Алматы қалалық Әкiмшiлiгiнiң 2001 жылғы 14 тамыздағы "Баспананы күтiп-ұстау шығындарына арналған ақы белгiлеу туралы" N 1/129 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 22 қарашадағы N 5/749 қаулысы. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 22 желтоқсанда N 490 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 5/803 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.11 N 5/803 қаулысымен.
Тұрғын үйлердегi лифтiлерге арналған электр энергиясы тарифiнiң өзгеруiне байланысты, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң 2002 жылғы 4 маусымдағы "Алматы Пауэр Консолидэйтед" Жабық акционерлiк қоғамының қызметтерiне арналған тарифтi бекiту туралы" N 125-ОД Бұйрығына сәйкес Алматы қалалық Әкiмшiлiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қалалық Әкiмшiлiгiнiң 2001 жылғы 14 тамыздағы       "Баспананы күтiп-ұстау шығындарына арналған ақы белгiлеу туралы" N 1/129 қаулысына (2001 жылғы 29 тамызда мөлшерлемелiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзбесiнде тiркелдi - N 386, 2001 жылғы қыркүйек айында "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерiнде жарияланды) келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
- 1-тармақтағы: "11 теңге 30 тиын" сөздерi "11 теңге 49 тиын" сөздерiмен ауыстырылсын;
- аталған қаулының N 1 қосымшасындағы: 7-тармақшадағы "1 және 2-қабаттардан басқа, лифтiлердi электр энергиясымен қамтамасыз ету" деген тұстағы "1-18" сөздерi "1-37" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкiмiнiң орынбасары Қ.Е.Жаңбыршинге жүктелсiн.
Алматы қаласының Әкiмi
Әкiмшiлiк хатшысы

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы N 1/129 от 14 августа 2001 года "Об установлении платы на расходы по содержанию жилища"
Постановление Акимата города Алматы от 22 ноября 2002 г. N 5/749. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 2 декабря 2002 года за N 490. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 декабря 2009 года № 5/803
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.12.2009 № 5/803.
В связи с изменением тарифа на электропитание лифтов в жилых домах согласно Приказа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса от 4 июня 2002 года за N 125-ОД "Об утверждении тарифа на услуги закрытого акционерного общества "Алматы Пауэр Консолидейтед", Акимат города Алматы постановляет:
1. Внести в Постановление акимата города Алматы N 1/129 от 14 августа 2001 года "Об установлении платы на расходы по содержанию жилища" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 386 от 29 августа 2001 года, опубликовано в сентябре 2001 года в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы Ақшамы") следующие изменения:
1) в пункте 1 слова "11 тенге 30 тиын" заменить словами "11 тенге 49 тиын";
2) в приложении N 1 к указанному постановлению в подпункте 7 "электропитание лифтов, кроме 1 и 2 этажей": цифру "1-18" заменить цифрой "1-37".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя Акима города Алматы Джанбурчина К. Е.
Аким города Алматы              В. Храпунов
Секретарь Акимата               К. Тажиева