко-хими-
ческого
парамет-
ров хра-
нения
архивных
докумен-
тов
РБ  8  3 230 015  031      42 Услуги,  То же               То же
оказы-
МБ  8  3 261 030  030         ваемые
архивны-
ми уч-
режде-
ниями,
по рес-
тавра-
ции, пе-
реплету
архивных
дел и
докумен-
тов, из-
готовле-
нию ар-
хивных
коробок

РБ 8 3  230  015  031     43 Сақтандыру           Бұл да        Бұл да
көшірмелерін
ЖБ 8 3  261  030  030        дайындау,
мұрағат
құжаттарының
мәтіндерін
қалпына
келтіру
бойынша
мұрағат
мекемелері
ұсынатын
қызметтер
РБ 8 3  230  015  031     44 Мұрағат              Бұл да        Бұл да
қорларына
ЖБ 8 3  261  030  030        ғылыми-
анықтамалық
аппараты
құру және
жетілдіруде
әдістемелік
және
практикалық
көмек
көрсету
бойынша
мұрағат
мекемелері
көрсететін
қызметтер
РБ 8 3  230  015  031     45 Тапсырыстар          Бұл да        Бұл да
(өтінімдер)
ЖБ 8 3  261  030  030        бойынша
генеологиялық
және
тақырыптық
сипаттағы
мұрағаттық
құжаттық
анықтау және
мұрағат
құжаттарын
пайдалануды
қоспағанда
мұрағат
құжаттарын
көшіруді
өткізу
бойынша
мұрағат
мекемелері
көрсететін
қызметтер
Қаржы министрінің
2002 жылғы 1 шілдедегі
N 302 бұйрығына
N 2 қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан,
демеушілік және қайырымдылық көмек
көрсетуден алынатын қаражатты,
сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің
депозиттік сомаларын және сақтандыру
төлемдерін қалыптастыру, пайдалану
және есепке алу тәртібі туралы
ережеге 2-қосымша
Келісілді                              Бекітемін
Қазақстан Республикасының Қаржы           Бюджеттік бағдарламалар
вице-министрі                      әкімшісінің басшысы
(Қаржы органының басшысы)
"____" ___________ ж.                 ________ ж. "____"
М.О.                                 М.О.
Мекемелердің ақылы қызметтерді іске асыруынан алынған
қаражат бойынша кірістер мен шығыстардың
жиынтық сметасы
Функционалдық топ                              ________
Ішкі функция                                   ________
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі            ________
Бағдарлама                                     ________
Кіші бағдарлама                                ________
Ақылы қызметтердің түрі                        ________
мың теңге
___________________________________________________________________________
Көрсеткіштер    !Жолдар коды/!  Тоқсандар бойынша сомасы     ! Жиыны
!ерекшелік   !-------------------------------!
!коды        !       !       !       !       !
---------------------------------------------------------------------------
1           !      2     !   3   !   4   !   5   !   6   !   7
---------------------------------------------------------------------------
Кірістер, барлығы         010
Жыл басындағы ақшалай   011
қаражаттың қалдығы
Ағымдағы жылдың         012
түсімі
Шығыстар, барлығы         020
әрбір ерекшелік
бойынша
Бюджеттің кірісіне        021
жатады
--------------------------------------------------------------------------
Қаржы қызметінің басшысы
Қаржы министрінің
2002 жылғы 1 шілдедегі
N 302 бұйрығына
N 2 қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан,
демеушілік және қайырымдылық көмек
көрсетуден алынатын қаражатты,
сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің
депозиттік сомаларын және сақтандыру
төлемдерін қалыптастыру, пайдалану
және есепке алу тәртібі туралы

РБ  8  3 230 015  031      43 Услуги,  То же               То же
оказы-
МБ  8  3 261 030  030         ваемые
архивны-
ми уч-
режде-
ниями,
по изго-
товлению
страхо-
вых ко-
пий,
восста-
новлению
текста
архивных
докумен-
тов
РБ  8  3 230 015  031      44 Услуги,  То же               То же
оказы-
МБ  8  3 261 030  030         ваемые
архивны-
ми уч-
режде-
ниями,
по ока-
занию
методи-
ческой и
практи-
ческой
помощи в
создании
и совер-
шенство-
вании
научно-
справоч-
ного ап-
парата к
архивным
фондам
РБ  8  3 230 015  031      45 Услуги,  То же               То же
оказы-
МБ  8  3 261 030  030         ваемые
архивны-
ми уч-
режде-
ниями,
по про-
ведению
по за-
казам
(заяв-
кам)
выявле-
ния ин-
формации
генеало-
гическо-
го и те-
матичес-
кого ха-
рактеров
и копи-
рования
архивных
докумен-
тов, за
исключе-
нием
пользо-
вания
архивны-
ми доку-
ментами
Приложение N 2 к приказу
заместителя Премьер-Министра - Министра
финансов Республики Казахстан
от 1 июля 2002 года N 302
Приложение N 2
к Правилам о порядке формирования,
использования и учета средств, получаемых
от реализации платных услуг, от спонсорской и
благотворительной помощи, депозитных сумм
и страховых выплат государственных учреждений
Согласовано                             Утверждаю
Вице-Министр финансов Республики         Руководитель администратора
Казахстан (Руководитель местного              бюджетных программ
уполномоченного органа)
"____" ___________ г.                      "____" ___________ г.
М.П.                                      М.П.
Сводная смета доходов и расходов по средствам, получаемым от
реализации платных услуг государственных учреждений
Коды
Функциональная группа                          ________
Подфункция                                     ________
Администратор бюджетных программ               ________
Программа                                      ________
Подпрограмма                                   ________
Вид платных услуг                              ________
тыс.тенге
___________________________________________________________________________
Показатели      |   Коды   |   Сумма по кварталам          |  Итого
|строки/код|-------------------------------|
|специфики |   1   |   2   |   3   |   4   |
_____________________|__________|_______|_______|_______|_______|__________
1           |     2    |   3   |   4   |   5   |   6   |     7
_____________________|__________|_______|_______|_______|_______|__________
Всего доходы              010
Остаток средств на
начало года             011
Поступления текущего
года                    012
Всего расходы             020
по каждой специфике
Подлежит перечислению
в доход бюджета           021
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель финансовой службы
Приложение N 3 к приказу
заместителя Премьер-Министра - Министра
финансов Республики Казахстан
от 1 июля 2002 года N 302

ережеге 2-2-қосымша
Келісілді                              Бекітемін
Қазақстан Республикасының Қаржы           Бюджеттік бағдарламалар
вице-министрі                      әкімшісінің басшысы
(Қаржы органының басшысы)
_________________ (Тегі, аты-жөні)   _______________ (Тегі, аты-жөні)
"____" ___________ ж.                   ________ ж. "____"
М.О.                                   М.О.
______ жылға арналған мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерді
іске асыруынан алынған қаражат бойынша кірістер мен шығыстарының
жиынтық (жеке) сметасының өзгеруі туралы
Анықтама
Функционалдық топ                              ________
Ішкі функция                                   ________
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі            ________
Бағдарлама                                     ________
Кіші бағдарлама                                ________
Ақылы қызметтердің түрі                        ________
мың теңге
___________________________________________________________________________
Көрсеткіштер !Азайту !Жолдар   ! Тоқсандар бойынша сомасы      !Жиыны
!немесе !коды/    !-------------------------------!
!арттыру!ерекшелік!   1   !   2   !   3   !   4   !
!       !коды     !       !       !       !       !
---------------------------------------------------------------------------
Кірістер, барлығы            010
Жыл басындағы ақшалай      011
қаражаттың қалдығы
Ағымдағы жылдың
түсімі                     012
Шығыстар, барлығы            020
әрбір ерекшелік
бойынша
Бюджеттің кірісіне
аударуға жатады              021
---------------------------------------------------------------------------
Мемлекеттік мекеменің басшысы
Қаржы қызметінің басшысы
(Бас бухгалтер)

Приложение N 2-2
к Правилам о порядке формирования,
использования и учета средств, получаемых
от реализации платных услуг, от спонсорской и
благотворительной помощи, депозитных сумм
и страховых выплат государственных учреждений
Согласовано                             Утверждаю
Вице-Министр финансов Республики         Руководитель администратора
Казахстан (Руководитель местного              бюджетных программ
уполномоченного органа)
"____" ___________ г.                      "____" ___________ г.
М.П.                                      М.П.
Справка
об изменении сводной (индивидуальной) сметы доходов
и расходов по средствам, получаемым от реализации
платных услуг государственных учреждений на ____ г.
Коды
Функциональная группа                          ________
Подфункция                                     ________
Администратор бюджетных программ               ________
Программа                                      ________
Подпрограмма                                   ________
Вид платных услуг                              ________
тыс.тенге
___________________________________________________________________________
Показатели      |Уменьшить|   Коды   |  Сумма по кварталам   | Итого
|   или   |строки/код|-----------------------|
|увеличить|специфики |  1  |  2  |  3  |  4  |
_____________________|_________|__________|_____|_____|_____|_____|________
1           |    2    |     3    |  4  |  5  |  6  |  7  |   8
_____________________|_________|__________|_____|_____|_____|_____|________
Всего доходы                        010
Остаток денежных
средств на начало
года                              011
Поступления текущего
года                              012
Всего расходы                       020
по каждой специфике
Подлежит перечислению
в доход бюджета                     021
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель финансовой службы
(государственного учреждения)
Главный бухгалтер