N 2012 нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 бұйрығына N 10 өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 62 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 6 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2263. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
41. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 62 (тіркелген N 2263) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 10 өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
бұйырамын:
1. N 2012 нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы  Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3  бұйрығына  (2002 жылғы 1 қазандағы  N 5  - N 2013 нөмірмен тіркелген, 2002 жылғы 17 қазандағы  N 10  - N 2018 нөмірмен тіркелген, 2002 жылғы 25 қарашадағы  N 27  - N 2094 нөмірмен тіркелген, 2002 жылғы 6 желтоқсандағы  N 37  - N 2101 нөмірмен тіркелген, 2002 жылғы 14 желтоқсандағы  N 43  - N 2086 нөмірмен тіркелген, 2003 жылғы 6 қаңтардағы  N 52  - N 2119 нөмірмен тіркелген, 2003 жылғы 21 қаңтардағы  N 10  - N 2170 нөмірмен тіркелген, 2003 жылғы 27 қаңтардағы  N 15  - N 2184 нөмірмен тіркелген, 2003 жылғы 11 наурыздағы  N 41  - N 2223 нөмірмен тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
бюджет шығыстарының сыныптамасында:

О внесении изменения и дополнения N 10 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года N 62. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2003 года N 2263. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
41. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года N 62 "О внесении изменения и дополнения N 10 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5 от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013, N 10 от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018, N 27 от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094, N 37 от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101, N 43 от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086, N 52 от 6 января 2003 года - зарегистрированный за N 2119, N 10 от 21 января 2003 года - зарегистрированный за N 2170, N 15 от 27 января 2003 года - зарегистрированный за N 2184, N 41 от 11 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2223) следующие изменение и дополнение:
в функциональной классификации расходов бюджета:

3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобында 1 "Құқық қорғау қызметi" кіші функциясында 251 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істер атқарушы органы" бағдарламасының әкімшісі бойынша 036 "Елді мекендердегі жол қозғалысын реттеуші жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасы бойынша "Аяқталу мерзімі" бағаны "01.06.03" цифрларымен толықтырылсын;
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобында 1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" кіші функциясында 258 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы" бағдарламасының әкімшісі бойынша 032 "Жергілікті деңгейде интернат тұрпатындағы мекемелер арқылы көрсетілетін әлеуметтік қамсыздандыру" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 035 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"035 Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелер".
2. Бюджеттік саясат және жоспарлау департаменті (Б.Т.Сұлтанов) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментімен (Е.Е.Исаев) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде ол мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность" в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" по администратору программ 251 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета" по программе 036 "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" графу "Дата окончания" дополнить цифрами "01.06.03";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 1 "Социальное обеспечение" по администратору программ 258 "Исполнительный орган труда и социальной защиты населения, финансируемый из местного бюджета" программу 032 "Социальное обеспечение, оказываемое через учреждения интернатского типа на местном уровне" дополнить подпрограммой 035 следующего содержания:
"035 Учреждения, осуществляющие реабилитацию инвалидов".
2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр