Есептегіш құралдары жоқ тұтынушыларға табиғи газды тұтыну нормативтерің бекіту туралы
Қостанай облысы Әкімінің шешімі. 2002 жылғы 06 мамырдағы N 52. Қостанай облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 06 мамырда N 1465 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 18.05.2015 № 8 шешімімен.
Ескерту. Мемлекеттік тіркеудің күші жойылды - Қостанай облыстық Әділет басқармасы бастығымен бекітілген НҚА мемлекеттік тіркеудің күшін жоюы туралы 2002.09.04 қорытындысымен.
Мемлекеттік тіркеу қайтадан қалпына келтірілді - Қостанай облыстық Әділет басқармасы 29.12.2002 ж. қорытындысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының 29-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы  Үкіметінің 1996 жылғы 12 сәуірдегі N 437 қаулысымен бекітілген аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйлерін ұстауға және коммуналдық қызметтер үшін төлем төлеуге жәрдемақы берудің тәртібі туралы уақытша ереженің 3-тармағына және Қазақстан Республикасы  Үкіметінің "Қазақстан Республикасы  Үкіметінің 1999 жылдың 9 сәуіріндегі N 400 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2001 жылдың 25 сәуіріндегі N 548  қаулысына сәйкес, Қазақстан Республикасы нормативтік актілеріне сәйкес құрылған комиссияның 2000 жылдың қаңтар-желтоқсан кезеңіндегі жалпы үйлер есептегіш құралдары бойынша газдың нақты шығынын талдауы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қосымшаға сәйкес есептегіш құралдары жоқ тұрғындардың тұрмыстық мұқтаждарына арналған табиғи газды тұтыну нормативтері бекітілсін.
2. Есептегіш құралдары жоқ тұтынушыларға коммуналдық қызмет шығыстарының нормаларын бекіту туралы Қостанай облысы әкімінің 1999 жылғы 16 ақпандағы N 31  шешіміне "Есептегіш құралдары жоқ тұрғындардың тұрмыстық мұқтаждарына арналған табиғи газды жұмсау нормалары" 2-қосымшасының күші жойылды деп есептелсін.
3. Қостанай облысы әкімиятының 2001 жылғы 27 сәуірдегі N 48 "Есептегіш құралдары жоқ тұтынушыларға табиғи газды жұмсау нормаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылсын.
Облыс әкімі
Қазақстан Республикасы
Қостанай облысы әкімінің
2002 жылғы 6 мамырдағы
N 52 шешіміне қосымша
Есептегіш құралдары жоқ тұтынушыларға табиғи
газды тұрмыс жағдайында тұтыну нормативтері
N
Атауы
Өлшем
бірлігі
Табиғи
газды тұ
тынудың
орташа
жылдық
нормалары
газ есеп-
тегіш
құралы жоқ
жағдайда
1
Газ плитасы, орталықтандырылған ыстық суы және жылыту болған жағдайда
м 3 /адам
айына

Об утверждении нормативов потребления природного газа для потребителей, не имеющих приборов учета
Решение Акима Костанайской области от 6 мая 2002 года N 52. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайской области 6 мая 2002 года за N 1465. Утратило силу решением акима Костанайской области от 18 мая 2015 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Костанайской области от 18.05.2015 № 8.
Сноска. Отменена госрегистрация (Заключение об отмене госрегистрации НПА - 04.09.2002 г.). Восстановлена госрегистрация НПА(Заключение о восстановлении госрегистрации НПА - 29.12.2002 г.).
В соответствии с пунктом 2 статьи 29  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", пунктом 3 Временного положения о порядке предоставления малообеспеченным гражданам пособий на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденного  Постановлением Республики Казахстан от 12 апреля 1996 года N 437 и  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года N 548 "О внесении изменения в  Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 N 400", на основании анализа фактического расхода газа по общедомовым приборам учета за период январь-декабрь 2000 года, выполненного комиссией, образованной в соответствии с нормативными актами Республики Казахстан,  РЕШИЛ:
1. Утвердить нормативы потребления природного газа для бытовых нужд населения, при отсутствии приборов учета согласно приложению.
2. Считать утратившим силу приложение 2 "Нормы расхода природного газа для бытовых нужд населения при отсутствии приборов учета" к  решению акима Костанайской области от 16 февраля 1999 года N 31 "Об утверждении норм расхода коммунальных услуг для потребителей, не имеющих приборов учета".
3. Отменить постановление акима Костанайской области от 27 апреля 2001 года N 48 "Об утверждении норм расхода природного газа для потребителей, не имеющих приборов учета".
Аким области
Приложение к решению
акима Костанайской области
Республики Казахстан
от 6 мая 2002 года N 52
Нормативы
потребления природного газа
для бытовых нужд населения
при отсутствии приборов учета
N
п\п
Наименование
Единица
измере-
ния
Среднегодовые нормы потреб
ления природ
ного газа при от-
сутствиигазового счетчика
1
При наличии газовой плиты, централизованного горячего водоснабжения и отопления
м 3 /чел
в месяц