Еңбекшілдер және Ерейментау аудандарының кейбір ауылдарының атауларын өзгерту туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімшілігінің 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N ЗС-9-12 бірлескен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 17 қаңтарда N 2995 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңының  5, 11 баптарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік ономастикалық комиссиясының қорытындысымен және Еңбекшілдер, Ерейментау аудандары әкімдігі мен мәслихатының бірлескен шешімдері негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер және Ерейментау аудандарының келесі елді мекендерінің атаулары өзгертілсін:
Еңбекшілдер ауданындағы Уәлиханов ауылдық округінің Советское ауылы Ақсу ауылына;
Еңбекшілдер ауданындағы Еңбекшілдер ауылдық округінің Придорожное ауылы Ақбұлақ ауылына;
Еңбекшілдер ауданындағы Еңбекшілдер ауылдық округінің Трудовое ауылы Ақтас ауылына;
Ерейментау ауданындағы Благодатное ауылы Олжабай батыр ауылына.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң күшіне енеді.
Облыстық мәслихат                    Облыс әкімі
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О переименовании некоторых населенных пунктов Енбекшильдерского и Ерейментауского районов
Совместное решение Акимата Акмолинской области и Акмолинского областного Маслихата от 10 декабря 2004 года N ЗС-9-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2005 года N 2995
В соответствии со статьями 5, 11 Закона Республики Казахстан "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан и на основании совместных решений маслихата и акимата Енбекшильдерского, Ерейментауского районов областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Переименовать следующие населенные пункты Енбекшильдерского и Ерейментауского районов:
аул Советское Уалихановского сельского округа Енбекшильдерского района в аул Аксу;
аул Придорожное Енбекшильдерского сельского округа  Енбекшильдерского района - в аул Акбулак;
аул Трудовое Енбекшильдерского сельского округа  Енбекшильдерского района -  в аул Актас;
аул Благодатное Ерейментауского района - в аул Олжабай батыра.
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии               Аким области
областного маслихата
Секретарь областного маслихата