Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін тексеруді есепке алу бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 1 наурыздағы N 12 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 17 наурызда тіркелді. N 2744. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2007 жылғы 14 қарашадағы N 46 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2007.11.14.  N 46  (2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың атауына, 1-тармаққа өзгертулер енгізілді -  ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
Шаруашылық субъектілердің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу туралы статистикалық есептілікті әрі қарайғы жетілдіру және шаруашылық субъектілердің қызметін тексеруді тіркеу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Заңымен сәйкестікке келтіру мақсатында, Қазақстан Республикасының "Прокуратура туралы"  Заңының  11-бабы, 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып бұйырамын:
1. Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін тексеруді есепке алу бойынша Нұсқаулық бекітілсін.
2. Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (Р.С.Хайруллин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Бұйрық барлық мүдделі мемлекеттік органдарға, Бас әскери прокурорға, Астана, Алматы қалаларының, облыстар мен оларға теңестірілгендердің прокурорларына, Комитеттің аумақтық органдарының бастықтарына жіберілсін.
4. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2002 жылдың 25 сәуіріндегі "Шаруашылық субъектілердің қызметіне жүргізілген барлық тексерулерді алғашқы есепке алу құжаттарын тапсыру және тіркеу тәртібі туралы" Ережені бекіту және Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2000 жылдың 29 желтоқсанындағы N 66  бұйрығын  жою туралы" N 27 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1867-нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық және басқа да мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені, 2002 ж., N 29., 634-бет);
2) Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2002 жылдың 25 сәуіріндегі "Шаруашылық субъектілердің қызметін тексеруді есепке алудың статистикалық кәртішкесінің нысандарын және оған қоса 1-П нысаны бойынша талон-қосымшаны, "Шаруашылық субъектілердің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу туралы" есептің нысандарын, кәртішкелер мен шаруашылық субъектілердің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу журналын, "Шаруашылық субъектілердің қызметін тексеруді есепке алудың статистикалық кәртішкесін жүргізу тәртібі туралы" N 1-П нысаны бойынша нұсқаулықты, "Шаруашылық субъектілердің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу туралы" есепті және кәртішкелер мен шаруашылық субъектілердің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу журналын бекіту мен іске қосу, Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2000 жылдың 29 желтоқсанындағы N 67 бұйрығын жою туралы" N 28  бұйрығы  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1868-нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық және басқа да мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені, 2002 ж., N 31., 654-бет).

Об утверждении Инструкции по учету проверок деятельности хозяйствующих субъектов
Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 12. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2004 года N 2744. Утратил силу - приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 14 ноября 2007 года N 46 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
Сноска. Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 12 утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 14 ноября 2007 года  N 46  (вводится в действие с 1 января 2008 года).
Сноска. Заголовок приказа с изменениями -  Приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
В целях дальнейшего совершенствования статистической отчетности о регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов, а также приведения нормативных правовых актов Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам регистрации проверок деятельности хозяйствующих субъектов в соответствие с  Законом  Республики Казахстан "О государственной правовой статистике и специальных учетах", руководствуясь подпунктом 4-1)  статьи 11  Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", приказываю:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по учету проверок деятельности хозяйствующих субъектов.
Сноска. Пункт 1 с изменениями -  Приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам (Хайруллин Р.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Приказ направить всем заинтересованным государственным органам, Главному военному прокурору, прокурорам г.г. Астана, Алматы, областей и приравненных к ним, начальникам территориальных органов Комитета.
4. Признать утратившими силу:
1)  Приказ  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 апреля 2002 года N 27 "Об утверждении Правил "О порядке представления и регистрации документов первичного учета всех проверок деятельности хозяйствующих субъектов" и отмене приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан N 66 от 29 декабря 2000 года" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1867, Бюллетень нормативных правовых актов центральных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст.634);
2)  Приказ  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 апреля 2002 года N 28 "Об утверждении и введении в действие форм статистической карточки учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов и талона-приложения к ней по форме N 1-П, формы отчета "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов", журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов, инструкции "О порядке ведения статистической карточки учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов по форме N 1-П, отчета "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов" и журнала регистрации карточек и актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов", отмене приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан N 67 от 29 декабря 2000 года" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1868, Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., N 31, ст.654).

5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін (М.Қ.Уәйісов).
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Шаруашылық жүргізуші субъектілер
қызметін тексеруді есепке алу
бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2004 жылдың 01 наурызындағы
N 12 бұйрығымен бекітілген
Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін
тексеруді есепке алу бойынша
Нұсқаулық
Ескерту: Нұсқаулықтың атауына өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
1. Жалпы ережелер
1. Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін тексеруді есепке алу бойынша осы Нұсқаулық (әрі қарай - Нұсқаулық) " Мемлекеттік құқықтық статистика  және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес орындалған және шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметіне жүргізілген барлық тексерулерді белгілейді.
Ескерту: 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
2. Шаруашылық жүргізуші субъектісінің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу (әрі қарай - тексеру тағайындау жөніндегі акт) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің тиісті аумақтық органдарымен (әрі қарай - Уәкілетті орган) жүзеге асырылады.
Қалалар мен аудандардың, әскери гарнизондар мен көліктік аймақтардың аумақтарына тексерулер тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу тиісті Уәкілетті органдар бөлімшелерімен жүзеге асырылады.
Уәкілетті органның және прокуратуралардың әскери немесе көліктік бөлімшелерінің болмауы жағдайында тексеру тағайындау туралы актілерді және ақпараттық есепке алу құжаттарын тіркеу  уәкілетті органның тиісті әскери немесе көліктік бөлімшесіне тіркеу күні немесе келесі күні берумен тиісті аумақтық уәкілетті органда жүзеге асырылады.
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді -   ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
3. Осы есептің субъектілері, шаруашылық жүргізуші субъектілеріне қатысты бақылау және қадағалау функцияларын жүзеге асыратын барлық мемлекеттік органдар (әрі қарай - бақылаушы органдар) болып табылады.
Аталған есепке алу объектілері бекітілген тәртіпте әділет органдарында тіркелген және (немесе) салық органдарында есепке алынған жеке және заңды тұлғалар болып табылады.
Ескерту: 3-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .

5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан (Ваисов М.К.)
6. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Утверждена приказом
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
"Об утверждении Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов"
Инструкция
по учету проверок деятельности хозяйствующих субъектов
Сноска. Заголовок с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция по учету проверок деятельности хозяйствующих субъектов (далее - Инструкция) разработана в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О государственной правовой статистике и специальных учетах" и устанавливает учет всех проверок деятельности хозяйствующих субъектов.
Сноска. Пункт 1 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
2. Регистрация актов о назначении проверок деятельности хозяйствующего субъекта (далее - акт о назначении проверки) осуществляется соответствующими территориальными органами Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Уполномоченный орган).
Регистрация актов о назначении проверок на территориях городов и районов, военных гарнизонов и транспортных регионов осуществляется соответствующими подразделениями Уполномоченного органа.
В случае отсутствия военных или транспортных подразделений Уполномоченного органа и прокуратур, регистрация акта о назначении проверки и информационных учетных документов может быть осуществлена в соответствующем территориальном Уполномоченном органе, с последующей передачей в день регистрации либо на следующий день в соответствующее военное или транспортное подразделение Уполномоченного органа.
Сноска. Пункт 2 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
3. Субъектами данного учета являются все государственные органы, осуществляющие контрольные и надзорные функции в отношении хозяйствующих субъектов (далее - контролирующие органы).
Объектами данного учета являются физические и юридические лица, зарегистрированные в установленном порядке в органах юстиции и (или) состоящие на учете в налоговом органе.
Сноска. Пункт 3 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.

4. Осы Нұсқаулық төмендегідей тексерулерді жүргізумен байланысты қатынастарға қолданылмайды:
мемлекеттік мекемелер мен коммерциялық емес ұйымдарда;
жедел-іздестіру іс-шараларының шеңберінде;
қозғалған қылмыстық істерді, анықтау, алдын-ала тергеу, прокурорлық қадағалау, сот төрелігін және атқарушылық іс жүргізуді, төтенше жағдайларды, соның ішінде табиғи және техногендік сипаттағы, қауіпті жұқпалы аурулардың қозуын тергеу шеңберінде;
бақылаушы орган мен шаруашылық субъектілердің арасындағы азаматтық-құқықтық қарым-қатынастардан шығатын міндеттерді орындау бойынша;
шаруашылық жүргізуші субъектісінің бастамасы бойынша;
бақылау-өткізу пункттерінде, пункттер және бекеттерде;
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын қиып өту кезінде.
Ескерту: 4-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
2. Осы Нұсқаулықта пайдаланылатын негізгі ұғымдар
5. Осы Нұсқаулықта келесі ұғымдар пайдаланылады:
шаруашылық субъектілер - кәсіпкерлік қызметті, қызмет көрсету мен жұмыс жүргізуді жүзеге асыратын және тауарлық айналымның қатысушылары ретінде алға шығатын заңды немесе жеке тұлғалар (филиалдар немесе өкілдіктер);
тексеру - шаруашылық жүргізуші субъектілердің Қазақстан Республикасы заңдарының талаптарын сақтауын айқындау мақсатында жасалатын бақылау және қадағалау функцияларын жүзеге асыратын өкілетті мемлекеттік органдардың іс-әрекеті;
тексеру тағайындау жөніндегі акт - шаруашылық жүргізуші субъектісінің қызметіне тексеру жүргізу үшін негіз болатын бақылаушы органның құқықтық актісі (қаулы, ұйғарым, бұйрық, тапсырма, жолдама және тағы да басқа);
тексерудің қысқасы - заңмен анықталған мерзім ішінде бір шаруашылық жүргізуші субъектімен бір мәселе бойынша өткізілген тексерістер саны.
Ескерту: 5-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
6. Тексерудің түрлері:
жоспарлы - бақылаушы органмен алдын ала жоспарланған, өткен тексерулерге қатысы бойынша заңдармен белгіленген уақытша аралықтарды ескеру арқылы жүргізілетін тексеру;
жоспардан тыс - Президенттің, Үкіметтің, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының, басқа да өкілдігі бар мемлекеттік органдардың тапсырмаларымен немесе сұранымдарымен, депутаттық сұранымдарымен, жеке, заңды тұлғалардың және мемлекеттің құқықтарын және заңды мүдделерін бұзу туралы жүгінулерімен, өтініштерімен, шағымдарымен, хабарламаларымен және басқа да ақпараттарымен, заңдардың бұзылу, азаматтардың денсаулығы мен өмірлеріне төнген қауіп-қатердің пайда болу, авариялық жағдайлар белгілерін тікелей табумен байланысты, сондай-ақ жоспарлы іс-шаралардың нәтижесінде табылған бұзушылықтарды жою туралы талаптардың орындалуына бақылау жасау мақсатында бақылаушы орган жүргізетін тексеру;
өтініш бойынша - шаруашылық жүргізуші субъектісінің қызметіне қатысты бақылаушы органға келіп түскен жүгіну бойынша, анонимдікті қоспағанда, (арыз, шағым, өтініш) жоспардан тыс жүргізілетін тексерудің түрі;
қарсы - тексерудегі шаруашылық жүргізуші субъектісінің келісілген міндеттері не басқа да құқықтық арақатынастары бар жеке немесе заңды тұлғаға (тұлғаға немесе өкілдікке) қатысты тапсырылған немесе алынған қосымша ақпараттың айқындылығын қайта тексеру мақсатында жоспардан тыс тәртіпте бақылаушы органмен жүргізілетін тексеру;
рейдтік - Қазақстан Республикасы заңдарының жеке талаптарын сақтау мәселелері бойынша бірнеше шаруашылық жүргізуші субъектілерінің қызметін бір уақытта қамтитын тексеру;
бірлескен - Қазақстан Республикасы заңдарының нормаларын сақтау мәселелері бойынша шаруашылық жүргізуші субъектісінің қызметіне бірнеше бақылаушы органдармен жүргізілетін тексеру.

4. Настоящая Инструкция не применяется к отношениям, связанным с проведением проверок:
в государственных учреждениях и некоммерческих организациях;
в рамках оперативно-розыскных мероприятий;
в рамках расследования возбужденных уголовных дел, дознания, предварительного следствия, прокурорского надзора, правосудия и исполнительного производства, чрезвычайных ситуаций, в том числе природного и техногенного характера, вспышек опасных инфекционных заболеваний;
по выполнению обязательств, вытекающих из гражданско-правовых отношений между контролирующим органом и хозяйствующим субъектом;
по инициативе хозяйствующего субъекта;
на контрольно-пропускных пунктах, пунктах и постах;
при пересечении Государственной границы Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
2. Основные понятия, используемые в настоящей Инструкции
5. В настоящей Инструкции используются следующие понятия:
хозяйствующие субъекты - физические или юридические лица (филиалы или представительства), осуществляющие предпринимательскую деятельность, оказание услуг и работ и выступающие участниками товарного оборота;
проверка - действие уполномоченных государственных органов, осуществляющих контрольные и надзорные функции, совершаемое с целью определения соблюдения хозяйствующими субъектами требований законодательства Республики Казахстан;
акт о назначении проверки - правовой акт (постановление, предписание, приказ, задание, направление и так далее), контролирующего органа, являющийся основанием для проведения проверки деятельности хозяйствующего субъекта;
кратность проверки - количество проверок, проведенных по одному и тому же вопросу у одного хозяйствующего субъекта в течение законодательно определенного периода.
Сноска. Пункт 5 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
6. Виды проверок:
плановая - проверка, заранее запланированная контролирующим органом, проводимая с учетом установленных законодательством временных интервалов по отношению к предшествующим проверкам;
внеплановая - проверка, проводимая контролирующим органом, в связи с поручениями или запросами Президента, Правительства, Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, иных уполномоченных на то государственных органов, депутатскими запросами, по обращениям, заявлениям, жалобам, сообщениям и иной информации о нарушениях прав и законных интересов физических, юридических лиц и государства, непосредственным выявлением признаков нарушений законодательства, в случаях возникновении угрозы здоровью и жизни граждан и аварийных ситуаций, а также с целью контроля исполнения требований об устранении выявленных нарушений в результате планового мероприятия;
по обращению - вид внеплановой проверки, проводимая по обращению (заявлению, жалобе, сообщению), за исключением анонимного, поступившему в контролирующий орган, в отношении деятельности хозяйствующего субъекта;
встречная - проверка, проводимая контролирующим органом во внеплановом порядке, с целью перепроверки достоверности представленной либо получения дополнительной информации, в отношении физического или юридического лица (филиала или представительства), с которым проверяемый хозяйствующий субъект имел договорные обязательства либо иные правовые взаимоотношения;
рейдовая - проверка, охватывающая одновременно деятельность нескольких хозяйствующих субъектов по вопросам соблюдения ими отдельных требований законодательства Республики Казахстан;
совместная - проверка деятельности хозяйствующего субъекта несколькими контролирующими органами по вопросам соблюдения законодательства Республики Казахстан.

3. Ақпараттық есепке алу құжаттарын
тапсыру, тіркеу және жүргізу тәртібі
7. Рейдтік тексерулерді қоспағанда, тексеру тағайындау туралы бір актінің негізінде, шаруашылық жүргізуші субъектінің бір тексеруі өткізілу тиіс.
Бақылаушы орган тексеру тағайындау жөніндегі актіні шығарып, барлық қажетті реквизиттерді міндетті түрде толтыру арқылы, Нұсқаулыққа қоса берілетін 1-қосымшаға сәйкес 1-П нысанды шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметін тексеруді есепке алу кәртішкесін (әрі қарай - 1-П нысанды кәртішке) жасайды. Тексеру тек осы актіде көрсетілген мәселелер бойынша жүргізіледі.
Тексеру тағайындау жөніндегі акт пен 1-П нысанды кәртішке тексеру басталғанға дейін тексерудегі субъектінің тұрған жеріне қарай немесе кәсіпкерлік қызметтің жүзеге асырылу орнына қарай Уәкілетті органға тіркеу үшін тапсырылады.
Тексеруге қатысатын тұлғалар құрамының өзгертілуі жағдайында, кешіктірілмей уәкілетті органда тіркелетін қосымша акті құрылады.
Ескерту: 7-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
8. Бейуақытта тексеру жүргізу кезінде (түнде, демалыс немесе мереке күндері), қоғамдық тәртіпке, халық денсаулығына және Қазақстан Республикасының ұлттық мүдделеріне төнген қауіп-қатерді тез арада жоюды талап ететін пайда болған әлеуметтік-экономикалық жағдайдан туған тексерудің ерекше жағдайларында, сондай-ақ бұзушылықтардың тікелей жасалған кезінде оларды тапқан және делелдемелерді орнықтыру үшін жедел әрекеттерді жүргізу қажет болған жағдайларда тексеру тағайындау жөніндегі акт пен ақпараттық есепке алу құжаттары Уәкілетті органға тексеру жүргізу басталғаннан кейінгі келесі жұмыс күнінің ішінде тапсырылады.
9. Тексеру өткізу басталғанға дейінгі уақыт тексеру тағайындау туралы актіні тапсыру мерзімі болып табылады. Тексеру аяқталғаннан соң тексеру тағайындау туралы актіде белгіленген мерзімнен кешіктірілмей оның нәтижелері туралы акті құрылады. Рейдтік тексерудің аяқталу мерзімі рейдтің аяқталған күні болып табылады.
Ескерту: 9-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
10. Тексеру тағайындау жөніндегі акт Уәкілетті органға екі данада (түпнұсқа мен көшірме) тапсырылады. Оның тіркелуінен кейін актінің түпнұсқасы жедел түрде бақылаушы органға қайтарылады. Актінің көшірмесі Уәкілетті органда қалады. Тексеру тағайындау жөніндегі актімен бірге Уәкілетті органға тиісті түрде дайындалған 1-П нысанды кәртішкесі тапсырылады.
Бақылаушы органның қызметкері тексеру тағайындаған органның өкілдігін растайтын және тексеруге қатысы бар қажетті нормативтік құқықтық актілері бар болуы тиіс.

3. Порядок представления,
регистрации и ведения информационных учетных документов
7. На основании одного акта о назначении проверки может проводиться одна проверка хозяйствующего субъекта, за исключением рейдовых проверок.
Контролирующим органом выносится акт о назначении проверки и составляется карточка учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов, формы N 1-П, согласно приложению 1 к Инструкции (далее - карточка ф.1-П), с обязательным заполнением всех необходимых реквизитов. Проверка проводится только по вопросам, указанным в данном акте.
Акт о назначении проверки и карточка ф.1-П до начала проверки представляются для регистрации в Уполномоченный орган по месту нахождения проверяемого субъекта или по месту осуществления предпринимательской деятельности.
В случае изменений состава лиц участвующих в проверке, незамедлительно составляется  дополнительный акт, который регистрируется в уполномоченном органе.
Сноска. Пункт 7 с изменениями - приказом Генерального прокурора РК от 14 декабря 2004 года  N 54 приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
8. В исключительных случаях, когда проверка вызвана сложившейся  социально-экономической ситуацией, требующей немедленного устранения угрозы общественному порядку, здоровью населения и национальным интересам Республики Казахстан, при проведении проверки внеурочное время (ночное, выходные или праздничные дни), а также в случаях обнаружения нарушений непосредственно в момент их совершения и необходимости проведения неотложных действий для закрепления доказательств, акт о назначении проверки и информационные учетные документы представляются в Уполномоченный орган в течение следующего рабочего дня после начала проведения проверки.
9. Началом проведения проверки является момент вручения акта о назначении проверки. По завершении проверки составляется акт о ее результатах, не позднее срока указанного в акте о назначении проверки. Сроком завершения рейдовой проверки, считается дата окончания рейда.
Сноска. Пункт 9 в новой редакции -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
10. Акт о назначении проверки представляется в Уполномоченный орган в двух экземплярах (оригинал и копия). После его регистрации оригинал акта незамедлительно возвращается контролирующему органу. Копия акта остается в Уполномоченном органе. Одновременно с актом о назначении проверки в Уполномоченный орган представляется оформленная надлежащим образом карточка ф.1-П.
Сотрудник контролирующего органа должен иметь при себе необходимые нормативные правовые акты, имеющие отношения к проверке и подтверждающие полномочия органа, назначившего проверку.

11. Тексеру тағайындау жөніндегі акт төмендегідей мәліметтерді қамтуы тиіс:
1) бақылаушы органның аталуы, тексеру тағайындау бойынша өкілеттігі бар тұлғаның аты-жөні, лауазымы және қойған қолы;
2) бақылаушы органның журналы бойынша тексеру тағайындау жөніндегі актінің күні мен тіркелу нөмірі;
3) тексеруді жүзеге асырушы лауазымды тұлғалардың аты-жөндері;
4) шаруашылық жүргізуші субъектісінің толық аталуы мен тұрған жері және оның салық салушының тіркелу нөмірі (әрі қарай - СТН);
5) тексеру түрі;
6) тексеру сұрағы;
7) тексеру жүргізудің мерзімі;
8) тексеру тағайындаудың негізі.
9)  алынып тасталды ;
10)  алынып тасталды ;
Ескерту: 11-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
12. Уәкілетті органның қызметкері ақпараттық есепке алу құжаттарын алғаннан соң актіні тіркеуге ұсыну сәтінен бастап үш сағаттан кешіктірмей Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметіне тексеру тағайындау туралы актілерді тіркеу Журналына (бұдан әрі - Журнал) жазба енгізіп, 1-П нысанды кәртішкенің және тексеру тағайындау туралы актінің толтырылу толықтығын тексереді. Сонымен қатар, тіркеу үшін ұсынылған ақпараттық есепке алу құжаттарының өз уақытылығын  тексереді, шаруашылық субъектілер қызметіне тексеруді тағайындауда бақылаушы органмен аумақтық принциптердің сақталуын, сондай-ақ тексеру барысында бақылаушы органдармен Қазақстан Республикасы Заңдарының сақталуын тексереді.
Тіркеуден бас тарту үшін негіз болмаған жағдайда, уәкілетті орган қызметкерімен тексеру тағайындау туралы актіге Нұсқаулықтың 3-қосымшасына сәйкес тексеріс тағайындау туралы актіні тіркеу туралы мөр қойылады.
Ескерту: 12-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
13. Тексеру тағайындау кезінде бақылаушы органдармен жасалған Қазақстан Республикасы заңдарының бұзылғандығы анықталған жағдайда, Уәкілетті органның қызметкері тиісті шешім қабылдау үшін ақпараттық есепке алу құжаттарын Уәкілетті органның басшысына, ал ол болмаған кезде - оның міндеттерін орындайтын тұлғаға (әрі қарай - өкілетті тұлға) (факспен, қолма-қол, электрондық поштамен) тапсырады.
14. Тексеру тағайындау жөніндегі актіні тіркеуден бас тарту туралы қорытынды, Нұсқаулыққа қоса берілген 4-қосымшаға сәйкес (әрі қарай - қорытынды) өкілетті тұлғамен екі данада 24-сағаттың ішінде, Уәкілетті органға ақпараттық есепке алу құжаттарының келіп түскен кезінен бастап жазбаша құрылады.
Егер мерзімінің аяқталуы демалыс немесе мерекелі күндермен сәйкес келген жағдайда, мерзім сол күннен кейінгі жұмыс күнімен анықталады.
Бас тарту Қазақстан Республикасы заңдары талаптарының және осы Нұсқаулықтың нақты бұзылғандығын көрсету арқылы дәлелденуі қажет.
Ескерту: 14-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .

11. Акт о назначении проверки должен содержать следующие сведения:
1) наименование контролирующего органа, фамилия и инициалы, занимаемая должность лица, обладающего полномочием по назначению проверки, и его подпись;
2) дата и регистрационный номер акта о назначении проверки по журналу контролирующего органа;
3) фамилии и инициалы должностных лиц, осуществляющих проверку;
4) полное наименование, местонахождение хозяйствующего субъекта и регистрационный номер налогоплательщика (далее - РНН);
5) вид проверки;
6) вопрос проверки;
7) срок проведения проверки;
8) основание назначения проверки.
9)  (исключен -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13).
10)  (подпункт исключен - приказом Генерального прокурора РК от 14 декабря 2004 года  N 54 ). <*>
Сноска. Пункт 11 с изменениями - приказом Генерального прокурора РК от 14 декабря 2004 года  N 54 приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
12. Сотрудник уполномоченного органа, получив информационные учетные документы, не позднее трех часов с момента представления акта на регистрацию, вносит соответствующую запись в Журнал регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов согласно приложению 2 к Инструкции (далее - Журнал), после чего проверяет полноту заполнения карточки ф.1-П и акта о назначении проверки. Одновременно проверяет своевременность представленных для регистрации информационных учетных документов, соблюдение контролирующим органом принципа территориальности при назначении проверки деятельности хозяйствующего субъекта, а также вопросы соблюдения контролирующими органами при назначении проверки законодательства Республики Казахстан.
При отсутствии оснований для отказа в регистрации, сотрудником уполномоченного органа в акте о назначении проверки, ставится штамп о регистрации акта о назначении проверки согласно приложению 3 к Инструкции.
Сноска. Пункт 12 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
13. В случае выявления нарушений законодательства Республики Казахстан, допущенных контролирующим органом при назначении проверки, сотрудник Уполномоченного органа представляет (нарочно, факсом, электронной почтой) информационные учетные документы руководителю Уполномоченного органа, а в его отсутствие - лицу, исполняющему его обязанности (далее - уполномоченное лицо), для принятия соответствующего решения.
14. Заключение об отказе в регистрации акта о назначении проверки, согласно приложению 4 к Инструкции (далее - заключение) составляется письменно в 2-х экземплярах уполномоченным лицом, в срок не более 24 часов, с момента поступления информационных учетных документов в Уполномоченный орган.
В случае если окончание срока совпадает с выходным или праздничным днем, то срок определяется на следующий за ним рабочий день.
Отказ должен быть мотивирован с указанием конкретных нарушений требований законодательства Республики Казахстан и настоящей Инструкции.
Сноска. Пункт 14 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.

15. Тексеру тағайындау кезінде Қазақстан Республикасы заңдарын бақылаушы органның сақтауы туралы мәселенің шешілуі үшін қосымша тексеру жүргізу қажет болған жағдайларда, шешім Уәкілетті органға ақпараттық есепке алу құжаттарының келіп түскен кезінен бастап екі күннің ішінде қабылдануы қажет.
16. Өкілетті тұлға тапсырылған ақпараттық есепке алу құжаттарын оқып-қарағаннан кейін тексерудің бастамашысын тез арада ескерту үшін қабылданған шешім туралы жазбаша қорытындыны бөлімшенің қызметкеріне (факспен, қолма-қол, электрондық поштамен) тоқтатпай жіберуге міндетті.
17. Уәкілетті органның қызметкері қорытындыны алғаннан кейін  тексеруді бастаушының назарына тіркеуден бас тарту туралы уәкілетті органның шешімін жеткізеді және тексеру тағайындау және оның көшірмелері жөніндегі актіде Нұсқаулықтың 5-қосымшасына сәйкес тиісті мөртабанды қояды.
Электрондық поштамен келіп түскен қорытындыда Уәкілетті орган қызметкерімен "Көшірме дұрыс" жазуы жазылады, қол қойылып, іс жүргізу бойынша Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының нұсқаулық-нормативтік актілеріне сәйкес сақталады.
Тексеру тағайындау жөніндегі акт тіркелусіз қайтарылады, ал 1-П нысанды кәртішкесі 10-тармақты толтыру арқылы Журналда тіркеледі.
Ескерту: 17-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
18. Өкілетті тұлға тексеру тағайындау жөніндегі актіні тіркеу қажеттілігі туралы шешімді қабылдау кезінде, тіркеу осы Нұсқаулықтың 12-тармағына сәйкес жүзеге асырылады.
19. Бұрынғы тексерудің актісінде қамтылған ұйғарымдардың орындалуына бақылау жасау тәртібімен жүргізілген тексерулер Уәкілетті органда міндетті түрде тіркелуге жатады.
20. Егер басқасы нормативтік құқықтық актілерімен, Қазақстан Республикасымен бекітілген халықаралық келісімдермен және осы Нұсқаулықпен белгіленбеген болса, бақылаушы органға тексеру тағайындау жөніндегі актіні тіркеуден бас тарту үшін төмендегідей негіздердің біреуі бар болса да жеткілікті:
1) жоспарлы тексерулерді тағайындау барысында алдыңғы жүргізілген тексерулерге қатысты уақытша аралықтарды сақтамау;
2) құзыреттігіне кірмейтін мәселелер бойынша бақылаушы органдардың шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметіне тексерулер тағайындауы;
3)  алынып тасталды
4) егер тексеру тағайындау туралы актіде өткізу мерзімі  Қазақстан Республикасының Заң актілерімен белгіленген мерзімінен асырылып белгіленсе, немесе аталған мерзімі өтелген болса;

15. В тех случаях, когда для выяснения вопроса о соблюдении контролирующим органом при назначении проверки законодательства Республики Казахстан, необходимо проведение дополнительной проверки, решение должно быть принято в срок не позднее двух рабочих дней с момента поступления информационных учетных документов в Уполномоченный орган.
16. Уполномоченное лицо после изучения представленных информационных учетных документов обязано не позднее установленного срока направить письменное заключение сотруднику подразделения (нарочно, факсом, электронной почтой) либо сообщить о принятии решения о регистрации акта.
17. Сотрудник Уполномоченного органа после получения заключения доводит до сведения инициатора проверки решение уполномоченного лица об отказе в регистрации и проставляет на акте о назначении проверки и его копии соответствующий штамп, согласно приложению 5 к Инструкции.
На заключении, поступившем по электронной почте, сотрудником Уполномоченного органа ставится надпись "Копия верна", заверяется подписью и хранится в соответствии с нормативными правовыми актами Генерального Прокурора Республики Казахстан по ведению делопроизводства.
Акт о назначении проверки возвращается без регистрации, а карточка ф.1-П с заполнением пункта 10 регистрируется в Журнале.
Сноска. Пункт 17 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
18. При принятии уполномоченным лицом решения о необходимости регистрации акта о назначении проверки, регистрация производится в соответствии с пунктом 12 настоящей Инструкции.
19. Проверки, производимые в порядке контроля за исполнением предписаний, которые содержались в акте предыдущей проверки, подлежат обязательной регистрации в Уполномоченном органе.
20. Для отказа контролирующему органу в регистрации акта о назначении проверки, если иное не установлено нормативными правовыми актами Республики Казахстан, международными договорами, ратифицированными Республикой Казахстан, и настоящей Инструкцией, достаточно наличие одного из следующих оснований:
1) несоблюдение временных интервалов по отношению к предшествующим проверкам при назначении плановых проверок;
2) назначение контролирующими органами проверок деятельности хозяйствующих субъектов по вопросам, не входящим в их компетенцию;
3) ( исключен - приказом Генерального Прокурора РК от 16 мая 2007 г.  N 15 );
4) если в акте о назначении проверки срок проведения проверки превышает сроки, установленные законодательными актами Республики Казахстан, либо указанные сроки истекли;

5) Қазақстан Республикасының Үкіметіне есепті орталықтандырылған мемлекеттік органдарының кәсіпкерлік шаруашылық жүргізуші субъектілерінің қызметін тексеру, егер алдында аумақтық мемлекеттік органмен немесе бір мәселе және мерзім бойынша бақылау және қадағалау құзыретін иеленетін жергілікті атқарушы органмен оған қатысты тексеру жүргізілген болса;
6) анонимді жүгіну бойынша шаруашылық субъектінің қызметіне тексеру тағайындау;
7) бір шаруашылық субъектісімен бір мәселе және бір аумақтық мемлекеттік орган кезеңі бойынша қызметтік тексеруді тағайындау егер алдыңғы уақытта орталық мемлекеттік органдармен оларға қатысты тексеру жүргізілген болса өткізіледі;
8) шаруашылық субъектілер қызметіне мемлекеттік органмен тексерудің тағайындалуы, егер аталған мәселе бойынша басқа мемлекеттік органмен, сонымен қатар қарсы тексерулер бойынша тексерістер жүргізілген болса;
9) алдыңғы жүргізілген тексерулер бойынша кемшіліктер анықталмаған жағдайда бақылау тексерісін тағайындау;
10) тексеру тағайындау туралы актіде Нұсқаулықтың 11-тармағымен қаралған мәліметтердің болмауы;
11) тексеру тағайындаудың жазбаша нақтылау негізінің болмауы (жоспар, сұраухат, тапсырма, өтініш, шағым, жүгіну, сенім телефоны бойынша өтініштерді тіркеу кітабы), сондай-ақ рейдтік тексеруге тартылатын  шаруашылық жүргізуші субъектілердің тізімдері;
12) бақылаушы органмен ұсынылған жоспарда (осы Нұсқаулықтың 28-тармағына сәйкес) шаруашылық жүргізуші субъектілердің тағайындалған жоспарлық тексеруінің болмауы;
13) құзыреті сәйкес келмейтін тұлғаларға тексеру өткізуді тапсыру жағдайында;
14) тексеру мерзімдерін Қазақстан Республикасының Заң актілерімен белгіленген мерзімінен артық ұзарту;
15) егер тағайындалған тексеру мерзімі жасалған немесе дайындықтағы қылмыстар туралы, сондай-ақ жеке, заңды тұлға және мемлекет құқықтарының, заңды мүдделерінің бұзылуы туралы тапсырма, сұраухат, жүгіну, өтініш, шағым және басқа да ақпараттар белгіленген өтініштер мен хабарламаларда мерзім аралығының шегінен асқан жағдайда;
16) тексеру тағайындау туралы актіде тексеріске ұшыраған бірнеше шаруашылық жүргізуші субъектілерді белгілеу;
17) шаруашылық жүргізуші субъектілердің қаржы-шаруашылық қызметтерін тексеру үшін Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмыстылықпен күрес бойынша агенттігі органдарымен тексеру тағайындау.
Ескерту: 20-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен , 2006 жылғы 3 наурыздағы  N 13 , 2007.05.16.  N 15  бұйрықтарымен.
21. Актіні тіркеуде мемлекеттік органға негізсіз бас тартылса, ол жоғары тұрған органға немесе сотқа шағымдалуы мүмкін.
22-23. <*>
Ескерту: 22-23-тармақтар алынып тасталды - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .

5) назначение центральными государственными органами проверки деятельности хозяйствующих субъектов предпринимательства, если в отношении них ранее проводилась проверка их территориальными органами либо местным исполнительным органом, обладающим контрольными и надзорными функциями по одному и тому же вопросу и периоду;
6) назначение проверки деятельности хозяйствующего субъекта по анонимному обращению;
7) назначение проверки деятельности одного и того же хозяйствующего субъекта, по одному и тому же вопросу и периоду территориальными государственными органами, если в отношении него, ранее проводилась проверка центральными государственными органами;
8) назначение государственным органом проверки деятельности хозяйствующего субъекта, если по данному вопросу и периоду уже проводилась проверка этим же или иным государственным органом;
9) назначение контрольной проверки, если предшествующей проверкой не были выявлены нарушения;
10) отсутствие в акте о назначении проверки сведений, предусмотренных пунктом 11 настоящей Инструкции;
11) отсутствие письменных подтверждений основания назначения проверки (план, запрос, поручение, заявление, жалоба, обращение, Книга учета обращений по телефонам доверия, основного акта при назначении встречной проверки), а также списка подвергаемых рейдовой проверке хозяйствующих субъектов;
12) отсутствие в плане представленном контролирующим органом (согласно пункту 28 настоящей Инструкции), назначенной плановой проверки хозяйствующего субъекта;
13) в случае поручения проведения проверки лицам, не имеющим на то полномочий;
14) продление сроков проверки, свыше срока установленного законодательными актами Республики Казахстан;
15) если период назначенной проверки, выходит за рамки промежутка времени, указанного в заявлении и сообщении о совершенных либо готовящихся преступлениях, а также в поручении, запросе, обращении, заявлении, жалобе и иной информации о нарушениях прав и законных интересов физических, юридических лиц и государства;
16) указание в акте о назначении проверки нескольких хозяйствующих субъектов, подвергаемых проверке;
17) назначение органами Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью Республики Казахстан проверок финансово-хозяйственной деятельности хозяйствующего субъекта.  <*>
Сноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными приказами Генерального прокурора РК от 14 декабря 2004 года  N 54 ; от 3 марта 2006 г.  N 13 ; от 16 мая 2007 г.  N 15 .
21. Необоснованный отказ государственному органу в регистрации акта может быть обжалован в вышестоящий орган либо в суд.
22.  (исключен -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13).
23.  (исключен -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13).

24. Рейдтік тексеруді тағайындау туралы актіні тіркеу кезінде Уәкілетті органға тексеру тағайындау туралы акт, тексерілудегі шаруашылық субъектінің біріне арналған 1-П нысанды кәртішке және тексерілуге кірген шаруашылық жүргізуші субъектілерінің тізімі ұсынылады.
Тексеруге ұшырылатын шаруашылық жүргізуші субъектілер тізімі екі данада ұсынылады. Тізімдерге тіркеу туралы мөр қойылады. Тізім көшірмесі Уәкілетті органда қалады. Тізімде тексеруге ұшыраған шаруашылық жүргізуші субъектілердің аталуы мен орналасқан жері туралы мәліметтер белгіленуі тиіс.
Тексеру аяқталғаннан кейін Уәкілетті органға үш жұмыс күнінің ішінде әрбір тексерілген субъектіге арналған 1-П нысанды кәртішкесі және Нұсқаулыққа қоса берілген 6-қосымшаға сәйкес 1-П нысанды кәртішкеге қосымша болып келетін белгіленген үлгідегі талон (әрі қарай - талон-қосымша), тапсырылады.
Ескерту: 24-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен ,  2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
25. Тексеру мерзімдерін ұзартқан немесе тоқтатқан жағдайда бақылаушы орган міндетті түрде Уәкілетті органды оны тағайындау туралы актіде көрсетілген аяқталу күнінен кешіктірілмей хабардар етеді. Хабарламада тексеру тағайындау жөніндегі актінің нөмірі мен тіркелу күні, шаруашылық жүргізуші субъектінің орналасқан жерінің толық атауы, СТН, оны ұзарту не тоқтатудың сонымен қатар, жаңғыртудың нақты мерзімі көрсетіледі. Хабарлама тексеру тағайындаған тұлға арқылы қол қойылады, және тіркеуге жатпайды, Журналда тиісті белгі қойылады.
Ескерту: 25-тармаққа толықтыру енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен ,  2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
26. Уәкілетті органда тіркелген тексерулер көрсетілген кезеңде жүргізілмеген жағдайда, олар есептен шығарылуы тиіс, ол жайында бақылаушы орган акт дайындап, тексеру жүргізуге кедергі болған жағдайлардың пайда болған кезінен бастап үш жұмыс күнінің ішінде Уәкілетті органға жазбаша түрде хабарланады.
Осы мәліметтердің негізінде Уәкілетті орган 1-П нысанды кәртішкесінің 10-тармағына мәліметтер енгізеді.
27. Бірлескен тексеру тағайындау жөніндегі акт, тексеруге қатысатын немесе қатысқан мемлекеттік органдарды, лауазымды тұлғалардың аты-жөнін көрсету арқылы тексеруге бастамашы болған органды Уәкілетті органда тіркейді. Осы орган Уәкілетті органға ақпараттық есепке алу құжаттарын тапсырады.
28. Бақылаушы органдар, шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметіне жүргізілген тексерулер бойынша және Уәкілетті органда тексеру тағайындау жөніндегі тіркелген актілер бойынша жарты жылда бір реттен кем емес салыстыру жүргізеді:

24. При регистрации акта о назначении рейдовой проверки в Уполномоченный орган представляется акт о назначении проверки, карточка ф. 1-П на один из проверяемые хозяйствующих субъектов и список подвергаемых проверке хозяйствующих субъектов.
Список подвергаемых проверке хозяйствующих субъектов представляется в двух экземплярах. На списках проставляется штамп о регистрации. Копия списка остается в Уполномоченном органе. Список должен содержать сведения о наименовании и местонахождении подвергаемых проверке хозяйствующих субъектов.
По завершению проверки Уполномоченному органу представляется карточка ф.1-П и талон установленного образца, являющийся приложением к карточке ф.1-П, согласно приложению 6 к Инструкции (далее - талон-приложение) на каждый проверенный субъект в течение трех рабочих дней.  <*>
Сноска. Пункт 24 с изменениями - приказом Генерального прокурора РК от 14 декабря 2004 года  N 54 приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
25. В случае продления сроков проверки либо ее приостановления, а также возобновления контролирующий орган в обязательном порядке уведомляет об этом Уполномоченный орган не позднее даты завершения, указанной в акте о ее назначении. В уведомлении указывается номер и дата регистрации акта о назначении проверки, полное наименование местонахождение хозяйствующего субъекта, РНН, конкретный срок ее продления либо приостановления. Уведомление подписывается лицом, назначившим проверку, и не подлежит регистрации, в Журнале ставится соответствующая отметка.  <*>
Сноска. Пункт 25 с изменениями - приказом Генерального прокурора РК от 14 декабря 2004 года  N 54 приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
26. В случае не проведения проверки, зарегистрированной в Уполномоченном органе, акт о назначении проверки должен сниматься с учета, о чем контролирующим органом составляется акт и сообщается в письменном виде в Уполномоченный орган в течение трех рабочих дней с момента возникновения обстоятельств, препятствующих проведению проверки.
На основании этих сведений Уполномоченный орган вносит сведения в пункт 10 карточки ф.1-П.
27. Акт о назначении совместной проверки в Уполномоченном органе регистрирует орган, инициировавший проверку, с указанием государственных органов, фамилии и инициалов должностных лиц, принимающих участие в проверке. Этот же орган представляет в Уполномоченный орган информационные учетные документы.
28. Контролирующие органы производят сверку по проведенным проверкам деятельности хозяйствующих субъектов и зарегистрированным актам о назначении проверок в Уполномоченном органе не реже одного раза в полугодие. <*>

1) бақылаушы органдарға жіберілетін салыстыру, Уәкілетті органның бірінші басшысымен бекітілген кесте бойынша жасалады;
2) бақылаушы орган қызметкері Уәкілетті органға кестемен белгіленген мерзімде Журналды беруге міндетті;
3) салыстыру барысында келесі сұрақтар айқындалуға жатады:
тексеру тағайындау жөніндегі тіркелген актілердің саны;
тексеру түрі;
тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу үшін уақытылы тапсыру;
талон-қосымшаны тіркеу үшін уақытылы тапсыру;
жүргізілмеген тексерулерді есептен шығару туралы хабарламаны (жазбаша хабарлауды) уақытылы тапсыру;
4) салыстырудың нәтижелері бойынша табылған бұзушылықтар көрсетілетін акт құрылады;
5) салыстыру актісіне салыстыру жүргізген, олардың айқындылығына дербес жауап беретін Уәкілетті және бақылаушы органдардың қызметкері қол қояды және органдардың басшыларымен бекітіледі;
6) салыстыру актісі екі данада құрылады, олардың біреуі Уәкілетті органда қалдырылып, екіншісі тексеру жүргізген бақылаушы органның қызметкеріне тапсырылады.
Өзара салыстыру жүргізген уақытта бақылау орган уәкілетті органға алдағы тоқсандық тексерудің жүргізу жоспарын ұсынады.
Ескерту: 28-тармаққа толықтыру енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен , 2007.05.16.  N 15  бұйрықтарымен.
29. Бақылаушы органда салыстыру немесе тексеру жүргізу кезінде тексеру тағайындау жөніндегі тіркелмеген актілерді немесе тексеру тағайындау жөніндегі актіні шығарусыз жүргізілген тексерулерді анықтаған жағдайда, бақылаушы орган оларды анықтаған кезден бастап үш жұмыс күнінің ішінде анықталған тіркелмеген тексерулерге ақпараттық есепке алу құжаттарын қоюға міндетті.
Осы деректерді анықтаған орган осы жылы тексеруге ұшыраған әрбір тіркелусіз немесе тексеру тағайындау жөніндегі актіні шығарусыз тексерілген шаруашылық жүргізуші субъектісіне ақпараттық есепке алу құжаттарын қоюға барлық қажетті шараларды қабылдайды.
Ескерту: 29-тармаққа толықтыру енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен ,  2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
4. Шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметін
тексеруді есепке алудың 1-П нысанды кәртішкесін,
оған қоса талон-қосымшаны және шаруашылық жүргізуші
субъектілердің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі
актілерді тіркеу Журналын толтыру тәртібі
30. 1-П нысанды кәртішкенің реквизиттері тексеруді жүзеге асыратын тұлғамен қысқартусыз, баспа әріптерімен толтырылуы тиіс.
Кәртішкенің оң жағында орналасқан сандық ақпараттық көрсеткіштерде Уәкілетті органмен берілген кодтық белгілеулердің нөмірі көрсетіледі:

1) сверка производится по графику, утвержденному руководителем Уполномоченного органа, который направляется контролирующим органам;
2) сотрудник контролирующего органа обязан представить в Уполномоченный орган Журнал, в срок, установленный графиком;
3) в ходе сверки выяснению подлежат следующие вопросы:
количество зарегистрированных актов о назначении проверок;
вид проверки;
своевременность представления для регистрации акта о назначении проверки;
своевременность представления для учета талона-приложения;
своевременность представления уведомления (письменного сообщения) о снятии с учета не проведенных проверок;
4) по результатам сверки составляется акт, в котором указываются выявленные нарушения;
5) акт сверки подписывается сотрудниками Уполномоченного и контролирующего органов, проводившими сверку, которые несут персональную ответственность за его достоверность и утверждается руководителями органов;
6) акт сверки составляется в 2-х экземплярах, один экземпляр которого остается в Уполномоченном органе, второй - вручается сотруднику контролирующего органа, проводившего сверку.
При проведении взаимосверки контролирующий орган представляет в уполномоченный орган планы проведения предстоящих квартальных проверок.  <*>
Сноска. Пункт с дополнениями - приказом Генерального прокурора РК от 14 декабря 2004 года  N 54 ; пункт с изменениями - приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 мая 2007 года  N 15 .
29. В случае выявления при производстве сверки или проверки в контролирующем органе незарегистрированных актов о назначении проверок или проверок, проведенных без вынесения акта о назначении проверки, контролирующий орган обязан выставить информационные учетные документы на  выявленные незарегистрированные проверки в течение трех рабочих дней с момента их выявления.
Орган, выявивший данные факты, принимает все необходимые меры к выставлению информационных учетных документов на каждый проверенный хозяйствующий субъект без регистрации либо без вынесения акта о назначении проверки и по предупреждению допущения подобных нарушений впредь.
Сноска. Пункт 29 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
4. Порядок заполнения карточки учета проверок деятельности
хозяйствующих субъектов ф.1-П, талона приложения к ней и
Журнала регистрации актов о назначении проверок
деятельности хозяйствующих субъектов
30. Реквизиты карточки ф.1-П подлежат заполнению лицом, осуществляющим проверку, печатными буквами без сокращений.
В цифровых информационных показателях, расположенных в правой части карточки, указываются номера кодовых обозначений, присвоенных Уполномоченным органом.

1) 1-тармақта орталық мемлекеттік органның аталуы көрсетіледі;
2) 2-тармақта тексеру тағайындаған бақылаушы органның аталуы көрсетіледі;
3) 3-тармақта кодтау арқылы тексеру тағайындаған органның деңгейлік дәрежесі көрсетіледі: 1-республикалық; 2-облыстық; 3-қалалық; 4-аудандық;
4) 4-тармақта жеке немесе заңды тұлғаның (филиалдың немесе өкілдіктің) аталуы көрсетіледі;
4.1.-тармақта шаруашылық жүргізуші субъектісіне тән тексеру объектісінің (дүкеннің, дәріхананың және тағы да басқа) аталуы, оның тұрған жері көрсетіледі;
4.2.-тармақта 1-иә, 2-жоқ кодтаулары арқылы шағын кәсіпкерлік саласына шаруашылық жүргізуші субъектісінің тиістілігі, ал 4.3. тармақта шағын кәсіпкерлік субъектісінің микробизнес субъектісіне жататындығы, кодтандыру жолымен: 1 - ия, 2 - жоқ, ал 4.4. және 4.5.-тармақтарда оның СТН-і және Бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - БСН-і) көрсетіледі;
5) 5-тармақта кәсіпкерлік (шаруашылық) қызметтің түрі көрсетіледі;
6) 6-тармақта кодтау арқылы тексерудің негізгі түрлері көрсетіледі: 1-жоспарлы, 2-жоспардан тыс, 3-қарсы, 4-өтініш бойынша, 5-бірлескен, 6-рейдтік.
Тексерудің бірнеше түрі қатар жүргізілген жағдайда "қатар" реквизитінде тексерудің осы түрлерінің кодтары көрсетіледі. Сонымен бірге, статистикалық есепке алуға аталған реквизитте бірінші көрсетілген коды бар тексеру жатады.
6.1.-тармақта тексерудің сұрағы көрсетіледі, яғни нормативтік құқықтық актілердің нормаларын сақтау, тексеруге жататын міндетті түрдегі талаптар;
7) 7-тармақта бақылаушы органның тексеру тағайындау жөніндегі актісінің нөмірі мен оны шығару күні көрсетіледі;
8) 8-тармақта тексеруді жүзеге асыратын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер көрсетіледі;
9) 9-тармақта тексеру жүргізу мерзімі көрсетіледі;
9.1.-тармаққа тексеру мерзімінің ұзартылу күні енгізіледі;
9.2.-тармаққа тексеруді тоқтату күні енгізіледі;
9.3. тармаққа тексеруді жаңғырту мерзімі кіреді;
10) 10-тармақ тіркелген тексеру қандайда бір жағдаяттарға байланысты жүргізілмеген жағдайда тексеру тағайындау жөніндегі актіні тіркеуден бас тартылған жағдайларда толтырылады және реквизиттің тиісті тармақшасының асты сызылады.
10.1 тармақта өткізілмеген тексеріс код белгілеу жолымен: 1-иә, 2-жоқ есептен алынады;
10.2 тармаққа тексеру тағайындау туралы актіні тіркеуден бас тарту негізі енгізіледі;
11) 11-тармаққа прокуратура немесе құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарымен тексеру жүргізу кезінде табылған тіркелмеген тексерулер туралы мәліметтер енгізіледі;

1) в пункте 1 указывается наименование центрального государственного органа;
2) в пункте 2 указывается наименование контролирующего органа, назначившего проверку;
3) в пункте 3 указывается уровневый статус органа, назначившего проверку, путем кодировки: 1 - республиканский; 2 - областной; 3 - городской; 4 - районный;
4) в пункте 4 указывается наименование физического или юридического лица (филиала или представительства).
В пункте 4.1. указываются наименование объекта проверки (магазина, аптеки и тому подобное), принадлежащего хозяйствующему субъекту, его местонахождение.
В пункте 4.2. указывается принадлежность хозяйствующего субъекта к сфере малого предпринимательства, путем кодировки: 1 - да, 2 - нет, в пункте 4.3. указывается принадлежность субъекта малого предпринимательства к субъекту микробизнеса, путем кодировки: 1 - да, 2 - нет, а в пунктах 4.4. и 4.5. - его РНН и Бизнес - идентификационный номер (далее - БИН) соответственно;  <*>
5) в пункте 5 указывается вид предпринимательской (хозяйственной) деятельности;
6) в пункте 6 указывается вид проверки, путем кодировки: 1 - плановая, 2 - внеплановая, 3 - встречная, 4 -  по обращению, 5 -  совместная, 6 - рейдовая.
В случае проведения проверок одновременно по нескольким видам в реквизите "одновременно" указываются кодировки этих видов проверок. При этом, статистическому учету подлежит проверка, кодировка которой в названном реквизите указана первой.
В пункте 6.1. указывается вопрос проверки, то есть соблюдение норм нормативных правовых актов, обязательные требования которых подлежат проверке;
7) в пункте 7 указываются номер акта о назначении проверки контролирующего органа и дата его вынесения;
8) в пункте 8 указываются данные лица (лиц), осуществляющего проверку;
9) в пункте 9 указывается срок проведения проверки.
В пункт 9.1. вносится дата продления срока проверки.
В пункт 9.2. вносится дата приостановления проверки.
В пункт 9.3. вносится дата возобновления проверки;
10) пункт 10 заполняется в случаях, когда зарегистрированная проверка не была проведена в силу каких-либо обстоятельств, в случаях отказа в регистрации акта о назначении проверки подчеркивается соответствующий подпункт реквизита.
В пункте 10.1. указывается снята с учета не проведенная проверка, путем кодировки: 1 - да, 2 - нет.
В пункт 10.2. вносятся основания отказа в регистрации акта о назначении проверки;
11) в пункт 11 вносятся данные о незарегистрированных проверках, выявленных при проведении проверок органами прокуратуры или правовой статистики и специальным учетам.

11.1.-тармақта прокуратура немесе құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарымен табылған тіркелмеген тексерулердің жалпы санынан тексеру тағайындау жөніндегі актілерді шығарусыз мемлекеттік органдармен жүргізілген заңсыз тексерулер туралы мәліметтер бейнеленеді;
11.2.-тармақта прокуратура немесе құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарымен табылған тіркелмеген тексерулердің жалпы санынан өткен жылдардағы тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеусіз немесе тексеру тағайындау жөніндегі актіні шығарусыз жүргізілген тексерулер туралы мәліметтер бейнеленеді;
12) 12, 13, 14 және 15-тармақтар 1-П нысанды кәртішкенің келіп түскен күнін, Журнал бойынша реттік нөмірін, кәртішкені қабылдаған Уәкілетті орган қызметкерінің тегі мен лауазымын және басқа да белгілерді қосады.
Ескерту: 30-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54   бұйрығымен ,  2006 жылғы 3 наурыздағы  N 13 , 2007.05.16.  N 15  бұйрықтарымен.
31. 1-П нысанды кәртішке Уәкілетті орган Журналында тіркелген кезден бастап есепке алынды деп саналады.
32. Тексеру нәтижелері бойынша тексеруді жүзеге асырған тұлғамен толтыруға жататын талон-қосымша қысқартусыз, баспа әріптерімен толтырылады және тексеру аяқталғаннан кейін үш тәуліктің ішінде Уәкілетті органға тапсырылады:
1) талонның 1-тармағында орталық мемлекеттік органның аталуы көрсетіледі;
2) 2-тармақта тексеру тағайындаған органның аталуы көрсетіледі;
3) 3-тармақта кодтау арқылы тексеру тағайындаған органның деңгейлік дәрежесі көрсетіледі: 1-республикалық; 2-облыстық; 3-қалалық; 4-аудандық;
4) 4-тармақта жеке немесе заңды тұлғаның (филиалдың немесе өкілдіктің) аталуы көрсетіледі;
4.1-тармақта шаруашылық жүргізуші субъектісіне тән тексеру объектісінің (дүкеннің, дәріхананың және т.б.) аталуы, оның тұрған жері, ал 4.2. және 4.3.-тармақтарда оның СТН-і және БСН-і көрсетіледі;
5) 5-тармақта бақылаушы органның тексеру тағайындау жөніндегі актісінің нөмірі және оны шығару күні көрсетіледі;
6) 6-тармақта Уәкілетті органның Журналы бойынша күні мен тіркелу нөмірі көрсетіледі;
7) 7-тармақта тексерудің басталу күні бейнеленеді;
7.1-тармаққа тексерудің аяқталу күні енгізіледі.
7.2. тармақта тексерудің ұзақтығы көрсетіледі;
8) 8-тармақта шаруашылық жүргізуші субъектісінің қызметінде бақылаушы органның тапқан бұзушылықтары көрсетіледі;
8.1. тармағында залалдың кімге келтірілгені 1-мемлекетке, 2-шаруашылық субъектіге, 3-жеке немесе заңды тұлғаға код қою арқылы және келтірілген залалдың құны мың теңгеде белгіленеді;
8.2. тармағында тексеріс барысында анықталған залалдың өтелгендігі және сомасы көрсетіледі;
8.3. тармағында кімнің құқықтарының қорғалғаны көрсетіледі;
8.4. тармақта бақылаушы органмен кімге қатысты әкімшілік өндіріс қозғалғандығы көрсетіледі;
8.5. тармағында тексеріс материалдарының жолдануы туралы мәліметтер көрсетіледі;
8.6. тармағында бақылаушы органмен қозғалған қылмыстық іс көрсетіледі;

В пункте 11.1. отражаются данные о незаконных проверках, проведенных государственными органами без вынесения актов о назначении проверок, из общего количества незарегистрированных проверок, выявленных органами прокуратуры или правовой статистики и специальным учетам.
В пункте 11.2. отражаются данные о проверках, проведенных без регистрации актов о назначении проверок либо без вынесения акта о назначении проверки в предыдущие годы, из общего количества незарегистрированных проверок, выявленных органами прокуратуры или правовой статистики и специальным учетам;
12) пункты 12, 13, 14 и 15 включают дату поступления карточки ф.1-П, порядковый номер по Журналу, фамилию и должность сотрудника Уполномоченного органа, принявшего карточку, и прочие отметки.  <*>
Сноска. Пункт 30 с изменениями - приказом Генерального прокурора РК от 14 декабря 2004 года  N 54 приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13; приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 мая 2007 года  N 15
31. Карточка ф.1-П считается учтенной с момента регистрации в Журнале Уполномоченного органа.
32. По результатам проверки заполняется талон-приложение, который подлежит заполнению лицом, осуществившим проверку, печатными буквами без сокращений и представляется в Уполномоченный орган не позднее трех рабочих дней после завершения проверки.
1) в пункте 1 талона указывается наименование центрального государственного органа;
2) в пункте 2 указывается наименование контролирующего органа, назначившего проверку;
3) в пункте 3 указывается уровневый статус органа, назначившего проверку, путем кодировки: 1 - республиканский; 2 - областной; 3 - городской; 4 - районный;
4) в пункте 4 указывается наименование физического или юридического лица (филиала или представительства).
В пункте 4.1. указываются наименование объекта проверки (магазина, аптеки и тому подобное), принадлежащего хозяйствующему субъекту, его местонахождение, а в пунктах 4.2. и 4.3. указываются его РНН и БИН соответственно;  <*>
5) в пункте 5 указываются номер акта о назначении проверки контролирующего органа и дата его вынесения;
6) в пункте 6 указывается дата и регистрационный номер по Журналу Уполномоченного органа;
7) в пункте 7 указывается дата начала проверки.
В пункт 7.1. вносится дата завершения проверки.
В пункте 7.2. указывается длительность проверки;
8) в пункте 8 описываются выявленные контролирующим органом нарушения в деятельности хозяйствующего субъекта.
В пункте 8.1. указывается кому причинен ущерб, путем кодировки: 1 - государству, 2 - хозяйствующему субъекту, 3 - физическому или юридическому лицу и сумма причиненного ущерба в тысячах тенге.
В пункте 8.2. указывается возмещен ли ущерб, выявленный в ходе проверки и сумма причиненного ущерба.
В пункте 8.3. указывается чьи права защищены.
В пункте 8.4. указывается в отношении кого контролирующим органом, возбуждалось административное производство.
В пункте 8.5. указываются сведения о направлении материалов проверки.
В пункте 8.6. указывается возбуждено контролирующим органом уголовное дело;

9) 9-тармақта жүргізілген тексеру нәтижелері көрсетіледі қызмет тоқтатылды - 1, тыйым салынды - 2.
9.1. тармақта оның аяқталуына дейін тексерудің кіммен қысқартылғаны белгіленеді:
бақылаушы органмен - 1, сотпен - 2, прокурормен - 3.
Шаруашылық жүргізуші субъектісінің тарапынан бұзушылықтар болмаған кезде "бұзушылықтар табылмады" сөзі жазылады;
10) 10-тармақта тексеру жүргізген тұлғаның (тұлғалардың) аты-жөні, лауазымы, қойған қолы, қызмет телефонының нөмірі көрсетіледі;
10.1 тармақта аты-жөні, талон-қосымшаны толтырған қызметкердің, қолы қойылады;
11) 11-тармақта Уәкілетті органға талон-қосымшаның келіп түскен күні көрсетіледі;
12) 12-тармақта талон-қосымшаны қабылдаған Уәкілетті орган тұлғасының аты-жөні, лауазымы көрсетіліп, қолы қойылады.
Ескерту: 32-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен , 2007.05.16.  N 15  бұйрықтарымен.
33. Талон-қосымшаны ұсыну тексеруді есепке алу үшін аяқталған ретінде негіз болып табылады.
34. Ақпараттық есепке алу құжаттары қою жағынан құқықтық статистикалық ақпарат болып саналады, оларға енгізілген мәліметтердің айқындылығы мен толықтығына бақылаушы органның басшысы мен осы құжаттарды толтырған тұлға жауапты болады.
35. Тексеру тағайындау жөніндегі актіні, 1-П нысанды кәртішкені және талон-қосымшаны тіркеу, олар туралы мәліметтерді Журналға енгізу арқылы жүзеге асырылады.
36. Журнал бірыңғай үлгінің құжаты болып табылады, оны Уәкілетті орган және барлық бақылаушы органдар жүргізеді.
37. Журналдың парақтары нөмірленуі, бау өткізілуі және мөрмен бекітілуі қажет. Жазулар толық, нақты, ұқыпты жазылады, түзетулер мен тазартуларға жол жоқ. Қате жазулар ескертіліп, жауапты тұлғаның қойған қолымен бекітіледі:
1) Журналдың 1-бағанында ақпараттық есепке алу құжаттары көрсетіледі;
2) 2-бағанда тексеру тағайындау жөніндегі актінің және 1-П нысанды кәртішкенің тіркелу күні, бақылаушы органға қайтарылатын актіде қойылуға тиіс осы құжаттардың тіркелу нөмірі болып келетін тіркеу нөмірі, сондай-ақ құжаттарды өткізген бақылаушы орган тұлғасының қойған қолы бейнеленеді;
3) 3-бағанда бақылаушы органның тексеру тағайындау жөніндегі актісінің нөмірі және оны шығару күні бейнеленеді;
4) 4-бағанда бақылаушы органның аталуы, тексеру тағайындаған тұлғаның аты-жөні және лауазымы көрсетіледі;
5) 5-бағанда тексеруді жүзеге асырған тұлғаның (тұлғалардың) аты-жөні және лауазымы көрсетіледі;
6) 6-бағанда жеке немесе заңды тұлғаның (филиалдың немесе өкілдіктің) аталуы, тексеру объектісінің (дүкеннің, дәріхананың және т.б.), оның тұрған жері мен СТН-і бейнеленеді;

9) в пункте 9 указываются результаты проведения проверки приостановлена деятельность - 1, запрещена - 2.
В пункте 9.1. указывается кем прекращена проверка, до ее завершения:
контролирующим органом - 1, судом - 2, прокурором - 3.
10) в пункте 10 указывается фамилия, инициалы (далее - Ф.И.О.), должность, подпись лица (лиц), проводившего проверку, номер служебного телефона;
В пункте 10.1. Ф.И.О., подпись сотрудника, заполнившего талон-приложение;
11) в пункте 11 указывается дата поступления талона-приложения в Уполномоченный орган;
12) в пункте 12 указывается Ф.И.О., должность, подпись сотрудника Уполномоченного органа, принявшего талон-приложение.
Сноска. Пункт 32 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13; приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 мая 2007 года  N 15
33. Предоставление талона-приложения является основанием для учета проверки как законченной.
34. По выставлению информационные учетные документы являются правовой статистической информацией, ответственность за достоверность, целостность, объективность и достаточность внесенных в них сведений, несут руководитель контролирующего органа и лицо, заполнившее эти документы.
35. Регистрация акта о назначении проверки, карточки ф.1-П и талона-приложения осуществляется путем внесения сведений о них в Журнал.
36. Журнал ведется Уполномоченным органом и всеми контролирующими органами, который является документом единого образца.
37. Журнал должен быть пронумерован, прошнурован и удостоверен печатью. Записи вносятся полно, четко, аккуратно, исправления и подчистки не допускаются. Ошибочные записи оговариваются и заверяются подписью ответственного лица.
1) в графе 1 Журнала указываются порядковый номер информационных учетных документов;
2) в графе 2 отражаются дата и время регистрации акта о назначении проверки и карточки ф.1-П, регистрационный номер, являющееся регистрационным номером этих документов, который проставляется на акте, возвращаемом контролирующему органу, а также подпись сотрудника контролирующего органа, сдавшего документы;
3) в графе 3 подлежат отражению номер акта о назначении проверки контролирующего органа и дата его вынесения;
4) в графе 4 подлежат отражению наименование контролирующего органа, Ф.И.О. и должность лица, назначившего проверку;
5) в графе 5 указываются Ф.И.О. и должность лица (лиц), осуществляющего проверку;
6) в графе 6 отражаются наименование физического или юридического лица (филиала или представительства), объекта проверки (магазина, аптеки и тому подобное), его местонахождение и РНН;

7) 7-бағанда шаруашылық жүргізуші субъектісі жүзеге асыратын кәсіпкерлік қызметтің түрі бейнеленеді;
8) 8-бағанда тексерудің түрі бейнеленеді;
9) 9-бағанда тексеру жүргізу мерзімдері көрсетіледі;
10) 10-бағанда тексеру мерзімін ұзарту немесе тоқтату туралы белгі қойылады;
11) 11-бағанда Уәкілетті органға талон-қосымшаны тапсыру күні жөніндегі мәліметтер және талон-қосымшаны өткізген бақылаушы орган тұлғасының қойған қолы бейнеленеді;
12) 12-бағанда жүргізілмеген тексерулердің негіздері бейнеленеді: 1-индекстің астында есептен шығарылған жүргізілмеген тексерулер және тіркелген тексерудің жүргізбеу негіздері жатады, 2-индекстің астында тіркеуден бас тартылған тексеру тағайындау жөніндегі актілер бейнеленеді.
Ескерту: 37-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
38. Журналды тиісті түрде жүргізуді қамтамасыз ету мақсатында оны бақылаушы органдарда толтыру жауапты қызметкерге жүктелуі тиіс.
Журналды жүргізу мен сақтау талаптарын сақтауға бақылау бақылаушы органның басшысына жүктеледі.
39. 1-П нысанды кәртішкелерінің және оларға қоса талон-қосымшалардың бланкілерімен қамтамасыз ету бақылаушы органға жүктеледі.
Уәкілетті органдар үшін мөртабандармен, журнал бланкілерімен және қорытындылармен қамтамасыз ету осы органдарға жүктеледі.
5. "Шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметіне
тексеру тағайындау жөніндегі актілерді тіркеу туралы"
1-П нысанды есепті тапсыру тәртібі мен мерзімдері
40. Уәкілетті орган бөлімшелерімен 1-П нысанды кәртішкесі және оған қоса талон-қосымшалар тиісті Уәкілетті органдарға тапсырылады.
41. Осы Нұсқаулықтың 30 және 32-тармақтарында көрсетілген ақпараттық есепке алу құжаттарының негізінде әрбір бақылаушы орган бойынша Уәкілетті органдармен Нұсқаулыққа қоса берілген 7-қосымшаға сәйкес "Шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі 1-П нысанды актілерді тіркеу туралы" N 1-П нысанды статистикалық есептілік (әрі қарай - 1-П нысанды есеп) және Уәкілетті органның бірінші басшысы немесе оның міндетін атқарушы тұлға қол қоятын 1-П нысанды жалпы жинақталған есеп құрылады.
1-П нысанды есеп ай сайынғы үдемелі қорытындымен құрылады және Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетіне (әрі қарай - Комитет) тапсырылады.
1-П нысанды есепті тапсырудың толықтығына, объективтілігіне, айқындылығына, жеткіліктілігі мен уақытында орындалуына есепті қалыптастыру кезеңінде оны құру бойынша міндеті жүктелген Уәкілетті органның қызметкері және Уәкілетті органның басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға жауапты болады.

7) в графе 7 отражается вид предпринимательской деятельности, осуществляемый хозяйствующим субъектом;
8) в графе 8 отражается вид проверки;
9) в графе 9 отражаются сроки проведения проверки;
10) в графе 10 ставится отметка о продлении срока либо приостановлении проверки;
11) в графе 11 отражаются сведения о дате представления в Уполномоченный орган талона-приложения, а также подпись сотрудника контролирующего органа, сдавшего талон-приложение;
12) в графе 12 отражаются основания не проведения назначенных проверок: под индексом 1 отражаются снятые с учета не проведенные проверки и основания не проведения зарегистрированной проверки, под индексом 2 - акты о назначении проверки, в регистрации которых отказано.
Сноска. Пункт 37 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
38. В целях обеспечения надлежащего ведения Журнала, его заполнение в контролирующих органах должно быть возложено на ответственного сотрудника.
Контроль за соблюдением требований по ведению и хранению Журнала возлагается на руководителя контролирующего органа.
39. Обеспечение бланками карточек ф.1-П, талонов-приложений к ним и журналов возлагается на контролирующие органы.
Обеспечение штампами, бланками журналов и заключений для Уполномоченных органов возлагается на эти органы.
5. Порядок и сроки представления отчета Ф.1-П
"О регистрации актов о назначении проверок деятельности
хозяйствующих субъектов"
40. Подразделениями Уполномоченного органа карточки ф.1-П и талоны-приложения к ним представляются в соответствующие Уполномоченные органы.
41. На основании информационных учетных документов, указанных в пунктах 30 и 32 настоящей Инструкции, Уполномоченным органом составляется статистическая отчетность формы
N 1-П "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов формы N 1-П", согласно приложению 7 к Инструкции (далее - отчет ф.1-П) по каждому контролирующему органу и общий сводный отчет ф.1-П, который подписывается первым руководителем Уполномоченного органа или лицом, исполняющим его обязанности.
Отчет ф.1-П составляется ежемесячно нарастающим итогом и представляется в Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет).
Ответственность за целостность, объективность, достоверность, достаточность и своевременность представления отчета ф.1-П несут сотрудник Уполномоченного органа, на которого возложена обязанность по его формированию, а также руководитель Уполномоченного органа либо лицо, исполнявшее его обязанности, в период формирования отчета.

42. Уәкілетті органға келіп түскен 1-П нысанды есептердің негізінде Комитет әрбір бақылаушы орган бойынша және республика бойынша жалпы жинақталған есепті қалыптастырады.
43. 1-П нысанды есеп бағандар мәліметтерінің барлық бақылаушы органдар үшін ұқсас болатын үдемелі қорытындымен бірыңғай нысан бойынша құрылады:
1) 1-жолда есептік кезеңнің аяғына талон-қосымшасы келіп түспеген жүргізілмеген тексерулердің қалдығы көрсетіледі;
2) 2-жолда тексеру тағайындау жөніндегі тіркелген актілердің жалпы саны бейнеленеді;
3) 3-жолда тексеруге ұшыраған шаруашылық жүргізуші субъектілерінің саны бейнеленеді (1-П нысанды қойылған кәртішкелер бойынша);
4) 4-жол (талон-қосымшасы бар болғанда) аяқталған тексерулердің санын көрсетеді;
5) 5-жол тексеру түріне байланыссыз есептік кезеңде екі реттен артық тексеруге ұшыраған тексерілген шаруашылық жүргізуші субъектілердің санын бейнелейді;
6) 6-жол есептік кезеңде әр түрлі себептерге байланысты жүргізілмеген тексеру тағайындау жөніндегі актілердің санын көрсетеді;
7) 7 жол тіркелусіз немесе есептік кезеңде тағайындалғандар қатарынан тексеру туралы актінің шығарылуысыз жүргізілген анықталған заңсыз тексерулер саны бейнелейді, олардың ішінде прокуратура органдарымен анықталғандар 8-жолда бейнеленеді, уәкілетті органдармен анықталғандар 9-жолда бейнеленеді;
8) 10-жол (7-жолдан) тіркелмеген тексерулерінің жалпы санынан тексеру тағайындау жөніндегі актіні шығарусыз бақылаушы органмен жүргізілген заңсыз тексерулер жөніндегі мәліметтерді бейнелейді.
Солардың ішінен прокуратура органдарымен табылғандары 11-жолда, Уәкілетті органмен - 12-жолда бейнеленеді;
9) 13-жол өткен жылдарда тексеру тақайындау жөніндегі актіні тіркеусіз немесе шығарусыз заңсыз жүргізілген тексерулердің саны бейнеленеді, солардың ішінен прокуратура органдарымен табылғандары 14-жолда, Уәкілетті органмен табылғандары 15-жолда бейнеленеді;
10) 16-жол тіркеуден бас тартылған тексеру тағайындау жөніндегі актілердің жалпы санын көрсетеді.
Солардың ішінен осы Нұсқаулықтың 20-тармағында көрсетілген негіздер бойынша көрсеткіштердің саны 17-30-жолдарда бейнеленеді;
11) 21-жол қосымша рәсімдеуге қайтарылған тексеру тағайындау жөніндегі актілердің жалпы саны бейнеленеді;
12) 1-25-бағандардың көрсеткіштері тексеру түріне байланысты, ондағы ұсынылған кодтауға сәйкес 1-П нысанды кәртішкенің 6-тармағының мәліметтерінен құрылады.
Ескерту: 43-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
44. Уәкілетті органдармен ай сайынғы 1-П нысанды есептер Комитетке есептік кезеңнен кейінгі айдың 7-күніне тапсырылады.

42. На основании поступивших от Уполномоченных органов отчетов ф.1-П Комитетом формируются отчеты по каждому контролирующему органу и общий сводный отчет по республике.
43. Отчет ф.1-П составляется по единой форме нарастающим итогом, в котором данные строк и граф идентичны по всем контролирующим органам.
1) в строке 1 указывается остаток незавершенных проверок, по которым не поступили талоны-приложения на конец отчетного периода;
2) в строке 2 отражается общее количество зарегистрированных актов о назначении проверок;
3) в строке 3 отражается количество подвергнутых проверке хозяйствующих субъектов (по выставленным карточкам ф.1-П);
4) строка 4 отражает количество завершенных проверок (при наличии талона-приложения);
5) строка 5 отражает количество проверенных хозяйствующих субъектов, подвергнутых проверке в отчетном периоде более двух раз независимо от вида проверки;
6) строка 6 отражает количество назначенных проверок, не проведенных в отчетном периоде по различным причинам;
7) строка 7 отражает общее количество выявленных незаконных проверок, проведенных без регистрации либо без вынесения акта о назначении проверок из числа назначенных в отчетном периоде, из них выявленные органами прокуратуры отражаются в строке 8, уполномоченным органом - в строке 9;
8) строка 10 отражает данные о незаконных проверках, проведенных контролирующими органами без вынесения актов о назначении проверок, из общего количества незарегистрированных проверок (из строки 7).
Из них выявленные органами прокуратуры отражаются в строке 11, Уполномоченным органом - строке 12;
9) строка 13 отражает количество незаконных проверок, проведенных без регистрации  либо без вынесения акта о назначении проверки в предыдущие годы, из них выявленные органами прокуратуры отражаются в строке 14, Уполномоченным органом - строке 15;
10) строка 16 отражает общее количество актов о назначении проверок в регистрации которых отказано.
Из них количественные показатели по основаниям, указанных в пункте 20 настоящей Инструкции отражаются в строках 17 - 30;
11) строка 21 отражает общее количество актов о назначении проверок, возвращенных на дополнительное оформление;
12) показатели граф 1-25 формируются из данных пункта 6 карточки ф.1-П, в зависимости от вида проверки, согласно представленной в ней кодировки.
Сноска. Пункт 43 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
44. Уполномоченными органами ежемесячные отчеты ф.1-П представляются в Комитет к 7 числу месяца, следующего за отчетным.

45. 1-П нысанды есепті тапсыру күні деп, оның Комитетке электрондық поштамен келіп түскен күні саналады.
46. Республика бойынша 1-П нысанды жинақталған есеп Комитетпен Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасына есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне тапсырылады.
47. Түпнұсқа және электрондық поштамен келіп түскен мәліметтердің арасында айырмашылықтар болған жағдайда электрондық пошта бойынша келіп түскен есептердің мәліметтері негізге алынады.
48. Осы Нұсқаулықтың бұзылуына кінәлі лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауап береді.
Қазақстан Республикасының Бас
Прокурорының 2004 жылғы
1 наурыздан N 12 бұйрығымен
бекітілген
Шаруашылық жүргізуші субъектілер
қызметін тексеруді есепке алу
бойынша Нұсқаулыққа
1-қосымша
Ескерту: 1-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы  N 13 , өзгерту енгізілді - 2007.05.16.  N 15  бұйрықтарымен.
1-П нысанды шаруашылық жүргізуші   субъектілер қызметін
тексерулерді есепке алу кәртішкесі
1._____________________________________
_______________________________________
Орталық мемлекеттік органның аталуы
2._____________________________________
_______________________________________
Тексеруді тағайындаған бақылаушы органның аталуы
3. Республикалық - 1, облыстық - 2, қалалық - 3, аудандық - 4. (керегін сызып қою)
1./_/_/_/
2./_/_/_/
3./_/
4. Жеке немесе заңды тұлғаның
(филиалдың немесе өкілдіктің) аталуы
______________________________________
______________________________________
4.1. Тексеру объектісінің аталуы
______________________________________
(орналасқан жері: аудан, елді мекен, көше, үй, пәтер)
4.2. Кіші кәсіпкерлік саласы: 1 - иә,
2 - жоқ, (керектісін сызу қажет)
4.3. сонымен қатар, 4.2.-де микробизнес субъектісі: 1 - иә, 2 - жоқ (керектісін сызу қажет)
4.4. СТН_____________________________
4.5. БСН ____________________________
5. Кәсіпкерлік (шаруашылық)
қызметтің түрі ______________________
6. Тексеру түрі: 1 - жоспарлы, 2 - жоспардан тыс, соның ішінде:
3 - қарсы, 4 - өтініш бойынша, 5 - бірлескен, 6 - рейдтік
6.1  Тексеру сұрағы__________________
_____________________________________
(нормативтік құқықтық актілер нормаларының
_____________________________________
сақталуы, тексеруге жататын міндетті түрдегі талаптар)
6.2 Тексеру кезеңі 200__ж "__"
_______нан  200__ж. "___"______
дейін.
7. Тексеруші орган актісі, оны
шығарылу күні. N__"__"_______200__ж.
8. Тексеруді жүзеге асыратын тұлғаның (тұлғалардың) тегі,
лауазымы қолы ______________________
____________________________________
9. Тексеру мерзімдері 200__ж "__"
_______нан  200__ж. "___"______ дейін.
4.2./_/
4.3. /_/
4.4./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4.5./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5./_/_/
6./_/
6.1./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
7./_/_/күні /_/_/айы/_/_/
жылы/_/_/_/_/
9.күні/_/_/айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/дан
күні/_/_/айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/дейін
Уәкілетті орган қызметкерімен толтырылады

45. Датой представления отчета ф.1-П считается дата его поступления в Комитет электронной почтой.
46. Комитетом сводный отчет ф.1-П по республике представляется в Генеральную прокуратуру Республики Казахстан к 10 числу месяца, следующего за отчетным.
47. При наличии расхождений между оригиналами и данными, поступившими по электронной почте, за основу берутся данные отчетов, поступившие по электронной почте.
48. Должностные лица, виновные в нарушении настоящей Инструкции, несут ответственность в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов,
утвержденной приказом Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
Сноска. Приложение 1 в редакции -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13; с дополнениями - приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 мая 2007 года  N 15.
Ф.1-П Карточка учета проверок деятельности
хозяйствующих субъектов
1. _____________________________________
Наименование центрального
государственного органа
2. _____________________________________
Наименование контролирующего органа,
назначившего проверку
3. Республиканский - 1, областной - 2,
городской - 3, районный - 4.
(нужное подчеркнуть)
1. /_/_/_/
2. /_/_/_/
3. /_/
4. Наименование физического или юридического
лица (филиала или представительства)
_____________________________________
4.1. Наименование объекта проверки
_____________________________________
(местонахождение: район, населенный
пункт, улица, дом, квартира)
4.2. Сфера малого предпринимательства:
1 - да, 2 - нет, (подчеркнуть)
4.3. в т.ч. субъекта микробизнеса из 4.2.:
1 - да, 2 - нет (подчеркнуть).
4.4. РНН _______________________________
4.5. БИН ________________
5.  Вид предпринимательской (хозяйственной)
деятельности _______________________
____________________________________
6. Вид проверки: 1 - плановая, 2 -
внеплановая, из них: 3 - встречная,
4 - по обращению, 5 - совместная,
6 - рейдовая.
6.1. Вопрос проверки ___________________
____________________________________
(соблюдение норм НПА, обязательные
требования которые подлежат проверке)
6.2. Проверяемый период с ___ ______200_г.
по ___________200__г.
7.  Номер акта проверяющего органа, дата
его вынесения. N____ от
"____"____________200___г.
8.  Фамилия, должность, подпись лица (лиц),
осуществляющего проверку ___________
____________________________________
9. Сроки проверки: с "___"_______200__г.
по "___"______200__г.
4.2. /_/
4.3. /_/
4.4. /_/_/_/_//_//_//_/
/_//_//_//_//_/
4.5. _/_/_/_/_/_/_/_/_/_
/_/_/
5. /_/_/_/
6. /_/,/_/,/_/
6.1. /_/_/_/_//_/
6.2.
чис /_/_/мес/_/_/год/_/
чис./_/_/мес/_/_/год/_/
7. /_/_/_/_/_/_/
чис /_/_/мес /_/_/
год /_/_/
9. c чис /_/_/
мес /_/_/ год /_/_/
по чис /_/_/ мес /_/_/
год /_/_/

9.1. Тексеру 200___ж "____"_________
дейін ұзартылды.
9.2. Тексеру 200___ж "____" ________
тоқтатылды.
9.3. Тексеруді жаңғырту күні "___" __________200___ж.
10.  Тексеру жүргізілмеді, (асты сызылсын):
10.1. Жүргізілмеген тексеруді есептен шығарылды - 1;
10.2. Тексеру тағайындау туралы
актіні тіркеуден бас тартылды,
соның ішінде 20 тармақтың
_____тармақшасы,
8-тармақшасы - 8, 9-тармақшасы - 9, 10-тармақшасы - 10, 11-тармақшасы - 11, 12-тармақшасы - 12,
13 - тармақшасы - 13, 14-тармақшасы - 14, 15-тармақшасы - 15, 16-тармақшасы - 16.
11. Тіркелмеген тексеру:
1 - прокуратура
2 - ҚСжАЕКБ органдарымен анықталады (асты сызылсын).
11.1. Солардың ішінен, актіні шығарусыз жүргізілген заңсыз тексеру:
1-прокуратура, 2-ҚСжАЕКБ органдарымен табылған (асты сызылсын).
11.2. Өткен жылдары тексеру тағайындау жөніндегі актіні тіркеусіз немесе тексеру тағайындау жөніндегі актіні шығарусыз жүргізілген тексеру:
1 - прокуратура, 2 - ҚСжАЕКБ табылған, (асты сызылсын).
12. кәртішкенің ҚСжАЕКБ-на келіп түскен күні "___"___________200__ж.
13. ҚСжАЕКБ-ның тіркеу журналы бойынша реттік нөмірі N___________
14. 1-П нысанды кәртішкені тіркеу үшін қабылдаған Уәкілетті орган
қызметкерінің тегі, лауазымы,
қойған қолы:______________________
9.1 күні /_/_/айы/_/_/жылы
_/_/_/_/
9.2 күні /_/_/ айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/
9.3 күні /_/_/айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/
10.1 /_/_/
10.2 /_/_/_/_/
11. /_/
11.1 /_/
11.2 /_/
12. күні /_/_/айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/
13. /_/_/_/_/
15. Тағы басқа белгілер
__________________________________
Ескерту:  толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады; оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады. Кәртішкенің сақталу мерзімі 2 жыл.
Қазақстан Республикасының Бас
Прокурорының 2004 жылғы
1 наурыздан N 12 бұйрығымен
бекітілген
Шаруашылық жүргізуші субъектілер
қызметін тексеруді есепке алу
бойынша Нұсқаулыққа
2-қосымша
Ескерту: 2-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін тексерулерді
тағайындау туралы актілерді, 1-П нысанды кәртішкелерді
және оларға қоса берілетін талон-қосымшаларды тіркеу
журналы
NN
т.т.
Тексеру
тағайындау
жөніндегі
актіні
және 1-П
нысанды
кәртішкені
тіркеу
уақыты
және күні,
уәкілетті
органның
тіркелу
нөмірі
және құжаттарды
өткізген
тұлғаның
қойған
қолы
Бақы-
лаушы
орган-
ның
тексеру
тағай-
ындау
жөнін-
дегі
акті-
сінің
нөмірі
және оны
шығару
күні
Бақылаушы
органның
аталуы,
тексеру
тағайын-
даған
тұлғаның
аты-жөні
мен
лауазымы
Тексеруді
жүзеге
асырған
тұлғаның
(тұлға-
лардың)
аты-жөні
(дері) мен
лауазымы
(дары)
Тексерудегі
жеке немесе
заңды
тұлғаның
(филиалдың
немесе
өкілдіктің),
тексеру
объектісінің
аталуы, оның
тұрған жері
мен СТН-і
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Кәсіп-
керлік
қызмет-
тің
түрі
Тек-
серу
түрі
Тексеру
жүргізу
мер-
зімдері
Мерзімді
ұзарту
немесе
тексеруді
тоқтату
туралы
белгі
1-П
нысанды
кәртішкеге
қоса
берілген
талон-
қосымшаны
Уәкілетті
органға
тапсыру
күні,
талон-
қосымшаны
өткізген
тұлғаның
қойған
қолы
Тексеру жүргізілмеді
1-жүргі-
зілмеген
тексеру
есептен
шыға-
рылған
2-тір-
кеуден
бас тар-
тылған тексеру
тағайындау
туралы
акт
7
8
9
10
11
12
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2004 жылдың 1 наурыздағы
N 12 бұйрығымен бекітілген
Шаруашылық жүргізуші субъектілер
қызметін тексеруді есепке алу
бойынша Нұсқаулыққа
3-қосымша
Ескерту: 3-қосымшаның оң жақ жоғары бұрышына өзгерту енгізілді
- ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
__________________________________________________________________
_________________________________________________облысы
__________________________________________ауданы (қаласы)
бойынша Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі
басқарма
200__жылдың "_____" _____________________ N_______
Тексеру тағайындау жөніндегі акт
ТІРКЕЛГЕН
Уәкілетті орган қызметкерінің қойған қолы _________________
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2004 жылдың 1 наурыздағы
N 12 бұйрығымен бекітілген
Шаруашылық жүргізуші субъектілер
қызметін тексеруді есепке алу
бойынша Нұсқаулыққа
4-қосымша
Ескерту: 4-қосымшаның оң жақ жоғары бұрышына өзгерту
енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13
бұйрығымен .
Тексеру тағайындау жөніндегі актіні
тіркеуден бас тарту туралы қорытынды
200 ____ жылдың "___"______________________ N_______________
____________________________________________________ тапсырылған
(бақылаушы органның аталуы)
__________________________________________________________________
(тексерудегі субъектінің аталуы)
шаруашылық субъектісінің қызметіне тексеру тағайындау жөніндегі
актіні (бұйрық, ұйғарым, қаулы, жолдау тапсырма) қарап, жоғарыда
көрсетілген тексеру тағайындау жөніндегі актіні тіркеуден,
төмендегідей негіздер бойынша бас тартылсын (Нұсқаулықтың
20-тармағының 1), 2), 3), 4) тармақшалары, керектісінің
асты сызылсын):
__________________________________________________________________
(бас тартудың негізі, қолданыстағы заңдарға сілтеме)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________.
_______________________________________
(Уәкілетті тұлғаның лауазымы,
_______________________________________
аты-жөні, қойған қолы)
_______________________________________
_________________
(күні, айы, жылы)
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2004 жылдың 1 наурыздағы
N 12 бұйрығымен бекітілген
Шаруашылық жүргізуші субъектілер
қызметін тексеруді есепке алу
бойынша Нұсқаулыққа
5-қосымша
Ескерту: 5-қосымшаның оң жақ жоғары бұрышына өзгерту енгізілді
- ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
__________________________________________________________________
________________________________________________облысы
___________________________________ ауданы (қаласы)
бойынша Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі
басқарма
Тексеру тағайындау жөніндегі актіні тіркеуден
БАС ТАРТЫЛҒАН
Негіз: Нұсқаулықтың 20-тармағының 1), 2), 3), 4)
тармақшалары          (керектісінің асты сызылсын)
200__жылдың "_____" _____________________
Уәкілетті орган қызметкерінің қойған қолы _________________
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Бас
Прокурорының 2004 жылғы
1 наурыздан N 12 бұйрығымен
бекітілген Шаруашылық
жүргізуші субъектілердің
қызметін тексеруді есепке алу
Нұсқаулыққа 6 қосымша
Ескерту: 6-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Бас
Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы  N 13 , өзгерту енгізілді - 2007.05.16.  N 15  бұйрықтарымен.
1-П нысан Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін
тексерулерді есепке алудың кәртішкесіне қоса
берілген талон-қосымша

9.1. чис. /_/_/
мес./_/_/ год./_/_/
9.2.чис./_/_/
мес./_/_/год./_/_/
9.3.чис./_/_/
мес. /_/_/год. /_/_/
10.1. /_/
10.2. /_/,/_/,/_/
11. /_/
11.1. /_/
11.2. /_/
12. чис. /_/_/
мес. /_/_/год /_/_/
13. /_/_/_/_/_/
Заполняется сотрудником
Уполномоченного органа
9.1. Проверка продлена до
"__"»_______ 200__г.
9.2. Проверка приостановлена
"__" _______ 200__г.
9.3. Дата возобновления проверки
"___"____200__г.
10. Проверка не проводилась, (подчеркнуть):
10.1. Снята с учета не проведенная
проверка - 1;
10.2. Отказано в регистрации акта о
назначении проверки, из них по
п.п._____ п.20
11. Незарегистрированная проверка,
выявлена органами:
1 - прокуратуры,
2 - УКПСиСУ, (подчеркнуть).
11.1. Из них, незаконная проверка,
проведенная без вынесения акта,
выявленная органами:
1 - прокуратуры, 2 - УКПСиСУ,
(подчеркнуть).
11.2. Проверка, проведенная без регистрации
акта о назначении проверки либо без
вынесения акта о назначении проверки
в предыдущие годы, выявленные в
текущем году органами:
1 - прокуратуры, 2 - УКПСиСУ,
(подчеркнуть).
12. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
"___"__________200__г.
13. Порядковый номер по журналу регистрации
УКПСиСУ N ___________
14. Фамилия, должность, подпись сотрудника
Уполномоченного органа, принявшего
карточку ф.1-П на регистрацию
______________________
15. Прочие отметки ________________________
Примечание:  по заполнении карточка является официальным
статистическим документом; лица, подписавшие ее, за внесение
заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном
законодательством порядке.
Срок хранения карточки 2 года.
Приложение 2
к Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов,
утвержденной приказом Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
Сноска. Приложение 2 в редакции -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
Журнал регистрации актов о назначении проверок
деятельности хозяйствующих субъектов, карточек
ф.1-П и талонов-приложений к ним
N
п/п
Дата и
время
регист-
рации
акта о
назна-
чении
про-
верки
и кар-
точки
ф.1-П,
регист-
рацион-
ный
номер
уполно-
мочен-
ного
органа,
а также
подпись
лица,
сдавшего
доку-
менты
Номер
акта
о наз-
начении
про-
верки
конт-
роли-
рующего
органа
и дата
его
выне-
сения
Наимено-
вание
контро-
лирую-
щего
органа,
Ф.И.О.
и дол-
жность
лица,
назна-
чившего
проверку
Ф.И.О.
и дол-
жность
лица
(лиц),
осу-
ществ-
ляющего
(щих)
про-
верку
Наиме-
нование
про-
веряе-
мого
физи-
ческого
или
юриди-
ческого
лица
(фили-
ала или
предс-
тави-
тель-
ства),
объек-
та про-
верки,
его
место-
нахож-
дение
и РНН
Вид
пред-
при-
нима-
тель-
ской
дея-
тель-
ности
В
и
д
п
р
о
в
е
р
к
и
Сроки
прове-
дения
про-
верки
1
2
3
7
8
9
продолжение таблицы
Отметка о
продлении
срока либо
приостанов-
лении
проверки
Дата представ-
лениния в
уполномоченный
орган талона-
приложения
к карточке
ф.1-П, подпись
лица, сдавшего
талон-
приложение
Проверка не
проводилась
1 - снято
с учета
непрове-
денная
проверка
2 - акт о
назначении
проверки,
в регистра-
ции которого
отказано
10
11
12
Приложение 3
к Инструкции по учету проверок деятельности
хозяйствующих субъектов, утвержденной
приказом Генерального прокурора
Республики Казахстан
от 01 марта 2004 года N 12
Сноска. Приложение 3 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
______________________________________________________________
Управление по правовой статистике и специальным учетам
по _____________________ области
______________________________________району (городу)
Акт о назначении проверки
зарегистрирован
за N _________ от "____" _____________ 200__г.
подпись сотрудника
Уполномоченного органа _____________________________
_______________________________________________________________
Приложение 4
к Инструкции по учету проверок деятельности
хозяйствующих субъектов, утвержденной
приказом Генерального прокурора
Республики Казахстан
от 01 марта 2004 года N 12
Сноска. Приложение 4 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
Заключение
об отказе в регистрации акта о назначении проверки
Рассмотрев акт (приказ, предписание, постановление, задание,
направление и т.д.) о назначении проверки деятельности хозяйствующего
субъекта__________________________________________________________,
(наименование проверяемого субъекта)
представленного __________________________________________________
(наименование контролирующего органа)
за N _____ от "____" __________ 20__г., сообщаю, что в регистрации
вышеуказанного акта о назначении проверки отказать по следующим
основаниям (п.п. 1), 2), 3), 4) пункта 20 Инструкции, нужное
подчеркнуть):______________________________________________________
(обоснование отказа, ссылка на законодательство)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
________________________________
подпись уполномоченного лица)
________________________________
(число, месяц, год)
Приложение 5
к Инструкции по учету проверок деятельности
хозяйствующих субъектов, утвержденной
приказом Генерального прокурора
Республики Казахстан
от 01 марта 2004 года N 12
Сноска. Приложение 5 с изменениями -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
______________________________________________________________
Управление по правовой статистике и специальным учетам
по _____________________ области
______________________________________району (городу)
В регистрации акта о назначении проверки
отказано
основание: п.п. 1), 2), 3), 4)
пункта 20 Инструкции (нужное подчеркнуть)
"____" _____________ 200__г.
подпись сотрудника
Уполномоченного органа _____________________________
______________________________________________________
Приложение 6
к Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов,
утвержденной приказом Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
Сноска. Приложение 6 в редакции -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13; с дополнениями - приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 мая 2007 года  N 15.
Талон-приложение к карточке учета проверок
деятельности хозяйствующего субъекта Ф.1-П

1. _____________________________
Орталық мемлекеттік органның аталуы
2.______________________________
Тексеру тағайындаған бақылаушы органның аталуы
3. Республикалық (1), облыстық (2), қалалық (3), аудандық (4)
(керегін сызып қою)
1. /_/_/_/
2. /_/_/_/_/
3. /_/
4. Жеке немесе заңды тұлғаның (филиалдың немесе өкілдіктің) аталуы
___________________________________
_ _______________________________
4.1. Тексеру объектісінің аталуы және орналасқан жері ____________________________
_ _______________________________
(орналасқан жері: аудан, елді мекен,
көше, үй, пәтер)
4.2. СТН __________________________
4.3. БСН __________________________
5. Тексеруші орган актісінің N, оның шығарылу күнінің N ________________________________ _____»_____________________200__ж.
6. тіркеу нөмірі және ҚСжАЕКБ журналы бойынша күні N______
____________________200__ж.
7. Тексерудің басталу күні»_______
___________________200__ж.
7.1. Тексерудің аяқталу күні»_____
____________________200__ж.
7.2. тексеру ұзақтылығы ___ жұмыс
күні
8. Тексеру нәтижелері (бұзушылық
анықталды - 1, бұзушылық
анықталмады - 2:
8.1. _________мың теңге залал анықталды мемлекетке (1), жеке кәсіпкерлік субъектісіне (2), жеке және заңды тұлғаға (3);
8.2. тексеріс барысында залал
________құнда өтелінді иә - 1,
жоқ - 2;
8.3. құқықтар қорғалды: жеке және
заңды тұлға (1); жеке кәсіпкерлік
тұлғалар (2); мемлекет (3).
8.4. бақылау органымен әкімшілік
өндіріс ҚР ӘҚБК __________бабы
бойынша қозғалды;
жеке кәсіпкерлік субъектісіне
қатысты (1), басшыға қатысты (2),
оның қызметкеріне қатысты (3).
8.5. тексеру материалдары
__________________________жолданды.
бақылау органының атауы
8.6. Бақылау органымен қылмыстық
іс ҚР ҚК ___бабы____бөлімі бойынша
қозғалды;
9. Тексеріс барысында немесе
нәтижесінде жеке кәсіпкерлік
субъектісінің қызметі: тоқтатылды -
1, тыйым салынды - 2.
9.1. Тексеру аяқталуына дейін
қысқартылды: бақылаушы органмен (1),
сотпен (2), прокурормен (3).
____________________________________
10. Тексеруді жүзеге асырған
тұлғаның (тұлғалардың) аты-жөні, лауазымы, қойған қолы, қызмет телефонының N______________________
___________________________________
___________________________________ 10.1. Талон-қосымшаны толтырған
тұлғаның аты-жөні:
___________________________________
___________________________________
11. ҚСжАЕКБ-на талонның келіп
түскен күні ___»_________200 __ ж.
12. Талон-қосымшаны қабылдаған
тұлғаның аты-жөні, лауазымы,
қойған қолы, қызмет телефонының
N ________________________________
(лауазымы мен атағы)
4.2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4.3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_
5./_/_/_/_//_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
6./_/_/_/_//_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
7./_/_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
7.1./_/_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы

1. _____________________________________
Наименование центрального
государственного органа
2. _____________________________________
Наименование контролирующего органа,
назначившего проверку
3. Республиканский (1), областной (2),
городской (3), районный (4)
(нужное подчеркнуть)
1. /_/_/_/
2. /_/_/_/_/
3. /_/
4. Наименование физического или
юридического лица (филиала или
представительства)
_____________________________________
4.1. Наименование и местонахождение объекта
проверки ____________________________
_____________________________________
(местонахождение: район, населенный
_____________________________________
пункт, улица, дом, квартира)
4.2. РНН _______________________________
4.3. БИН ________________
5. акта проверяющего органа, дата его
вынесения. N _____________
«"___" _________________200___г.
6. Регистрационный номер и дата по
журналу УКПСиСУ. N№__________________
«"___" _________________200___г.
7. Дата начала проверки "___"_____ 200__г.
7.1. Дата завершения проверки
«"___" _________________200___г.
7.2. Длительность проверки _______ рабочих
дней.
8. Результаты проверки (выявлены нарушения
- 1, не выявлены  нарушения - 2):
8.1. установлен ущерб в тыс. тенге
____________________________________
государству (1), хозяйствующему
субъекту (2);  физическому или
юридическому лицу (3)
8.2. возмещен  ущерб в ходе проверки
да - 1, нет - 2 в сумме ___________;
8.3. защищены права: физического или
юридического лица (1);
хозяйствующего субъекта (2);
государства (3)
8.4. возбуждено контролирующим органом
административное производство по
ст. _______________________ КоАП РК;
в отношении хозяйствующего субъекта
(1); руководителя (2); его
сотрудника (3)
8.5. материалы проверки направлены
___________________________________
(наименование контролирующего органа)
8.6. возбуждено контролирующим органом
угол. дело по ч.__ст._____УК РК;
9. В ходе либо по результатам проверки
деятельность хозяйствующего субъекта:
приостанавливалась - 1, запрещена - 2.
9.1. Проверка прекращена до завершения:
контролирующим органом (1), судом (2),
прокурором (3).
10. Должность Ф.И.О., подпись лица (лиц),
осуществившего(ших) проверку, N
служебного телефона ________________
____________________________________
10.1. Ф.И.О., подпись лица, заполнившего
талон-приложение
11. Дата представления талона в УКПСиСУ
"___" ___________ 200 __ г.
12. Должность Ф.И.О., подпись лица,
принявшего талон-приложение, N
служб. телефона ___________________
4.2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4.3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_
5. /_/_/_/_/
чис /_/_/мес/_/_/год/_/
6. /_/_/_/_/
чис /_/_/мес/_/_/год/_/
7. чис /_/_/мес/_/_/год/_/
7.1.
чис /_/_/мес/_/_/год/_/

7.2. /-/-/
8. /-/-/-/-/
8.1. /-/-/-/-/-/-/-/
8.2. /-/-/-/
8.3. /-/-/-/-/-/-/-/
8.4. /-/-/-/
8.6. /-/-/-/-/-/-/-/-/
9. /-/-/-
9.1. /-/-/-/-/-/
11./_/_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
Ескерту : толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады; оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады. Кәртішкенің сақталу мерзімі - 2 жыл.
Қазақстан Республикасының Бас
Прокурорының 2004 жылғы
1 наурыздан N 12 бұйрығымен
бекітілген Шаруашылық
жүргізуші субъектілердің
қызметін тексеруді есепке алу
Нұсқаулыққа 7 қосымша
Ескерту: 7-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Бас
Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13   бұйрығымен .
"Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметіне
тексерулер тағайындау туралы актілерді тіркеу
туралы" 1-П нысанды есеп
Бар-
лығы
солар-
дың
іші-
нен
шағын кәсіп-
керлік
сала-
сында
солар-
дың
іші-
нде
микро-
бизнес
сала-
сында
Жос-
парлы
солар-
дың
ішінен шағын кәсіп-
керлік сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
А
Б
1
2
3
4
5
6
Есептік
кезеңнің аяғына
аяқталмаған
тексерулердің
қалдығы
1
Тексеру
тағайындау
жөніндегі
тіркелген
актілердің саны
2
Тексеруге
ұшыраған
шаруашылық
жүргізуші
субъектілердің
саны (1-П
нысанды қойылған
кәртішкелер)
3
Аяқталған
тексерулердің
саны (талон-
қосымша бар
болғанда)
4
Есептік кезеңде
2 реттен
артық тексеруге
ұшыраған
тексерілген
шаруашылық
жүргізуші
субъектілердің
саны
5
Әр түрлі
себептермен
жүргізілмеген
тексеру
тағайындау
жөніндегі
актілердің саны
6
Тіркеусіз немесе
есептік кезеңде
тағайындалғандар
санынан тексеру
тағайындау туралы актінің
шығарылуысыз
жүргізілген
анықталған заңсыз тексерулердің саны
7
солардың
ішінен
табыл-
ғаны
проку-
ратура орган-
дарымен
8
Уәкі-
летті
орган-
мен
9
Актіні шығарусыз бақылау органдарымен жүргізілген заңсыз тексеру-
лердің саны
(7-жолдан)
10
солардың
ішінен
табыл-
ғаны
проку-
ратура орган-
дарымен
11
Уәкі-
летті
орган-
мен
12
Үстіміздегі жылы
прокуратура
органдарымен
және Уәкілетті
органдармен
табылған, өткен
жылдары тексеру
тағайындау
жөніндегі акті-
лерді тіркеусіз
немесе тексеру
тағайындау
жөніндегі актіні
шығарусыз
жүргізілген
тексерулердің
саны
13
солардың
ішінен
табыл-
ғаны
проку-
ратура орган-
дарымен
14
Уәкі-
летті
орган-
мен
15
Тіркеуден бас тартылған тексеру
тағайындау
туралы актілердің
саны
16
солардың
ішінен
Нұсқау-
лықтың
20-т.
1-т-
шасы
б-ша
17
Нұсқау-
лықтың
20-т.
2-т-
шасы
б-ша
18
Нұсқау-
лықтың
20-т.
3-т-
шасы
б-ша
19
Нұсқау-
лықтың
20-т.
4-т-
шасы
б-ша
20
Нұсқау-
лықтың
20-т.
5-т-
шасы
б-ша
21
Нұсқау-
лықтың
20-т.
6-т-
шасы
б-ша
22
Нұсқау-
лықтың
20-т.
7-т-
шасы
б-ша
23
Нұсқау-
лықтың
20-т.
8-т-
шасы
б-ша
24
Нұсқау-
лықтың
20-т.
9-т-
шасы
б-ша
25
Нұсқау-
лықтың
20-т.
10-т-
шасы
б-ша
26
Нұсқау-
лықтың
20-т.
11-т-
шасы
б-ша
27
Нұсқау-
лықтың
20-т.
12-т-
шасы
б-ша
28
Нұсқау-
лықтың
20-т.
13-т-
шасы
б-ша
29
Нұсқау-
лықтың
20-т.
14-т-
шасы
б-ша
30
Нұсқау-
лықтың
20-т.
15-т-
шасы
б-ша
31
Нұсқау-
лықтың
20-т.
16-т-
шасы
б-ша
32
кестенің жалғасы
Солардың ішінен (3-бағаннан)
Рейд-
тік
солардың
ішінен
шағын
кәсіпкерлік
саласында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
Бірлескен
солардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
саласында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Жос-
пар-
дан
тыс
со-
лардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
Солардың ішінен (9-бағаннан)
Рейд-
тік
со-
лардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
Қарсы
со-
лардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
13
14
15
16
17
18
19
20
21
кестенің жалғасы
Солардың ішінен (9-бағаннан)
Жүгіну
бой-
ынша
солардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
саласында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
саласында
Бір-
лескен
солар-
дың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
22
23
24
25
26
27

7.2. /_/_/
8. /_/
8.1. /_/_/_/_/_/_/
/_/
8.2. /_/  /_/_/_/_/_/
8.3. /_/
8.4. /_/_/_/_/
/_/
8.6. /_/_/_/_/_/
9. /_/
9.1. /_/
11. чис /_/_/мес/_/_/год/_/
Примечание : по заполнении талон является официальным статистическим
документом; лица, подписавшие его, за внесение заведомо ложных сведений
несут ответственность в установленном законодательством порядке.
Срок хранения талона 2 года.
Приложение 7
к Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов,
утвержденной приказом Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
Сноска. Приложение 7 в редакции -  приказом  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 13.
Отчет формы N 1-П "О регистрации актов о назначении
проверок деятельности хозяйствующих субъектов"
В
с
е
г
о
из них
в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них в
сфере
микро-
биз-
неса
П
л
а
н
о
в
а
я
из них
в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
А
Б
1
2
3
4
5
6
Остаток незавершенных
проверок на конец
отчетного периода
1
Количество зарегистриро-
ванных актов о назначении
проверок
2
Количество подвергнутых
проверке хозяйствующих
субъектов (выставленные
карточки ф.1)
3
Количество завершенных
проверок (при наличии
талона-приложения)
4
Количество хозяйствующих
субъектов, подверг-х
проверке в отчетном
периоде более 2-х раз
5
Количество назначенных
проверок, не проведенных
по различным причинам
6
Количество выявленных
незаконных проверок,
проведенных без регист-
рации либо без вынесения
акта о назначении проверок
из числа назначенных в
отчетном периоде
7
из
них
выяв-
лено
органами прокуратуры
8
Уполномоченным
органом
9
Количество незаконных
проверок, проведенных
контрольными органами без
вынесения акта (из строки
7)
10
из
них
выяв-
лено
органами прокуратуры
11
Уполномоченным
органом
12
Количество проверок, про-
веденных без регистрации
актов о назначении проверки
либо без вынесения актов о
назначении проверок в пре-
дыдущие годы, выявленные
органами прокуратуры и
Уполномоченным органом в
текущем году
13
из
них
выяв-
лено
органами прокуратуры
14
Уполномоченным
органом
15
Количество актов о
назначении проверки, в
регистрации которых
отказано
16
из
них
по п.п. 1 п. 20
Инструкции
17
по п.п. 2 п. 20
Инструкции
18
по п.п. 3 п. 20
Инструкции
19
по п.п. 4 п. 20
Инструкции
20
по п.п. 5 п. 20
Инструкции
21
по п.п. 6 п. 20
Инструкции
22
по п.п. 7 п. 20
Инструкции
23
по п.п. 8 п. 20
Инструкции
24
по п.п. 9 п. 20
Инструкции
25
по п.п. 10 п. 20
Инструкции
26
по п.п. 11 п. 20
Инструкции
27
по п.п. 12 п. 20
Инструкции
28
по п.п. 13 п. 20
Инструкции
29
по п.п. 14 п. 20
Инструкции
30
по п.п. 15 п. 20
Инструкции
31
по п.п. 16 п. 20
Инструкции
32
по п.п. 17 п. 20
Инструкции
33
продолжение таблицы
Из них (из гр.3)
Р
е
й
д
о
в
а
я
из них
в сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них в
сфере
микро-
биз-
неса
С
о
в
м
е
с
т
н
а
я
из них
в сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них в
сфере
микро-
биз-
неса
Вне-
пла-
новая
из них
в сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них в
сфере
микро-
биз-
неса
7
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение таблицы
Из них (из гр.9)
Р
е
й
д
о
в
а
я
из
них в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
В
с
т
р
е
ч
н
а
я
из
них в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
П
о
о
б
р
а
щ
е
н
и
ю
из
них в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
С
о
в
м
е
с
т
н
а
я
из
них в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27