2002 жылғы 30 мамырдағы N 248 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 17 қазандағы N 503 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 24 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2025. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 26 шілдедегі N 273 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 26 шілдедегі  N 273  (қолдансқа енгізілу тәртібін   4-тармақтан   қараңыз) бұйрығымен .
___________________________________
"Аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттауға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң 2002 жылғы 30 мамырдағы N 248  бұйрығын  қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес келтiру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттауға қойылатын
бiлiктілiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң 2002 жылғы 30 мамырдағы N 248  бұйрығына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
жоғарыда көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Аудиторлыққа кандидаттарды аттестациялауға қойылатын бiлiктiлiк талаптарында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аудиторлыққа кандидаттар бiлiмнiң мынадай салалары бойынша емтихан тапсыру арқылы өз бiлiктiлiк деңгейiн растауы тиiс:
- азаматтық заңнама;
- қаржылық есеп;
- басқарушылық есеп;
- салық салу;
- қаржылық менеджмент;
- аудит.".
2. Бухгалтерлiк және аудит әдіснамасы департаментi белгiленген тәртiппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы бiрiншi вице-министрi Б.Б.Жәмiшевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгінде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр

О внесении изменения в приказ от 30 мая 2002 года N 248
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 октября 2002 года N 503. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2002 года N 2025. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 26 июля 2006 года N 273
Сноска. Приказ Министра финансов РК от 17 октября 2002 года N 503 утратил силу приказом Министра финансов РК от 26 июля 2006 года N  273  (вводится в действие с 24 ноября 2006 года).
В целях приведения  приказа  Министерства финансов Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 248 "Об утверждении Квалификационных требований к аттестации кандидатов в аудиторы" в соответствие с действующим законодательством приказываю:
1. Внести в  приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 248 "Об утверждении Квалификационных требований к аттестации кандидатов в аудиторы" следующее изменение:
в Квалификационных требованиях к аттестации кандидатов в аудиторы, утвержденных вышеуказанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Кандидаты в аудиторы должны подтвердить свой квалификационный уровень посредством сдачи экзаменов в следующих областях знаний:
- гражданского законодательства;
- финансового учета;
- управленческого учета;
- налогообложения;
- финансового менеджмента;
- аудита.".
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и аудита в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-Министра финансов Жамишева Б.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр