Жинақтаушы зейнетақы қорының бұқаралық ақпарат құралдарында қаржылық есептi жария етуi туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банк басқармасының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 469 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 31 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2663. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк Басқармасының 2009 жылғы 24 тамыздағы N 84 Қаулысымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк Басқармасының 2009.08.24 N 84 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 41-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Жинақтаушы зейнетақы қорлары:
1) еншілес ұйымдары жоқ - бухгалтерлік баланстың және пайдалар мен зияндар туралы есептің аудиторлық ұйым растаған шоғырландырылмаған нысандарын;
2) еншілес ұйымдары бар - бухгалтерлік баланстың және пайдалар мен зияндар туралы есептің аудиторлық ұйым растаған шоғырландырылған нысандарын жыл сайын, қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттік органға жылдық қаржылық есепті ұсынғаннан кейін бір ай ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2007 жылғы 20 шілдедегі  N 79 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн күшiне енгiзiледi.
3. Қаржылық қадағалау департаментi (Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының барлық мүдделi бөлiмшелерiне және жинақтаушы зейнетақы қорларына жiберсiн.
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi басшылығының қызметiн қамтамасыз ету басқармасы (Терентьев А.Л.) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Қазақстан Республикасының ресми бұқаралық ақпарат құралдарына жариялауды қамтамасыз етсiн.
5. Операция басқармасы (Төлеутаева Ә.Қ. ) қабылданған шешiм туралы ақпаратты жариялауға байланысты шығыстарды Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi басшылығының қызметiн қамтамасыз ету басқармасының бюджетi (шығыстар сметасы) есебiнен төлесiн.

О публикации в средствах массовой информации финансовой отчетности накопительным пенсионным фондом
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года № 469. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2003 года № 2663. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2009 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.08.2009 № 84 (порядок введения в действие см. п. 10).
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2  статьи 41 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Накопительным пенсионным фондам ежегодно в течение месяца после представления годовой финансовой отчетности в государственный орган, осуществляющий регулирование и надзор финансового рынка и финансовых организаций, публиковать в средствах массовой информации:
1) не имеющим дочерних организаций - подтвержденные аудиторской организацией неконсолидированные формы бухгалтерского баланса и отчета о прибылях и убытках;
2) имеющим дочерние организации - подтвержденные аудиторской организацией консолидированные формы бухгалтерского баланса и отчета о прибылях и убытках.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 июля 2007 года  N 79 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации в Министерстве юстиции РК).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан и накопительных пенсионных фондов.
4. Управлению по обеспечению деятельности руководства Национального Банка Республики Казахстан (Терентьев А.Л.) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить публикацию настоящего постановления в официальных средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Операционному управлению (Тулеутаева А.К.) оплатить расходы, связанные с опубликованием информации о принятом решении, за счет бюджета (сметы расходов) Управления по обеспечению деятельности руководства Национального Банка Республики Казахстан.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Ә.Ғ.Сәйденовке жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi Басқармасының
"Жинақтаушы зейнетақы қорының
бұқаралық ақпарат құралдарында
қаржылық есептi жария етуi туралы"
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 469 қаулысына қосымша
Жинақтаушы зейнетақы қоры өзiнiң жылдық қаржылық есебiн (таңдауы бойынша) жария ететiн мерзiмдi баспасөз басылымдарының
тiзбесi
1. "Казахстанская правда" газетi;
2. "Егемен Қазақстан" газетi;
3. "Новый Азамат-Times" газетi;
4. "Алтын орда" газетi;
5. "Экспресс К" газетi;
6. "Деловая неделя" газетi;
7. "Время" газетi;
8. "Жас Алаш" газетi;
9. "НП-Новое поколение" газетi;
10. "Панорама" газетi;
11. "Караван" газетi;
12. "Түркiстан" газетi;
13. "Юридическая газета";
14. "Заң газетi" газетi;
15. "Айғақ" газетi;
16. "Аиф-Казахстан" газетi;
17. "Официальная газета";
18. "Столичная жизнь" газетi;
19. "Мегаполис" газетi;
20. "Новости недели" газетi;
21. "Жас қазақ үнi" газетi;
22. "Начнем с понедельника" газетi.

6. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.
Председатель
Национального Банка
Приложение к постановлению
Правления Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 469
"О публикации в средствах
массовой информации финансовой
отчетности накопительным
пенсионным фондом"
Перечень
периодических печатных изданий, в которых
накопительный пенсионный фонд (по выбору)
публикует свою годовую финансовую отчетность
1. Газета "Казахстанская правда"
2. Газета "Егемен Казахстан"
3. Газета "Новый Азамат-Times"
4. Газета "Алтын орда"
5. Газета "Экспресс К"
6. Газета "Деловая неделя"
7. Газета "Время"
8. Газета "Жас Алаш"
9. Газета "НП - Новое поколение"
10. Газета "Панорама"
11. Газета "Караван"
12. Газета "Туркiстан"
13. "Юридическая газета"
14. Газета "Зан газетi"
15. Газета "Айгак"
16. Газета "Аиф - Казахстан"
17. "Официальная газета"
18. Газета "Столичная жизнь"
19. Газета "Мегаполис"
20. Газета "Новости недели"
21. Газета "Жас казак унi"
22. Газета "Начнем с понедельника"