Орталық депозитарийдің есептерді ұсыну ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 252 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 18 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3072. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық банкі басқармасының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 130 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық банкі басқармасының 17.07.2015 № 130 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабы 2-тармағының 15) тармақшасына, 52-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы қаулы етеді:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына қоса берілетін Орталық депозитарийдің есептерді ұсыну ережесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қолданысқа енген күннен бастап осы қаулының 2-қосымшасында көрсетілген нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
4. Стратегия және талдау департаменті (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің барлық мүдделі бөлімшелеріне және орталық депозитарийге жіберсін.
5. Агенттіктің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық
ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөніндегі агенттігі Басқармасының
"Орталық депозитарийдің есептерді
ұсыну ережесін бекіту туралы"
2004 жылғы 21 тамыздағы
N 252 қаулысына 1-қосымша
Орталық депозитарийдің есептерді ұсыну ережесі
Осы Ереже орталық депозитарийдің Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитетіне (бұдан әрі – уәкілетті орган) есептер ұсыну тәртібі мен нысандарын белгілейді.

Об утверждении Правил представления отчетов центральным депозитарием
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года № 252. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 сентября 2004 года № 3072. Утратило силу постановлением и.о. Председателя Национального Банка Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 130
Сноска. Утратило силу постановлением и.о. Председателя Национального Банка РК от 17.07.2015 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 2 статьи 3 , статьей 52 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг" Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) постановляет:
1. Утвердить Правила представления отчетов центральным депозитарием, прилагаемые в Приложении 1 к настоящему постановлению.
2. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившими силу нормативные правовые акты, указанные в Приложении 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения всех заинтересованных подразделений Агентства и центрального депозитария.
5. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства (Несипбаев Р.Р.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение 1
к постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
от 21 августа 2004 года N 252
"Об утверждении Правил представления
отчетов центральным депозитарием"
Правила
представления отчетов центральным депозитарием
Настоящие Правила устанавливают порядок и формы представления отчетов центральным депозитарием в Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан (далее - уполномоченный орган).

Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа 2013.01.01 бастап енгізіледі) Қаулысымен.
1. Орталық депозитарий тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың бесінші жұмыс күнінен кешіктірмей, уәкілетті органға есепті тоқсанның мынадай есептерді ұсынады:
1) осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес орталық депозитарийдің депоненттері туралы есеп;
2) орталық депозитарийде номиналды ұстауда тұрған бағалы қағаздар және осы Ереженің 2-қосымшасына сәйкес олармен жасалған операциялар туралы есеп;
3) осы Ереженің 3-қосымшасына сәйкес орталық депозитарийде номиналды ұстауда тұрған инвестициялық корлардың пайларын (акцияларын) ұстаушылар саны туралы мәліметтер.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа 2013.01.01 бастап енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы Ереженің 2-қосымшасының нысаны бойынша есеп номиналды ұстаудағы бағалы қағаздардың әр түрі бойынша толтырылады.
3. Есептер ұсынылатын деректердің құпиялылығын және түзетілмейтіндігін қамтамасыз ететін криптографикалық қорғау құралдары бар ақпараттың жеткізілуіне кепілдік беретін көлік жүйесін пайдалана отырып, электрондық тасымалдағышта ұсынылады.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.06.25 N 173 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
4. Уәкілетті орган есептерді қараған кезде орталық депозитарийден есептерде көрсетілген ақпараттарды тексеру үшін қажетті мәліметтер мен құжаттарға сұрату жасай алады.
5. Орталық депозитарий және оның лауазымды тұлғалары есептерді бермегені, уақтылы бермегені немесе есептерде шынайы емес мәліметтерді бергені үшін Қазақстан Республикасының заң актілеріне сәйкес жауап береді.
6. Осы Ережеде реттелмеген мәселелер Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген тәртіппен шешіледі.
Орталық депозитарий
есептерін ұсыну ережесіне
1-қосымша
_______________________ жағдай бойынша
орталық депозитарий депоненттері туралы есеп
___________________________________________________________________
Р/с|Депо.|Лицензия.|    Күні   |Кезең соңындағы номиналды ұстаушы
N |нент |лардың   |___________| жүйесіндегі депоненттің қосалқы
|атауы|түрлері  |Номи.|Номи.|       шоттарының саны
|     |және де. |налды|налды|___________________________________
|     |ректеме. |ұс.  |ұс.  |Бар.|Қазақ.|Қазақ.|Қазақ. |Қазақ.
|     |лері (ше.|таушы|таушы|лығы|стан  |стан  |стан   |стан
|     |телдік   |шар. |шар. |    |Респу.|Респу.|Респу. |Респу.
|     |депонент.|тын  |тын  |    |блика.|блика.|блика. |блика.
|     |тер үшін |жасау|бұзу |    |сының |сының |сының  |сының
|     |елдердің |     |     |    |жинақ.|инвес.|екінші |сақтан.
|     |атаулары)|     |     |    |таушы |тиция.|деңге. |дыру
|     |         |     |     |    |зейне.|лық   |йдегі  |(қайта
|     |         |     |     |    |тақы  |қор.  |банк.  |сақтан.
|     |         |     |     |    |қор.  |лары  |тері   |дыру)
|     |         |     |     |    |лары  |(ИҚ   |(меншік|ұйымдары
|     |         |     |     |    |(зей. |актив.|иеле.  |(меншік
|     |         |     |     |    |нетақы|тері) |рінің) |иеле.
|     |         |     |     |    |актив.|      |       |рінің)
|     |         |     |     |    |тері) |      |       |
___________________________________________________________________
1    2         3      4     5     6     7      8       9     10
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Кезең соңындағы номиналды ұстаушы жүйесіндегі депоненттің
қосалқы шоттарының саны
___________________________________________________________________
Қазақ. |Қазақ.|Қазақ.|Қазақ.|Қазақ.|Қазақ.|Қазақ.|Қазақ.|Ақпарат
стан   |стан  |стан  |стан  |стан  |стан  |стан  |стан  |ашылмаған
Респу. |Респу.|Респу.|Респу.|Респу.|Респу.|Респу.|Респу.|бағалы
блика. |блика.|блика.|блика.|блика.|блика.|блика.|блика.|қағаздар
сының  |сының |сының |сының |сының |сының |сының |сының |ұстаушы.
брокер-|қаржы |рези. |рези. |рези. |рези. |рези. |рези. |лары
дилер. |рыно. |дент. |дент  |дент. |дент. |дент  |дент  |
лері   |гының |тері- |емес. |тері- |тері- |емес. |емес. |
(банк  |басқа |номи. |тері- |басқа |жеке  |тері- |тері- |
емес   |лицен.|налды |номи. |заңды |тұлға.|басқа |жеке  |
меншік |зиат. |ұстау.|налды |тұл.  |лары  |заңды |тұлға.|
иеле.  |тары  |шылары|ұстау.|ғалары|      |тұл.  |лары  |
рінің) |(мен. |      |шылары|      |      |ғалары|      |
|шік   |      |      |      |      |      |      |
|иеле. |      |      |      |      |      |      |
|рі)   |      |      |      |      |      |      |
___________________________________________________________________
11     12     13     14      15     16    17    18       19
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Депоненттер санының жиынтығы: _____
Орталық депозитарий
есептерін ұсыну ережесіне
2-қосымша
________________ бастап _______________ дейінгі кезең
аралығындағы орталық депозитарийдің номиналды ұстауында
болған бағалы қағаздар және солармен жасалған операциялар
туралы есеп
___________________________________________________________________
N| Бағалы |Бағалы|Орталық |Кезең   |Номиналды  |Номиналды ұстаудан
|қағаздар|қағаз.|депози. |аяғында |ұстауға    |шығарылған бағалы
|эмитен. |дың   |тарий   |орталық |қабылданған|қағаздар саны (оның
| тінің  |біре. |номи.   |депози. |бағалы қа. |ішінде жою, өтеу
| атауы  |гей.  |налды   |тарий   |ғаздар саны|кезінде), дана
|        |лен.  |ұстауды |жүйесі  |           |
|        |діру  |жүзеге  |есебін. |           |
|        |нөмірі|асыратын|дегі    |           |
|        |      |тіркеу. |бағалы  |           |
|        |      |шінің,  |қағаздар|           |
|        |      |касто.  |қалдығы,|           |
|        |      |дианның |  дана  |           |
|        |      |немесе  |        |           |
|        |      |басқа   |        |           |
|        |      |ұйымның |        |           |
|        |      |атауы   |        |           |
___________________________________________________________________
1     2        3      4        5          6              7
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиынтығы     х        х
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Бір жеке шоттан екіншісіне аударым|Қосалқы шоттар бойынша аударым
жасалған бағалы қағаздардың саны, |жасалған бағалы қағаздар саны
дана                |(жеке шоттар арасындағы бағалы
___________________________________|қағаздарды аудару операцияларын
Бар.|Бастапқы рынок| Қосалқы рынок |        ескермей), дана
лығы|______________|_______________|_______________________________
|Бағалы|Бағалы |Бағалы |Бағалы |Бар.| Бастапқы   |  Қосалқы
|қағаз.|қағазд.|қағазд.|қағазд.|лығы|   рынок    |    рынок
|дардың|ұйым.  |ұйым.  |ұйым.  |    |____________|_____________
|ұйым. |дасты. |дасты. |дасты. |    |Ба.  |Бағалы|Бағалы|Бағалы
|дасты.|рылма. |рылған |рылма. |    |ғалы |қа.   |қа.   |қа.
|рылған|ған    |рыногы |ған    |    |қа.  |ғазд. |ғазд. |ғазд.
|рыногы|рыногы |       |рыногы |    |ғазд.|ұйым. |ұйым. |ұйым.
|      |       |       |       |    |ұйым.|дас.  |дас.  |дас.
|      |       |       |       |    |дас. |тырыл.|тыры. |тырыл.
|      |       |       |       |    |тыры.|маған |лған  |маған
|      |       |       |       |    |лған |рыногы|рыногы|рыногы
|      |       |       |       |    |ры.  |      |      |
|      |       |       |       |    |ногы |      |      |
___________________________________________________________________
8     9       10      11      12   13    14     15    16     17
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Шығарылған санының жиынтығы: _______
Орталық депозитарий номиналды ұстауды жүзеге асыратын тіркеушілердің, кастодиандардың және басқа ұйымдардың жалпы саны:______
Орталық депозитарийдің есептерді
ұсыну ережесіне 3-қосымша
РҚАО-ның ескертуі!
3-қосымша 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.01.26 N 7 Қаулысымен.
20___жылғы "___"______________ жағдай бойынша/
жеке шоттардың бірыңғай жүйесін жүргізу бойынша қызметтің
қорытындылары жөніндегі есеп
N
Тіркеушінің атауы
Жеке шоттардың бірыңғай жүйесін жүргізуге шарт жасасу күні
Эмитенттің атауы 1
Бағалы қағаздың ұлттық сәйкестендіру нөмірі
Эмитенттің бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізілім жүйесінде ашылған жеке шоттарының саны 2
Ескерту:
1 Эмитенттің атауы көрсетіледі, оның ішінде акциялардың (облигациялардың) эмитенті болып табылатын акционерлік қоғамның, облигациялардың эмитенті болып табылатын жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің атауы, инвестициялық пай қорының және оның басқарушы компаниясының атауы.
2 Осы эмитенттің бағалы қағаздарының әр түрі бөлігінде әр эмитент бойынша жеке шоттардың саны көрсетіледі (жай акциялар, артықшылығы бар акциялар, облигациялар, пайлар.).".
Орталық депозитарийдің
есептерді ұсыну ережесіне
3-қосымша
Ескерту. 4-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.01.26 N 7, өзгеріс енгізілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 64 (қолданысқа 2013.01.01 бастап енгізіледі) Қаулыларымен.
20___жылғы "___"______________ жағдай бойынша орталық
депозитарийдің номиналды ұстауында болған инвестициялық
қорлардың пай (акциялар) ұстаушыларының саны туралы мәліметтер
N
Инвестициялық қордың атауы
Басқарушы компанияның атауы
Кастодианның атауы
Пайдың (акцияның) ұлттық сәйкестендіру нөмірі
1
2
...
Инвестициялық қорлардың бағалы қағаздарын ұстаушылардың жалпы жиынтық саны:
Пай ұстаушылардың жиынтық саны:
Акциялар ұстаушылардың жиынтық саны:
кестенің жалғасы
Инвестициялық қорлардың пайларын (акцияларын) ұстаушылардың жалпы саны
Инвестициялық қорлардың пайларын (акцияларын) ұстаушылардың саны
Жеке тұлғалардың
Заңды тұлғалардың
резиденттердің
резидент еместердің
резиденттердің
резидент еместердің
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөніндегі агенттігі Басқармасының
"Орталық депозитарийдің есептерді
ұсыну ережесін бекіту туралы"
2004 жылғы 21 тамыздағы
N 252 қаулысына 2-қосымша
Қазақстан Республикасының күші жойылды деп танылған
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Мынадай нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын:

Сноска. Преамбула в редакции постановления Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие с 01.01.2013).
1. Центральный депозитарий ежеквартально, не позднее пятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным кварталом, представляет в уполномоченный орган следующие отчеты за отчетный квартал:
1) отчет о депонентах центрального депозитария в соответствии с  приложением 1 к настоящим Правилам;
2) отчет о ценных бумагах, находящихся в номинальном держании центрального депозитария, и операциях, совершенных с ними, в соответствии с приложением 2 к настоящим Правилам;
3) сведения о количестве держателей паев (акций) инвестиционных фондов, находящихся в номинальном держании центрального депозитария в соответствии с приложением 3 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Отчет по форме приложения 2 к настоящим Правилам заполняется по каждому виду ценных бумаг, находящихся в номинальном держании.
3. Отчеты представляются на электронном носителе с использованием транспортной системы гарантированной доставки информации с криптографическими средствами защиты, обеспечивающей конфиденциальность и некорректируемость представляемых данных.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин. рынка и фин. организаций от 25 июня 2007 г. N 173 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. регистрации).
4. При рассмотрении отчетов уполномоченный орган может запросить у центрального депозитария сведения и документы, необходимые для проверки информации, указанной в отчетах.
5. За несвоевременное представление, непредставление отчетов или представление недостоверных сведений, содержащихся в отчетах, центральный депозитарий и его должностные лица несут ответственность в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
6. Вопросы, не урегулированные настоящими Правилами, разрешаются в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам представления
отчетов центральным депозитарием
Отчет о депонентах центрального депозитария
по состоянию на _______________________
__________________________________________________________________________
N |Наименование|Вид и рек-  |      Дата         | Количество субсчетов
п/п|депонента   |визиты      |-------------------| в системе номинального
|            |лицензии    |заклю-   |растор-  | держания депонента на
|            |(наимено-   |чения    |жения    | конец периода
|            |вание       |договора |договора |------------------------
|            |страны для  |номиналь-|номиналь-|всего|накопительных
|            |иностранных |ного дер-|ного     |     |пенсионных фондов
|            |депонентов) |держания |держания |     |Республики
|            |            |         |         |     |Казахстан (пен-
|            |            |         |         |     |сионные активы)
--------------------------------------------------------------------------
1 |     2      |     3      |    4    |    5    |  6  |        7
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
Количество субсчетов в системе номинального
держания депонента на конец периода
-------------------------------------------------------------------------
инвестицион-|банков    |страховых  |брокеров- |прочих     |номинальных
ных фондов  |второго   |(перестра- |дилеров   |лицензиатов|держателей-
Республики  |уровня    |ховочных   |Республики|финансового|резидентов
Казахстан   |Республики|организаций|Казахстан |рынка      |Республики
(активы ИФ) |Казахстан |Республики |(собствен-|Республики |Казахстан
|(собствен-|Казахстан  |ников - не|Казахстан  |
|ников)    |(собствен- |банков)   |(собствен- |
|          |ников)     |          |ников)     |
-------------------------------------------------------------------------
8      |     9    |    10     |     11   |    12     |     13
-------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
_________________________________________________________________________
Количество субсчетов в системе номинального
держания депонента на конец периода
-------------------------------------------------------------------------
номинальных |прочих      |физических |прочих     |физических |держателей
держателей- |юридических |лиц - рези-|юридических|лиц - нере-|ценных
нерезидентов|лиц-резиден-|дентов     |лиц - нере-|зидентов   |бумаг, по
Республики  |тов         |Республики |зидентов   |Республики |которым не
Казахстан   |Республики  |Казахстан  |Республики |Казахстан  |раскрыта
|Казахстан   |           |Казахстан  |           |информация
--------------------------------------------------------------------------
14      |     15     |     16    |    17     |     18    |    19
--------------------------------------------------------------------------
Итого количество депонентов:_____
__________________________________________________________________________
Приложение 2
к Правилам представления
отчетов центральным депозитарием
Отчет о ценных бумагах, находящихся в номинальном держании
центрального депозитария, и операциях, совершенных с ними
за период с _________ по ___________
__________________________________________________________________________
N |Наименова-|Идентифика-|Наименование |Остаток  |Количество |Количество
|ние эми-  |ционный но-|регистратора,|ценных   |ценных     |ценных
|тента цен-|мер ценной |кастодиана   |бумаг в  |бумаг, при-|бумаг,
|ных бумаг |бумаги     |или иной     |системе  |нятых в    |выведенных
|          |           |организации, |учета    |номинальное|из номи-
|          |           |в которой    |централь-|держание   |нального
|          |           |центральный  |ного де- |           |держания
|          |           |депозитарий  |позитария|           |(в том
|          |           |осуществляет |на конец |           |числе при
|          |           |номинальное  |периода, |           |аннулирова-
|          |           |держание     |штук     |           |нии, пога-
|          |           |             |         |           |шении),
|          |           |             |         |           |штук
---------------------------------------------------------------------------
1 |    2     |     3     |      4      |    5    |    6      |     7
---------------------------------------------------------------------------
Итого               х            х
___________________________________________________________________________
продолжение таблицы
___________________________________________________________________________
Количество ценных бумаг,       | Количество ценных бумаг,
переведенных с одного лицевого | переведенных по суб-счетам
счета на другой, штук          | (без учета операций перевода
| ценных бумаг между лицевыми
| счетами), штук
----------------------------------------------------------------------------
Все-| первичный    | вторичный     |Все- |  первичный   | вторичный
го  | рынок        | рынок         |го   |  рынок       | рынок
|------------------------------|     |--------------------------------
|органи-|неор- |органи-|неор-  |     |органи-|неор- |органи-|неор-
|зован- |гани- |зован- |гани-  |     |зован- |гани- |зован- |гани-
|ный    |зован-|ный    |зован- |     |ный    |зован-|ный    |зован-
|рынок  |рынок |рынок  |рынок  |     |рынок  |рынок |рынок  |рынок
|ценных |ценных|ценных |ценных |     |ценных |ценных|ценных |ценных
|бумаг  |бумаг |бумаг  |бумаг  |     |бумаг  |бумаг |бумаг  |бумаг
---------------------------------------------------------------------------
8  |    9  |  10  |   11  |   12  |  13 |   14  |  15  |  16   |   17
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
Итого количество выпусков:_______
Общее количество регистраторов, кастодианов и иных организаций, в которых
центральный депозитарий осуществляет номинальное держание:_________
Приложение 3
к Правилам представления отчетов
центральным депозитарием
Сноска. Правила дополнены приложением 3 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.01.2009 № 7 (порядок введения в действие см. п. 2).
Отчет об итогах деятельности по ведению
единой системы лицевых счетов
по состоянию на "___" _________ 20__ года
Наиме-
нование
регист-
ратора
Дата
заключения
договора на
ведение единой
системы
лицевых счетов
Наимено-
вание
эмитента 1
Национальный
идентифика-
ционный номер
ценной бумаги
Количество
лицевых счетов,
открытых в
системе реестров
держателей ценных
бумаг эмитента 2
Примечания:
1 Указывается наименование эмитента, в том числе наименование акционерного общества, являющегося эмитентом акций (облигаций), товарищества с ограниченной ответственностью, являющего эмитентом облигаций, наименование паевого инвестиционного фонда и его управляющей компании.
2 Указывается количество лицевых счетов отдельно по каждому эмитенту в разрезе каждого вида ценных бумаг данного эмитента (простые акции, привилегированные акции, облигации, паи).
Приложение 3
к Правилам представления отчетов
центральным депозитарием
Сноска. Правила дополнены приложением 4 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин. рынка и фин. организаций от 26.01.2009 № 7 (порядок введения в действие см. п. 2); с изменениями, внесенными постановлением Правления Национального банка РК от 24.02.2012 № 64 (вводится в действие с 01.01.2013).
Сведения о количестве держателей паев (акций) инвестиционных
фондов, находящихся в номинальном держании центрального
депозитария по состоянию на "__" _________ 20 __ года
Наиме-
нование
инвес-
тицион-
ного
фонда
Наиме-
нова-
ние
управ-
ляющей
компа-
нии
Наиме-
нова-
ние
касто-
диана
Нацио-
нальный
иденти-
фика-
ционный
номер
пая
(акции)
Общее
коли-
чество
держате-
лей паев
(акций)
инвести-
ционных
фондов
Количество держателей
паев (акций)
инвестиционных фондов
Физических
лиц
Юридичес-
ких лиц
ре-
зи-
ден-
тов
нере-
зи-
ден-
тов
ре-
зи-
ден-
тов
нере-
зи-
ден-
тов
1
2
Итого общее
количество
держателей
ценных бу-
маг инвес-
тиционных
фондов:
Итого
количество
держателей
паев:
Итого
количество
держателей
акций:
Приложение 2
к постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
от 21 августа 2004 года N 252
"Об утверждении Правил представления
отчетов центральным депозитарием"
Перечень нормативных правовых актов Республики Казахстан,
признаваемых утратившими силу
Признать утратившими силу следующие нормативные правовые акты:

1) Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушыларының есеп беруін ұсыну тәртібі туралы" нұсқаулығын бекіту туралы" 1996 жылғы 22-қазандағы N 118 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркелу тізілімінде N 238 тіркелген, Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногы бойынша нормативтік құқықтық және нормативтік актілер жинағында 2001 жылғы сәуірде жарияланған, 4-том);
2) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушыларының есеп беруін ұсыну тәртібі туралы" 1996 жылғы 22-қазандағы N 118 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2002 жылғы 2-қыркүйектегі N 356 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркелу тізілімінде N 1990 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2002 жылғы 4-17 қарашада жарияланған, N 23);
3) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1865 тіркелген, Агенттік Басқармасының "Сауда-саттық ұйымдастырушылардың есеп беру ережесін және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 238 тіркелген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссияның "Бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушыларының есеп беру тәртібі туралы" Нұсқаулықты бекіту жөнінде" 1996 жылғы 22 қазандағы N 118 қаулысына, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1865 тіркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Бағалы қағаздар рыногы кәсіби қатысушыларының және бағалы қағаздармен сауда-саттық ұйымдастырушылардың апта және ай сайынғы есепті ұсыну тәртібі туралы" 2002 жылғы 13 сәуірдегі N 130 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 77 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркелу тізілімінде N 2817 тіркелген);
4) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2124 тіркелген, Агенттік Басқармасының "Бағалы қағаздар рыногында брокерлік-дилерлік қызметті жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 238 тіркелген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушыларының есеп беру тәртібі туралы" нұсқаулықты бекіту жөнінде" 1996 жылғы 22 қазандағы N 118 қаулысына және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2124 тіркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 486 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 116 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркелу тізілімінде N 2854 тіркелген).

1) постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 22 октября 1996 года N 118 "Об утверждении Инструкции "О порядке предоставления отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 238, опубликованное в апреле 2001 года в Сборнике нормативных правовых актов и нормативных актов по рынку ценных бумаг Республики Казахстан, том 4);
2) постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 2 сентября 2002 года N 356 "О внесении изменений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 22 октября 1996 года N 118 "Об утверждении Инструкции "О порядке предоставления отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1990, опубликованное 4-17 ноября 2002 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Yлттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" N 23);
3) пункт 2 постановления Правления Агентства от 15 марта 2004 года N 77 "Об утверждении Правил представления отчетов организаторами торгов и внесении изменений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 22 октября 1996 года N 118 "Об утверждении Инструкции "О порядке предоставления отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 238, в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 апреля 2002 года N 130 "О порядке представления еженедельной и ежемесячной отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг и организаторами торгов с ценными бумагами", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1865" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2817);
4) пункт 2 постановления Правления Агентства от 12 апреля 2004 года N 116 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности организациями, осуществляющими брокерско-дилерскую деятельность на рынке ценных бумаг, и внесении изменений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 22 октября 1996 года N№118 "Об утверждении Инструкции о порядке предоставления отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 238, и в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N№486 "Об утверждении Правил представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 2124" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2854).