Дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды импорттау мен экспорттау кезiнде Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Өзара iс-қимылдар ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 2002 жылғы 8 тамыздағы N 674, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2002 жылғы 8 тамыздағы N 772 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 24 тамызда тіркелді. Тіркеу 1962. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 19 қазандағы N 533, ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 391 бірлескен бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 19 қазандағы N 533, ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 391 бірлескен бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді----------------
Нормативтік құқықтық кесімдерді Қазақстан Республикасының заңнамалық және өзге де нормативтік құқықтық кесімдеріне сәйкес келтіру мақсатында "Заңға тәуелді кесімдерді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкімін орындау үшін БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың және медицина техникасының импорты және экспорты кезіндегі өзара іс-қимыл ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2002 жылғы 8 тамыздағы N 772 және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің 2002 жылғы 8 тамыздағы N 674 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1962 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
Міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
------------------------------------
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi "Қазақстан Республикасындағы кедендiк iс туралы"  Заңын , 1997 жылғы 19 мамырдағы "Қазақстан Республикасында азаматтардың денсаулығын сақтау туралы"  Заңын , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 қаңтардағы N 22  қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсiбi комитетi туралы ереженi, "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 830  қаулысын орындау үшiн және тiркелмеген дәрiлiк құралдардың, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың Қазақстан Республикасына әкелiнуiне жол бермеу мақсатында  БҰЙЫРАМЫЗ

Об утверждении Правил взаимодействия Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Министерства здравоохранения Республики Казахстан при импорте и экспорте лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения
Совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 августа 2002 года N 772 и Министра государственных доходов Республики Казахстан от 8 августа 2002 года N 674. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2002 года N 1962. Утратил силу - совместным приказом И.о. Министра здравоохранения РК от 19 октября 2005 года N 533 и Министра финансов РК от 2 ноября 2005 года N 391
Извлечение из совместного приказа
И.о. Министра здравоохранения РК от 19 октября 2005 г. N 533 и
Министра финансов РК от 2 ноября 2005 г. N 391
"Во исполнение распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов" в целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министерства здравоохранения РК от 8 августа 2002 года N 772 и Министерства государственных доходов РК от 8 августа 2002 года N 674 "Об утверждении Правил взаимодействия Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Министерства здравоохранения Республики Казахстан при импорте и экспорте лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения"...
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра здравоохранения РК    Министр финансов РК"
--------------------------------------------------------------------
Во исполнение Законов Республики Казахстан  " О таможенном деле  в Республике Казахстан" и  " Об охране  здоровья граждан Республики Казахстан",   Положения о  Комитете фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 января 2002 года N 22, постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 830  "О внесении изменений  в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" и в целях предотвращения ввоза в Республику Казахстан незарегистрированных лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения, приказываем:

1. Қоса берiлiп отырған Дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды импорттау мен экспорттау кезiндегi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Өзара iс-қимылдар ережесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсiбi комитетi:
1) 2002 жылғы 20 тамызға дейiнгi мерзiмде рұқсаттарды куәландыратын уәкiлеттi тұлғалардың қолы мен мөр табандарының үлгiлерiн кеден органдарының назарына жеткiзсiн;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының кеден органдары Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсiбi комитетiнiң дәрiлiк құралдардың, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды тiркеу туралы хаты негiзiнде дәрiлiк құралдардың, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың импорты мен экспортын ресiмдеудi жүзеге асырсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсiбi комитетiнiң төрағасы С.Е.Сұлтановқа және Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының орынбасары А.К.Ержановқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының           Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрі          Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
2002 жылғы 8 тамыздағы N 772 және
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң
2002 жылғы 8 тамыздағы N 674
бұйрығымен
БЕКIТIЛГЕН
Дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы мен
медициналық мақсаттағы бұйымдарды импорттау
мен экспорттау кезiнде Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi мен Қазақстан
Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Өзара iс-қимылдар ережесi
1. Осы Ереже Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi "Қазақстан Республикасындағы  кедендiк iс туралы" және 1997 жылғы 19 мамырдағы "Қазақстан Республикасында азаматтардың денсаулығын сақтау туралы"  Заңдарына , Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсiбi комитетi туралы ережесiне, "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы  N 1037 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 830  қаулысына сәйкес әзiрленген және Қазақстан Республикасында дәрiлiк құралдарды, медицина техникасымен медициналық мақсаттағы бұйымдарды импорттау мен экспорттау кезiнде Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң өзара iс-қимылдарын анықтайды.

1. Утвердить прилагаемые Правила взаимодействия Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Министерства здравоохранения Республики Казахстан при импорте и экспорте лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения.
2. Комитету фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан:
1) в срок до 20 августа 2002 года довести до сведения таможенных органов образцы подписей уполномоченных лиц и оттиски печатей, заверяющих письмо о подтверждении регистрации лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения;
2) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Таможенным органам Республики Казахстан осуществлять таможенное оформление импорта и экспорта лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения на основании письма Комитета фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан о подтверждении регистрации лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан С.Е. Султанова и Заместителя Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан А.К. Ержанова.
Министр государственных                      Министр здравоохранения
доходов                                Республики Казахстан
Республики Казахстан
Утверждены
приказом Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 08.08.2002 г. N 772
и Министра государственных доходов
Республики Казахстан
от 08.08.2002 г. N 674
Правила взаимодействия Министерства
государственных доходов Республики Казахстан
и Министерства здравоохранения Республики Казахстан
при импорте и экспорте лекарственных средств, медицинской
техники и изделий медицинского назначения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии c Законами Республики Казахстан   "О таможенном  деле в Республике Казахстан" и   "Об охране здоровья  граждан Республики Казахстан",   Положением о  Комитете фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан, постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 830   "О внесении изменений  в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037" и определяют взаимодействие Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Министерства здравоохранения Республики Казахстан при импорте и экспорте лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения в Республике Казахстан.

2. Дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды импорттау мен экспорттау кезiндегi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнің өзара iс-қимылдары осы Ереженiң мақсаты болып табылады.
3. Қазақстан Республикасына келiп түсетiн дәрiлiк құралдар заңнамада белгiленген тәртiппен тiркелуге және Қазақстан Республикасы аумағында қолданыстағы заңнамамен көзделген жағдайлардан басқа оларды медициналық қолдануға рұқсат берiлуге тиiс.
4. Дәрiлiк құралдардың, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың импорты мен экспортын кедендiк ресiмдеу дәрiлiк құралдар мен медицина өнеркәсiбi айналымы саласында басшылық етудi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi ведомствосының - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсiбi комитетiнiң (бұдан әрi - Фармация комитетi) дәрiлiк құралдардың, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың тiркелгендiгiн растайтын хаттың төл нұсқасы негiзiнде жүргiзiледi.
5. Фармация комитетi осы Ережеге қоса берiлген нысан бойынша бiр мәмiле шегiнде дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды тiркеу растығы туралы хатты бередi (2-қосымша).
6. Дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды тiркеу туралы хатты ресiмдеу үшiн өтініш иесi Фармация комитетiне мынадай құжаттарды ұсынады:
1) дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды тiркеу туралы хатты беруге өтiнiшiн қосымшаға сәйкес нысан бойынша қағазда және электронды түрде (1-қосымша);
2) белгіленген үлгiде бланкiдегi бiрiншi басшының қолымен және өтiнiш иесiнiң мөрiмен куәландырылған дәрiлiк құралдарды өндiру және (немесе) көтерме сату арқылы фармацевтика қызметiмен айналысуға лицензияның көшiрмесiн.
Коммерциялық құндылығы жоқ медициналық ұйымдарды жарақтандыру мақсатында мемлекеттiк сатып алу арқылы алынған медициналық жабдықты әкелу жағдайында - медициналық қызметпен айналысуға лицензияның көшiрмесiн;
3) сыртқы сауда мәмiлесiне қатысушылар арасындағы сату-сатып алу келiсiм-шартының (шарттың) көшiрмесiн фирма мен өндiрушi елдi дәрiлiк құралдар мөлшерiн ерекшелiктерiмен әрi салыстыру үшiн төлнұсқасын;

2. Целью настоящих Правил является взаимодействие Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Министерства здравоохранения Республики Казахстан при импорте и экспорте лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения.
3. Поступающие в Республику Казахстан лекарственные средства должны быть зарегистрированы в установленном законодательством порядке и разрешены к медицинскому применению на территории Республики Казахстан, за исключением случаев, предусмотренных действующим законодательством.
4. Таможенное оформление импорта и экспорта лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения производится на основании оригинала письма ведомства Министерства здравоохранения Республики Казахстан, осуществляющего руководство в сфере обращения лекарственных средств и изделий медицинской промышленности - Комитета фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Комитет фармации) о подтверждении регистрации лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения.
5. Комитет фармации выдает письмо о подтверждении регистрации лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения в пределах одной сделки по форме, прилагаемой к настоящим Правилам (приложение 2).
6. Для оформления письма о подтверждении регистрации лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения заявитель предоставляет Комитету фармации следующие документы:
1) заявление на выдачу письма о подтверждении регистрации лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения по форме, прилагаемой к настоящим Правилам на бумажном и электронном носителях (приложение 1);
2) копию лицензии с приложением на занятие фармацевтической деятельностью по изготовлению в условиях промышленного производства и (или) оптовой реализации лекарственных средств на бланке установленного образца, заверенные подписью первого руководителя и печатью заявителя.
В случае ввоза медицинского оборудования, не имеющего коммерческой ценности, приобретенного через государственный закуп с целью оснащения медицинских организаций - копию лицензии на занятие медицинской деятельностью;
3) копию контракта (договора) купли-продажи или иного договора отчуждения между участниками внешнеторговой сделки со спецификацией с указанием фирмы и страны производителя лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения и оригинал для их идентификации;

4) тауарды алғаннан кейiн 10 күн iшiнде шығарған елдiң құзыреттi органы берген тауарды шығару сертификатының көшiрмесiн беру туралы кепiлдiк хатты;
5) заңды тұлғалар үшiн - мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң көшiрмесiн немесе жеке тұлғалар үшiн - жеке кәсiпкер ретiнде мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң (патент) көшiрмесiн;
6) тапсырылған құжаттар тiзiмдемесiн.
7. Ұсынылған мәлiметтердің растығы үшiн жауапкершiлiк өтiніш иесiне жүктеледi.
8. Берiлген медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды тiркеу туралы хаттар Фармация комитетiнiң деректер банкiсiнде тiркелуге жатады.
9. Құрамында есiрткi құралдары, психотроптық заттар мен прекурсорлар бар дәрілік құралдардың импорты мен экспорты Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен жүргiзіледi.
"Дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы
мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды
импорттау мен экспорттау кезiнде
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi мен
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Өзара iс-қимылдар ережесiн
бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
2002 жылғы 8 тамыздағы N 772 бұйрығына
және Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң
2002 жылғы 8 тамыздағы N 674 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсiбi комитетi
ӨТIНIШ
Дәрілік құралдарды, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды тiркеу растығы туралы хатты беруіңізді сұраймын.
_________________________________________________________________________
Өтініш иесі
Облыс
Заңды мекен-жайы
Телефон, эл.пошта
ОКПО (өтініш иесі)
СТН (өтініш иесі)
Өнім беруші
Өнім берушінің (алушының) заңды мекен-жайы
Телефон, эл.пошта
Өнім берушінің (алушының) елі
Келісім-шарттың N
Келісім-шарттың жасалған күні
Валюта төлеу түрі
Ерекшеліктің (қосымша) N
Ерекшеліктің жасалған күні
Тауардың тобы
Ол арқылы әкелу (әкету) жүзеге асырылатын кеден органы
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
СЭТ |Дәрі.|Шыға.|Өлшем|Мөл.|Төлем  |Төлем  |Теңге.|Доллар.|Өнді.|Өнді.|Тір.
ТН  |лік  | ру  |бір. |шері|валюта.|валюта.|дегі  |дағы   |руші |руші |кел.
коды|құрал|ныса.|лігі |    |сындағы|сындағы|сома. |сомасы | ел  |фирма|ген
|дың  | ны  |     |    |бірлік.|сомасы |сы    |       |     |     |күні
|атауы|     |     |    | тің   |       |      |       |     |     |
|     |     |     |    | құны  |       |      |       |     |     |
__________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Өтініш иесінің қолы ________________________
М.о.                                                200_ж. "___" ________
"Дәрiлiк құралдарды, медицина техникасы
мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды
импорттау мен экспорттау кезiнде
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi мен
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Өзара iс-қимылдар ережесiн
бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
2002 жылғы 8 тамыздағы N 772 бұйрығына
және Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң
2002 жылғы 8 тамыздағы N 674 бұйрығына
2-қосымша
___________ жөніндегі
Кеден (кеден) басқармасы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгінiң Фармация,
фармацевтика және медицина өнеркәсiбi комитетi мына дәрілiк құралдарға,
медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдарға 2002 жылғы "___"
___________ ерекшелік бойынша ___________ фирмасымен 2002 жылдың "___"
_______ жасасқан N _____ келiсiм-шартқа (шартқа) сәйкес ___________ (заңды
(жеке) тұлғаның толық атауы, СТН, ОКПО коды, мекен-жайы, телефон)
Қазақстан Республикасына дәрілiк құралдарды, медицина техникасы мен
медициналық мақсаттағы бұйымдарды әкелуге (әкетуге) рұқсат бередi:
___________________________________________________________________________
р/с |СЭҚ ТН  |Дәрілік   |Өлшем|Мөл.|Баға. |Сомасы | Фирманың | ҚР-да
N  |бойынша |құралдар. | бір.|шері| сы   |төлем  |    және  | тіркел.
| коды   |дың атауы,| лігі|    |      |валюта.| өндіруші |ген күні
|        |дәрілік   |     |    |      |сында  |  елінің  | мен N
|        |нысандар  |     |    |      |       |   атауы  |
___________________________________________________________________________
1     2          3        4    5     6       7         8         9
___________________________________________________________________________
Жиынтығы:                                     V
___________________________________________________________________________
Жоғарыда көрсетілген дәрілiк құралдар (атаулар саны) Қазақстан
Республикасында тiркелген және қолдануға рұқсат берілген әрi "Қазақстан
Республикасында тауарлардың экспорты мен импортын лицензиялау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 шілдедегі N 1037  қаулысына сәйкес лицензиялауға жатпайды.
Уәкілетті тұлғаның қолы  ____________________ тегi, аты, әкесiнiң аты
М.О.
Орынд. ________________
Тел. ________________

4) гарантийное письмо о предоставлении копии сертификата происхождения товара, выданного компетентным органом страны происхождения в течение 10 дней после получения товара;
5) копию свидетельства о государственной регистрации - для юридических лиц или копию свидетельства о государственной регистрации в качестве индивидуального предпринимателя - для физических лиц;
6) опись представляемых документов.
7. Ответственность за достоверность предоставляемых сведений возлагается на заявителя.
8. Выданные письма о подтверждении регистрации лекарственных средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения подлежат регистрации в банке данных Комитета фармации.
9. Импорт и экспорт лекарственных средств, содержащих наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры производится в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к Приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан от 08.08.2002 г.
N 772 и Министра государственных
доходов Республики Казахстан
от 08.08.2002 г. N 674
"Об утверждении Правил взаимодействия
Министерства государственных доходов
и Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по импорту и
экспорту лекарственных средств,
медицинской техники и изделий
медицинского назначения в
Республике Казахстан"
Комитет фармации, фармацевтической и медицинской
промышленности Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Заявление
Прошу выдать письмо о подтверждении регистрации лекарственных
средств, медицинской техники и изделий медицинского назначения.
__________________________________________________________________________
Заявитель                                 |
__________________________________________|_______________________________
Область                                   |
__________________________________________|_______________________________
Юр.Адрес                                  |
__________________________________________|_______________________________
Телефон, эл.почта                         |
__________________________________________|_______________________________
ОКПО (Заявитель)                          |
__________________________________________|_______________________________
РНН (Заявитель)                           |
__________________________________________|_______________________________
Поставщик (получатель)                    |
__________________________________________|_______________________________
Юр.адрес поставщика (получателя)          |
__________________________________________|_______________________________
Телефон, эл.почта                         |
__________________________________________|_______________________________
Страна поставщика (получателя)            |
__________________________________________|_______________________________
N Контракта                               |
__________________________________________|_______________________________
Дата контракта                            |
__________________________________________|_______________________________
Валюта платежа                            |
__________________________________________|_______________________________
N Спецификации (приложение)               |
__________________________________________|_______________________________
Дата спецификации                         |
__________________________________________|_______________________________
Группа товара                             |
__________________________________________|_______________________________
Таможенный орган, через который будет     |
произведен ввоз (вывоз)                   |
__________________________________________|_______________________________
___________________________________________________________________________
Код  |Наиме-  |Форма|Еди-|Кол-|Цена  |Сумма|Сумма|Сумма|Страна|Фирма |Дата
ТНВЭД|нование |выпу-|ница|во  |за ед.|в ва-|в    |в    |произ-|произ-|реги-
|лекар-  |ска  |из- |    |в ва- |люте |тенге|дол- |води- |води- |стра-
|ствен-  |     |ме- |    |люте  |пла- |(тыс)|ларах|тель  |тель  |ции
|ного    |     |рения    |плате-|тежа |     |(тыс)|      |      |
|средства|     |    |    |жа    |(тыс)|     |     |      |      |
_____|________|_____|____|____|______|_____|_____|_____|______|______|_____
_____|________|_____|____|____|______|_____|_____|_____|______|______|_____
___________________________________________________________________________
Подпись заявителя ___________________
М.П.             "____ ________200___г
Приложение 2
к Приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан от 08.08.2002 г.
N 772 и Министра государственных
доходов Республики Казахстан
от 08.08.2002 г. N 674
"Об утверждении Правил взаимодействия
Министерства государственных доходов
и Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по импорту и
экспорту лекарственных средств,
медицинской техники и изделий
медицинского назначения в
Республике Казахстан"
Таможенное управление (таможня)
по ________
Комитет фармации, фармацевтической и медицинской промышленности
Министерства здравоохранения Республики Казахстан разрешает_________
(полное наименование юридического (физического) лица, РНН, код ОКПО,
адрес, телефон) ввоз (вывоз) в Республику Казахстан (из Республики
Казахстан) лекарственных средств, медицинской техники и изделий
медицинского назначения согласно контракту (договору) N _____ от
"___"_____200__года заключенному с фирмой ________, по спецификации N ____
от "___"_____200__ года, на следующие лекарственные средства, медицинскую
технику и изделия медицинского назначения:
___________________________________________________________________________
N |Код  |Наименование|Ед. |Кол-во|Цена|Сумма   |Наименование  |Дата и N
п/п|ТНВЭД|лекарствен- |изм.|      |    |в валюте|фирмы и страна|регистрации
|     |ного средст-|    |      |    |платежа |производителя |в РК
|     |ва, лекарст-|    |      |    |        |              |
|     |венная форма|    |      |    |        |              |
___|_____|____________|____|______|____|________|______________|___________
1 |  2  |      3     |  4 |   5  |  6 |   7    |      10      |    11
___|_____|____________|____|______|____|________|______________|___________
___|_____|____________|____|______|____|________|______________|___________
___|_____|____________|____|______|____|________|______________|___________
___|_____|____________|____|______|____|________|______________|___________
Итого:                          V
___________________________________________________________________________
Вышеуказанные лекарственные средства (количество наименований)
зарегистрированы и разрешены к применению в Республике Казахстан, и в
соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 30
июня 1997 года N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта
товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан", лицензированию не подлежат.
Подпись уполномоченного лица __________ФИО
МП
Исп. ___________
тел ____________
________________________________________________________________________