"Ақпараттық жүйелердi, ақпараттық технологияларды және кедендiк мақсаттар үшiн оларды қамтамасыз ету құралдарын пайдаланудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 22 мамырдағы N 227 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 24 мамырда N 2307 болып тiркелген) өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 шілдедегі N 357 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 30 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2419. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының  Кеден кодексiмен сәйкестiкке келтiру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттық жүйелердi, ақпараттық технологияларды және кедендiк мақсаттар үшiн оларды қамтамасыз ету құралдарын пайдаланудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi төрағасының 2003 жылғы 22 мамырдағы N 227  бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 24 мамырда N 2307 болып тiркелген) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған бұйрықпен бекiтiлген ережеде:
13-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Баспасөз қызметi (А.А.Қаңлыбаева) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Төраға

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 227 "Об утверждении Правил применения информационных систем, информационных технологий и средств их обеспечения для таможенных целей" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2003 года № 2307)
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 июля 2003 года № 357. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2003 года № 2419. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В целях приведения в соответствие с Таможенным  кодексом  Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 227 "Об утверждении Правил применения информационных систем, информационных технологий и средств их обеспечения для таможенных целей" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2003 года за N 2307) следующее изменение:
в Правилах, утвержденных указанным приказом:
подпункт 4) пункта 13 исключить.
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Канлыбаева А.А.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель