Кейбір селолық округтардың шекараларын өзгерту туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімшілігінің бірлескен шешімі. 2002 жылы 19 шілдедегі N С-18-10. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2002 жылы 30 қазанда N 1345 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабындағы 1 тармақтың 4 тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабына сәйкес облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі шешім етті:
облыстың әкімшілік-аумақтық құрылымына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
Жақсы ауданы бойынша:
1. Белағаш селолық округінің шекаралары өзгертілсін және екі әкімшілік-аумақтық бірлік құрылсын:
Белағаш селосының шекарасында Белағаш селолық округі, орталығы Белағаш селосы;
Подгорное селосының шекарасында Подгорное селолық округі, орталығы Подгорное селосы.
2. Қайрақты селолық округінің шекаралары өзгертілсін және екі әкімшілік-аумақтық бірлік құрылсын:
Қайрақты, Набережная, Старое Перекатное селоларының шекарасында Қайрақты селолық округі, орталығы Қайрақты селосы;
Тарасовка селосының шекарасында Тарасовка селолық округі, орталығы Тарасовка селосы.
3. Новокиенка селолық округінің шекарасы өзгертілсін және екі әкімшілік-аумақтық бірлік құрылсын:
Новокиенка, Парчевка селоларының шекарасында Новокиенка селолық округі, орталығы Новокиенка селосы;
Киевское селосының шекарасында Киевское селолық округі, орталығы Киевское селосы.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
хатшысы

Об изменении границ некоторых сельских округов
Совместное решение Акимата Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата от 19 июля 2002 года N С-18-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Акмолинской области 30 октября 2002 года N 1345
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и со статьей 11  Закона Республики Казахстан  "Об административно-территориальном устройстве Республики
Казахстан" областной маслихат и акимат области решили:
внести следующие изменения в административно - территориальное
устройство области:
По Жаксынскому району:
1. Изменить границы Белагашского сельского округа и образовать две административно - территориальные единицы:
Белагашский сельский округ, в границах с.Белагаш с центром в с.Белагаш;
Подгорненский сельский округ в границах с.Подгорное, с центром округа в с. Подгорное.
2. Изменить границы Кайрактинского сельского округа и образовать две административно - территориальные единицы:
Кайрактинский сельский округ, в границах с. Кайракты, с. Набережное, с. Старое Перекатное с центром в с. Кайракты;
Тарасовский сельский округ, в границах с. Тарасовка, с. Казахское с центром в с. Тарасовка.
3. Изменить границы Новокиенского сельского округа и образовать две административно-территориальные единицы:
Новокиенский сельский округ, в границах с. Новокиенка, с. Парчевка с центром в с. Новокиенка;
Киевский сельский округ, в границах с. Киевское с центром в с.
Киевское.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата