Ақмола облысы Әділет департаментінде 2004 жылғы 27 наурызда N 2381 тіркелген Ақмола облысы әкімінің 2004 жылғы 17 наурыздағы "Сотталғандардың жалпы орта білім алу құқығын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" N 19 шешіміне қосымшалар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімінің 2004 жылғы 25 маусымдағы N 34 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 01 шілдеде N 2662 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 22.04.2013 № 11 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңына cәйкес облыс әкiмi ШЕШТI:
1. Ақмола облысы әкiмiнiң 2004 жылғы 17 наурыздағы "Сотталғандарды жалпы орта бiлiм алу құқығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы"»N 19 (N 2381)  шешiмiне мына қосымшалар енгiзiлсiн:
2 тармақта "Атбасар"»деген сөзден кейiн "Аршалы"»деген сөз қосылсын;
тармақша мына мазмұнда толықтырылсын:
«"5) ЕЦ-166/5 Мекемесiнің N 5 жалпы бiлiм беретiн кешкi (ауысымдық) орта мектеп мемлекеттiк мекемесi Аршалы аудандық оқу бөлiмi";
5 және 6 тармақтарда "Атбасар" деген сөзден кейiн "Аршалы"»деген сөз қосылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет Департаментiнде тiркелген соң күшiне енедi.
Облыс әкімі

О внесении дополнений в решение акима Акмолинской области от 17 марта 2004 года N 19 "О мерах по реализации прав осужденных на получение среднего общего образования", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области 27 марта 2004 года N 2381
Решение Акима Акмолинской области от 25 июня 2004 года N 34. Зарегистрированно Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2004 года N 2662. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 22 апреля 2013 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 22.04.2013 № 11.
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" аким области РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  акима Акмолинской области "О мерах по реализации прав осужденных на получение среднего общего образования" от 17 марта 2004 года N 19 (2381) следующие дополнения:
в пункте 2 после слова "Атбасарского" добавить слово "Аршалынского";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
5) государственное учреждение "Вечерняя (сменная) средняя общеобразовательная школа N 5 в Учреждении ЕЦ-166/5" отдела образования Аршалынского района;
в пунктах 5 и 6 после слова "Атбасарского" добавить слово "Аршалынского";
2. Настоящее решение акима области вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Аким области