"Ақпараттық қызмет көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі 2000 жылғы 1 ақпанда N 1035 тіркеген
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 69 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 23 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2764. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007 жылғы 24 тамыздағы N 239 Бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007.08.24.  N 239  Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетіне ведомстволық бағынысты республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың ақпараттық қызмет көрсету жөніндегі қызметін реттеу және жетілдіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттық қызмет көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 2 ақпанда N 1035 тіркелген, (Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 23 тамыздағы  N 125  бұйрығымен енгізілген өзгерістермен, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 6 қыркүйекте N 1969 тіркелді, 2002 жылы 18 қыркүйектегі N 38 "Юридическая газета" газетінде, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланды, 2002 жылғы N 39, 700-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталықтарымен ақпараттық қызмет көрсету қағидасында:
14-тармақта "10 күннен асырмай" деген сөздер "3 жұмыс күні ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу туралы ақпарат:
1) жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті;
2) кондоминиум объектісін мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті;
3) жылжымайтын мүлікке ауыртпалықтарды (шектеулерді) және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті;
4) тіркеуші орган растаған тіркеу ісі құжаттарының, оның ішінде жылжымайтын мүлік объектісі жоспарының (сызбасының) көшірмесін;
5) жылжымайтын мүлкінің жоқ екендігі туралы анықтаманы беру түрінде жүзеге асырылады.".
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года N 6 "Об утверждении Правил оказания информационных услуг", зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2000 года за N 1035
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 69. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 марта 2004 г. за N 2764. Утратил силу - приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года N 239.
Сноска. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 69 утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года  N 239  (вводится в действие со дня офиц.опубл.).
В целях упорядочения и совершенствования деятельности по оказанию информационных услуг республиканскими государственными предприятиями, подведомственными Комитету регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года N 6 "Об утверждении Правил оказания информационных услуг" (зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2000 года за N 1035, (с изменениями, внесенными приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 23 августа 2002 года  N 125 , зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2002 года за N 1969, опубликованным в "Юридической газете" от 18 сентября 2002 года за N 38, Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 года, N 39, ст. 700) следующие изменения:
в Правилах оказания информационных услуг Центрами по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденных данным приказом:
в пункте 14 слова "в срок не более 10 дней" заменить словами "в течение 3 рабочих дней";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Информация о государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним осуществляется в виде выдачи:
1) свидетельства о государственной регистрации прав на недвижимое имущество;
2) свидетельства о государственной регистрации объекта кондоминиума;
3) свидетельства о государственной регистрации обременений (ограничений) на недвижимое имущество и сделок с ним;
4) копии документов регистрационного дела, заверенных регистрирующим органом, включая план (схемы) объектов недвижимости;
5) справка об отсутствии недвижимого имущества.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:

"17. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлік мынадай мәліметтерді: жылжымайтын мүлік объектісінің түрін; кадастрлық нөмірін; ауданын; тұрған жерін (мекен-жай бағдарлары); жылжымайтын мүліктің осы объектісіне қатысты берілген кездегі құқықтар туралы мәліметтерді; құқық иелері, олардың үлестерінің мөлшері туралы мәліметтерді; өтініш берушінің сұрауына сәйкес құқықтық кадастрдың өзге де ақпаратын қамтуы тиіс.".
17-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17-1. Жылжымайтын мүлікке ауыртпалықтарды (шектеулерді) және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу куәлік мынадай мәліметтерді: жылжымайтын мүлік объектісінің түрін; кадастрлық нөмірін; ауданын; тұрған жерін (мекен-жай бағдарлары); жылжымайтын мүліктің осы объектісіне қатысты берілген кездегі ауыртпалықтар (шектеулер), мәмілелер туралы мәліметтерді; құқық иелері, олардың үлестерінің мөлшері туралы мәліметтерді; өтініш берушінің сұрауына сәйкес құқықтық кадастрдан өзге де ақпаратты қамтуы тиіс.".
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Олардың іс жүргізуінде жатқан істерге қатысты құқық қорғау, сот органдарының сұраулары бойынша, сондай-ақ атқарушы органдардың заңдарда көзделген олардың құзыретіне сәйкес сұраулары бойынша тіркеуші орган сұрау салынған заңды және жеке тұлғалардың мүлкіне тіркелген құқықтарға (ауыртпалықтарға) қатысты өзге де ақпараттар бере алады.".
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте және басқа да ақпараттық қызметтер нысандарында қамтылған деректер берілген сәтінде жарамды болып табылады.".
2. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі

"17. Свидетельство о государственной регистрации прав на недвижимое имущество должно содержать следующие сведения: вид объекта недвижимости; кадастровый номер; площадь; местоположение (адресные ориентиры); сведения о существующих на момент выдачи правах в отношении данного объекта недвижимости; сведения о правообладателях, размере их долей либо иную информацию из правового кадастра в соответствии с запросом заявителя.";
пункт 17-1 изложить в следующей редакции:
"17-1. Свидетельство о государственной регистрации обременений (ограничений) на недвижимое имущество и сделок с ним должно содержать следующие сведения: вид объекта недвижимости; кадастровый номер; площадь; местоположение (адресные ориентиры); сведения о существующих на момент выдачи обременениях (ограничениях), сделок в отношении данного объекта недвижимости; сведения о правообладателях, размере их долей либо иную информацию из правового кадастра в соответствии с запросом заявителя.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. По запросам правоохранительных, судебных органов в отношении дел, находящихся в их производстве, а также по запросам исполнительных органов в соответствии с их компетенцией, предусмотренной законодательством, регистрирующим органом может предоставляться также иная информация в отношении зарегистрированных прав (обременений) на имущество запрашиваемых юридических и физических лиц.";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Данные, содержащиеся в свидетельстве о государственной регистрации прав на недвижимое имущество и других формах информационных услуг, являются действительными на момент выдачи.".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации.
Министр юстиции
Республики Казахстан