Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 4 қазанда N 918 болып тіркелген "Жеке тұлғалар "Қорғас", "Бахты", "Достық", "Майқапшағай", "Қалжат" өткізу пункттері арқылы өткізетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті төрағасының 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 462-Ө бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 5 қарашадағы N 86 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 20 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2047. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 1 шілдедегі N 290 бұйрығымен
----------Бұйрықтан үзінді---------
Қазақстан Pecпубликасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң, Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінің Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының күшi жойылды деп танылған бұйрықтарының
тiзбесi
5. "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 4 қарашада N 918 тіркелген ""Қорғас", "Бақты", "Достық", "Майқапшағай", "Қалжат" өткiзу пункттерi арқылы жеке тұлғалар өткiзетiн тауарлар мен көлiк құралдарын кедендi ресiмдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнің Кеден комитетi төрағасының 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 462-ө бұйрығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 5 қарашадағы N 86 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігінде 2002 жылғы 20 қарашада N 2047 тiркелген, 2003 жылы "Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң бюллетенiнде" жарияланған N 3, 780-құжат).
Төраға
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  154-бабына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы Қытай Халық Республикасының аумағынан жеке тұлғалар әкелетін тауарларға бақылауды күшейту мақсатында БҰЙЫРАМЫН:

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 462-П "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств, перемещаемых физическими лицами через пункты пропуска "Коргас", "Бахты", "Достык", "Майкапшагай", "Колжат", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 1999 года N 918
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года N 86. Зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2002 года N 2047. Утратил силу - Приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 290
Извлечение из приказа Председателя Агентства
таможенного контроля Республики Казахстан от 1 июля 2004 года N 290
"Во исполнение распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", в целях приведения нормативных правовых актов в сфере таможенного дела в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, приказываю:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министра государственных доходов, Председателя Таможенного комитета Республики Казахстан и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению...
Председатель...
Приложение к приказу Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 1 июля 2004 года N 290
"О признании утратившими силу
некоторых нормативных правовых
актов в сфере таможенного дела"
Перечень приказов Министра государственных доходов,
Председателя Таможенного комитета Республики Казахстан и
Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан,
признанных утратившими силу...
5. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года N 86 "О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 462-П "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств, перемещаемых физическими лицами через пункты пропуска "Коргас", "Бахты", "Достык", "Майкапшагай", "Колжат"...
-------------------------------------------------------------------
В соответствии со статьей 154  Закона  Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан", а также в целях усиления контроля за товарами, ввозимыми физическими лицами через таможенную границу Республику Казахстан с территории Китайской Народной Республики, приказываю:

1. "Жеке тұлғалар "Қорғас", "Бахты", "Достық", "Майқапшағай", "Қалжат" өткізу пункттері арқылы өткізетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті төрағасының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 918 тіркелген, 1999 жылы "Кеден жаршысында" жарияланған) 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 462-Ө  бұйрығына  мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
бірінші абзацындағы "Қорғас", "Достық", "Қалжат" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Қорғас", "Достық", "Қалжат" автомобилдік өткізу пункттері арқылы Қазақстан Республикасына жеке тұлғалар әкелетін тауарлар мен көлік құралдары Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес кедендік ресімдеу және кедендік төлемдер мен салықтар алуды жүргізу үшін Алматы қаласы бойынша Кеден басқармасының қызмет аймағында орналасқан уақытша сақтау қоймаларына жеткізілуге жатады";
2) 3-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті төрағасының орынбасары Б.Т.Жұмабаев" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержанов" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Кедендік бақылау агенттігінің
төрағасы

1. Внести в  приказ  Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 462-П "О таможенном оформлении товаров и транспортных средств, перемещаемых физическими лицами через пункты пропуска "Коргас", "Бахты", "Достык", "Майкапшагай", "Колжат" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан
за N 918, опубликованный в Таможенном вестнике, 1999 года) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в абзаце первом слова "Коргас", "Достык", "Колжат" исключить;
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Товары и транспортные средства, ввозимые в Республику Казахстан физическими лицами через автомобильные пункты пропуска "Коргас", "Достык", "Колжат" подлежат доставке на склады временного хранения, расположенные в зоне деятельности таможенного управления по городу Алматы для производства таможенного оформления и взимания таможенных платежей и налогов  в соответствии  с законодательством Республики Казахстан";
2) в пункте 3 слова "заместителя Председателя Таможенного
комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан Жумабаева Б.Т." заменить словами "Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.".
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего Приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан