"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына N 13 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 маусымдағы N 109 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 18 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2408. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
44. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 маусымдағы N 109 (тіркелген N 2408) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 13 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің N 2012 тіркелген N 3  бұйрығына  (N 2013 тіркелген 2002 жылғы 1 қазандағы  N 5 , N 2018 тіркелген 2002 жылғы 17 қазандағы  N 10 , N 2094 тіркелген 2002 жылғы 25 қарашадағы  N 27 , N 2101 тіркелген 2002 жылғы 6 желтоқсандағы  N 37 , N 2086 тіркелген 2002 жылғы 14 желтоқсандағы  N 43 , N 2119 тіркелген 2003 жылғы 6 қаңтардағы  N 52 , N 2170 тіркелген 2003 жылғы 21 қаңтардағы  N 10 , N 2223 тіркелген 2003 жылғы 11 наурыздағы  N 41 , N 2263 тіркелген 2003 жылғы 9 сәуірдегі  N 62 , N 2267 тіркелген 2003 жылғы 5 мамырдағы  N 78 ) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:

О внесении изменений и дополнений N 13 в Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 июня 2003 года N 109. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июля 2003 года N 2408. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
44. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 июня 2003 года N 109 "О внесении изменений и дополнений N 13 в Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5 от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013, N 10 от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018, N 27 от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094, N 37 от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101, N 43 от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086, N 52 от 6 января 2003 года - зарегистрированный за N 2119, N 10 от 21 января 2003 года - зарегистрированный за N 2170, N 41 от 11 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2223, N 62 от 9 апреля 2003 года - зарегистрированный за N 2263, N 78 от 5 мая 2003 года - зарегистрированный за N 2267), следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:

1) бюджет шығыстарының функциональдық сыныптамасында:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер" функционалдық тобында:
102 "Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы" әкімшісі бойынша 1 "Мемлекеттік басқарудың өкілдік, атқарушы және жалпы функцияларын орындайтын басқа да органдар" кіші функциясы мынадай мазмұндағы 200-бағдарламасымен толықтырылсын:
"200 Депутаттардың қызметтік тұрғын үйі үшін жиһаз сатып алу";
619 "Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі" әкімшісі бойынша 2 "Қаржы қызметі" кіші функциясында:
301 "Кеден бекеттерін салу және қайта жөндеу" бағдарламасы бойынша "Іс-әрекетінің аяқталу мерзімі" бағанындағы "01.01.03" сандары алынып тасталсын;
301 бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"301 Кеден бекеттерін және кеден инфрақұрылымының объектілерін салу";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызмет көрсетулер" кіші функциясы мынадай мазмұндағы 710 бағдарламасы бар 217 әкімшісімен толықтырылсын:
"217 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі";
"710 Сәтпаев қаласының бюджетін қалпына келтіру жөніндегі іс-шараларды іске асыру";
308 "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша 2 "Қорғаныс" функционалдық тобындағы 2 "төтенше жағдайлар жөніндегі жұмысты ұйымдастыру" кіші функциясында:
032 "Селден қорғау объектілерін пайдалану" бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 032 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"032 Селден қорғау объектілерін материалдық-техникалық қамтамасыз ету жөніндегі жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын және іс-шараларын жүргізу";
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметі" кіші функциясында:
201 "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" әкімшісі бойынша 206 "Тергеу изоляторларын медициналық жабдықпен жарақтандыру" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"206 Тергеу изоляторларын жабдықпен, байланыс құралдарымен және автокөлікпен жарақтандыру";
251 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органы" әкімшісі бойынша 036 "Елді мекендердегі жол қозғалысын реттеу жөніндегі жабдық пен құралдарды пайдалану" бағдарламасы бойынша "Іс-әрекеттің аяқталу күні" бағанындағы "01.06.03" сандары "01.01.04" сандарымен ауыстырылсын;
618 "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі" әкімшісі бойынша 001 "Әкімшілік шығындары" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 030 кіші бағдарламасымен толықтырылсын;
"030 Өткен жылдардың берешегін өтеу";

1) в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" по администратору 102 "Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан" дополнить программой 200 следующего содержания:
"200 Приобретение мебели для служебного жилья депутатам";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность" по администратору 619 "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан":
по программе 301 "Строительство и реконструкция таможенных постов" в графе "Дата окончания действия" цифры "01.01.03" исключить;
программу 301 изложить в следующей редакции:
"301 Строительство таможенных постов и объектов таможенной инфраструктуры";
в подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера" дополнить администратором 217 с программой 710 следующего содержания:
"217 Министерство финансов Республики Казахстан";
"710 Реализация мероприятий по восстановлению бюджета города Сатпаева";
в функциональной группе 2 "Оборона" в подфункции 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям" по администратору 308 "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям":
программу 032 "Эксплуатация объектов селезащиты" дополнить подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 Проведение ремонтно-восстановительных работ и мероприятий по материально-техническому обеспечению объектов селезащиты";
программу 208 "Материально-техническое оснащение учреждений по чрезвычайным ситуациям" дополнить подпрограммой 037 следующего содержания:
"037 Централизованное приобретение специальной техники для проведения работ по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" программу 206 "Оснащение следственных изоляторов медицинским оборудованием" изложить в следующей редакции:
"206 Оснащение следственных изоляторов оборудованием, средствами связи и автотранспортом";
по администратору 251 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета" по программе 036 "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" в графе "Дата окончания действия" цифры "01.06.03" заменить цифрами "01.01.04";
по администратору 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" программу 001 "Административные затраты" дополнить подпрограммой 030 следующего содержания:
"030 Погашение задолженности прошлых лет";

221 "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" әкімшісі бойынша 2 "Құқықтық қызмет" кіші функциясы мынадай мазмұндағы 044 бағдарламасымен толықтырылсын:
"044 Жылжымалы мүлікке және олармен мәмілелерге жылжымайтын мүлік құқығын мемлекеттік тіркеу";
502 "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы" әкімшісі бойынша 4 "Заңдылық пен құқық тәртібін қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" кіші функциясында 600 "Бас прокуратура жанындағы Құқықтық статистика және ақпарат орталығының ақпараттық жүйесін құру" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"600 Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есеп комитетінің ақпараттық жүйесін құру";
4 "Білім беру" функционалдық тобында:
225 "Қазақстан Республикасының Білім министрлігі" әкімшісі бойынша 2 "бастапқы білім, негізгі орта, жалпы орта білім" кіші функциясы мынадай мазмұндағы 404 және 405 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"404 Сарыағаш ауданының Ынтымақ ауылындағы салынып бітпеген балабақшаны мектепке лайықтап қайта жөндеуге Оңтүстік Қазақстан облысының бюджетіне мақсатты инвестициялық трансферттер";
"405 Павлодар ауданының Мичурин орта мектебі үшін 198 орынға арналған оқу корпусын салуға Павлодар облысының бюджетіне мақсатты инвестициялық трансферттер";
618 "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі" әкімшісі бойынша 6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіби білім" кіші функциясында 009 "Жоғары оқу орындарындағы кадрларды дайындау" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 031 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"031 Өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу";
9 "білім беру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кіші функциясы мынадай мазмұндағы 306 бағдарламасы бар 694 әкімшісімен толықтырылсын:
"694 Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы";
"306 Қазақ ұлттық музыка академиясын концерт залымен бірге оқу корпусының құрылысын аяқтау";
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық тобында:
226 "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 405 бағдарламасымен толықтырылсын:
"405 Онкологиялық диспансерді қайта көшіру жөніндегі құрылыс жұмыстарын жүргізуге Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне мақсатты тансферттер";
254 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтаудың атқарушы органы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 060 бағдарламасымен толықтырылсын:
"060 Солтүстік Қазақстан облысындағы онкологиялық диспансерді қайта көшіру жөніндегі құрылыс жұмыстарын жүргізу";
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша 9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кіші функциясы 030 кіші бағдарламасы бар 06 бағдарламасымен және 208 бағдарламасымен толықтырылсын;
"006 Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау";

в подфункции 2 "Правовая деятельность" по администратору 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить программой 044 следующего содержания:
"044 Государственная регистрация прав на недвижимое имущество и сделок с ним";
в подфункции 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" по администратору 502 "Генеральная прокуратура Республики Казахстан" программу 600 "Создание информационной системы Центра правовой статистики и информации при Генеральной прокуратуре" изложить в следующей редакции:
"600 Создание информационной системы Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан";
в функциональной группе 4 "Образование":
в подфункции 2 "Начальное общее, основное общее, среднее общее образование" по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" дополнить программами 404 и 405 следующего содержания:
"404 Целевые инвестиционные трансферты бюджету Южно-Казахстанской области на реконструкцию недостроенного детского сада под школу в селе Ынтымак Сарыагашского района";
"405 Целевые инвестиционные трансферты бюджету Павлодарской области на строительство учебного корпуса на 198 мест для Мичуринской средней школы Павлодарского района";
в подфункции 6 "Высшее и послевузовское профессиональное образование" по администратору 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" программу 009 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях" дополнить подпрограммой 031 следующего содержания:
"031 Погашение кредиторской задолженности прошлых лет";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области образования" дополнить администратором 694 с программой 306 следующего содержания:
"694 Управление Делами Президента Республики Казахстан";
"306 Завершение строительства учебного корпуса с концертным залом Казахской национальной академии музыки";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
в подфункции 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить программой 405 следующего содержания:
"405 Целевые трансферты бюджету Северо-Казахстанской области на проведение строительных работ по перебазированию онкологического диспансера";
по администратору 254 "Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 060 следующего содержания:
"060 Проведение строительных работ по перебазированию онкологического диспансера в Северо-Казахстанской области";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить программой 006 с подпрограммой 030 и программой 208 следующего содержания:
"006 Выполнение обязательств прошлых лет";

"030 Астана қаласындағы 240 төсек орынға арналған аурухана кешені" объектісі бойынша кеден және салық төлемдері бойынша өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеу;
"208 медицина ұйымдарын медициналық жабдықпен орталықтандырылған жарақтандыру";
6 "Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек" функционалдық тобында 9 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кіші функциясында:
605 "Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша 400 "Оралмандардың отбасыларына тұрғын үй сатып алуға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мақсатты трансферттер" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"400 Оралмандар отбасыларына және Түркістан ауылынан қоныс аударушы Қазақстан Республикасының азаматтарына беру үшін тұрғын үйді сатып алуға, салуға, қайта жөндеу мен күрделі жөндеуге облыстардың бюджеттеріне, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мақсатты трансферттер";
258 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы" әкімшісі бойынша 053 "оралмандардың отбасыларына тұрғын үй сатып алу" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"053 Оралмандардың отбасыларына және Түркістан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасының азаматтарына беру үшін тұрғын үйді сатып алу, салу, қайта жөндеу және күрделі жөндеу";
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында 2 "Коммуналдық шаруашылық" кіші функциясы:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 446 және 447 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"446 Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың үшінші су жылытатын қазан агрегатын салуды бастауға Ақмола облысының бюджетіне мақсатты инвестициялық трансферттер";
"447 Қорғаныс министрлігі берген инженерлік желілер мен объектілер ғимараттарына жөндеу-қалпына келтіру жұмыстары үшін Алматы қаласының бюджетіне мақсатты трансферттер";
105 "Әкім Аппараты" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 086 бағдарламасымен толықтырылсын:
"086 Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың үшінші су жылытатын қазан агрегатын салуды бастау";
273 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыстың атқарушы органы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 045 бағдарламасымен толықтырылсын:
"045 Қорғаныс министрлігі Алматы қаласына берген инженерлік желілер мен объектілер ғимараттарының жөндеу-қалпына келтіру жұмыстары";
230 "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі" әкімшісі бойынша 8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында 1 "Мәдениет саласындағы қызмет" кіші функциясында 050 "Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстап тұру" бағдарламасы бойынша 030 "Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы" кіші бағдарламасы бойынша "Іс-әрекетінің аяқталу күні" бағанындағы "01.01.03" сандары алынып тасталсын;
10 "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында:

"030 Погашение кредиторской задолженности прошлых лет по таможенным и налоговым платежам по объекту "Больничный комплекс на 240 коек в городе Астане";
"208 Централизованное оснащение медицинским оборудованием медицинских организаций";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору 605 "Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан" программу 400 "Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение жилья семьям оралманов" изложить в следующей редакции:
"400 Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов и гражданам Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан";
по администратору 258 "Исполнительный орган труда и социальной защиты населения, финансируемый из местного бюджета" программу 053 "Приобретение жилья семьям оралманов" изложить в следующей редакции:
"053 Приобретение, строительство, реконструкция и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов и гражданам Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство" в подфункции 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программами 446 и 447 следующего содержания:
"446 Целевые инвестиционные трансферты бюджету Акмолинской области на начало строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау";
"447 Целевые трансферты бюджету города Алматы для ремонтно-восстановительных работ инженерных сетей и сооружений объектов, переданных Министерством обороны";
по администратору 105 "Аппарат Акима" дополнить программой 086 следующего содержания:
"086 Начало строительства третьего водогрейного котлоагрегата районной котельной N 2 в городе Кокшетау";
по администратору 273 "Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 045 следующего содержания:
"045 Ремонтно-восстановительные работы инженерных сетей и сооружений объектов, переданных Министерством обороны в городе Алматы";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" в подфункции 1 "Деятельность в области культуры" по администратору 230 "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" по программе 050 "Содержание историко-культурных заповедников и музеев" по подпрограмме 030 "Отрарский государственный археологический заповедник" в графе "Дата окончания действия" цифры "01.01.03" исключить;
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":

212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшісі бойынша 1 "ауыл шаруашылығы" кіші функциясында:
032 "Суарылатын жерлердің мелиоративтік жағдайын бағалау" бағдарламасы бойынша 030 "Жетісу гидромелиоративтік экспедициясы" кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Гидромелиоративтік экспедициялар";
701 "Топыраққа агрохимиялық зерттеу жүргізу және жердің құнарлылығын қалпына келтіру" бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 031 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"031 "Агрохимиялық қызметтің республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы" мемлекеттік мекемесі үшін өндірістік базаны әзірлеу;
709 "Табиғи сипаттағы стихиялы зардаптардан өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруды мемлекеттік қолдау" бағдарламасы бойынша "Іс-әрекеттің аяқталу күні" бағаны "01.01.03" сандарымен толықтырылсын;
2 "Су шаруашылығы" кіші функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 417 бағдарламасымен толықтырылсын:
"417 Қаратал суғару жүйесінде магистралдық арналарды және коллекторлық-дренаждық желісін жөндеуге Алматы облысының бюджетіне мақсатты трансферттер";
257 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ормандар мен жануарлар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы органы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 039 бағдарламасымен толықтырылсын:
"039 Қаратал суғару жүйесінде магистралдық арналарды және коллекторлық-дренаждық желісін жөндеу";
12 "Көлік және байланыс" функционалдық тобында 1 "Автомобиль көлігі" кіші функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі" бағдарламасының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 029 кіші бағдарламасы бар 404 және 716 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"404 Атырау қаласындағы Жайық өзені арқылы көпір өткелін салуға Атырау облысының бюджетіне мақсатты инвестициялық трансферттер";
"716 Бурабай-Көкшетау-Петропавловск автожолын оңалту";
"029 Ішкі көздер есебінен грантты іске асыру";
274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығы мен көліктің атқарушы органы" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 069 бағдарламасымен толықтырылсын:
"069 Атырау қаласындағы Жайық өзені арқылы көпір өткелін салу";
13 "Өзгелері" функционалдық тобында 9 "Өзге де" кіші функциясында:

в подфункции 1 "Сельское хозяйство" по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по программе 032 "Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель" подпрограмму 030 "Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция" изложить в следующей редакции:
"030 Гидрогеологомелиоративные экспедиции";
по программе 701 "Проведение агрохимического обследования почв и восстановление плодородия земель" дополнить подпрограммой 031 следующего содержания:
"031 Подготовка производственной базы для государственного учреждения "Республиканский научно-методический центр агрохимической службы";
по программе 709 "Государственная поддержка обязательного страхования в растениеводстве от стихийных бедствий природного характера" графу "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.03";
дополнить программой 742 следующего содержания:
"742 Агрометереологическое обеспечение сельскохозяйственного производства";
по программе 800 "Кредитование юридических лиц, обеспечивающих сельхозтоваропроизводителей информационно-консультационными услугами" графу "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.03";
в подфункции 2 "Водное хозяйство":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить программой 417 следующего содержания:
"417 Целевые трансферты бюджету Алматинской области на ремонт магистральных каналов и коллекторно-дренажной сети на Каратальской системе орошения";
по администратору 257 "Исполнительный орган сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 039 следующего содержания:
"039 Ремонт магистральных каналов и коллекторно-дренажной сети на Каратальской системе орошения";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить программами 404 и 716 с подпрограммой 029 следующего содержания:
"404 Целевые инвестиционные трансферты бюджету Атырауской области на строительство мостового перехода через реку Урал в городе Атырау";
"716 Реабилитация автодороги Боровое-Кокшетау-Петропавловск";
"029 Реализация гранта за счет внутренних источников";
по администратору 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 069 следующего содержания:
"069 Строительство мостового перехода через реку Урал в городе Атырау";
в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие":

217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" бағдарлама әкімшісі бойынша 032 бағдарламасымен және мынадай мазмұндағы 030 және 031 кіші бағдарламаларымен 081 "Мемлекеттік кепілдер бойынша міндеттемелерді орындау" бағдарламасы толықтырылсын:
"032 Қазақстанның Инвестициялық қорын құру";
"030 Мемлекеттік кепілдер бойынша міндеттемелерді орындау";
"031 Әлемдік келісімдермен байланысты төлемдер";
мынадай мазмұндағы 040, 041 және 080 бағдарламалары бар 220 бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
"220 Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі";
"040 Ұлттық инновациялық қорды құру";
"041 "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ның жарғылық капиталын толтыру";
"080 "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ның несиелік ресурстарды беруі";
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 034 және 058 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"034 Экспорттық несиелер мен инвестицияларды сақтандыру жөніндегі мемлекеттік сақтандыру корпорациясын құру";
"058 Грозный қаласында тұрғын үй салуға Ресей Федерациясының Үкіметіне қайырымдылық көмек";
617 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі" әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 034 бағдарламасымен толықтырылсын:
"034 Жұмылдыру резервін сақтау".
2. Бюджеттік саясат және жоспарлау департаменті (Д.М.Шаженова) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментімен (Е.Е.Исаев) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

по администратору программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программой 032 и программу 081 "Выполнение обязательств по государственным гарантиям" подпрограммами 030 и 031 следующего содержания:
"032 Создание Инвестиционного фонда Казахстана";
"030 Выполнение обязательств по государственным гарантиям";
"031 Выплаты, связанные с мировыми соглашениями";
дополнить администратором программ 220 с программами 040, 041 и 080 следующего содержания:
"220 Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
"040 Создание Национального инновационного фонда";
"041 Пополнение уставного капитала АО "Банк Развития Казахстана";
"080 Предоставление кредитных ресурсов АО "Банк Развития Казахстана";
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить программами 034 и 058 следующего содержания:
"034 Создание Государственной страховой корпорации по страхованию экспортных кредитов и инвестиций";
"058 Гуманитарная помощь Правительству Российской Федерации на строительство жилого дома в городе Грозном";
по администратору 617 "Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам" дополнить программой 034 следующего содержания:
"034 Хранение мобилизационного резерва".
2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Д. М. Шаженова) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е. Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики.
Министр