N 1715 тiркелген "Сотталғандарды қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жазаны орындау жөнiндегi нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 151 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Әділет министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы N 35 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 11 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2196. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 170 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2009.12.24 № 170 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының ҚылмыстықҚылмыстық iс жүргiзу және Қылмыстық-атқару кодекстерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Сотталғандарды қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жазаны орындау жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет Министрiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 151 бұйрығына (N 1715 тiркелген, Нормативтiк құқықтық кесiмдер бюллетенiнде 2002 жылғы N 13-14 жарияланған) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген сотталғандарды қоғамнан оқшаулауға байланысты емес жазаны орындау жөнiндегi нұсқаулықта:
119-тармақ алынып тасталсын;
121-тармақта "оған жүктелген мiндеттер," және "олардың орындалмауы," деген сөздер алынып тасталсын;
123-тармақта "және оларға сот жүктеген мiндеттердi орындауы," деген сөздер алынып тасталсын;
125-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
128-тармақта "сотталғанның" деген сөзден кейiнгi үтiр "және оның" деген сөзбен ауыстырылсын, "және оларға сот жүктеген мiндеттердi олардың орындауы," деген сөздер алынып тасталсын;
130-тармақта:
2) тармақшада "оларға сот жүктеген мiндеттердi олардың орындамауы," деген сөздер алынып тасталсын;
3) тармақшада "және сот жүктеген мiндеттердi олардың орындауын тексеру," деген сөздер алынып тасталсын;
4) тармақшада "және сот жүктеген мiндеттердiң орындалуы" деген сөздер алынып тасталсын;
131-тармақта "және олардың мiндеттердi орындауы" деген сөздер алынып тасталсын;
132-тармақта "және оларға сот жүктеген мiндеттердi олардың адал орындауы," деген сөздер алынып тасталсын;
133-тармақта "және оған сот жүктеген мiндеттердi орындауы" деген сөздер алынып тасталсын;
134-тармақта "сотталғанның оған coт жүктеген мiндеттердi орындаудан бас тартқанда, немесе" деген сөздер алынып тасталсын, "бұзушылық" деген сөзден кейiнгi "олардың" есiмдiгi "сотталғанның" деген сөзбен ауыстырылсын;
135-тармақ алынып тасталсын;
136-тармақта "және оған сот жүктеген мiндеттердi орындаудан бас тартуды жалғастыруда" деген сөздер алынып тасталсын;
137-тармақта "сынақ мерзiмi ағымында сотталғанның оған сот жүктеген мiндеттердi жүйелi немесе қасақана орындамауы, немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
138-тармақ алынып тасталсын;
141-тармақта "сотталғанның оған сот жүктеген мiндеттерді орындаудан бас тартуы," деген сөздер алынып тасталсын;
2) 32-қосымшада "Тiркeу парағы" сөзiнен кейiн "шартты жазаны өтеудегi" деген сөздер алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 151 "Об утверждении Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества", зарегистрированный за № 1715
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 марта 2003 года № 35. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2003 года № 2196. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 декабря 2009 года № 170
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 24.12.2009 № 170 (порядок введения в действие см. п. 2).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Уголовный, Уголовно-процессуальный и Уголовно-исполнительный кодексы Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 151 "Об утверждении Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества" (зарегистрированный за N 1715, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов N 13-14 2002 года), следующие изменения и дополнения:
1) в Инструкции по исполнению наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества, утвержденной указанным приказом:
пункт 119 исключить;
в пункте 121 слова "возложенные на него обязанности," и "их невыполнения," исключить;
в пункте 123 слова "и исполнением ими возложенных судом обязанностей" исключить;
в пункте 125 подпункт 2) исключить;
в пункте 128 после слова "осужденного" запятую заменить словами "и его", слова "и исполнение им возложенных судом обязанностей" исключить;
в пункте 130:
в подпункте 2) слова "неисполнения возложенных судом обязанностей," исключить;
в подпункте 3) слова "и проверка исполнения ими возложенных судом обязанностей" исключить;
в подпункте 4) слова "и исполнением возложенных судом обязанностей" исключить;
в пункте 131 слова "и исполнения им обязанностей" исключить;
в пункте 132 слова "и добросовестное исполнение осужденным возложенных судом обязанностей" исключить;
в пункте 133 слова "и исполнение возложенных на него судом обязанностей" исключить;
в пункте 134 слова "При уклонении осужденного от исполнения возложенных на него судом обязанностей, либо" исключить, после слова "нарушении" местоимение "им" заменить словом "осужденным";
пункт 135 исключить;
в пункте 136 слова "и продолжает уклоняться от исполнения возложенных на него судом обязанностей" исключить;
в пункте 137 слова "систематического или злостного неисполнения осужденным в течение испытательного срока возложенных на него судом обязанностей, либо" исключить;
пункт 138 исключить;
в пункте 141 слова "уклонения осужденного от исполнения возложенных судом на него обязанностей," исключить;
2) в приложении 2 к указанной Инструкции после слова "работ"  дополнить словами ", ограничения свободы лишением свободы";

3) 11-қосымшада "түзеу жұмыстары" деген сөздерден кейiн жазаның жақшадағы тiзбесi "бостандығын шектеу" деген сөздермен толықтырылсын:
4) 2-қосымшаның атауында "жұмыс" деген сөзден кейiн үтiр қойылып және "бостандықты шектеудi бас бостандығынан айырумен" деген сөздермен толықтырылсын.
2. ҚАЖ Комитетiнiң Астана қаласы және облыстар бойынша басқармаларының бастықтары жеке құрамның Нұсқаулықты енгiзiлген өзгерiстерi мен толықтыруларын ескере отырып зерделеуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң Төрағасы П.Н.Посмаковқа жүктелсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр

3) в приложении 11 к указанной Инструкции перечень наказаний в скобках после слов "общественные работы" дополнить словами "ограничение свободы";
4) в приложении 32 к указанной Инструкции после слов "Регистрационный лист" слова "отбывающего условное наказание" исключить.
2. Начальникам Управлений Комитета уголовно-исполнительной системы по областям и г. Астана обеспечить изучение личным составом Инструкции с учетом внесенных изменений и дополнений.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан Посмакова П.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр