2004 жылдың сәуiр-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлерi мен әскери құрамаларының қатарына 1977-1986 жылдары туған азаматтарды шақыруды жүргізу туралы
Астана қаласы әкімінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 25 және Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 33/6-ІІІ бірлескен шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 14 сәуірде N 323 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2005 жылғы 15 наурыздағы N 36 және Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 29 наурыздағы N 131/17-III бірлескен шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2005.03.15 N 36 және Астана қаласы мәслихатының 2005.03.29 N 131/17-III бірлескен шешімімен.
"Жалпыға бiрдей әскери міндеттiлiк және әскери қызмет туралы" 1993 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының  Заңына (бұдан әрi - Заң), Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 1320 "Қазақстан Республикасы әскери басқаруының жергiлiктi органдарының мәселелерi"  қаулысына сәйкес, Астана қаласының әкiмi мен Астана қаласының мәслихаты шешті:
1. 2004 жылдың сәуiр-маусым және қазан-желтоқсан айларында 1977-1986 жылдары туған, шақырудан кейiнге қалдыруға немесе босатылуға құқы жоқ азаматтарды Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнің, басқа да әскерлерi мен әскери құрамалары қатарына мерзiмдi әскери қызметке шақыру және жөнелту өткiзiлсiн, "Алматы" және "Сарыарқа" аудандары шақыру комиссияларының қызметiн басшылыққа алу және бақылау мақсатында, осыған орай  Заңның 14-бабының 2-тармағына сәйкес мына құрамда шақыру комиссиясы бекiтiлсiн:
Толыбаев                      - Астана қаласы әкiмiнің орынбасары,
Марат Еркінұлы                  қалалық шақыру комиссиясының
төрағасы
Мыңжанов                      - Астана қаласының Әскери
Қайрат Тұрсынайұлы              комиссары, қалалық шақыру
комиссиясы төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелерi
Чаус Александр                - Астана қаласы ІІББ бастығының
Александрович                   орынбасары
Ақтаева Ләззат                - Астана қаласы Денсаулық сақтау
Мейрашқызы                      департаментi директорының
орынбасары
Семенова Валентина            - Астана қаласының Әскери
Гриторьевна                     комиссариаты 2 (шақыру) бөлімі
бастығының аға көмекшiсi,
медициналық комиссиясының төрайымы
Петренкова Галина             - N 3 қалалық емхана
Степановна                      мейiрбикесi, комиссия хатшысы
Қалалық шақыру комиссиясының мүшелерi әр түрлі себептермен болмаған жағдайда комиссиясының резервтiк құрамы бекiтiлсiн:
Мұхамеджанов Төлеген          - Астана қаласы әкiмінің
Мұхамеджанұлы                   орынбасары, қалалық шақыру
комиссиясының төрағасы
Комиссия мүшелерi:
Сейiтжапаров Ғабдолла         - Астана қаласы ІІББ бастығының
Рахметоллаұлы                   орынбасары
Сағнаев Марат                 - Астана қаласы Әскери
Шолпанұлы                       комиссариаты 2 (шақыру) бөлiмi
бастығының орынбасары
Көпежанова Бақыт              - N 3 емхананың дәрiгерi,
Әшiрбекқызы                     медициналық комиссияның төрайымы
Қалқаманова Гүлнұр            - N 3 қалалық емхана
Қызқоранқызы                    мейiрбикесi, комиссия хатшысы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімінің 2004 жылғы 28 мамырдағы N 27 және Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 61/9-ІІІ бірлескен  шешімімен

О проведении призыва граждан 1977-1986 годов рождения в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2004 года
Совместное решение Акима города Астаны от 18 марта 2004 года N 25 и маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года N 33/6-III. Зарегистрированно Департаментом юстиции города Астаны 14 апреля 2004 года N 323. Утратило силу совместным решением акима города Астаны от 15 марта 2005 года № 36 и маслихата города Астаны от 29 марта 2005 года № 131/17-III.
Сноска. Утратило силу совместным решением акима города Астаны от 15.03.2005 № 36 и маслихата города Астаны от 29.03.2005 № 131/17-III.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 января 1993 года "О всеобщей воинской обязанности и военной службе" (далее - Закон), постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 1320 "Вопросы местных органов военного управления Республики Казахстан" - аким города Астаны и маслихат города Астаны решили:
1. Провести в апреле-июне и октябре-декабре 2004 года призыв на срочную военную службу и отправку в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан граждан 1977-1986 годов рождения, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, для чего, в соответствии с пунктом 2 статьи 14 Закона, в целях руководства и контроля за деятельностью призывных комиссий районов "Алматы" и "Сарыарка" утвердить городскую призывную комиссию в следующем составе:
Ахметов Серик Ныгметович      - заместитель акима города Астаны,
председатель городской призывной
комиссии
Мынжанов Кайрат Турсынаевич   - Военный комиссар города Астаны,
заместитель председателя городской
призывной комиссии
Члены комиссии:
Чаус Александр                - заместитель начальника ГУВД
Александрович                   города Астаны
Актаева Лязат Мейрашевна      - заместитель директора Департамента
здравоохранения города Астаны
Семенова Валентина            - старший помощник начальника 2-го
Григорьевна                     отдела (призыва) Военного
комиссариата города Астаны,
председатель медицинской комиссии
Петренкова Галина             - медицинская сестра городской
Степановна                      поликлиники N 3, секретарь комиссии
На случай отсутствия членов городской призывной комиссии по различным причинам утвердить резервный состав комиссии:
Мухамеджанов                  - заместитель акима города Астаны,
Толеген Мухамеджанович          председатель городской призывной
комиссии
Члены комиссии:
Сейтжапаров Габдулла          - заместитель начальника ГУВД
Рахметуллаевич                  города Астаны
Сагнаев Марат Шолпанович      - заместитель начальника 2-го отдела
(призыва) Военного комиссариата
города Астаны
Копежанова Бахыт              - врач поликлиники N 3, председатель
Аширбековна                     медицинской комиссии
Калкаманова Гульнур           - медицинская сестра городской
Кызгорановна                    поликлиники N 3, секретарь комиссии

2. "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының әкiмдерi  Заңның 14-бабына сәйкес шақыру комиссияларын құрсын,  Заңның 35-бабына сәйкес шақыру комиссияларының жұмыстарын қамтамасыз етсiн.
3. Астана қаласының Денсаулық сақтау департаментi шақырылушыларды дәрiгер тексерiстен өткiзу үшiн медициналық комиссияларды қызметкерлермен (1, 2, 3-қосымшалар), дәрi-дәрмектермен, жабдықтармен (4-қосымша) қамтамасыз етсiн. 2004 жылғы наурыз-қыркүйекте шақырылушылардың қан тобын анықтау үшiн олардың қан тапсыруы, зерттеу тапсыруы ұйымдастырылсын, электрокардиограммаға түсуі, флюорографиядан өтуi қамтамасыз етiлсiн, шақырылушылар медициналық куәландырудан өту кезiнде тиiстi егулер жүргiзiлсiн, шақырылушылардың қаланың емдеу-алдын алу мекемелерiнде стационарлық тексеруден өтуi қамтамасыз етiлсiн (5-қосымша). Шақыру комиссиясы дәрiгерлер шақыру қосынына келуiн қамтамасыз етсiн.
4. Астана қаласы Әскери комиссариатының жұмыс кестесiне сәйкес қалалық шақыру комиссиясы жұмысының басталуы сағат 14.00-ден бастап (жергілікті уақыт) белгіленсін.
5. Астана қаласының Еңбек, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау департаментi ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын ("Xалықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының  Заңына , Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-64қ "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына сәйкес) және жұмыссыз азаматтардың (10 адамнан) 2004 жылғы 1 сәуiр мен 31 маусым аралығы және 1 қазан мен 31 желтоқсан аралығында "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының Әскери комиссариаттарына жiберiлуiн қамтамасыз етсін.
Астана қаласының Қаржы департаментi аталған жұмыстарды ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшiн бюджетпен қарастырған қаражаттар шегіндe қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының Көлiк және байланыс басқармасы Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi, басқа да әскерлерi мен құрамалары қатарына шақырылған шақырылушыларды тасымалдау үшiн шақыру комиссиясын көлікпен Астана қаласы Әскери комиссариатының ұсынған тапсырыстарына сәйкес қамтамасыз етсiн.
7. Астана қаласының Қаржы департаментi шақырылушыларды медициналық куәландыруға қажеттi дәрi-дәрмектердi сатып алуға байланысты шығындарды, сондай-ақ көлiк, пошта және кеңсе шығындарын 2004 жылғы жоспарланған сметаға сәйкес төлесiн.
8. Астана қаласының IIББ және Астана стансасының көлiктегi ЖIIБ шақыру қосынында (А. Затаевич көшесi, 21) және темiржол стансасының жолаушыларды отырғызу орындарында қоғамдық тәртiптiң сақталу шараларын қарастырсын, ол үшiн Астана қаласы Әскери комиссариатының тапсырыстарына сәйкес полиция нарядын бөлсiн.

2. Акимам районов "Алматы" и "Сарыарка" создать, в соответствии со статьей 14 Закона, призывные комиссии, обеспечить работу призывных комиссий согласно статье 35 Закона.
3. Департаменту здравоохранения города Астаны для медицинского обследования призывников обеспечить персоналом медицинские комиссии (приложения 1, 2, 3) препаратами, имуществом (приложение 4). В марте-сентябре 2004 года организовать сдачу крови призывникам для определения группы крови, сдачу анализов, снятие электрокардиограмм, проведение флюорографии, сделать соответствующие прививки во время прохождения призывниками медицинского освидетельствования, обеспечить проведение стационарного обследования призывников в лечебно-профилактических учреждениях города (приложение 5). Обеспечить явку врачей медицинских комиссий на призывной пункт.
4. Начало работы городской призывной комиссии определить с 14.00. (местного времени) в соответствии с графиком работы Военного комиссариата города Астаны.
5. Департаменту труда, занятости и социальной защиты населения города Астаны организовать оплачиваемые общественные работы (в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением акимата города Астаны от 9 января 2004 года N 3-1-64п "Об организации оплачиваемых общественных работ") и обеспечить направление безработных граждан (по 10 человек) в военные комиссариаты районов "Алматы" и  "Сарыарка" в период с 1 апреля по 31 июня 2004 года и с 1 октября по 31 декабря 2004 года.
Департаменту финансов города Астаны обеспечить финансирование указанных работ в пределах средств, предусмотренных бюджетом на организацию оплачиваемых общественных работ.
6. Управлению транспорта и связи города Астаны обеспечить транспортом призывную комиссию для перевозок призывников, призванных в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан, согласно представленным заявкам Военного комиссариата города Астаны.
7. Департаменту финансов города Астаны оплатить расходы по медицинскому освидетельствованию призывников, приобретению необходимых медикаментов, а также транспортные, почтовые и канцелярские расходы в соответствии с запланированной сметой на 2004 год.
8. ГУВД города Астаны и ЛОВД на транспорте станции Астана принять меры к поддержанию общественного порядка на призывном пункте (ул. А. Затаевича, 21) и в местах посадки на железнодорожной станции, для чего выделить наряд полиции в соответствии с заявками Военного комиссариата города Астаны.

"Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының iшкi iстер басқармаларына Астана қаласы Әскери комиссариатының қарамағына iздестiру және хабарлау тобына 2004 жылғы 1 сәуiр мен 30 маусым және 1 қазан мен 31 желтоқсан аралығына бiр-бiрден полиция қызметкерлерiн бөлу мiндеттелсiн.
9. Астана қаласының әкiмi мен Астана қаласы мәслихатының 2003 жылғы 5 қыркүйектегi N 20 және 2003 жылғы 11 қыркүйектегi N 255/50-II "2003 жылдың қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң қатарына 1976-1985 жылдары туған азаматтарды шақыруды жүргiзу туралы" (Астана қаласының Әдiлет басқармасында 2003 жылғы 24 қыркүйекте N 293 болып тiркелген; "Астана ақшамы" газетiнің 2003 жылғы 9 қазандағы N 133 нөмiрiнде және "Вечерняя Астана" газетінің 2003 жылғы 14 қазандағы N 116 нөмiрiнде жарияланған) бiрлескен шешiмi күшi жойылды деп танылсын.
10. Әкiмдiк пен мәслихаттың осы бiрлескен шешiмiнiң орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары С.Н. Ахметов пен Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары Т.М. Мұхамеджановқа жүктелсiн.
Астана қаласының әкімі            Астана қаласы
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Визалар:
Келісілді
Астана қаласы "Алматы" ауданының әкімі
Астана қаласы "Сарыарқа" ауданының әкімі
Астана қаласы ІІББ бастығы
Астана қаласы Қаржы департаментінің
бастығы
Астана қаласы Денсаулық сақтау
департаментінің бастығы
Астана қаласы Еңбек, халықты жұмыспен
қамту және әлеуметтік қорғау
департаментінің бастығы
Астана стансасы көліктегі ЖІІБ бастығы
Көлік және байланыс басқармасының
бастығы
Астана қаласының Әскери комиссары
Астана қаласы әкiмінің
2004 жылғы 18 наурыздағы N 25 және
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 30 наурыздағы N 33/6-ІІІ
бiрлескен шешiмiне
1-қосымша
Астана қаласы бақылау
медициналық комиссиясының
Құрамы
___________________________________________________________________
Мамандық атауы            |  Мамандардың саны
___________________________________________________________________
Медициналық комиссиясының
аға дәрiгeрi                          1
Невропатолог                          1
Көз дәрiгeрi                          1
Отоларинголог                         1
Хирург                                1
Фтизиатр                              1
Тiс дәрiгeрi                          1
Дерматовенеролог                      1
Психиатр                              1
Терапевт                              1
___________________________________________________________________
Орта медициналық қызметкерлер - 8 адам.
Астана қаласының Әскери комиссары
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
Астана қаласы әкiмінің
2004 жылғы 18 наурыздағы N 25 және
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 30 наурыздағы N 33/6-ІІІ
бiрлескен шешiмiне
2-қосымша
"Алматы" ауданы бойынша
медициналық комиссиясының
Құрамы
___________________________________________________________________
Мамандық атауы            |  Мамандардың саны
___________________________________________________________________
Медициналық комиссиясының
аға дәрiгeрi                          1
Невропатолог                          1
Көз дәрiгeрi                          1
Отоларинголог                         1
Хирург                                1
Фтизиатр                              1
Тiс дәрiгeрi                          1
Дерматовенеролог                      1
Психиатр                              1
Терапевт                              1
___________________________________________________________________
Орта медициналық қызметкерлер - 8 адам.
Астана қаласының Әскери комиссары
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
Астана қаласы әкiмінің
2004 жылғы 18 наурыздағы N 25 және
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 30 наурыздағы N 33/6-ІІІ
бiрлескен шешiмiне
3-қосымша
"Сарыарқа" ауданы бойынша
медициналық комиссиясының
Құрамы
___________________________________________________________________
Мамандық атауы            |  Мамандардың саны
___________________________________________________________________
Медициналық комиссиясының
аға дәрiгeрi                          1
Невропатолог                          1
Көз дәрiгeрi                          1
Отоларинголог                         1
Хирург                                1
Фтизиатр                              1
Тiс дәрiгeрi                          1
Дерматовенеролог                      1
Психиатр                              1
Терапевт                              1
___________________________________________________________________
Орта медициналық қызметкерлер - 8 адам.
Астана қаласының Әскери комиссары
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
Астана қаласы әкiмнің
2004 жылғы 18 наурыздағы N 25 және
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 30 наурыздағы N 33/6-ІІІ
бiрлескен шешiмiне
4-қосымша
2004 жылғы көктeмде және күзде шақыруға бақылау, "Алматы"
және "Сарыарқа" медициналық шақыру комиссиялары
жұмысы үшін қажетті дәрігерлiк-медициналық дәрі-дәрмектердің,
құрал-саймандардың және басқа да жұмсалатын заттардың
Тізбесі
___________________________________________________________________
Р/с|                                         |
N  |            Атауы                        |  Саны (дана)
___________________________________________________________________
1.  Қарауға арналған төсек                        6
2.  Медициналық керме (3-ceкциялық)               6
3.  Құрал-саймандарды сақтауға арналған шкаф      4
4.  Қол динамометрі                               3
5.  Тонометр                                      10
6.  Вотчал фонендоскопы                           10
7.  Құрғақыстық шкафы                             2
8.  Айналы офтальмоскоп                           2
9.  Саңылаулы шам (БЛ-1 биомикроскоп)             3
10. Тоңазытқыш                                    2
11. Медициналық таразы (РП-150 мг.)               2
12. Медициналық еден таразысы                     2
13. Спирометр                                     3
14. Poстометр (бой өлшегiш)                       2
15. Бактерицидтік қабырға шамы                    2
16. Құрал-cаймандарға арналған үстелше            2
17. Сивцов-Головиннiң кестесi                     10
18. Сивцов-Головиннiң кестесiне арналған жылтыр
электршамымен жарық беретін құрал (40 Ватт)   2
19. Үстел шамы                                    2
20. Рябкиннің полихроматикалық кестесi            2
21. Бинокулярлық лупа                             3
22. Резеңке қолғаптар                             300 жұп
23. Анотомиялық қысқыш                            15
24. Шыны үлкейткіш лупа d-50                      15
25. Tілге арналған екi жақты (тiк) қалақша        40
26. Бүйрек тәрiздi лоток                          20
27. Медициналық термометр                         15
28. Heврологиялық балға                           15
29. Көмей айнасы - 21 мл                          4
30. Көмей айнасы - 25 мл                          4
31. Құлақ воронкасы N 1, 2, 3, 4                  2 жиынтық
32. Мұрын-жұтқыншақ айнасы                        4
33. Tүймедей сүңгi                                4
34. П-24 иілген құлақ қысқышы                     4
35. Маңдай рeфлекторы                             2
36. Көз тамшуыры                                  20
37. Үлкен қабақ көтергіш                          6
38. Жас арнасы үшін сүңгі                         4
39. Офтольмологиялық линзалар жиынтығы            2
40. Тiс айнасы                                    100
41. Тiке найзаласқан тiс сүңгiсі                  20
42. Иілген тіс сүңгісі                            100
43. Иілген тіс қысқышы                            40
44. Өлшеуіш таспа                                 20
45. Құлақ жууға арналған баллон                   4
46. 40 мм ұзындықпен мұрын айнасы                 30
47. 60 мм ұзындықпен мұрын айнасы
48. Тiк қайшылар                                  6
49. (7-литрлік) эмальданған кастрюльдер           3
50. Бұрыш өлшеуіш                                 3
51. Барани-креслолар                              1
52. Сүлгi                                         20
53. Хирургиялық жаймалар                          10
54. Хирургиялық халаттар                          54
55. Иiс су сабындары                              20
56. Көрсеткіш                                     2
57. Eрiтiндiлер:
a) eрiтінділер (бір күн ішінде куәландырушыларға)
Дикаина - 0,25% - 2                           12 амп.
Фурацилин 1:5000 - 100,0                      6 құты
Гоматропин 1% - 2,0                           12 амп.
Колларгол 3% - 2,0                            12 амп.
Пилокарпин 1% - 2,0                           6 амп.
Армин 1:20000 - 2,0                           6 құты
Риванол 1% 1000 - 100,0                       6 құқты
Аммиак 10% - 2,0                              6 қорап
Йод 5% - 50,0                                 12 құты
Этил спирті - 50,0                            180 құты
Бриллиантты жасыл спирттi ерiтіндi 1% - 10,0  12 құты
б) Зерттеугe қажеттi стандартты ерiтіндiлер:
иiскеу:
- сірке қышқылының eрітіндісі 0,5%-5,0:       6 құты
- таза шараптық спирт - 5,0                   6 құты
дәмiн көру:
- қант ерiтiндiсi 4, 41, 40% - 5,0            6 құты
- лимон қышқылы 0,01, 0,02, 0,003% - 5,0      6 құты
- хинин сульфаты 0,00002-0,00003% - 5,0       6 құты
58. в) басқа жұмсалатын заттар:
- гигроскопиялық мақта                        12 кг
- стерильденген шағын салфеткалар
(пакеттерде)                                  180 дана
- резеңке қолғаптар                           120 дана
- медициналық вазилин                         6 дана
- жабысқақ пластырь                           12 дана
- хлорамин                                    30 дана
___________________________________________________________________
Астана қаласының Әскери комиссары
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
Астана қаласы әкiмінің
2004 жылғы 18 наурыздағы N 25 және
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 30 наурыздағы N 33/6-ІІІ
бiрлескен шешiмiне
5-қосымша
2004 жылғы көктемде және күзде әскерге шақыру кезінде науқас
шақырылушылар тексеруден өтетiн Астана қаласының емдеу
мекемелерiнің және төсек-орындардың (күнделіктi) бөліну
Тізiмi
___________________________________________________________________
Емдеу мекемелерiнің атауы                         |Төсек-орын саны
___________________________________________________________________

Обязать управления внутренних дел районов "Алматы" и "Сарыарка" выделить в распоряжение Военного комиссариата города Астаны по одному сотруднику полиции в группу оповещения и розыска призывников на период с 1 апреля по 30 июня и с 1 октября по 31 декабря 2004 года.
9. Признать утратившим силу совместное решение акима города Астаны и маслихата города Астаны от 5 сентября 2003 года N 20 и от 11 сентября 2003 года N 255/50-II "О проведении призыва граждан 1976-1985 годов рождения в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан в октябре-декабре 2003 года" (зарегистрировано Управлением юстиции города Астаны 24 сентября 2003 года, N 293; опубликовано в газетах "Астана акшамы" N 133 от 09.10.2003 г. и "Вечерняя Астана" N 116 от 14.10.2003 г.
10. Контроль за выполнением настоящего совместного решения акимата и маслихата города Астаны возложить на первого заместителя акима Ахметова С.Н. и заместителя акима города Астаны Мухамеджанова Т.М.
Аким города Астаны                 Т. Досмуханбетов
Председатель сессии
маслихата города Астаны            М. Аманбаев
Секретарь маслихата
г. Астаны                          В. Редкокашин
Визы:
Ахметов С.Н.
Шакиров А.А.
Мухамеджанов Т.М.
Ертаев Ж.Б.
Мухамбетказы М.Б.
СОГЛАСОВАНО
Аким района "Алматы" города Астаны              М. Еркетаев
Аким района "Сарыарка" города Астаны            А. Акчурин
Начальник ГУВД города Астаны                    С. Досумов
Начальник Департамента финансов
города Астаны                                   Х. Мусин
Директор Департамента
здравоохранения города Астаны                   М. Шайдаров
Начальник Департамента труда,
занятости и социальной защиты
населения города Астаны                         А. Демеува
Начальник ЛОВД на транспорте
станции Астана                                  Т. Ахметов
Начальник Управления транспорта
и связи                                         Б. Байжаханов
Военный комиссар города Астаны                  К. Мынжанов
Приложение 1
к совместному решению
акима города Астаны и
маслихата города Астаны
от 18 марта 2004 года N 25
от 30 марта 2004 года N 33/6-III
Состав контрольной медицинской комиссии города Астаны
Наименование специальности
Количество
специалистов
Старший врач медицинской комиссии
1
Невропатолог
1
Окулист
1
Отоларинголог
1
Хирург
1
Фтизиатр
1
Стоматолог
1
Дерматовенеролог
1
Психиатр
1
Терапевт
1
Средний медицинский персонал в количестве 8 человек.
Военный комиссар
города Астаны                          К. Мынжанов
Секретарь маслихата
города Астаны                          В. Редкокашин
Приложение 2
к совместному решению
акима города Астаны и
маслихата города Астаны
от 18 марта 2004 года N 25
от 30 марта 2004 года N 33/6-III
СОСТАВ
медицинской комиссии по району "Алматы"
Наименование специальности
Количество
специалистов
Старший врач медицинской комиссии
1
Невропатолог
1
Окулист
1
Отоларинголог
1
Хирург
1
Фтизиатр
1
Стоматолог
1
Дерматовенеролог
1
Психиатр
1
Терапевт
1
Средний медицинский персонал в количестве 8 человек.
Военный комиссар
города Астаны                          К. Мынжанов
Секретарь маслихата
города Астаны                          В. Редкокашин
Приложение 3
к совместному решению
акима города Астаны и
маслихата города Астаны
от 18 марта 2004 года N 25
от 30 марта 2004 года N 33/6-III
СОСТАВ
медицинской комиссии по району "Сарыарка"
Наименование специальности
Количество
специалистов
Старший врач медицинской комиссии
1
Невропатолог
1
Окулист
1
Отоларинголог
1
Хирург
1
Фтизиатр
1
Стоматолог
1
Дерматовенеролог
1
Психиатр
1
Терапевт
1
Средний медицинский персонал в количестве 8 человек.
Военный комиссар
города Астаны                          К. Мынжанов
Секретарь маслихата
города Астаны                          В. Редкокашин
Приложение 4
к совместному решению
акима города Астаны и
маслихата города Астаны
от 18 марта 2004 года N 25
от 30 марта 2004 года N 33/6-III
ПЕРЕЧЕНЬ
необходимых врачебно-медицинских препаратов,
инструментов и другого расходного имущества для работы
контрольной, Алматинской и Сарыаркинской призывных медицинских
комиссий на период призыва весной и осенью 2004 года
N п\п
Наименование
Количество
(шт.)
1.
Кушетка смотровая
6
2.
Ширма медицинская (3-секционная)
6
3.
Шкаф для хранения инструментов
4
4.
Динамометр кистевой
3
5.
Тонометр
10
6.
Фонендоскоп Вотчала
10
7.
Шкаф сухожаровой
2
8.
Офтальмоскоп Зеркальный
2
9.
Щелевая лампа (биомикроскоп БЛ-1)
3
10.
Холодильник
2
11.
Весы медицинские (РП-150мг.)
2
12.
Весы медицинские напольные
2
13.
Спирометр
3
14.
Ростомер
2
15.
Бактерицидная лампа настенная
2
16.
Столик для инструментов
2
17.
Таблица Сивцова-Головина
10
18.
Осветительный прибор для таблиц Сивцова-Головина с электролампой нематовой (40 ватт)
2
19.
Настольные лампы
2
20.
Полихроматические таблицы Рябкина
2
21.
Лупа бинокулярная (козырьковая)
3
22.
Перчатки резиновые
300 пар
23.
Пинцет анатомический
15
24.
Стеклоувеличительная лупа d-50
15
25.
Шпатель для языка двухсторонний (прямой)
40
26.
Лоток почкообразный
20
27.
Термометр медицинский
15
28.
Молоток неврологический
15
29.
Зеркало гортанное - 21 мл
4
30.
Зеркало гортанное - 25 мл
4
31.
Воронка ушная N 1, 2, 3, 4
2 набора
32.
Зеркало носоглоточное
4
33.
Зонд пуговчатый
4
34.
Пинцет ушной изогнутый П-24
4
35.
Рефлектор лобный
2
36.
Пипетки глазные
20
37.
Векоподъемник большой
6
38.
Зонд для слезного канала
4
39.
Набор офтальмологических линз
2
40.
Зеркало зубное
100
41.
Зонд зубной прямой штыковой
20
42.
Зонд зубной изогнутый
100
43.
Пинцет зубной изогнутый
40
44.
Лента измерительная
20
45.
Баллон для промывания ушей
4
46.
Зеркало носовое с длиной губок 40 мм
30
47.
Зеркало носовое с длиной губок 60 мм
20
48.
Ножницы прямые
6
49.
Кастрюля эмалированная (7-литровая)
3
50.
Углометр
3
51.
Барани-кресло
1
52.
Полотенце вафельное
20
53.
Простыня хирургическая
10
54.
Халаты медицинские
54
55.
Мыло туалетное
20
56.
Указка
2
57.
Растворы:
а) растворы (на освидетельствуемых в течение дня)
Дикаина - 0,25% - 2
Фурацилина 1:5000 - 100,0
Гоматропина 1% - 2,0
Колларгола 3% - 2,0
Пилокарпина 1% - 2,0
Армина 1:20000 - 2,0
Риванола 1% 1000 - 100,0
Аммиака 10% - 2,0
Йода 5% - 50,0
Спирт этиловый - 50,0
Спиртовой раствор бриллиантового зеленого 1% - 10,0
б) стандартные растворы для исследования:
обоняния:
- раствор уксусной кислоты 0,5% - 5,0
- чистый винный спирт - 5,0
вкуса:
- раствор сахара 4, 10, 40% - 5,0
- лимонной кислоты 0,01, 0,02, 0,03% 5,0
- хинина сульфат 0,00002 - 0,00003% - 5,0
12 амп.
6 фл.
12 амп.
12 амп.
6 амп.
6 фл.
6 фл.
6 упак.
12 фл.
180 фл.
12 фл.
6 фл.
6 фл.
6 фл.
6 фл.
6 фл.
58.
Другое расходное имущество:
- вата гигроскопическая
- салфетки стерильные малые (в пакетах)
- перчатки резиновые
- вазелин медицинский
- липкий пластырь
- хлорамин
12 кг.
180 шт.
120 шт.
6 упак.
12 упак.
30 упак.
Военный комиссар
города Астаны                          К. Мынжанов
Секретарь маслихата
города Астаны                          В. Редкокашин
Приложение 5
к совместному решению
акима города Астаны и
маслихата города Астаны
от 18 марта 2004 года N 25
от 30 марта 2004 года N 33/6-III
С П И С О К
лечебных учреждений города Астаны, в которых должны
обследоваться больные призывники во время призыва весной и
осенью 2004 года, и распределение койко-мест (ежедневно)
Наименование лечебных учреждений
Количество Койко-мест

1. N 1 қалалық аурухана:
кардиология бөлiмшесi                            10
лор бөлiмшесi                                    2
эндокринология бөлiмшесi                         4
урология бөлiмшесi                               10
нефрология бөлiмшесi                             2
хирургия бөлiмшесi                               2
2. Травматология және ортопедия ҒЗИ:
жақ-бет хирургия бөлiмшесi                       2
тамыр бөлiмшесi                                  2
травматология бөлiмшесi                          10
артрология бөлiмшесi                             2
3. Қалалық туберкулезге қарсы диспансер             4
4. Жыныс қатынастары арқылы берiлетін
аурулардың алдын алу және дерматология
орталығы                                         8
5. Қалалық психиатриялық аурухана                   8
6. Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы               2
7. Теміржол ауруханасы:
неврология бөлiмшесi                             6
нейрохирургия бөлiмшесi                          2
терапия бөлiмшесi                                14
гематология бөлiмшесi                            2
пульмонология бөлiмшесi                          4
офтальмология бөлiмшесi                          8
8. Қалалық медициналық-әлеуметтiк жандандыру        4
орталығы
9. N 1 қалалық емхана                               8
10. N 2 қалалық емхана                              8
11. N 3 қалалық емхана                              8
12. N 6 қалалық емхана                              8
13. Онкологиялық диспансер                          2
14. Темiржол емханасы                               10
15. Отбасылық-дәрігерлік амбулатория                10
___________________________________________________________________
Астана қаласының Әскери комиссары
Астана қаласы мәслихатының хатшысы

1. Городская больница N 1:
кардиологическое отделение
лоротделение
эндокринологическое отделение
урологическое отделение
нефрологическое отделение
хирургическое отделение
10
2
4
10
2
2
2. НИИ травматологии и ортопедии:
челюстно-лицевая хирургия
сосудистое отделение
травматологическое отделение
артрологическое отделение
2
2
10
2
3. Городской противотуберкулезный диспансер
4
4. Центр дерматологии и профилактики болезней, передающихся половым путем
8
5. Городская психиатрическая больница
8
6. Городская инфекционная больница
2
7. Железнодорожная больница:
неврологическое отделение
нейрохирургическое отделение
терапевтическое отделение
гематологическое отделение
пульмонологическое отделение
офтальмология
6
2
14
2
4
8
8. Городской центр медико-социальной реабилитации
4
9. Городская поликлиника N 1
8
10. Городская поликлиника N 2
8
11. Городская поликлиника N 3
8
12. Городская поликлиника N 6
8
13. Онкологический диспансер
2
14. Железнодорожная поликлиника
10
15. Семейно-врачебная амбулатория
10
Военный комиссар
города Астаны                          К. Мынжанов
Секретарь маслихата
города Астаны                          В. Редкокашин