Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 27 қазандағы N 377 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 1 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2585. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 169 (V043374) қаулысымен.
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 2-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, инвестициялық портфельді басқарушының жұмыс істеуінің айқындылық дәрежесін және тиімділігін арттыру мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру ережесі бекітілсін.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Қаржылық қадағалау департаменті (Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне және инвестициялық портфельді басқарушыларға жіберсін.
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басшылығының қызметін қамтамасыз ету басқармасы (Терентьев А.Л.) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары  Ә.Ғ.Сәйденовке  жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
"Инвестициялық портфельді
басқарушылардың есеп беру
ережесін бекіту туралы"
2003 жылғы 27 қазандағы
N 377 қаулысына 1-қосымша
Инвестициялық портфельді басқарушының
есеп беру ережесі
Осы Ереже "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 2-тармағының 15) тармақшасына сәйкес әзірленді және Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру нысандары мен мерзімдерін белгілейді.
1. Инвестициялық портфельді басқарушы бағалы қағаздар рыногын реттеуді және қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттік органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) мыналарды береді:

Об утверждении Правил представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2003 года N 377. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2003 года N 2585. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка РК от 15 декабря 2004 года N 169 (V043374)(вводится в действие с 1 февраля 2005 года)
В соответствии с подпунктом 15) пункта 2 статьи 3  Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг", в целях повышения степени прозрачности и эффективности функционирования управляющих инвестиционным портфелем, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан, управляющих инвестиционным портфелем.
4. Управлению по обеспечению деятельности руководства Национального Банка Республики Казахстан (Терентьев А.Л.) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.
Председатель
Национального Банка
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка Республики Казахстан
"Об утверждении Правил представления
отчетности управляющим
инвестиционным портфелем"
от 27 октября 2003 года N 377
Правила
представления отчетности управляющим
инвестиционным портфелем
Настоящие Правила разработаны в соответствии с подпунктом 15) пункта 2 статьи 3  Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг", и устанавливают порядок и формы представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем.
1. Управляющий инвестиционным портфелем представляет в государственный орган, осуществляющий регулирование и надзор за рынком ценных бумаг (далее - уполномоченный орган):

1) тоқсан  сайын, ағымдағы тоқсанның бесінші жұмыс күнінен кешіктірмей, есепті кезеңнің соңғы күнтізбелік күннің аяғындағы жағдай бойынша:
жасалынған шарттардың тізімін;
осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес бухгалтерлік балансты (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқасы);
осы Ереженің 1-1-қосымшасына сәйкес (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа) "Өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)", "Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)", "Саудаға арналған бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)" бухгалтерлік баланстың баптарына ескертулер;
осы Ереженің 1-2-қосымшасына сәйкес (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа) "Кері РЕПО" операциясы", "РЕПО" операциясы" бухгалтерлік баланстың баптарына ескерту;
Осы Ереженің 1-3-қосымшасына сәйкес (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа) "Орналастырылған салымдар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)" бухгалтерлік баланстың бабына ескерту;
осы Ереженің 2-қосымшасына сәйкес кірістер мен шығыстар туралы есепті (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқасы);
кастодиан банктердің инвестициялық шоттарындағы қалдықтар туралы анықтамаларды;
осы Ереженің 3-қосымшасына сәйкес инвестициялық портфельді басқарушының, инвестициялық қорларды қоспағанда, басқаруындағы клиенттердің активтерінің құрылымы туралы есепті;
осы Ереженің 5 және 6-қосымшаларына сәйкес аяқталған есепті кезең үшін клиенттің активтерін және меншік активтерін, инвестициялық қорларды қоспағанда, инвестициялау жөніндегі жасалынған операциялар туралы есептерді;
осы Ереженің 6-1-қосымшасына сәйкес инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің құрылымы және құны туралы есеп;
осы Ереженің 6-2-қосымшасына сәйкес инвестициялық қордың таза активтеріндегі өзгерістер жөніндегі есеп;
1-1) Қазақстан Республикасының заңдарында және осы Ереженің 6-3-қосымшасына сәйкес қордың инвестициялық декларациясында белгіленген инвестициялық қор активтерінің құрылымына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін, мұндай сәйкессіздіктер пайда болған сәттен бастап бір жұмыс күні ішінде инвестициялық қордың активтері жөніндегі есеп;
2) жыл сайын, есепті жылдың 1 қаңтары - 31 желтоқсан аралығындағы кезең үшін ағымдағы жылдың 1 сәуіріне дейінгі мерзімде (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқасы):
осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес бухгалтерлік балансты;
осы Ереженің 2-қосымшасына сәйкес кірістер мен шығыстар туралы есепті;
осы Ереженің 7-қосымшасына сәйкес ақша қозғалысы (жанама әдіс) туралы есепті;
осы Ереженің 8-қосымшасына сәйкес меншік капиталындағы өзгерістер туралы есепті;
есепке түсіндірме жазбаны;
есепті жылда жүргізілген қаржылық есеп аудитінің нәтижелері туралы аудиторлық есепті.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту мен толықтырулар енгізілді - ҚР Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысымен .

1) ежеквартально, не позднее пятого рабочего дня текущего квартала, следующую отчетность по состоянию на конец последнего календарного дня отчетного периода:
список заключенных договоров;
бухгалтерский баланс в соответствии с Приложением 1 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
примечание к статьям бухгалтерского баланса "Ценные бумаги, удерживаемые до погашения (за вычетом резервов на возможные потери)", "Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи (за вычетом резервов на возможные потери)", "Ценные бумаги, предназначенные для торговли (за вычетом резервов на возможные потери)" в соответствии с Приложением 1-1 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
примечание к статьям бухгалтерского баланса "Операция "обратное РЕПО", "Операция "РЕПО" в соответствии с Приложением 1-2 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
примечание к статье бухгалтерского баланса "Вклады размещенные (за вычетом резервов на возможные потери)" в соответствии с Приложением 1-3 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
отчет о доходах и расходах в соответствии с Приложением 2 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
справки об остатках на инвестиционных счетах в банках-кастодианах;
отчет о структуре активов клиентов, находящихся в управлении у управляющего инвестиционным портфелем, за исключением инвестиционных фондов в соответствии с Приложением 3 к настоящим Правилам;
отчеты о совершенных сделках по инвестированию активов клиента, за исключением инвестиционных фондов, и собственных активов за истекший отчетный период в соответствии с Приложениями 5 и 6 к настоящим Правилам;
отчет о структуре и стоимости активов и обязательств инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-1 к настоящим Правилам;
отчет об изменениях в чистых активах инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-2 к настоящим Правилам;
1-1) отчет об активах инвестиционного фонда, не соответствующих требованиям к структуре активов инвестиционного фонда, установленных законодательством Республики Казахстан и инвестиционной декларацией фонда, в соответствии с Приложением 6-3 к настоящим Правилам в течение одного рабочего дня с момента возникновения таких несоответствий;
2) ежегодно за период с 01 января по 31 декабря отчетного года, в срок до 01 апреля текущего года (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами):
бухгалтерский баланс в соответствии с Приложением 1 к настоящим Правилам;
отчет о доходах и расходах в соответствии с Приложением 2 к настоящим Правилам;
отчет о движении денег (косвенный метод) в соответствии с Приложением 7 к настоящим Правилам;
отчет об изменениях в собственном капитале в соответствии с Приложением 8 к настоящим Правилам;
пояснительную записку к финансовой отчетности;
аудиторский отчет по результатам проведенного аудита финансовой отчетности. <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253 .

1-1. Осы Ереженің 6-1-қосымшасына сәйкес инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің құрылымы және құны туралы есепте және Қазақстан Республикасының заңдарында және осы Ереженің 6-3-қосымшасына сәйкес қордың инвестициялық декларациясында белгіленген инвестициялық қор активтерінің құрылымына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін инвестициялық қордың активтері жөніндегі есепте қордың активтері:
1) инвестициялық қор активтерінің түрлері бойынша;
2) бағалы қағаздардың эмитенттері (бағалы қағаздардың бірегейлендіру нөмірлері), салым шарттары жасалған банктер, қор сатып алған қаржы құралдарын шығарған тұлғалар бойынша;
3) осы тармақтың 2) тармақшасында айқындалған тұлғалар тіркелген мемлекеттер бойынша;
4) қаржы құралдарының айналыста болу (қолданылу) мерзімдері бойынша;
5) қаржы құралы көрсетілген валюта бойынша бөлінеді және жекелеген жолдарда көрсетіледі.
Активтердің әрбір түрі бойынша есепті қалыптастырған кезде өлшем бірлігі саны мағыналарының, активтерді сатып алу құнының, бағалау құнының және процентпен таза активтер құны үлесінің қорытынды жолы толтырылады.
Ескерту: 1-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысымен .
1-2. Осы Ереженің 6-1-қосымшасына сәйкес инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің құрылымы және құны туралы есепке, осы Ереженің 6-2-қосымшасына сәйкес инвестициялық қордың таза активтеріндегі өзгерістер жөніндегі есепке және Қазақстан Республикасының заңдарында және осы Ереженің 6-3-қосымшасына сәйкес қордың инвестициялық декларациясында белгіленген инвестициялық қор активтерінің құрылымына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін инвестициялық қордың активтері жөніндегі есепке инвестициялық портфельді басқарушының басшылары қол қояды, оның мөрімен бекітіледі және инвестициялық қор активтерінің есебін қамтамасыз ететін кастодиан бөлімшесінің басшысы қолын қояды.
Ескерту: 1-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысымен .
2. Есеп уәкілетті органға электрондық тасымалдағышта және қағаз жазбада беріледі.
3. Қағаз жазбадағы есеп инвестициялық портфельді басқарушысының басшысы қол қойған, еркін нысанда жазылған ілеспе хатпен бірге уәкілетті органға беріледі.
4. Қағаз жазбада берілетін есептің барлық парақтарына нөмір қойылады, парақтардың жалпы саны ілеспе хатта көрсетіледі.
Түзетілген және өшірілген есеп инвестициялық портфельді басқарушыға қайтарылуы тиіс.

1-1. В отчете о структуре и стоимости активов и обязательств инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-1 к настоящим Правилам и в отчете об активах инвестиционного фонда, не соответствующих требованиям к структуре активов инвестиционного фонда, установленных законодательством Республики Казахстан и инвестиционной декларацией фонда, в соответствии с Приложением 6-3 к настоящим Правилам активы фонда разделяются и отражаются отдельными строками по:
1) видам активов инвестиционного фонда;
2) эмитентам ценных бумаг (идентификационным номерам ценных бумаг), банкам, с которыми заключены договоры вклада, лицам, выпустившим финансовые инструменты, приобретенные фондом;
3) государствам, в которых зарегистрированы лица, определенные в подпункте 2) настоящего пункта;
4) срокам обращения (действия) финансовых инструментов;
5) валюте, в которой выражен финансовый инструмент.
При формировании отчета по активам каждого вида заполняется итоговая строка значений количества единиц измерения, стоимости приобретения активов, оценочной стоимости и доли от стоимости чистых активов в процентах. <*>
Сноска. Правила дополнены пунктом 1-1 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253 .
1-2. Отчет о структуре и стоимости активов и обязательств инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-1 к настоящим Правилам, отчет об изменениях в чистых активах инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-2 к настоящим Правилам и отчет об активах инвестиционного фонда, не соответствующих требованиям к структуре активов инвестиционного фонда, установленных законодательством Республики Казахстан и инвестиционной декларацией фонда, в соответствии с Приложением 6-3 к настоящим Правилам подписываются руководителями управляющего инвестиционным портфелем, заверяется оттиском его печати и подписывается руководителем подразделения кастодиана, обеспечивающего учет активов инвестиционного фонда. <*>
Сноска. Правила дополнены пунктом 1-2 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253 .
2. Отчетность представляется в уполномоченный орган на бумажном и электронном носителях.
3. Отчетность на бумажном носителе направляется в уполномоченный орган сопроводительным письмом, составленным в произвольной форме, подписанным руководителем управляющего инвестиционным портфелем.
4. Все листы отчетности, представляемой на бумажном носителе, нумеруются, общее количество листов указывается в сопроводительном письме.
Отчетность, содержащая исправления и подчистки, подлежит возврату управляющему инвестиционным портфелем.

ережесіне 1-1-қосымша
Ескерту: 1-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысымен .
________________________________ жылғы жағдай бойынша
инвестициялық портфельді басқарушы __________________
"Өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)", "Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)", "Саудаға арналған бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)" бухгалтерлік баланстың баптарына ескертулер
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N | Эмитенттің |Эми.|Бағалы|Ұлттық |Бағалы|Баланстық құны (нетто)
р/с|   атауы    |тен.|қағаз.|біре.  |қағаз.|   (мың теңгемен)
|            |ттің|дардың|гейлен.|дардың|_______________________
|            |коды|атауы |діру   |саны  |Сатуға|Саудаға |Өтеуге
|            |    |      |нөмірі |(дана.|арнал.|арналған|дейін
|            |    |      |       |мен)  |ған   |бағалы  |ұста.
|            |    |      |       |      |қолда |қағаздар|латын
|            |    |      |       |      |бар   |        |бағалы
|            |    |      |       |      |бағалы|        |қағаз.
|            |    |      |       |      |қағаз.|        |дар
|            |    |      |       |      |дар   |        |
___________________________________________________________________
1         2       3     4       5      6      7       8      9
___________________________________________________________________
1     Қазақстан
Республи.
касының
мемлекеттік
бағалы
қағаздары
1.1.
...
2     Қазақстан
Республикасы
ұйымдарының
мемлекеттік
емес эмис.
сиялық бағалы
қағаздары
2.1.  Екінші дең.
гейдегі банк.
тердің бағалы
қағаздары
2.1.1.
...
2.2.  Екінші дең.
гейдегі банк.
терді қоспа.
ғанда, заңды
тұлғалардың
бағалы
қағаздары
2.2.1.
...
3.    Шетел мемле.
кеттерінің
бағалы
қағаздары
3.1.
...
4.    Шетел мемле.
кеттерінің
заңдарына
сәйкес шыға.
рылған мем.
лекеттік емес
бағалы
қағаздар
4.1.
...
5.    Халықаралық
қаржы ұйым.
дарының бағалы
қағаздары
5.1.
...
6     Барлығы
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
___________________________________________
Күні       |Листинг/рейтинг|Ескерту
___________________|               |
Сатып алу|Сату/өтеу|               |
___________________________________________
11        12           13          14
___________________________________________
___________________________________________
Бірінші басшы ____________ күні ______________
Бас бухгалтер ____________ күні ______________
Орындаушы ____________ күні ______________ телефоны________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру

Приложение 1-1
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем    <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 1-1 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253 .
Примечание к статьям бухгалтерского баланса
"Ценные бумаги, удерживаемые до погашения (за вычетом резервов
на возможные потери)", "Ценные бумаги, имеющиеся
в наличии для продажи (за вычетом резервов на возможные потери)",
"Ценные бумаги, предназначенные для торговли (за вычетом резервов
на возможные потери)" управляющий инвестиционным портфелем
__________________ по состоянию на ___________________
(в тысячах тенге)
__________________________________________________________________________
N |Наименование|Код |Наимено|Нацио-   |Коли-  | Балансовая стоимость
п/п|эмитента    |эми-|вание  |нальный  |чество | (нетто) (в тысячах
|            |тен-|ценных |иденти-  |ценных | тенге)
|            |та  |бумаг  |фикацион-|бумаг  |------------------------
|            |    |       |ный номер|(в шту-|Ценные   |Ценные  |Ценные
|            |    |       |         |ках)   |бумаги,  |бумаги, |бумаги,
|            |    |       |         |       |имеющие- |предназ-|удержи-
|            |    |       |         |       |ся в на- |наченные|ваемые
|            |    |       |         |       |личии для|для тор-|до пога
|            |    |       |         |       |продажи  |говли   |шения
--------------------------------------------------------------------------
1 |     2      |  3 |   4   |    5    |   6   |   7     |   8   |   9
--------------------------------------------------------------------------
1   Государст-
венные цен-
ные бумаги
Республики
Казахстан
1.1.
...
2   Негосударст-
венные эмис-
сионные цен-
ные бумаги
организаций
Республики
Казахстан
2.1. Ценные бумаги
банков вто-
рого уровня
2.1.1.
...
2.2. Ценные бумаги
юридических
лиц, за исклю-
чением банков
второго уровня
2.2.1.
...
3.  Ценные бумаги
иностранных
государств
3.1.
...
4.  Негосударст-
венные ценные
бумаги, вы-
пущенные в
соответствии
иностранных
государств
4.1.
...
5.  Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций
5.1.
...
6   Всего
__________________________________________________________________________
Первый руководитель____________ дата ______________
Главный бухгалтер ____________ дата _______________
Исполнитель ____________ дата ______________ телефон ________
Место для печати
продолжение таблицы
________________________________________
Дата         |Листинг/|Примечание
------------------|рейтинг |
Приобре-|Продажи/ |        |
тения   |погашения|        |
----------------------------------------
11    |    12   |   13   |     14
----------------------------------------
________________________________________

А        1            2         3           4          5       6
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Жиынтығы:       х                     х                 х
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Бір бағалы     Төлем     Бір бағалы қағаздың  Бағалы      Клиенттің
қағаздың нақты валютасы  сатып алу құны       қағаздардың атауы
құны                                          әділ құны   және
(теңгемен)  шарттың N
__________________________________________________________________
Нақты құны   Теңгемен
валютамен
__________________________________________________________________
7              8          9         10          11         12
__________________________________________________________________
х              х           х         х            х
__________________________________________________________________
Бірінші басшы [қолы]                Бас бухгалтер [қолы]
мөр орны
Орындаушы [қолы, телефон номері]
Инвестициялық портфельді
басқарушылардың есеп беру
ережесіне 4-қосымша
Ескерту: 4-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысымен .
Инвестициялық портфельді
басқарушылардың есеп беру
ережесіне 5-қосымша
Клиенттердің активтерін инвестициялау жөніндегі жасалынған мәмілелер туралы
Есеп
__________________ -__________________  аралығындағы кезең үшін
__________________________________________________________________
N    Мәміле  брокер- Қызмет көрсетуге Мәміленің  Рынок Бағалы
р/с  жасау   дилер   ақы төлеу        түрі             қағаздардың
күні    атауы                                     түрі және
оның
эмитентінің
атауы
__________________________________________________________________
Брокер- банк биржа
дилер
__________________________________________________________________
А      1      2        3      4    5      6         7      8
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Ұлттық             Валюта  Бір бағалы Мәмілелер Төлем    Бір
бірегейлендіру     нақты   қағаздың   көлемі    валютасы бағалы
номері             құны    нақты құны (бағалы            қағаздың
қағаздар.          сатып алу
дың                бағасы
данасы)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
9                10      11          12       13        14
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
_______________________
Мәмілелер    Клиенттің
сомасы       атауы
және
шарттың
N
_______________________
_______________________
15         16
_______________________
_______________________
Бірінші басшы [қолы]              Бас бухгалтер [қолы]
мөр орны
Орындаушы [қолы, телефон номері]
Инвестициялық портфельді
басқарушылардың есеп беру
ережесіне 6-қосымша
Меншік активтерін инвестициялау жөніндегі жасалынған мәмілелер туралы
Есеп
__________________ -__________________  аралығындағы кезең үшін
__________________________________________________________________
N    Мәміле  брокер- Қызмет көрсетуге Мәміленің  Рынок Бағалы
р/с  жасау   дилер   ақы төлеу        түрі             қағаздардың
күні    атауы                                     түрі және
оның
эмитентінің
атауы
__________________________________________________________________
Брокер- банк биржа
дилер
__________________________________________________________________
А      1      2        3      4    5      6         7      8
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Ұлттық             Валюта  Бір бағалы Мәмілелер Төлем    Бір
бірегейлендіру     нақты   қағаздың   көлемі    валютасы бағалы
номері             құны    нақты құны (бағалы            қағаздың
қағаздар.          сатып алу
дың да.            бағасы
насы)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
9                10      11          12       13        14
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________
Мәмілелер
сомасы
___________________________
___________________________
15
___________________________
___________________________
Бірінші басшы [қолы]              Бас бухгалтер [қолы]
мөр орны
Орындаушы [қолы, телефон номері]
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру

1             |  2 | 3  |   4  |   5  |    6
--------------------------------------------------------------------
Доходы в виде вознаграждения по
текущим счетам и размещенным
вкладам
Доходы в виде вознаграждения
(купона/дисконта) по ценным
бумагам
Доходы по операциям
"обратное РЕПО" с ценными
бумагами
Доходы в виде вознаграждения от
деятельности по управлению
инвестиционным портфелем
Иные доходы (убытки) по ценным
бумагам (нетто):
в том числе:
доходы от купли-продажи ценных
бумаг (нетто)
доходы от изменения стоимости
ценных бумаг, предназначенных
для торговли и имеющихся в
наличии для продажи (нетто)
Доходы (убытки) от переоценки
иностранной валюты (нетто)
Доход от участия в капитале
других юридических лиц
Прочие доходы
Итого доходов
Расходы в виде вознаграждения
по полученным займам и финансовой
аренде
Расходы в виде вознаграждения
(премии) по ценным бумагам
Расходы по операциям "РЕПО"
с ценными бумагами
Комиссионные расходы
Операционные расходы
в том числе:
расходы на оплату труда и
командировочные
амортизационные отчисления
расходы по текущей аренде
расходы по выплате налогов и
других и обязательных платежей
в бюджет (кроме корпоративного
подоходного налога)
Прочие расходы
Итого расходов
Чистый доход (убыток) до отчисления
в резервы (провизии)
Расходы на резервы (провизии)
(восстановление резервов (провизий))
на возможные потери
Чистый доход (убыток) после
отчисления в резервы (провизии)
Непредвиденные доходы (убытки)
Итого чистый доход (убыток)
до уплаты корпоративного
подоходного налога
Корпоративный подоходный налог
Чистый доход (убыток) после
уплаты налогов
Доля меньшинства
Чистый доход (убыток) за период
-------------------------------------------------------------------
Первый руководитель (подпись)
Главный бухгалтер (подпись)
место печати
Исполнитель (подпись, номер телефона)
Приложение 3
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет
о структуре активов клиентов
по состоянию на (дата в формате дата, месяц, год)
____________________________________________________________________
N |Вид    |Нацио-|Коли- |Дата |Дата |Валюта|Номи- |Ва- |Цена покуп-
п/п|ценной |наль- |чество|пос- |пога-|номи- |наль- |люта|ки за одну
|бумаги |ный   |ценных|та-  |шения|наль- |ная   |пла-|ценную
|и наи- |иден- |бумаг |новки|     |ной   |стои- |тежа|бумагу
|менова-|тифи- |      |на   |     |стои- |мость |    |-----------
|ние ее |кацион|      |учет |     |мости |одной |    |в ва-|В
|эми-   |ный   |      |     |     |      |ценной|    |люте |тенге
|тента  |номер |      |     |     |      |бумаги|    |номи-|
|       |      |      |     |     |      |      |    |наль-|
|       |      |      |     |     |      |      |    |ной  |
|       |      |      |     |     |      |      |    |стои-|
|       |      |      |     |     |      |      |    |мости|
--------------------------------------------------------------------
А |   1   |   2  |   3  |  4  |  5  |   6  |   7  |  8 |  9  | 10
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Итого:    х            х            х      х     х    х    х
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
______________________________
Справедливая |Наименование
стоимость    |клиента N
ценных бумаг |договора
(в тенге)    |
------------------------------
11      |     12
------------------------------
х      |
------------------------------
Первый руководитель (подпись)
Главный бухгалтер (подпись)
место  печати
Исполнитель (подпись, номер телефона)
Приложение 4
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет
о структуре собственных активов
по состоянию на (дата в формате дата, месяц, год) <*>
Сноска. Приложение исключено - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253 .
Приложение 5
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет
о совершенных сделках по инвестированию
активов клиентов
за ___ _______ ____
____________________________________________________________________
N |Дата  |Наиме-|      Оплата      |Вид  |Ры-|Вид    |Нацио-|Ва-
п/п|совер-|нова- |       услуг      |сдел-|нок|ценной |наль- |люта
|шения |ние   |                  |ки   |   |бумаги |ный   |номи-
|сделки|броке-|                  |     |   |и наи- |иден- |наль-
|      |ра-   |                  |     |   |менова-|тифи- |ной
|      |дилера|                  |     |   |ние ее |каци- |стои-
|      |      |                  |     |   |эмитен-|онный |мости
|      |      |                  |     |   |та     |номер |
--------------------------------------------------------------------
|      |      |брокера-|бан-|бир-|     |   |       |      |
|      |      |дилера  |ка  |жи  |     |   |       |      |
--------------------------------------------------------------------
А |   1  |   2  |   3    |  4 |  5 |  6  | 7 |    8  |   9  |  10
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
________________________________________________
Номиналь-|Объем |Валюта|Цена   |Сумма |Наимено-
ная стои-|сделки|плате-|покупки|сделки|вание
мость    |(штук |жа    |за одну|      |клиента,
одной    |ценных|      |ценную |      |N дого-
ценной   |бумаг)|      |бумагу |      |вора
бумаги   |      |      |       |      |
-------------------------------------------------
11    |  12  |  13  |   14  |  15  |   16
-------------------------------------------------
_________________________________________________
Первый руководитель (подпись)
Главный бухгалтер (подпись)
место  печати
Исполнитель (подпись, номер телефона)
Приложение 6
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет
о совершенных сделках по инвестированию
собственных активов
за период с _______ по ______
____________________________________________________________________
N |Дата  |Наиме-|      Оплата      |Вид  |Ры-|Вид    |Нацио-|Ва-
п/п|совер-|нова- |       услуг      |сдел-|нок|ценной |наль- |люта
|шения |ние   |                  |ки   |   |бумаги |ный   |номи-
|сделки|броке-|                  |     |   |и наи- |иден- |наль-
|      |ра-   |                  |     |   |менова-|тифи- |ной
|      |дилера|                  |     |   |ние ее |каци- |стои-
|      |      |                  |     |   |эмитен-|онный |мости
|      |      |                  |     |   |та     |номер |
--------------------------------------------------------------------
|      |      |брокера-|бан-|бир-|     |   |       |      |
|      |      |дилера  |ка  |жи  |     |   |       |      |
--------------------------------------------------------------------
А |   1  |   2  |   3    |  4 |  5 |  6  | 7 |    8  |   9  |  10
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
_______________________________________
Номиналь-|Объем |Валюта|Цена   |Сумма
ная стои-|сделки|плате-|покупки|сделки
мость    |(штук |жа    |за одну|
одной    |ценных|      |ценную |
ценной   |бумаг)|      |бумагу |
бумаги   |      |      |       |
---------------------------------------
11    |  12  |  13  |   14  |  15
---------------------------------------
_______________________________________
Первый руководитель (подпись)
Главный бухгалтер (подпись)
место  печати
Исполнитель (подпись, номер телефона)

ережесіне 6-1-қосымша
Ескерту: 6-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысымен .
_____________________________________ жылғы жағдай бойынша
[инвестициялық қордың атауы]
Инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің
құрылымы және құны туралы есеп
1-нысан
Инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің
құрылымы және құны
(теңге)
___________________________________________________________________
N   |                  Атауы               |  Құны  |  Ескерту
___________________________________________________________________
1                       2                      3          4
___________________________________________________________________
1      Инвестициялық қор шығарған бағалы
қағаздары
2      Инвестициялық қордың қызмет етуінің
басталуынан бастап кезең үшін оның
кірістері (шығыстары), оның ішінде:
2.1    Инвестициялық қордың кірістері:
2.1.1  двидендтер бойынша
2.1.2  сыйақы бойынша
2.1.3  проценттер бойынша
2.1.4  Инвестициялық қордың активтерін сатып
алу-сату мәмілелері бойынша құнының
өсімі
2.1.5  Инвестициялық қордың активтерін қайта
бағалау
2.1.6  Басқасы
2.2    Инвестициялық қордың шығыстары:
2.2.1  Проценттер бойынша
2.2.2  Инвестициялық қордың активтерін сатып
алу-сату мәмілелері бойынша құнының
шығындары
2.2.3  Инвестициялық қордың активтерін қайта
бағалау
2.2.4  Туынды қаржы құралдары бойынша шығыстар
2.2.5  Инвестициялық қордың қызмет етуін
қамтамасыз ететін тұлғаларға сыйақы
және өтемақы
2.2.6  салықтар, алымдар, аударымдар
2.2.7  Басқасы
3      Қателесіп есептелген сомалар
___________________________________________________________________
Инвестициялық қор активтерінің жиынтығы
(1, 2 және 3 жолдар бойынша)
___________________________________________________________________
2-нысан
Инвестициялық қор активтерінің құрылымы мен құны
(теңге)
___________________________________________________________________
N  |           Атауы           |Өлшем |Сатып|Ағымдағы|   Таза
|                           |бірлі.| алу |бағалау | активтер
|                           |гінің |құны |  құны  | құнының
|                           |саны  |     |        |  үлесі,
|                           |      |     |        |процентпен
___________________________________________________________________
1                2                3      4      5           6
___________________________________________________________________
1      Банк шоттарындағы ақша,
оның ішінде:                 х

Приложение 6-1
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
<*>
Сноска. Правила дополнены приложением 6-1 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253 .
Отчет о структуре и стоимости активов и обязательств
инвестиционного фонда [наименование инвестиционного фонда]
по состоянию на _________________
Форма 1
Структура и стоимость активов инвестиционного фонда
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |          Наименование             |     Стоимость   |    Примечание
--------------------------------------------------------------------------
1 |                2                  |        3        |        4
--------------------------------------------------------------------------
1  Выпущенные ценные бумаги
инвестиционного фонда
2  Доходы (расходы) инвестиционного
фонда за период с начала его
функционирования, в том числе:
2.1 Доходы инвестиционного фонда по:
2.1.1  дивидендам
2.1.2  вознаграждениям
2.1.3  процентам
2.1.4  прирост стоимости по сделкам
купли-продажи активов
инвестиционного фонда
2.1.5  переоценка активов
инвестиционного фонда
2.1.6  Прочие
2.2  Расходы инвестиционного
фонда по:
2.2.1  Процентам
2.2.2  убыток стоимости по сделкам
купли-продажи активов
инвестиционного фонда
2.2.3  переоценка активов
инвестиционного фонда
2.2.4  расходы по производным
финансовым инструментам
2.2.5  вознаграждения и возмещения
лицам, обеспечивающим
функционирование
инвестиционного фонда
2.2.6  налоги, сборы, отчисления
2.2.7  прочие
3     Ошибочно зачисленные суммы
--------------------------------------------------------------------------
Итого активов инвестиционного фонда
(по строкам 1, 2 и 3)
--------------------------------------------------------------------------
Форма 2
Структура и стоимость активов инвестиционного фонда
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |        Наименование       |Коли-  |Стоимость| Текущая   | Доля от
п/п|                           |чество |приобре- | оценочная | стоимости
|                           |единиц |тения    | стоимость | чистых
|                           |измере-|         |           | активов,
|                           |ния    |         |           | в процентах
---------------------------------------------------------------------------
1 |           2               |   3   |    4    |     5     |      6
---------------------------------------------------------------------------
1  Деньги на банковских счетах,
в том числе:                   х

1.1    Теңге                        х     х
1.2    Валюта түрлері бойынша
шетел валютасы               х
1.2.1  ...
2      Банктердегі салымдар,
оның ішінде:                 х
2.1    Салымдар, банктер түрлері
бойынша бөле отырып
теңгемен                     х
2.1.1  ...
2.2    Валюталар, салымдар,
банктер түрлері бойынша
бөле отырып шетел
валютасында                  х
2.2.1  ...
3      Бірегейлендіру нөмірін
көрсете отырып бағалы
қағаздар, оның ішінде:
3.1    Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы
қағаздары
3.2    Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес эмиссиялық
бағалы қағаздар
3.2.1   Акциялар
3.2.1.1 ...
3.2.2   Облигациялар,
оның ішінде
3.2.2.1 Агенттік облигациялар
3.2.2.2 Ипотекалық облигациялар
3.2.2.3 Басқа да қамтамасыз
етілген облигациялар
3.2.2.4 Басқа да қамтамасыз
етілмеген облигациялар
3.2.3   Инвестициялық пай
қорларының пайлары
3.3    Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
басқа да бағалы қағаздар
3.4    Халықаралық қаржы
ұйымдарының бағалы қағаздары
3.5    шетел мемлекеттерінің
бағалы қағаздары
3.6    Шетел мемлекеттерінің
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздар, оның ішінде
3.6.1   Акциялар
3.6.2   облигациялар
3.6.3   пайлар
3.6.4   басқасы
4     Депозитарлық қолхаттар,
оның ішінде
4.1    Қазақстандық
4.2    Шетелдік
5     "РЕПО" және "кері РЕПО"
операциялары бойынша талаптар
5.1   ...
6     Вексельдер
6.1   ...
7     Акционерлік қоғамдарды
қоспағанда, ұйымдарға,
консорциумдарға және өзге де
бірлестіктерге қатысу үлесі
8     Басқа қаржы құралдары
9     Жер
10    Үйлер
11    Аяқталмаған құрылыс
12    Жобалық-сметалық құжаттама
13    Түрлері бойынша бөле отырып
өзге активтер
14    Дебиторлық берешек,
оның ішінде:
14.1   Қаржы құралдары бойынша
есептелген дивидендтер мен
сыйақы, оның ішінде мыналар
бойынша:
14.1.1  Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы қағаздары
14.1.2  Шетел мемлекеттерінің
бағалы қағаздары
14.1.3  Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздар
14.1.4  Шетел мемлекеттерінің
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздар
14.1.5  Қазақстан Республикасының
басқа қаржы құралдары
14.1.6  Басқа шетелдік қаржы
құралдары
14.2   Басқа есептелген
инвестициялық кіріс
14.2.1 ...
14.3   Инвестициялық қордың
жеткізілген активтері
үшін алынбаған ақша
14.4   Олар бойынша есептескен
жеткізілмеген қаржы құралдары
немесе өзге активтер
14.4.1 ...
14.5   Мәмілелер жасау үшін бағалы
қағаздар рыногының кәсіби
қатысушыларына берілген
активтер
14.5.1 ...
14.6   Басқа дебиторлық берешек
14.6.1 ...
___________________________________________________________________
Инвестициялық қор
активтерінің жиынтығы
___________________________________________________________________
3-нысан
Инвестициялық қор міндеттемелерінің құрылымы мен құны
(теңге)
___________________________________________________________________
N  |               Атауы            |  Өлшем   |Сатып|Ағымдағы
|                                |бірлігінің| алу | бағалау
|                                |   саны   |құны |  құны
___________________________________________________________________
1                     2                    3       4       5
___________________________________________________________________
1     Алынған заемдар мен кредиттер
бойынша міндеттемелер
2     Инвестициялық қордың бағалы
қағаздарын сатып алу бойынша
міндеттемелер
3     Инвестициялық қордың бағалы
қағаздары бойынша дивидендтерді
төлеу міндеттемелері
4     Мыналар бойынша кредиторлық
берешек:

1.1 Тенге                          х       х
1.2 Иностранная валюта по видам
валют                          х
1.2.1  ...
2  Вклады в банках,
в том числе:                   х
2.1 в тенге с разбивкой
по видам вкладов, банков       х
2.1.1  ...
2.2 в иностранной валюте
с разбивкой по видам валют,
вкладов, банков                х
2.2.1  ...
3  Ценные бумаги с указанием
идентификационного номера,
в том числе:
3.1 Государственные ценные
бумаги Республики Казахстан
3.2 Негосударственные ценные
эмиссионные бумаги,
выпущенные в соответствии
с законодательством
Республики Казахстан
3.2.1  Акции
3.2.1.1  ...
3.2.2  Облигации, в том числе
3.2.2.1  Агентские облигации
3.2.2.2  Ипотечные облигации
3.2.2.3  Прочие обеспеченные
облигации
3.2.2.4  Прочие
Необеспеченные
облигации
3.2.3  Паи паевых
инвестиционных фондов
3.3    Прочие ценные бумаги,
выпущенные в соответствии
с законодательством
Республики Казахстан
3.4    Ценные бумаги
международных
финансовых организаций
3.5    Ценные бумаги
иностранных государств
3.6    Негосударственные
ценные бумаги,
выпущенные в соответствии
с законодательством
иностранных государств,
в том числе
3.6.1  акции
3.6.2  облигации
3.6.3  паи
3.6.4  прочие
4     Депозитарные расписки,
в том числе
4.1    Казахстанские
4.2    Иностранные
5     Требования по операциям
"РЕПО" и "обратное РЕПО"
5.1    ...
6     Векселя
6.1    ...
7     Доли участия в организациях,
консорциумах и иных
объединениях, за исключением
акционерных обществ
8     Прочие финансовые
инструменты
9     Земля
10     Здания
11     Незавершенное строительство
12     Проектно-сметная документация
13     Прочие активы с разбивкой
по видам
14     Дебиторская задолженность,
в том числе:
14.1   Начисленные дивиденды
и вознаграждение по
финансовым инструментам,
в том числе по:
14.1.1 государственным ценным
бумагам Республики Казахстан
14.1.2 ценным бумагам иностранных
государств
14.1.3 негосударственным ценным
бумагам, выпущенным в
соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
14.1.4 негосударственным ценным
бумагам, выпущенным в
соответствии с законо-
дательством иностранных
государств
14.1.5 прочим финансовым
инструментам Республики
Казахстан
14.1.6 прочим иностранным
финансовым инструментам
14.2   прочий начисленный
инвестиционный доход
14.2.1 ...
14.3   не полученные деньги за
поставленные активы
инвестиционного фонда
14.4   непоставленные финансовые
инструменты или иные
активы, расчеты по которым
произведены
14.4.1 ...
14.5   активы, переданные
профессиональным
участникам рынка ценных
бумаг, для совершения
сделок
14.5.1 ...
14.6   прочая дебиторская
задолженность
14.6.1 ...
--------------------------------------------------------------------------
Итого активов инвестиционного фонда
--------------------------------------------------------------------------
Форма 3
Структура и стоимость обязательств инвестиционного фонда
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |        Наименование        | Количество   | Стоимость    | Текущая
|                            | единиц       | приобретения | оценочная
|                            | измерения    |              | стоимость
--------------------------------------------------------------------------
1 |           2                |      3       |      4       |      5
--------------------------------------------------------------------------
1  Обязательства по полученным
займам и кредитам
2  Обязательства по выкупу
ценных бумаг инвестиционного
фонда
3  Обязательства по выплате
дивидендов по ценным бумагам
инвестиционного фонда
4  Кредиторская задолженность
по:

4.1    Инвестициялық қордың
активтерімен мәмілелер
4.2    Инвестициялық қордың қызмет
етуін қамтамасыз ететін
тұлғаларға комиссиялық сыйақы
4.3    Басқа да комиссиялық сыйақы
5     "РЕПО" және "кері РЕПО"
операциялары бойынша төлемдер
5.1   ...
6     Басқа да кредиторлық берешек
7     Түрлері бойынша бөле отырып
басқа да міндеттемелер
___________________________________________________________________
Міндеттемелердің жиынтығы
___________________________________________________________________
Инвестициялық қордың таза
активтері құнының жиынтығы
("Активтердің жиынтығы"
"Міндеттемелердің жиынтығы")
шегергенде
___________________________________________________________________
Инвестициялық қордың айналыстағы
бағалы қағаздарының саны
___________________________________________________________________
Пайдың есептік құны
(инвестициялық пай қоры үшін)
___________________________________________________________________
4-нысан
Инвестициялық қордың шартты және ықтимал
талаптары мен міндеттемелерінің құрылымы және құны
(теңге)
___________________________________________________________________
N  | Шартты және ықтимал талаптар  | Ағымдағы бағалау | Ескерту
|мен міндеттемелер, оның ішінде:|        құны      |
___________________________________________________________________
1                 2                          3             4
___________________________________________________________________
1   Туынды бағалы қағаздар бойынша
1.1  Фьючерстер
1.2  Опциондар
1.3  Форвардтар
1.4  Своптар
1.5  Басқалары
2   Түрлері бойынша бөле отырып
басқалары
___________________________________________________________________
Инвестициялық портфельді басқарушының басшысы [қолы]
Инвестициялық қор активтерінің есебін қамтамасыз ететін
кастодиан бөлімшесінің басшысы [қолы]
Инвестициялық портфельді басқарушының мөр орны.
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 6-2-қосымша
Ескерту: 6-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысымен .
___________ кезеңнен бастап ___________ дейінгі
[инвестициялық қордың атауы]
Инвестициялық қордың теңгемен таза активтерінің
құнындағы өзгерістер туралы есеп
(теңге)
___________________________________________________________________
N  |      Баптардың атауы      |Өткен есепті|  Есепті  | Өзгеру
|                           | кезең үшін |кезең үшін|проценті
___________________________________________________________________
1              2                     3           4         5
___________________________________________________________________
1    Инвестициялық қордың бағалы
қағаздарын орналастырудан
түскен түсімдер
2    Дивидендтер, сыйақылар,
проценттер бойынша кірістер,
оның ішінде:

4.1 сделкам с активами
инвестиционного фонда
4.2 комиссионным вознаграждениям
лицам, обеспечивающим
функционирование
инвестиционного фонда
4.3 прочим комиссионным
вознаграждениям
5  Платежи по операциям
"РЕПО" и "обратное РЕПО"
5.1 ...
6  Прочая кредиторская
задолженность
7  Прочие обязательства
с разбивкой по видам
--------------------------------------------------------------------------
Итого обязательств
__________________________________________________________________________
Итого стоимость чистых
активов инвестиционного
фонда ("Итого активы"
минус "Итого обязательства")
Количество ценных бумаг
инвестиционного фонда,
находящихся в обращении
Расчетная стоимость пая
(для паевого инвестиционного
фонда)
__________________________________________________________________________
Форма 4
Структура и стоимость условных и возможных
требований и обязательств инвестиционного фонда
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |  Условные и возможные требования | Текущая оценочная | Примечание
|  и обязательства, в том числе:   |    стоимость      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |             2                    |         3         |      4
--------------------------------------------------------------------------
1   по производным ценным бумагам
1.1  фьючерсы
1.2  опционы
1.3  форварды
1.4  свопы
1.5  прочие
2   прочие с разбивкой по видам
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель управляющего инвестиционным портфелем             [подпись]
Руководитель подразделения кастодиана,
обеспечивающего учет активов инвестиционного фонда             [подпись]
Место печати управляющего инвестиционным портфелем.
Приложение 6-2
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
<*>
Сноска. Правила дополнены приложением 6-2 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253 .
Отчет об изменениях в стоимости чистых активов инвестиционного
фонда в тенге [наименование инвестиционного фонда]
за период с ___________ по ___________
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |      Наименование статей   | За предыдущий | За        | Процент
|                            | отчетный      | отчетный  | изменения
|                            | период        | период    |
--------------------------------------------------------------------------
1 |            2               |       3       |     4     |     5
--------------------------------------------------------------------------
1  Поступления от размещения
ценных бумаг инвестиционного
фонда
2  Доходы дивидендам,
вознаграждениям, процентам,
в том числе:

2.1   Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы
қағаздары
2.2   Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздары
2.3   Халықаралық қаржы
ұйымдарының бағалы қағаздары
2.4   шетел мемлекеттерінің
бағалы қағаздары
2.5   Шетел мемлекеттерінің
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздары
2.6   Банктердегі салымдар
бойынша проценттер
2.7   Басқа қаржы құралдары
бойынша кірістер
3    "РЕПО" және "кері РЕПО"
операциялары бойынша кірістер
3.1  ...
4    Қаржы құралдарын сатып
алудан-сатудан болған кіріс
(шығын)
4.1   Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы қағаздарын
сатып алудан-сатудан болған
кіріс (шығын)
4.2   Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздарды сатып алудан-сатудан
болған кіріс (шығын)
4.3   Халықаралық қаржы ұйымдарының
бағалы қағаздарын сатып
алудан-сатудан болған кіріс
(шығын)
4.4   Шетел мемлекеттерінің
заңдарына сәйкес шығарылған
бағалы қағаздарды сатып
алудан-сатудан болған кіріс
(шығын)
4.5   Басқа қаржы құралдарын сатып
алудан-сатудан болған кіріс
(шығын)
4.6
5    Қайта бағалаудан болған
кірістер (шығыстар),
оның ішінде:
5.1   Шетел валютасын қайта
бағалаудан
5.2   Қаржы құралдарының нарықтық
құнының өзгеруінен, оның ішінде
5.2.1  Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы қағаздарының
5.2.2  Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздардың
5.2.3  Халықаралық қаржы ұйымдарының
бағалы қағаздары
5.2.4  шетел мемлекеттерінің
мемлекеттік бағалы қағаздарының
5.2.5  шетел мемлекеттерінің заңдарына
сәйкес шығарылған мемлекеттік
емес бағалы қағаздарының
5.3   Басқа қаржы құралдарын қайта
бағалаудан
5.4   Активтердің түрлері бойынша бөле
отырып басқа активтерді қайта
бағалаудан
6    Түрлері бойынша бөле отырып
басқа кірістер
7    Инвестициялық қордың сатып
алынған бағалы қағаздары
8    Инвестициялық қордың бағалы
қағаздары бойынша төленген
дивидендтер
9    Төленген комиссиялық сыйақы,
оның ішінде:
9.1   Акционерлік инвестициялық қорға
9.2   Инвестициялық портфельді
басқарушыға
9.3   Инвестициялық қордың
кастодианына
9.4   Орталық депозитарийге немесе
инвестициялық қордың
тіркеушісіне
9.5   Қор активтерімен немесе оның
бағалы қағаздарымен сатып
алу/сату мәмілелерін жүзеге
асыратын брокерлер-дилерлерге
9.6   трансфер-агенттерге
9.7   Сауда-саттықты ұйымдастырушыларға
9.8   Басқа тұлғаларға
10   Түрлері бойынша бөле отырып
басқа да шығыстар
11   Анықталмаған сомалар
(қателесіп есептелген)
12   Анықталмаған (қателесіп
есептелген) сомаларды қайтару
___________________________________________________________________
Инвестициялық қордың таза
активтеріндегі өзгерістердің жиынтығы
___________________________________________________________________
Кезең басына инвестициялық
қордың таза активтері
___________________________________________________________________
Кезең соңына инвестициялық
қордың таза активтері
___________________________________________________________________
Кезең соңындағы жағдай бойынша
айналыстағы (инвестициялық пай
қоры үшін) пайлар саны
___________________________________________________________________
Кезең соңындағы жағдай бойынша
пайдың есептік құны
(инвестициялық пай қоры үшін)
___________________________________________________________________
пайдың есептік құнындағы өзгерістер
(инвестициялық пай қоры үшін)
___________________________________________________________________
Инвестициялық портфельді басқарушының басшысы [қолы]
Инвестициялық қор активтерінің есебін қамтамасыз ететін
кастодиан бөлімшесінің басшысы [қолы]
Инвестициялық портфельді басқарушының мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру

2.1 государственным ценным
бумагам Республики Казахстан
2.2 негосударственным ценным
бумагам, выпущенным в
соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
2.3 ценным бумагам международных
финансовых организаций
2.4 ценным бумагам иностранных
государств
2.5 негосударственным ценным
бумагам, выпущенным в
соответствии с законо-
дательством иностранных
государств
2.6 проценты по вкладам в банках
2.7 доходы по прочим
финансовым инструментам
3  Доходы по операциям "РЕПО"
и "обратное РЕПО"
3.1 ...
4  Доход (убыток) от купли-
продажи финансовых инструментов
4.1 доход (убыток) от купли-
продажи государственных
ценных бумаг Республики
Казахстан
4.2 доход (убыток) от купли-
продажи негосударственных
ценных бумаг, выпущенных
в соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
4.3 доход (убыток) от купли-
продажи ценных бумаг
международных финансовых
организаций
4.4 доход (убыток) от купли-
продажи государственных
ценных бумаг иностранных
государств
4.5 доход (убыток) от купли-
продажи ценных бумаг,
выпущенных в соответствии
с законодательством
иностранных государств
4.6 доход (убыток) от купли-
продажи прочих финансовых
инструментов
5  Доходы (убытки) от
переоценки, в том числе:
5.1 от переоценки иностранной
валюты
5.2 от изменения рыночной
стоимости финансовых
инструментов, в том числе
5.2.1 государственных ценных
бумаг Республики Казахстан
5.2.2 негосударственных ценных
бумаг, выпущенных в
соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
5.2.3 ценных бумаг между-
народных финансовых
организаций
5.2.4 государственных ценных
бумаг иностранных государств
5.2.5 негосударственных ценных
бумаг, выпущенных в
соответствии с законо-
дательством иностранных
государств
5.3   от переоценки прочих
финансовых инструментов
5.4   от переоценки прочих
активов с разбивкой
по видам активов
6    Прочие доходы с разбивкой
по видам
7    Выкупленные ценные бумаги
инвестиционного фонда
8    Выплаченные дивиденды
по ценным бумагам
инвестиционного фонда
9    Выплаченные комиссионные
вознаграждения, в том числе:
9.1   акционерному
инвестиционному фонду
9.2   управляющему инвестиционным
портфелем
9.3   кастодиану инвестиционного
фонда
9.4   центральному депозитарию
или регистратору
инвестиционного фонда
9.5   брокерам-дилерам,
осуществляющим сделки
купли/продажи с активами
фонда или его ценными бумагами
9.6   трансфер-агентам
9.7   организаторам торгов
9.8   прочим лицам
10    Прочие расходы с разбивкой
по видам
11    Невыясненные суммы
(ошибочно зачисленные)
12    Возврат невыясненных сумм
(ошибочно зачисленных)
Итого изменения в чистых
активах инвестиционного фонда
Чистые активы инвестиционного
фонда на начало периода
Чистые активы инвестиционного
фонда на конец периода
Количество паев, находящихся
в обращении (для паевого
инвестиционного фонда),
по состоянию на конец периода
Расчетная стоимость пая
(для паевого инвестиционного
фонда), по состоянию на конец
периода
Изменения в расчетной
стоимости пая (для паевого
инвестиционного фонда)
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель управляющего инвестиционным портфелем            [подпись]
Руководитель подразделения кастодиана,
обеспечивающего учет активов инвестиционного фонда            [подпись]
Место печати управляющего инвестиционным портфелем

ережесіне 6-3-қосымша
Ескерту: 6-3-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысымен .
_______________________________________ жылғы жағдай бойынша
[инвестициялық қордың атауы]
Қазақстан Республикасының заңдарында және қордың инвестициялық декларациясында белгіленген инвестициялық
қор активтерінің құрылымына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін инвестициялық қордың активтері жөніндегі есеп
(теңге)
___________________________________________________________________
N| Инвес. |Өлшем |Сатып|Ағым.|Таза активтер |Бұзудың|Пайда болған
|тициялық|бірлі.|алу  |дағы |құнының үлесі,|пайда  |бұзуды жою
|қор ак. |гінің | құны|баға.|  процентпен  |болған |жөніндегі
|тивінің |саны  |     |лау  |              |күні   |түсініктемелер
| атауы  |      |     |құны |              |       |
___________________________________________________________________
1     2       3      4     5           6        7           8
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Инвестициялық портфельді басқарушының басшысы [қолы]
Инвестициялық қор активтерінің есебін қамтамасыз ететін
кастодиан бөлімшесінің басшысы [қолы]
Инвестициялық портфельді басқарушының мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушылардың есеп беру
ережесіне 7-қосымша
Ақша қозғалысы туралы есеп (жанама әдіс)
[инвестициялық портфельді басқарушының толық атауы]
____ жылғы  ___    _______
(мың теңгемен)
__________________________________________________________________
Баптардың атауы          Ескерту     Ағымдағы    Ағымдағы
жылдың      жылдың осы
басынан     кезеңі үшін
бергі
кезең
үшін
(өспелі
жиынтықпен)
__________________________________________________________________
1                     2           3            4
__________________________________________________________________
Операциялық қызметпен
байланысты ақшалай
түсімдер және төлемдер
__________________________________________________________________
Салық салуға дейінгі
кіріс (шығын)
__________________________________________________________________
Ақшалай емес
операциялық баптарға
түзетулер:
__________________________________________________________________
оның ішінде:
__________________________________________________________________
Амортизациялық
аударымдар және тозу
__________________________________________________________________
Ықтимал шығынға
арналған резервтер
(провизиялар) бойынша
шығыстар
__________________________________________________________________
Шетел валютасымен
операциялар бойынша
жұмсалмаған кірістер
және шығыстар
__________________________________________________________________
Алуға сыйақы түрінде
есептелген кірістер
__________________________________________________________________
Сыйақы төлеуге шығыстар
__________________________________________________________________
Ақшалай емес баптарға
басқа да түзетулер
__________________________________________________________________
Операциялық активтерді
және міндеттемелерді
өзгерткенге дейінгі
операциялық кіріс
(шығын)
__________________________________________________________________
Операциялық активтерде
(көбею) азаю
__________________________________________________________________
Ұзақ мерзімді дебиторлық
берешектің (көбеюі) азаюы
__________________________________________________________________
Алдағы кезеңдердегі
шығыстардың (көбеюі)
азаюы
__________________________________________________________________
Қысқа мерзімді дебиторлық
берешектің (көбеюі) азаюы
__________________________________________________________________
Бағалы қағаздармен
"Кері РЕПО"
операцияларының
(көбеюі) азаюы
__________________________________________________________________
Саудаға арналған және
қолда бар сатуға
арналған бағалы
қағаздардың (көбеюі)
азаюы
__________________________________________________________________
Өтеу мерзімі үш айдан
астам мерзімге
орналастырылған
салымдардың
(көбеюі) азаюы
__________________________________________________________________
Басқа да активтердің
(көбеюі) азаюы
__________________________________________________________________
Операциялық
міндеттемелердің
(көбеюі (азаюы)
__________________________________________________________________
Ұзақ мерзімді
кредиторлық берешектің
көбеюі (азаюы)
__________________________________________________________________
Қысқа мерзімді
кредиторлық
берешектің көбеюі
(азаюы)
__________________________________________________________________
Бағалы қағаздармен
"РЕПО" операцияларының
көбеюі (азаюы)
__________________________________________________________________
Алдағы кезеңдердегі
кірістердің көбеюі
(азаюы)
__________________________________________________________________
Басқа да міндеттемелердің
көбеюі (азаюы)
__________________________________________________________________
Резервтік капиталдағы
көбею (азаю)
__________________________________________________________________
Операциялық қызметтен
түскен ақшаның көбеюі
(азаюы)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Төленген корпоративтік
табыс салығы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Салық салудан кейінгі
операциялық қызметтен
түскен ақшаның көбею
(азаю) жиынтығы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Инвестициялық қызметпен
байланысты ақшалай
түсімдер және төлемдер
__________________________________________________________________
Өтеуге дейін ұсталынатын
бағалы қағаздарды
сатып алу (сату)
__________________________________________________________________
Негізгі құрал-жабдықтар
мен материалдық емес
активтерді сатып алу
__________________________________________________________________
Негізгі құрал-жабдықтар
мен материалдық емес
активтерді сату
__________________________________________________________________
Басқа заңды тұлғалардың
капиталына инвестициялар
__________________________________________________________________
Басқа да түсімдер
және төлемдер
__________________________________________________________________
Инвестициялық қызметтен
түскен ақшаның көбею
(азаю) жиынтығы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Қаржылық қызметке
байланысты ақшалай
түсімдер және төлемдер
__________________________________________________________________
Акциялар шығару
__________________________________________________________________
Акцияларды және
қатысу үлесін алу
__________________________________________________________________
Алынған заемдар
__________________________________________________________________
Акциялар бойынша
дивидендтер төлеу
__________________________________________________________________
Басқа да түсімдер
және төлемдер
__________________________________________________________________
Қаржылық қызметтен
түскен ақшаның көбею
(азаю) жиынтығы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Есепті кезеңдегі
ақшаның көбею
(азаю) жиынтығы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Кезең басындағы ақша қалдығы
__________________________________________________________________
Кезең соңындағы ақша қалдығы
__________________________________________________________________
Бірінші басшы [қолы]              Бас бухгалтер [қолы]
мөр орны
Орындаушы [қолы, телефон номері]
Инвестициялық портфельді
басқарушылардың есеп беру
ережесіне 8-қосымша
Меншік капиталындағы өзгерістер туралы есеп
[инвестициялық портфельді басқарушының толық атауы]
____ жылғы  ___    _______
(мың теңгемен)
__________________________________________________________________
Жарғылық   Сыйлықақылар      Алынған
капитал    (қосымша          капитал
төленген
капитал)
__________________________________________________________________
Есептік кезеңнің
басындағы сальдо
__________________________________________________________________
Есеп саясатындағы
өзгерістер және
өткен жылдардағы
негізгі қателерді
түзету
__________________________________________________________________
Есептік кезеңнің
басында қайта
есептелген сальдо
__________________________________________________________________
Есепті кезеңде
қосымша шығарылған
(сатып алынған)
меншік акциялар және
(құрылтайшылардың
қосымша салымдары
және пайлары)
__________________________________________________________________
Есептелген
дивидендтер
__________________________________________________________________
Негізгі
құрал-жабдықты
қайта бағалау
__________________________________________________________________
Сатуға арналған
қолда бар бағалы
қағаздардың құнын
өзгерту
__________________________________________________________________
Ағымдағы кезеңде
бөлінбеген кіріс
(орны жабылмаған
шығын)
__________________________________________________________________
Ішкі аударымдар
__________________________________________________________________
оның ішінде:
__________________________________________________________________
резервтік капиталды
қалыптастыру
__________________________________________________________________
негізгі
құрал-жабдықтың
жинақталған қайта
бағалауының
амортизациясы
__________________________________________________________________
Өзге операциялар
__________________________________________________________________
Есептік кезеңнің
аяғындағы сальдо
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________________________________
Резервтік     Басқа       Бөлінбеген кіріс       Жиынтығы:
Капитал       резервтер   (жабылмаған кіріс)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Бірінші басшы [қолы]              Бас бухгалтер [қолы]
мөр орны
Орындаушы [қолы, телефон номері]

Приложение 6-3
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
<*>
Сноска. Правила дополнены приложением 6-3 - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253 .
Отчет об активах
инвестиционного фонда, не соответствующих требованиям
к структуре активов инвестиционного фонда, установленных
законодательством Республики Казахстан и инвестиционной
декларацией фонда, [наименование инвестиционного фонда]
по состоянию на _________________
(тенге)
__________________________________________________________________________
N | Наименование |Коли-    |Cтои-  |Текущая|Доля от |Дата    |Пояснения
| актива инвес-|чество   |мость  |оценоч-|стоимо- |возник- |по устране-
| тиционного   |единиц   |приоб- |ная    |сти     |новения |нию возник-
| фонда        |измерения|ретения|стои-  |чистых  |наруше- |ших нару-
|              |         |       |мость  |активов,|ния     |шений
|              |         |       |       |в про-  |        |
|              |         |       |       |центах  |        |
--------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3    |    4  |    5  |   6    |    7   |    8
---------------------------------------------------------------------------
___________________________________________________________________________
Руководитель управляющего инвестиционным портфелем            [подпись]
Руководитель подразделения кастодиана,
обеспечивающего учет активов инвестиционного фонда            [подпись]
Место печати управляющего инвестиционным портфелем.
Приложение 7
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет о движении денег (косвенный метод)
(полное наименование управляющего инвестиционным портфелем)
на ______ ____ года
(в тысячах тенге)
____________________________________________________________________
Наименование статей               |Примечание|За период|За ана-
|          |с начала |логичный
|          |текущего |период с
|          |года (с  |начала
|          |нарастаю-|преды-
|          |щим ито- |дущего
|          |гом)     |года (с
|          |         |нарас-
|          |         |тающим
|          |         |итогом)
--------------------------------------------------------------------
1                  |    2     |    3    |    4
--------------------------------------------------------------------
Денежные поступления и платежи,
связанные с операционной деятельностью
Доход (убыток) до налогообложения
Корректировки на неденежные
операционные статьи:
в том числе:
амортизационные отчисления и износ
расходы по резервам (провизиям)
на возможные потери
нереализованные доходы и расходы
по операциям с иностранной валютой
доходы, начисленные в виде
вознаграждения к получению
расходы на выплату вознаграждения
прочие корректировки на неденежные
статьи
Операционный доход (убыток) до изменения
в операционных активах и обязательствах
(Увеличение) уменьшение в операционных
активах
(Увеличение) уменьшение долгосрочной
дебиторской задолженности
(Увеличение) уменьшение расходов
будущих периодов
(Увеличение) уменьшение краткосрочной
дебиторской задолженности
(Увеличение) уменьшение операции
"Обратное РЕПО" с ценными бумагами
(Увеличение) уменьшение ценных бумаг,
предназначенных для торговли и
имеющихся в наличии для продажи
(Увеличение) уменьшение вкладов
размещенных со сроком погашения
свыше трех месяцев
(Увеличение) уменьшение прочих активов
Увеличение (уменьшение) в операционных
обязательствах
Увеличение (уменьшение) долгосрочной
кредиторской задолженности
Увеличение (уменьшение) краткосрочной
кредиторской задолженности
Увеличение (уменьшение) операции "РЕПО"
с ценными бумагами
Увеличение (уменьшение) доходов
будущих периодов
Увеличение (уменьшение) прочих
обязательств
Увеличение (уменьшение) в резервном
капитале
Увеличение (уменьшение) денег от
операционной деятельности
Уплаченный корпоративный подоходный
налог
Итого увеличение (уменьшение) денег
от операционной деятельности после
налогообложения
Денежные поступления и платежи,
связанные с инвестиционной
деятельностью
Покупка (продажа) ценных бумаг,
удерживаемых до погашения
Покупка основных средств и
нематериальных активов
Продажа основных средств и
нематериальных активов
Инвестиции в капитал других
юридических лиц
Прочие поступления и платежи
Итого увеличение (уменьшение)
денег от инвестиционной деятельности
Денежные поступления и платежи,
связанные с финансовой деятельностью
Выпуск акций
Изъятие акций и долей участия
Займы полученные
Выплата дивидендов по акциям
Прочие поступления и платежи
Итого увеличение (уменьшение) денег
от финансовой деятельности
Итого чистое увеличение (уменьшение)
денег за отчетный период
Остаток денег на начало периода
Остаток денег на конец периода
____________________________________________________________________
Первый руководитель (подпись)
Главный бухгалтер (подпись)
место печати
Исполнитель (подпись, номер телефона)
Приложение 8
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет об изменениях в собственном капитале
(полное наименование управляющего инвестиционным портфелем)
на ______ ____ года
(в тысячах тенге)
____________________________________________________________________
|Уставный|Премии |Изъя-|Резерв-|Прочие
|капитал |(допол-|тый  |ный    |резервы
|        |нитель-|капи-|капитал|
|        |ный оп-|тал  |       |
|        |лачен- |     |       |
|        |ный ка-|     |       |
|        |питал) |     |       |
--------------------------------------------------------------------
Сальдо на начало отчетного
периода
Изменения в учетной политике
и корректировки фундаменталь-
ных ошибок
Пересчитанное сальдо на начало
отчетного периода
Дополнительно выпущенные
(выкупленные) собственные
акции (дополнительные вклады
и паи учредителей) в отчетном
периоде
Начисленные дивиденды
Переоценка основных средств
Изменение стоимости ценных
бумаг, имеющихся в наличии
для продажи
Нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
текущего периода
Внутренние переводы
в том числе:
амортизация накопленной
переоценки основных средств
формирование резервного капитала
Прочие операции
Сальдо на конец отчетного периода
----------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
-------------------------------
нераспределенный доход| Итого: |
(непокрытый убыток)   |        |
-------------------------------
Первый руководитель (подпись)
Главный бухгалтер   (подпись)
место печати
Исполнитель (подпись, номер телефона)