"Интегралдық микросхема топологиясын тiркеуге өтiнiм жасау, беру, қарау, тiркеу және куәлiк беру жөнiндегi ереженi бекiту туралы" N 2043 тiркелген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінiң Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетi төрайымының 2002 жылғы 9 қарашадағы N 192 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитетінің 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 60-п бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 4 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3125. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 23 сәуірдегі N 136 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 2010.04.23 N 136 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Интегралдық микросхемалар топологияларын құқықтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын iске асыру мақсатында Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлер тiзiлiмiнде N 2043 тiркелген, "Интегралдық микросхема топологиясын тiркеуге өтiнiм жасау, беру, қарау, тiркеу және куәлiк беру жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетi төрайымының 2002 жылғы 9 қарашадағы N 192  бұйрығына (Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлер бюллетенiнде жарияланған) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Аталған бұйрықпен бекiтiлген Интегралдық микросхема топологиясын тiркеуге өтiнiм жасау, беру, қарау, тiркеу және куәлiк беру жөнiндегi ережеде:
2-тармақтың 1) тармақшасында "уәкiлеттi органның мерзiмдi ресми басылымы" деген сөздер "интегралдық микросхемалар топологияларын қорғау мәселелерi жөнiндегi ресми басылым" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың 4) тармақшасында "азаматтар" деген сөздiң алдынан "Қазақстан Республикасының" деген сөздермен толықтырылсын;
37-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"уәкiлеттi орган топологияның құқық иесi болып табылмайтын авторына оның авторлығын растайтын куәлiк бередi.".
2. Өнеркәсiптiк меншiк саласында мемлекеттiк саясатты қамтамасыз ету жөнiндегi басқарма осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетi төрайымының орынбасары А.Х.Әмiрғалиевқа жүктелсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген сәтiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға мiндетiн атқарушы

О внесении изменения и дополнений в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 9 ноября 2002 года N 192 "Об утверждении Правил по составлению, подаче, рассмотрению заявки на регистрацию, регистрации и выдаче свидетельства на топологии интегральной микросхемы", зарегистрированный за N 2043
Приказ и.о. Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 60-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2004 года N 3125. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года N 136
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 23.04.2010 N 136 (порядок введения в действие см. п. 4).
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан "О правовой охране топологий интегральных микросхем", приказываю:
1. Внести в  приказ  Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 9 ноября 2002 года N 192 "Об утверждении Правил по составлению, подаче, рассмотрению заявки на регистрацию, регистрации и выдаче свидетельства на топологии интегральной микросхемы", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2043 (опубликован в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан), следующие изменение и дополнения:
в Правилах по составлению, подаче, рассмотрению заявки на регистрацию, регистрации и выдаче свидетельства на топологии интегральных микросхем", утвержденных указанным приказом:
в подпункте 1) пункта 2 слова "уполномоченного органа" заменить словами "по вопросам охраны топологий интегральных микросхем";
в подпункте 4) пункта 2 после слова "граждане" дополнить словами "Республики Казахстан";
пункт 37 дополнить абзацем следующего содержания:
"автору топологии, не являющемуся правообладателем, уполномоченный орган выдает удостоверение, подтверждающее его авторство".
2. Управлению по обеспечению государственной политики в сфере промышленной собственности обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан Амиргалиева А.Х.
4. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя