"Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның бөлінетін және радиоактивті материалдарды кедендік ресімдеуді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының 2004 жылғы 26 маусымдағы N 280 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Төрағасының 2004 жылғы 17 қарашадағы N 443 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 13 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3268. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден  кодексінің 373-бабына сәйкес кеден шекарасы арқылы өткізілетін бөлінетін және радиоактивті материалдарға тиімді кедендік ресімдеуді жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның бөлінетін және радиоактивті материалдарды кедендік ресімдеуді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерінің тізбесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2956 болып тіркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушылық және өзге де мемлекеттік органдары нормативтік құқықтық кесімдерінің бюллетенінде 2004 жылғы N 33-36 978-бабында жарияланған) Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының 2004 жылғы 26 маусымдағы N 280  бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті органның бөлінетін және радиоактивті материалдарды кедендік ресімдеуді жүзеге асыратын аумақтық бөлімшелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
___________________________________________________________________
10 | Ақтөбе облысы бойынша       |463022, Қазақстан Республикасы,
|Кедендік бақылау департаменті|Ақтөбе қаласы, Н.Қобланды
|                             |көшесі, 7
___________________________________________________________________
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы (И.В.Тен) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің баспасөз қызметі осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Б.Т. Әбдішевке жүктелсін.
Ескерту: 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Төрағасының 2006 жылғы 12 шілдедегі   N 240   бұйрығымен .

О внесении дополнения в приказ И.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 26 июня 2004 года N 280 "Об утверждении Перечня территориальных подразделений уполномоченного органа по вопросам таможенного дела, осуществляющие таможенное оформление делящихся и радиоактивных материалов"
Приказ Вице-Министра финансов - Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 17 ноября 2004 года N 443. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2004 года N 3268. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года N 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 N 474.
В целях осуществления эффективного таможенного оформления делящихся и радиоактивных материалов, перемещаемых через таможенную границу в соответствии со  статьей 373 Таможенного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ И.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 26 июня 2004 года № 280 "Об утверждении Перечня территориальных подразделений уполномоченного органа по вопросам таможенного дела, осуществляющих таможенное оформление делящихся и радиоактивных материалов", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2956 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2004 г.; № 33-36, статья 978) следующее дополнение:
Перечень территориальных подразделений уполномоченного органа по вопросам таможенного дела, осуществляющих таможенное оформление делящихся и радиоактивных материалов, утвержденный указанным приказом дополнить строкой, следующего содержания:
____________________________________________________________________
10   Департамент таможенного     463022, Республика Казахстан,
контроля по Актюбинской     город Актобе, ул. Н. Кобландина, 7
области
____________________________________________________________________
2. Управлению организации таможенного контроля Комитета таможенного контроля Министерства Финансов Республики Казахстан (Тен И.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Абдишева Б.Т.  <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения приказом Председателя Комитета таможенного контроля МФ РК от 12 июля 2006 года N  240 .

5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Вице-Министрі - Төраға

5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Вице-Министр финансов
Республики Казахстан - Председатель