N 2291 тіркелген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 02-01-02/60 "Бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға үміткерлерге және аттестациядан өтуге тиісті мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге Нұсқау, Тестілеу бағдарламаларын және Тестілеу нәтижелерінің шекаралық мәнін бекіту туралы" бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 13 ақпандағы N 02-01-02/17 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 23 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2709. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2008 жылғы 21 қаңтардағы N 02-01-02/11 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2008.01.21.  N 02-01-02/11  Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  жарлығымен  бекітілген мемлекеттік әкімшілік қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша Тізіліміне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 2697 тіркелген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 02-01-02/9 "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына типтік біліктілік талаптарын бекіту туралы"  бұйрығына  сәйкес бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2003 жылы 30 сәуірдегі N 02-01-02/60 "Бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға үміткерлерге және аттестациядан өтуге тиісті мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге Нұсқау, Тестілеу бағдарламаларын және Тестілеу нәтижелерінің шекаралық мәнін бекіту туралы"  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 2291 тіркелген, 2003 жылғы 23 мамырда N 123-124 "Егемен Қазақстан" және N 150-151 "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған (Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 шілдедегі N 02-01-04/25  бұйрығымен  өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, 2003 жылғы 25 шілдеде N 2413 тіркелген, 2003 жылғы 2 тамыздағы N 197 "Егемен Қазақстан" және N 222-223 "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған) келесідей толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:

О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 апреля 2003 года N 02-01-02/60 "Об утверждении Инструкции, Программ тестирования и Пороговых значений результатов тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей и административных государственных служащих, подлежащих аттестации", зарегистрированный за N 2291
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 13 февраля 2004 года N 02-01-02/17. Зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2004 года за N 2709. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 21 января 2008 года N 02-01-02/11.
Сноска. Приказ Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 13 февраля 2004 года N 02-01-02/17 утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 21 января 2008 года  N 02-01-02/11  (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с  Реестром должностей  административных государственных служащих по категориям, утверждҰнным Указом Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 и  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 23 января 2004 года N 02-01-02/9 "Об утверждении типовых квалификационных требований к категориям административных государственных должностей", зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2697, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 апреля 2003 года N 02-01-02/60 "Об утверждении Инструкции, Программ тестирования и Пороговых значений результатов тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей и административных государственных служащих, подлежащих аттестации" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2291, опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" от 23 мая 2003 года N 150-151 и "Казахстанская правда" от 23 мая 2003 года N 150-151 (внесены изменения и дополнения  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 15 июля 2003 года N 02-01-04/25 - зарегистрирован за N 2413 от 25 июля 2003 года, опубликован в газетах "Егемен Казакстан" от 2 августа 2003 года N 222-223 и "Казахстанская правда" от 2 августа 2003 года N 197) следующие дополнения и изменения:

1) 1 тармақтағы:
3) тармақшада:
"В-5," сөздерінен кейін "В-6, В-7," сөздерімен толықтырылсын;
"С-4" сөздерінен кейін ", С-5, С-О-1, С-О-2, С-О-3" сөздерімен толықтырылсын;
4) тармақша келесідей редакцияда баяндалсын:
"А-6, А-7, В-8, В-9, С-6, С-7, С-8, С-9, С-10, С-11 санаттарының бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға үміткерлерге және аттестациядан өтуге тиісті мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге тестілеу бағдарламасы (4 Қосымша);";
5) тармақшада:
"D-3," сөздерінен кейін "D-O-1, D-O-2, D-O-3, D-O-4," сөздерімен толықтырылсын;
"E-3" сөздері "E-R-1" сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақша келесідей редакцияда баяндалсын:
"C-O-4, С-O-5, C-O-6, С-O-7, C-R-1, С-R-2, C-R-3, C-R-4, С-R-5, С-R-6, D-4, D-5, D-6, D-O-5, D-O-6, D-O-7, E-3, E-4, E-5, E-6, E-R-2, E-R-3, E-R-4, E-R-5, E-R-6, E-G-1, E-G-2, E-G-3, E-G-4, E-G-5 санаттарының бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға үміткерлерге және аттестациядан өтуге тиісті мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге тестілеу бағдарламасы (6 Қосымша);";
2) 3 тармақ келесідей редакцияда баяндалсын:
"Осы бұйрықтың" орындалуының бақылануы Агенттік Төрағасының орынбасары Ә.А.Көмекбаевқа жүктелсін.";
3) аталған бұйрықтың 3 Қосымшасының аталуында:
"В-5," сөздерінен кейін "В-6, В-7," сөздерімен толықтырылсын;
"С-4" сөздерінен кейін ", С-5, С-О-1, С-О-2, С-О-3" сөздерімен толықтырылсын;
4) аталған бұйрықтың 4 Қосымшасының аталуы келесідей редакцияда баяндалсын:
"А-6, А-7, В-8, В-9, С-6, С-7, С-8, С-9, С-10, С-11 санаттарының бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға үміткерлерге және аттестациядан өтуге тиісті мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге тестілеу бағдарламасы";
5) аталған бұйрықтың 5 Қосымшасының аталуында:
"D-3," сөздерінен кейін "D-O-1, D-O-2, D-O-3, D-O-4," сөздерімен толықтырылсын;
"E-3" сөздері "E-R-1" сөздерімен ауыстырылсын;
6) аталған бұйрықтың 6 Қосымшасының аталуы келесідей редакцияда баяндалсын:
"C-O-4, С-O-5, C-O-6, С-O-7, C-R-1, С-R-2, C-R-3, C-R-4, С-R-5, С-R-6, D-4, D-5, D-6, D-O-5, D-O-6, D-O-7, E-3, E-4, E-5, E-6, E-R-2, E-R-3, E-R-4, E-R-5, E-R-6, E-G-1, E-G-2, E-G-3, E-G-4, E-G-5 санаттарының бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға үміткерлерге және аттестациядан өтуге тиісті мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге тестілеу бағдарламасы";
7) аталған бұйрықтың 7 Қосымшасының 1 тармағында:
"В-5" сөздерінен кейін ", В-6, В-7" сөздерімен толықтырылсын;
"С-4" сөздерінен кейін "С-5, С-О-1, С-О-2, С-О-3" сөздерімен толықтырылсын;
"D-3" сөздерінен кейін "D-O-1, D-O-2, D-O-3, D-O-4" сөздерімен толықтырылсын;
"E-3" сөздері "E-R-1" сөздерімен ауыстырылсын.

1) в пункте 1:
в подпункте 3):
после слов "В-5," дополнить словами "В-6, В-7,";
после слов "С-4" дополнить словами ", С-5, С-О-1, С-О-2, С-О-3";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) Программу тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей и административных государственных служащих, подлежащих аттестации, категорий А-6, А-7, В-8, В-9, С-6, С-7, С-8, С-9, С-10, С-11 (Приложение 4);";
в подпункте 5):
после слов "D-3," дополнить словами "D-О-1, D-О-2, D-О-3, D-О-4,";
слова "Е-3" заменить словами "E-R-1";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) Программу тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей и административных государственных служащих, подлежащих аттестации категорий С-О-4, С-О-5, С-О-6, С-О-7, C-R-1, C-R-2, C-R-3, C-R-4, C-R-5, C-R-6, D-4, D-5, D-6, D-О-5, D-О-6, D-О-7, Е-3, E-4, E-5, E-6, E-R-2, E-R-3, E-R-4, E-R-5, E-R-6, E-G-1, E-G-2, E-G-3, E-G-4, E-G-5 (Приложение 6);";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Комекбаева А. А.";
3) в заголовке приложения 3 к указанному приказу:
после слов "В-5," дополнить словами "В-6, В-7,";
после слов "С-4" дополнить словами ", С-5, С-О-1, С-О-2, С-О-3";
4) заголовок Приложения 4 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"Программа тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей и административных государственных служащих, подлежащих аттестации, категорий А-6, А-7, В-8, В-9, С-6, С-7, С-8, С-9, С-10, С-11";
5) в заголовке Приложения 5 к указанному приказу:
после слов "D-3," дополнить словами "D-О-1, D-О-2, D-О-3, D-О-4,";
слова "Е-3" заменить словами "E-R-1";
6) заголовок Приложения 6 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"Программа тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей и административных государственных служащих, подлежащих аттестации категорий С-О-4, С-О-5, С-О-6, С-О-7, C-R-1, C-R-2, C-R-3, C-R-4, C-R-5, C-R-6, D-4, D-5, D-6, D-О-5, D-О-6, D-О-7, Е-3, E-4, E-5, E-6, E-R-2, E-R-3, E-R-4, E-R-5, E-R-6, E-G-1, E-G-2, E-G-3, E-G-4, E-G-5";
7) в пункте 1 Приложения 7 к указанному приказу:
после слов "В-5" дополнить словами ", В-6, В-7,";
после слов "С-4" дополнить словами ", С-5, С-О-1, С-О-2, С-О-3";
после слов "D-3" дополнить словами ", D-О-1, D-О-2, D-О-3, D-О-4";
слова "Е-3" заменить словами "E-R-1".

2. Осы бұйрықтың орындалуының бақылануы Агенттік Төрағасының орынбасары Ә.А.Көмекбаевқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға

2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Комекбаева А. А.
3. Настоящий Приказ вступает в силу с момента регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель