Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу жұмыстарын үйлестіру жөніндегі қалалық арнайы комиссия туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 23 маусымдағы N 3-1-1426қ қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 7 шілдеде N 334 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі N 23-7-351қ қаулысымен.
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі N 23-7-351қ қаулысынан үзінді:
"Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Ренспубликасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 ақпандағы N 110 "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
...
5. Астана қаласы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 23 маусымдағы N 3-1-1426қ "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу жұмыстарын үйлестіру жөніндегі қалалық арнайы комиссия туралы" (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 7 шілдеде N 334 болып тіркелген; "Астана хабары" газетінде 2004 жылғы 13 шілдеде N 93; "Вечерняя Астана" газетінде 2004 жылғы 15 шілдеде N 95 жарияланған) қаулысы;
2) ...
Әкімнің міндетін атқарушы
"Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына , "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақ салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1992 жылғы 22 желтоқсандағы N 1788-ХІІ қаулысын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 мамырдағы N 431  қаулысына  сәйкес Астана қаласының әкімдігі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу жұмыстарын үйлестіру жөніндегі қалалық арнайы комиссия (бұдан әрі - арнайы комиссия) құрылсын және Астана қаласы мәслихатының бекітуіне жіберілсін.
2. "Алматы" және "Сарыарқа" аудандары әкімдері, қаланың кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің басшылары меншік нысанына қарамастан кәсіпорындарда, ұйымдар мен мекемелерде жеңілдіктер мен ақшалай өтемақы алуға құқығы бар азаматтарды тіркеу комиссияларын құру жөнінде шаралар қабылдау ұсынылсын және арнайы комиссияға бекіту және куәлік беру үшін тізімдер беруді қамтамасыз етсін.

О городской специальной комиссии по координации работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
Постановление Акимата города Астаны от 23 июня 2004 года N 3-1-1426п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 7 июля 2004 года N 334. Утратило силу - постановлением Акимата г. Астаны от 24 апреля 2006 года N 23-7-351п
Извлечение из постановления акимата г.Астаны
от 24 апреля 2006 года N 23-7-351п
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2006 года N 110 "О некоторых вопросах выплаты единовременной государственной денежной компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
...
5. Признать утратившими силу следующие постановления акимата  города Астаны:
1) постановление акимата города Астаны от 23 июня 2004 года N -1-1426п "О городской специальной комиссии по кординации работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 7 июля 2004 года N 334; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 13 июля 2004 года N 93, "Вечерняя Астана" от 15 июля 2004 года N 95);
2)...
И.о. акима
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне",  постановлением  Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года N 431 "О мерах по реализации постановления Верховного Совета Республики Казахстан от 22 декабря 1992 года N 1788-XII "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" акимат города Астаны постановляет:
1. Создать городскую специальную комиссию по координации работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне (далее - специальная комиссия) в составе согласно приложению и направить на утверждение в маслихат города Астаны.
2. Акимам районов "Алматы" и "Сарыарка", руководителям предприятий, организаций и учреждений независимо от форм собственности рекомендовать принять меры по созданию комиссий на предприятиях, в организациях и учреждениях по учету граждан, имеющих право на льготы и денежную компенсацию, и обеспечить представление списков специальной комиссии для утверждения и выдачи удостоверений.

3. Арнайы комиссия жұмысының органы қаланың Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi" мемлекеттiк мекемесi болып анықталсын.
Ескерту: 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 тамыздағы N 23-7-602қ   қаулысымен .
4. Қала әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Толыбаевқа жүктелсін.
Астана қаласының әкімі
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
Әкім аппараты құжаттамалық
сараптама бөлімінің меңгерушісі
"Алматы" ауданының әкімі
"Сарыарқа" ауданының әкімі
Қаржы департаментінің бастығы
Еңбек, халықты жұмыспен
қамту және әлеуметтік қорғау
департаментінің бастығы
Келісілді
Әділет департаментінің бастығы
Қазақстан Республикасы Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Астана қаласы бойынша
департаментінің директоры
Астана қаласының
Әскери комиссары
Астана қаласы әкімдігінің
2004 жылғы 23 маусымдағы
N 3-1-1426қ қаулысына
қосымша
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және
есепке алу жұмыстарын үйлестіру жөніндегі
қалалық арнайы комиссияның
Құрамы
Толыбаев                  - Астана қаласы әкімінің орынбасары,
Марат Еркінұлы              комиссия төрағасы;
Демеува                   - Еңбек, халықты жұмыспен қамту
Айгүл Сағадатқызы           және әлеуметтік қорғау департаментінің
бастығы, комиссия төрағасының
орынбасары;
Есмағанбетова             - Еңбек, халықты жұмыспен қамту және
Сандуғаш Жатанқызы          әлеуметтік қорғау департаменті заң
бөлімі бастығының міндетін атқарушы,
комиссия хатшысы.
Комиссия мүшелері:
Еркетаев                  - "Алматы" ауданының әкімі;
Мұхтар Дүйсенұлы
Ахметов                   - "Сарыарқа" ауданының әкімі;
Сапар Қайратұлы
Асқарова                  - Қаржы департаментінің бастығы;
Айгүл Ермағамбетқызы
Әбілмағжанов              - әкім аппараты жеке жобалар бөлімінің
Қанат Бүркітұлы             бас маманы;
Ақжанов                   - Әділет департаментінің бастығы
Әбдікәрім Арынұлы           (келісім бойынша);
Оразова                   - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Сапура Сұлтанқызы           халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Астана қаласы бойынша департаментінің
бастығы (келісім бойынша);
Мыңжанов                  - Қаланың Әскери комиссары
Қайрат Тұрсынайұлы          (келісім бойынша).

3. Рабочим органом специальной комиссии определить Государственное учреждение "Департамент занятости и социальных программ города Астаны".  <*>
Сноска: В пункт 3 внесены изменения - постановление Акимата города Астаны от 15 августа 2005 года  N 23-7-602  .
4. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата города возложить на заместителя акима города Астаны Толибаева М.Е.
Аким города Астаны                   У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима             Есилов С.С.
Заместитель акима                    Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                    Мухамеджанов Т.М.
Заместитель акима                    Толибаев М.Е.
Заместитель акима                    Фомичев С.В.
Руководитель аппарата
акима                                Тамабаев К.Ж.
Заведующий отделом
документационной
экспертизы аппарата акима            Ертаев Ж.Б.
Аким района "Алматы"                 Еркетаев М.Д.
Аким района "Сарыарка"               Ахметов С.К.
Начальник Департамента
финансов                             Аскарова А.Е.
Начальник Департамента
труда, занятости и
социальной защиты населения          Демеува А.С.
СОГЛАСОВАНО
Начальник Департамента
юстиции                               Акжанов А.А.
Директор Департамента
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
по городу Астане                      Оразова С.С.
Военный комиссар
города Астаны                         Мынжанов К.Т.
Приложение
к постановлению акимата города Астаны
от 23 июня 2004 года N 3-1-1426п  <*>
Сноска: Приложение в новой редакции - постановление Акимата города Астаны от 15 августа 2005 года  N 23-7-602  .
СОСТАВ
городской специальной комиссии по координации
работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие
ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
Мустафина Сабила Сапаровна       - заместитель акима
города Астаны,
председатель комиссии;
Демеува Айгуль Сагадатовна       - директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны",
заместитель председателя
комиссии;
Есмаганбетова                    - начальник юридического
Сандугаш Жатановна                 отдела Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны",
секретарь комиссии.
Члены комиссии:
Еркетаев Мухтар Дюсенович        - аким района "Алматы";
Ахметов Сапар Кайратович         - аким района "Сарыарка";
Аскарова Айгуль Ермагамбетовна   - директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны";
Касенова Гульнар Каирбековна     - заведующая отделом
социальной сферы аппарата
акима города;
Акжанов Абдыкарим Арынович       - директор Государственного
учреждения "Департамент
юстиции города Астаны"
(по согласованию);
Оразова Сапура Султановна        - директор Государственного
учреждения "Департамент
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
по городу Астане"
(по согласованию);
Мынжанов Кайрат Турсынаевич      - начальник Государственного
учреждения "Департамент
по делам обороны города
Астаны" (по согласованию).