Қаратау қаласының шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Жамбыл облыстық мәслихаты мен Облыс әкімінің 2003 жылғы 31 шілдедегі N 19-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 19 тамызда N 1054 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-ші тармағы 4-ші тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабына, "Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің " 108 бабының 4-ші тармағына сәйкес, 2003 жылғы 7 шілдедегі Талас аудандық мәслихаты мен Талас ауданы әкімінің бірлескен шешімін қарастыра отырып облыстық мәслихат пен облыс әкімияты ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Қосымша берілген сызбаға сәйкес 953,5 гектар алаңды алатын "Қазфосфат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы "Қаратау" тау-өңдеу кешенінің "Молодежный" кеніші қала аумағынан шығарылып және 243 гектар алаңды алатын "Ақшұқыр" тұрғын үй кеңістігі қала аумағына енгізіліп Қаратау қаласының шекарасы өзгертілсін.
2. Облыстық жер ресурстарын басқару комитетіне жер-есептеу құжаттамасына өзгерістер енгізуге рұқсат берілсін.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат
хатшысы

Об изменении и установлении границы города Каратау
Решение Жамбылского областного маслихата и акимата Жамбылской области от 31 июля 2003 года N 19-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылской области 19 августа 2003 года за N 1054
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 4 статьи 108 " Земельного Кодекса Республики Казахстан ", рассмотрев совместное решение Таласского районного маслихата и акима Таласского района от 7 июля 2003 года областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Изменить границу города Каратау, исключив из территории города рудник "Молодежный" горно-перерабатывающего комплекса "Каратау" филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Казфосфат" площадью 953,5 гектара и включив в территорию города жилой массив "Акшукур" площадью 243 гектара согласно прилагаемому чертежу.
2. Разрешить областному комитету по управлению земельными ресурсами внести изменения в земельно-учетную документацию.
Председатель сессии                         Аким области
областного маслихата
А.ЖАКСЫЛЫКОВ                                С.УМБЕТОВ
Секретарь
областного маслихата
Щ.ШАРАФУТДИНОВ