Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерiнiң 2002 жылғы 4 қыркүйектегi N 38 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік санитарлық бас дәрігерінің 2003 жылғы 24 қыркүйектегі N 61 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 25 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 2506. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 30 шілдедегі N 578 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010.07.30 N 578 (ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтiк құқықтық актiлердi Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңнамасына сәйкес келтiру мақсатында Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2002 жылғы 18 қазанда N 2017 тiркелген және 2002 жылғы "Нормативтiк құқықтық актiлер бюллетенiнiң" N 47 басылымында жарияланған Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерiнiң 2002 жылғы 4 қыркүйектегi "Азық-түлiк рыноктарын орналастыруға, ұстауға және пайдалануға қойылған санитарлық-гигиеналық талаптар" санитарлық ережелер мен нормаларды бекiту туралы" N 38 бұйрығына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген "Азық-түлiк рыноктарын орналастыруға, ұстауға және пайдалануға қойылған санитарлық-гигиеналық талаптар" санитарлық ережелер мен нормаларға:
"Әкiмшiлiк азық-түлiк рыногына қойылатын талаптар" деген 9-тарауда 64-тармақтағы 4) тармақшада "сондай-ақ рынокқа жапсарлас аумақты" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң төрағасы В.А.Меркерге жүктелсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.

О внесении изменения в приказ Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 38
Приказ Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 24 сентября 2003 года N 61. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2003 года N 2506. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июля 2010 года N 578
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 30.07.2010 N 578 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения нормативных правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения с действующим законодательством Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 38 "Об утверждении санитарных правил и норм "Санитарно-гигиенические требования к устройству, содержанию и эксплуатации продовольственных рынков", зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2002 года N 2017 и опубликованного в издании "Бюллетень нормативных правовых актов" в 2002 году N 47, следующее изменение:
в Санитарных правилах и нормах "Санитарно-гигиенические требования к устройству, содержанию и эксплуатации продовольственных рынков", утвержденных указанным приказом:
в главе 9 "Требования к администрации продовольственного рынка":
в подпункте 4) пункта 64 слова "а также территорию, прилегающую к рынку" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан Меркер В.А.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Главный государственный
санитарного врача
Республики Казахстан