Кепілдік қорын құру туралы
Алматы облысы әкімінің 2003 жылғы 1 сәуірдегі N 12 қаулысы. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2003 жылғы 15 сәуірде N 1092 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімінің 2007 жылғы 04 маусымдағы N 118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімінің 2007.06.04 N 118 Қаулысымен
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7-шілдедегі "Шағын кәсіпкерлік субъектілеріне кредит беру кезінде кепілдікті қамтамасыз ету ретіндегі коммуналдық меншік объектілерін пайдалану туралы" N 1028 қаулысына сәйкес, шағын кәсіпкерлік субъектілеріне, басымды инвестициялық жобаларға кредит беру кезінде кепілдік мүлкімен қамтамасыз ету мақсатында облыс әкімі ҚАУЛЫ етеді:
1. Коммуналдық меншік объектілері есебінен Алматы облысы әкімінің Кепілдік қоры құрылсын.
2. Коммуналдық меншіктің Кепілдік қорын ұстаушы (иесі) болып шаруашылық жүргізу құқығындағы "Инновациялар жөніндегі комитет" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны бекітілсін.
3. Коммуналдық меншік департаменті Кепілдік қорына өткізіп беру үшін коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін жасап, облыс әкімінің бекітуіне ұсынсын.
Облыс әкімі

О создании Залогового Фонда
Постановление Акимата Алматинской области N 12 от 1 апреля 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Алматинской области 15 апреля 2003 года за N 1092. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 04 июня 2007 года N 118
Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 04.06.2007 года N 118
В соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан "Об использовании объектов коммунальной собственности в качестве залогового обеспечения при кредитовании субъектов малого предпринимательства" от 7 июля 2000 года N 1028, в целях обеспечения залоговым имуществом при кредитовании субъектов малого предпринимательства, приоритетных инвестиционных проектов, Акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Залоговый Фонд Акима Алматинской области за счет объектов коммунальной собственности.
2. Утвердить держателем Залогового Фонда коммунальной собственности государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Комитет по инновациям".
3. Департаменту коммунальной собственности сформировать и представить на утверждение Акиму области перечень объектов коммунальной собственности для передачи в Залоговый Фонд.
Аким области                               Ш. Кулмаханов