"Кеден төлемдерiн салу мен кеден төлемдерiн қайтарып алудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитеті төрағасының 2001 жылғы 9 ақпандағы N 45 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 28 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 14 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2042. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 1 шілдедегі N 290 бұйрығымен
----------Бұйрықтан үзінді---------
Қазақстан Pecпубликасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң, Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінің Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының күшi жойылды деп танылған бұйрықтарының
тiзбесi
6. "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 5 наурызда N 1416 тiркелген "Кеден төлемдерiн салудың және кеден төлемдерiн қайтарудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс Mинистрлiгiнің Кеден комитетi төрағасының 2001 жылғы 9 ақпандағы N 45 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 28 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2002 жылғы 14 қарашада N 2042 тiркелген, 2002 жылы "Нормативтiк құқықтық кесiмдер бюллетенінде" жарияланған N 48).
Төраға
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолданысқа енгiзумен байланысты, сондай-ақ Ресей Федерациясының Үкiметi мен Қазақстан Республикасының Үкiметi арасындағы Сыртқы экономикалық қызметтi реттеудiң бiрыңғай тәртiбi туралы (Мәскеу қаласы, 1995 жылдың 20 қаңтары) Келiсiмдi және Кеден одағы туралы (Мәскеу қаласы, 1995 жылдың 20 қаңтары) Келiсiмдi орындау үшiн БҰЙЫРАМЫН:

О внесении изменений в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 45 "Об утверждении Инструкции о порядке обложения таможенными платежами и возврата таможенных платежей"
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 28. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2002 года N 2042. Утратил силу - приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 290
Извлечение из приказа Председателя Агентства
таможенного контроля Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 290
"Во исполнение распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", в целях приведения нормативных правовых актов в сфере таможенного дела в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, приказываю:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министра государственных доходов, Председателя Таможенного комитета Республики Казахстан и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению...
Председатель...
Приложение к приказу Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 1 июля 2004 года N 290
"О признании утратившими силу
некоторых нормативных правовых
актов в сфере таможенного дела"
Перечень приказов Министра государственных доходов,
Председателя Таможенного комитета Республики Казахстан и
Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан,
признанных утратившими силу...
6. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 28 "О внесении изменений в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 45 "Об утверждении Инструкции о порядке обложения таможенными платежами и возврата таможенных платежей"...
-------------------------------------------------------------------
В связи с введением в действие Закона Республики Казахстан от 21 марта 2002 года "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан", а также во исполнение Соглашения между Правительством Российской Федерации и Правительством Республики Казахстан о едином порядке регулирования внешнеэкономической деятельности (Москва, 20 января 1995 года) и Соглашения о таможенном союзе (Москва, 20 января 1995 года), приказываю:

1. "Кеден төлемдерiн салу мен кеден төлемдерiн қайтарып алудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының 2001 жылғы 9 ақпандағы N 45  бұйрығына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Кеден төлемдерiн салу мен кеден төлемдерiн қайтарып алудың тәртiбi туралы нұсқаулықта:
12-тармақтың 10) тармақшасы алынып тасталсын;
13-тармақтың бiрiншi абзацындағы "10)" саны алынып тасталсын;
16-тармақтың екiншi, бесiншi абзацтары алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң баспа қызметi (Г.Т.Исахан) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі төрағасының орынбасары С.Ж.Мулкинге жүктелсiн.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Төраға

1. Внести в Приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 45 "Об утверждении Инструкции о порядке обложения таможенными платежами и возврата таможенных платежей" следующие изменения:
в Инструкции о порядке обложения таможенными платежами и возврата таможенных платежей, утвержденной указанным Приказом:
подпункт 10) пункта 12 исключить;
в абзаце первом пункта 13 цифру "10)" исключить;
абзацы второй, третий, пятый пункта 16 исключить.
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Исахан Г.Т.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Мулькина С.Д.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель