Оңалту рәсiмі, конкурстық іс жүргізу және борышкердi соттан тыс тарату мерзімдерін ұзарту және аяқтау туралы нұсқаулық
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 69 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 9 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1942. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен (2006 жылғы 8 желтоқсанда N 213-ші "Заң газеті" газетінде жарияланды).
----------------Бұйрықтан үзінді---------------------
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi Төрағасының кейбiр бұйрықтарының күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған кейінгі он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз
борышкерлермен жұмыс Комитетi
төрағасының 2006 жылғы
20 наурыздағы N 12 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс
Комитетi Төрағасының күшi жойылған кейбiр
бұйрықтарының тiзiмi
...
3. "Оңалту рәсiмi, конкурстық iс жүргiзу және борышкердi соттан тыс тарату мерзiмдерiн ұзарту және аяқтау туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2002 жылғы 11 шiлдедегi N 69 бұйрығы, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1942 тiркелген...
-----------------------------------
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы "Банкроттық туралы"  Заңын іске асыру және құру тәртібі жөніндегі комитеттің өз қызметі шегінде банкроттық рәсімін өткізуге бақылау жүргізуді іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Оңалту рәсiмі, конкурстық іс жүргізу және борышкердi соттан тыс тарату мерзімдерін ұзарту және аяқтау туралы Нұсқаулық бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитет Төрағасының орынбасары Н.Қ.Мақажановқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс
жөніндегі комитет төрағасының

Об утверждении Инструкции по продлению и завершению сроков реабилитационной процедуры, конкурсного производства и внесудебной ликвидации должника
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 69. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2002 года N 1942. Утратил силу - приказом Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
Извлечение
из приказа Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан...
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
________________________________________________________
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве" и осуществления Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан в пределах предоставленных полномочий функций контроля за проведением процедур банкротства, приказываю:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по продлению и завершению сроков реабилитационной процедуры, конкурсного производства и внесудебной ликвидации должника.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан Макажанова Н.К.
3. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Утверждена
приказом Председателя Комитета
по работе с несостоятельными
должниками Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан

2002 жылғы 11 шілде N 69 бұйрығымен
бекітілген
Оңалту рәсiмі, конкурстық іс жүргізу және борышкердi
соттан тыс тарату мерзімдерін ұзарту және аяқтау туралы
нұсқаулық
Осы Оңалту рәсiмі, конкурстық іс жүргізу және борышкердi соттан тыс тарату мерзімдерін ұзарту және аяқтау туралы нұсқаулық (бұдан әрі - нұсқаулық). "Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 маусымдағы  Заңына сәйкес әзірленген (бұдан әрі - Заң).
Осы нұсқаулық Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) мен оның аумақтық органының оңалту рәсiмі, конкурстық іс жүргізу және борышкердi соттан тыс тарату мерзімдерін ұзарту және аяқтау сұрақтарын айқындайды.
1. Оңалту рәсiмі мерзімдерін ұзарту және аяқтау
1. Оңалту рәсiмiн жүзеге асырудың ұзақтығы екi жылдан аспауға тиiс.
2. Оңалту рәсiмін тоқтатқан жағдайда оңалтуды басқарушы кредиторлар комитетiнiң келiсiмi негізінде борышкерге қатысты оңалту рәсiмін аяқтағаны жөнінде сотқа өтiнiш жібереді:
борышкерге қатысты оңалту рәсiмiн жүзеге асыру мақсатына қол жеткiзгенде;
егер бұл мақсатқа қол жеткiзу мүмкін болмаған жағдайда. Осындай жағдайда Комитет қорытындысымен немесе оның аумақтық органының қорытындысымен оңалту ісін басқарушы  Заңның 36 бабының 1-ші тармағының 5) тармақшасына сәйкес сотқа жүгінеді.
3. Оңалтуды басқарушы кредиторлар комитетiнiң алдында оңалту рәсiмін ұзартуға өтініш жасауға құқығы бар.
4. Кредиторлар комитетiнiң келiсiмi бар болғанда Комитет пен оның аумақтық орган оңалтуды басқарушы тапсырған құжаттарды (1-қосымша), оның ішінде оңалту рәсiмін жүргізу есебін қарайды және оңалту рәсiмін жүргізудің нәтижесі бойынша қорытынды береді.
5. Сот оның жүзеге асыру мерзiмiн ұзартуға қақылы, бiрақ ол 6 айдан аспауға тиiс.
2. Конкурстық іс жүргізу және борышкердi соттан тыс тарату
мерзімдерін ұзарту және аяқтау
6. Конкурстық іс жүргізу және борышкердi соттан тыс таратуды жүргізу мерзімі алты айдан аспауы тиіс.
7. Оңалтуды басқарушының оңалту рәсiмін ұзарту жөніндегі өтініші Комитетке немесе оның аумақтық органына конкурстық іс жүргізу мерзімінің аяқталуына дейін он бес күннен кешіктірмей тапсыруы тиіс (2-қосымша).
8. Табиғи монополиялар субъектілері немесе тауар нарығында үстем (монополиялық) жағдайға ие болған нарық субъектілері болып табылатын, немесе республиканың экономикасы үшін зор стратегиялық маңызы бар, азаматтардың өміріне, денсаулығына, ұлттық қауіпсіздікке немесе қоршаған ортаға ықпал ете алатын ұйымдар банкрот болған, сондай-ақ мемлекеттің бастамашылығымен банкрот деп танылған жағдайда, конкурсты басқарушының өтініші бойынша кредиторлар комитетiнiң келiсiмiмен Комитет немесе оның аумақтық органы конкурстық іс жүргізуді ұзартуы мүмкін.

от 11 июля 2002 года N 69
Инструкция
по продлению и завершению сроков реабилитационной
процедуры, конкурсного производства и внесудебной
ликвидации должника
Настоящая Инструкция по продлению и завершению сроков реабилитационной процедуры, конкурсного производства и внесудебной ликвидации должника (далее - Инструкция) разработана в соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве" (далее - Закон).
Настоящая Инструкция регулирует вопросы продления и завершения сроков реабилитационной процедуры, конкурсного производства и внесудебной ликвидации должника Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан (далее - Комитет) и его территориальными органами.
1. Продление и завершение сроков
реабилитационной процедуры
1. Продолжительность осуществления реабилитационной процедуры не должна превышать двух лет.
2. При прекращении реабилитационной процедуры реабилитационный управляющий с согласия комитета кредиторов обращается в суд с заявлением о завершении реабилитационной процедуры в отношении должника в случаях:
если цель реабилитационной процедуры в отношении должника достигнута;
если он убедился, что достижение этой цели невозможно. В этом случае с заключением Комитета или его территориального органа реабилитационный управляющий обращается в суд в соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 36 Закона.
3. Реабилитационный управляющий вправе ходатайствовать перед комитетом кредиторов о продлении реабилитационной процедуры.
4. При наличии согласия комитета кредиторов Комитет или его территориальный орган рассматривает представленные реабилитационным управляющим документы (приложение 1 к Инструкции), в том числе отчет о ходе проведения процедуры реабилитации и дает заключение по результатам проведения процедур реабилитации.
5. Суд вправе продлить срок его осуществления, но не более чем на шесть месяцев.
2. Рассмотрение и продление сроков конкурсного
производства и внесудебной ликвидации должника
6. Срок проведения конкурсного производства и внесудебной процедуры ликвидации не должен превышать шесть месяцев.
7. Заявление конкурсного управляющего о продлении сроков должно быть представлено в Комитет или его территориальный орган не позднее пятнадцати дней до завершения срока конкурсного производства (приложение 2 к Инструкции).
8. При банкротстве организаций, являющихся субъектами естественной монополии или субъектами рынка, занимающих доминирующее (монопольное) положение на товарном рынке либо имеющих важное стратегическое значение для экономики республики, способных оказать влияние на жизнь, здоровье граждан, национальную безопасность или окружающую среду, а также признанных банкротами по инициативе государства, по заявлению конкурсного управляющего с согласия комитета кредиторов срок проведения конкурсного производства может быть продлен Комитетом, но не более чем на шесть месяцев.

9. Комитет немесе оның аумақтық органы конкурсты басқарушының өтінішінің негіздемесін, сондай-ақ  Заңның 10-1-бабына сәйкес оның аралық есебін қарап, тиісті құжаттардың түскен күнінен бастап бес күн ішінде конкурстық іс жүргізу (соттан тыс тарату) мерзімін ұзартуы мүмкін (3-қосымша).
10. Конкурстық іс жүргізуді аяқтағанда оның мерзімдерін ұзартылғаны ескеріле отырып, конкурсты басқарушы Комитет немесе оның аумақтық органымен келісіп өзінің қызметі туралы және сотқа тарату балансын, соттан тыс тарату рәсімінде - кредиторлар комитетіне қорытынды есеп тапсырады.
11. Сот  Заңның 87-бабының 2-тармағына сәйкес осы Нұсқаулықтың 10-тармағында көрсетілген құжаттарды табыс еткен кезден бастап он бес күннен кешiктiрiлмейтiн мерзiмде конкурстық iс жүргiзудi аяқтау туралы ұйғарым шығарады.
12. Соттан тыс тарату рәсiмiнде конкурстық iс жүргiзудi аяқтау туралы шешiмді  Заңның 99-бабының 3-тармағына сәйкес кредиторлар комитеті қабылдайды.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс
жөніндегі комитет Төрағасының
2002 жылғы 11 шілде N 69 бұйрығымен
бекітілген, Оңалту рәсiмі,
конкурстық іс жүргізу және
борышкердi соттан тыс тарату
мерзімдерін ұзарту және аяқтау
туралы нұсқаулықтың
1-қосымшасы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
кіріс министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитетінің ____________________
облысы бойынша басқармасы
Өтініш
____________________ сотының 20__ жылғы "___" ___________ шешімімен
_____________________________________ оңалту рәсiмi енгізілді.
(банкрот-ұйымның атауы)
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы  Заңның 50-бабына сәйкес оңалту рәсімінің мерзiмін ұзарту туралы уәкілетті органның қорытындысын алу үшін қарауға құжаттарды тапсырамын.
Қосымша:
1. Оңалту рәсімінің мерзiмін ұзарту туралы кредиторлар комитеті отырысының хаттамасы, ___ б.
2. Оңалтуды басқарушының оңалту рәсімінің мерзiмін ұзартуға
негіздемесі, ___ б.
3. Оңалтуды басқарушының оңалту рәсiмін жүргізу барысы туралы есебі, ___ б.
4. Өзгелер, ___ б.
Оңалтушы басқарушы
______________________     _________________   _______________
(банкрот-ұйымның атауы)          (қолы)          (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс
жөніндегі комитет Төрағасының

9. Комитет или его территориальный орган, рассмотрев обоснованность заявления конкурсного управляющего, а также его промежуточный отчет в соответствии с подпунктом 13 статьи 10-1 Закона может продлить срок конкурсного производства (внесудебной процедуры ликвидации) в течение пяти дней со дня поступления соответствующих документов (приложение 3 к Инструкции).
10. При завершении конкурсного производства, с учетом продления его сроков, конкурсный управляющий после согласования с Комитетом или его территориальным органом представляет отчет о своей деятельности с приложением ликвидационного баланса и отчет об использовании имущества, оставшегося после удовлетворения требований кредиторов для утверждения в суд, а при внесудебной процедуре ликвидации - в комитет кредиторов.
11. Суд в соответствии с пунктом 2 статьи 87  Закона  выносит определение о завершении конкурсного производства в срок не позднее пятнадцати дней с момента предоставления, указанных в пункте 9 настоящей Инструкции.
12. При внесудебной процедуре ликвидации решение о завершении конкурсного производства принимает комитет кредиторов в соответствии с пунктом 3 статьи 99 Закона.
Приложение 1
к Инструкции по продлению и
завершению сроков
реабилитационной процедуры,
конкурсного производства и
внесудебной ликвидации должника,
утвержденной приказом
Председателя Комитета по работе
с несостоятельными должниками
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
от 11 июля 2002 года N 69
Управление Комитета по работе
с несостоятельными должниками
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
по __________________ области
Заявление
Определением ___________________ суда от "___" __________ 200__ года на _________________________________________________________ введена
(наименование должника)
реабилитационная процедура.
В соответствии со статьей 50  Закона  Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве" представляю на рассмотрение документы для выдачи заключения уполномоченного органа о продлении срока реабилитации.
Приложение:
1. Протокол заседания комитета кредиторов о продлении срока
реабилитационной процедуры на ___ л.
2. Обоснование реабилитационного управляющего на продление срока реабилитационной процедуры на ___ л.
3. Отчет реабилитационного управляющего о ходе проведения процедуры реабилитации на ___ л.
4. Прочее на ___ л.
Реабилитационный
управляющий
____________________      __________         ______________
(наименование должника)     (подпись)            (Ф.И.О.)
Приложение 2
к Инструкции по продлению и
завершению сроков
реабилитационной процедуры,
конкурсного производства и
внесудебной ликвидации должника,
утвержденной приказом
Председателя Комитета по работе
с несостоятельными должниками
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан

2002 жылғы 11 шілде N 69 бұйрығымен
бекітілген, Оңалту рәсiмі,
конкурстық іс жүргізу және
борышкердi соттан тыс тарату
мерзімдерін ұзарту және аяқтау
туралы нұсқаулықтың
2-қосымшасы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
кіріс министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитетінің ____________________
облысы бойынша басқармасы
Өтініш
____________________ сотының (уәкілетті органның) 20__ жылғы "___" _____________ шешімімен _____________________________________
(банкрот-ұйымның атауы)
банкрот деп танылып конкурстық iс жүргiзу (соттан тыс тарату рәсімі) енгізілді.
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы  Заңның 10-1-бабының 13-тармағына сәйкес конкурстық iс жүргiзу (соттан тыс тарату рәсімі) мерзiмін ұзарту үшін қарауға құжаттарды тапсырамын.
Қосымша:
1. Конкурстық iс жүргiзу мерзiмін ұзарту туралы кредиторлар комитеті отырысының хаттамасы, ___ б.
2. Оңалтуды басқарушының конкурстық iс жүргiзу мерзiмін ұзартуға негіздемесі, ___ б.
3. Оңалтуды басқарушының аралық есебі, ___ б.
4. Өзгелер, ___ б.
Конкурстық басқарушы
______________________       _________________  _______________
(банкрот-ұйымның атауы)           (қолы)           (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс
жөніндегі комитет Төрағасының
2002 жылғы 11 шілде N 69 бұйрығымен
бекітілген, Оңалту рәсiмі,
конкурстық іс жүргізу және
борышкердi соттан тыс тарату
мерзімдерін ұзарту және аяқтау
туралы нұсқаулықтың
3-қосымшасы
Ескерту: 3-қосымша өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі  Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті төрағасының 2003 жылғы 25 ақпандағы N 16   бұйрығымен .
БҰЙРЫҚ
Конкурстық iс жүргiзу
(соттан тыс тарату)
мерзiмін ұзарту туралы
____________________ сотының (уәкілетті органның) 20__ жылғы "___" _____________ бұйрығымен _____________________________________
(банкрот-ұйымның атауы) банкрот деп танылып конкурстық iс жүргiзу (соттан тыс тарату рәсімі) енгізілді.
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңның  10-1-бабының 13-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 қарашадағы  N 1268 "Қаржы Министрлігінің жекелеген мәселелері" туралы қаулысы және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті төрағасының 2002 жылғы 11 шілде N 69 бұйрығымен бекітілген "Оңалту рәсiмі, конкурстық іс жүргізу және борышкердi соттан тыс тарату мерзімдерін ұзарту және аяқтау туралы" Нұсқаулыққа сәйкес _________________________________
(конкурсты басқарушының аты-жөні)
конкурстық басқарушының өтініші негізінде__________________________                                          (банкрот-ұйымның атауы)
кредиторлар комитеті:

от 11 июля 2002 года N 69
Управление Комитета по работе
с несостоятельными должниками
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
по __________________ области
Заявление
Решением ___________________ суда (Уполномоченного органа) от "___" _________ 200__ года_______________________________ признано
(наименование организации-банкрота) банкротом введено (а) конкурсное производство (внесудебная процедура ликвидации).
В соответствии с пунктом 13 статьи 10-1  Закона  Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве" представляю для рассмотрения документы о продлении срока конкурсного производства (внесудебной процедуры ликвидации).
Приложение:
1. Протокол заседания комитета кредиторов о продлении срока конкурсного производства на ___ л.
2. Обоснование конкурсного управляющего на продление срока конкурсного производства на ___ л.
3. Промежуточный отчет конкурсного управляющего на ___ л.
4. Прочее на ___ л.
Конкурсный
управляющий
___________________________________   __________    _________
(наименование организации-банкрота)    (подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 3
к Инструкции по продлению и
завершению сроков
реабилитационной процедуры,
конкурсного производства и
внесудебной ликвидации должника,
утвержденной приказом
Председателя Комитета по работе
с несостоятельными должниками
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
от 11 июля 2002 года N 69  <*>
Сноска. Приложение 3 с изменениями -  приказом  Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года   N 16.
Приказ
О продлении срока проведения конкурсного производства
(внесудебной ликвидации)
Решением ___________________ суда (уполномоченного органа) от "____" __________ 200___ года _________________________________________
(наименование организации-банкрота)
признано банкротом, введено конкурсное производство (внесудебная процедура ликвидации).
В соответствии с подпунктом 13 статьи 10-1  Закона  Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2002 года N 1268
"Отдельные вопросы Министерства финансов" и Инструкцией по продлению и завершению сроков реабилитационной процедуры, конкурсного производства и внесудебной ликвидации должника", утвержденной приказом Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от "___"__________ 2002 года N____, на основании заявления конкурсного управляющего
___________________________________________________________________
(наименование организации-банкрота, Ф.И.О. конкурсного управляющего)
о продлении срока и, рассмотрев представленные документы, Управлением Комитета решено:

1. _________________________конкурстық іс жүргізу (борышкердi
(банкрот-ұйымның атауы)
соттан тыс тарату) мерзімін ____________ айға, 200__ жылғы "___"
_____________ дейін ұзартсын деп шешті.
2. Конкурсты басқарушы________________________________________
(аты-жөні)
конкурстық іс жүргізуді заңмен белгіленген тәртіппен жоғарыда көрсетілген мерзімде аяқтауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау___________________________                                                 (аты-жөні)
комитеті басқармасы бастығының орынбасарына жүктелсін.
Комитет төрағасы
(Басқарманың бастығы) _________________     _______________
(қолы)            (аты-жөні)

1. Продлить срок конкурсного производства (внесудебной процедуры ликвидации)
_______________________________________________________________                  (наименование организации-банкрота)
на ____________ месяца,  до "____"_______________ 200___ года.
2. Конкурсному управляющему ______________________________                                                    (Ф.И.О.)
в установленном законодательством порядке обеспечить завершение
конкурсного производства в вышеуказанный срок.
3. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на начальника Управления Комитета (заместителя начальника территориального органа Комитета) ______________________________.
(Ф.И.О.)
Председатель Комитета
(Начальник Управления) ____________           _____________
(подпись)                   (Ф.И.О.)