Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 14 қаңтарда N 2118 болып тіркелген "Жүк кедендік декларацияның куәландырылған көшірмесін ұсынудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 133 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 сәуірдегі N 160 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 14 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2269. Күші жойылды - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 17 маусымдағы N 240 (V042901) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне және "Кеден органдарының жанама салықтарды есептеуге әсер ететін мәліметтерді мәлімдеу ережесін біріздендіру туралы" Кеден одағына қатысушы мемлекеттер кеден қызметтерінің басшылары кеңесінің 2001 жылғы 6 шілдедегі N 111 шешіміне сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізілетін тауарлардың жеткізілуін бақылау мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 14 қаңтарда N 2118 болып тіркелген "Жүк кедендік декларацияның куәландырылған көшірмесін ұсынудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 133  бұйрығына  мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жүк кедендік декларациялардың куәландырылған көшірмесін ұсынудың ережесінде:
10-тармақта "Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелу орнына" деген сөздерден кейін "егер олар бұрын кедендік құнға енгізілмеген болса" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының орынбасары С.Ж.Мулкинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға

О внесении дополнения в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 133 "Об утверждении Правил предоставления заверенной копии грузовой таможенной декларации", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 14 января 2003 года N 2118
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2003 года N 160. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 мая 2003 года N 2269. Утратил силу - приказом и.о.Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 мая 2004 года N 240 (V042901)
В соответствии c Таможенным кодексом  Республики Казахстан и решением Совета руководителей таможенных служб государств-участников Таможенного союза от 6 июля 2001 года N 111 "Об унификации правил заявления таможенным органам сведений, влияющих на исчисление косвенных налогов", а также в целях контроля за доставкой товаров, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан, приказываю:
1. Внести в приказ  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 133 "Об утверждении Правил предоставления заверенной копии грузовой таможенной декларации", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 14 января 2003 года N 2118 следующее дополнение:
в Правилах предоставления заверенной копии грузовой таможенной декларации, утвержденные указанным приказом:
в пункте 10 после слов "до места ввоза на таможенную территорию Республики Казахстан" дополнить словами "если они ранее не были включены в таможенную стоимость".
2. Управлению правового обеспечения (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Мулькина С.Д.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель