N 2021 тіркелген "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ресми мәтiндерiн кейiннен жариялауға сараптама өткiзу және құқық беру жөнiндегі Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2002 жылғы 22 қазандағы N 155 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 24 мамырдағы N 144 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 3 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2890. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 103 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 05.03.2019 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң ресми мәтiндерiн кейiннен жариялауға сараптама өткiзу және құқық беру жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет Министрiнiң 2002 жылғы 10 қазандағы N 155 бұйрығына мынадай өзгерiстер енгізiлсiн (Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнің мемлекеттiк тiзiлiмiнде N 2021 болып тiркелген):
2, 3 тармақтарда:
"Заң жобалау қызметiн үйлестiру, заңнаманы жүйелеу департаментiне", "Заң жобалау қызметiн үйлестiру, заңнаманы жүйелеу департаментiне" деген сөздер "Заңнама департаментiне", "Заңнама департаментiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң ресми мәтiндерiн кейiннен жариялауға сараптама өткiзу және құқық беру жөнiндегi Нұсқаулыққа:
3-тармақтың екiншi абзацында: "Заң жобалау қызметiн үйлестiру, заңнаманы жүйелеу департаментiне" деген сөздер "Заңнама департаментiне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрi

О внесении изменений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 октября 2002 года N 155 "Об утверждении Инструкции по проведению экспертизы и предоставлению права на последующее опубликование официальных текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан", зарегистрированного за N 2021
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 мая 2004 года N 144. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 3 июня 2004 года N 2890. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 марта 2019 года № 103.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 05.03.2019 № 103 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 октября 2002 года N 155 "Об утверждении Инструкции по проведению экспертизы и предоставлению права на последующее опубликование официальных текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан" (зарегистрированного в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2021) следующие изменения:
в пунктах 2, 3:
слова "Департамент координации законопроектной деятельности, систематизации законодательства", "Департаменту координации законопроектной деятельности, систематизации законодательства" заменить словами "Департамент законодательства", "Департаменту законодательства";
в Инструкции по проведению экспертизы и предоставлению права на последующее опубликование официальных текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в абзаце втором пункта 3: слова "Департамент координации законопроектной деятельности, систематизации законодательства" заменить словами "Департамент законодательства".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
Министр юстиции
Республики Казахстан