"Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарының бөлшек саудасының ережелері туралы" Қостанай қаласы әкімиятының 2002 жылғы 13 мамырдағы № 326 қаулысына, тіркеу нөмірі 1583, өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық әкімиятының 2004 жылғы 24 наурыздағы № 381 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 12 сәуірде № 2871 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 704 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 03.04.2013 № 704 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабына, "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі № 451-1 Заңына 14-тармағына сәйкес Қостанай қаласы әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарының бөлшек саудасының ережелері туралы" Қостанай қаласы әкімиятының 2002 жылғы 13 мамырдағы № 326 қаулысына, тіркеу нөмірі 1583, бұдан әрі "қаулы", мына өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление акимата города Костаная № 326 от 13 мая 2002 года "О правилах розничной продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера", регистрационный номер 1583
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 24 марта 2004 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2004 года № 2871. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 3 апреля 2013 года № 704
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 03.04.2013 № 704.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, пунктом 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации" от 23 июля 1999 года № 451-1 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата города Костаная № 326 от 13 мая 2002 года "О правилах розничной продажи периодических изданий, публикующих материалы эротического характера", регистрационный номер 1583 (далее - постановление) следующие изменения:

1. Қаулысына 2-тармағы мына редакцияда жазылсын: "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын сату мәселелері жөнінде қалалық комиссия құрылсын", оның дербес құрамы заң белгілеген тәртіппен № 2 қосымшаға сәйкес, қалалық мәслихаты сессиясының бекітуіне енгізілсін.
2. Қаулының 4-тармағы мына редакцияда жазылсын: "Осы қаулының орындалуына бақылау әкімінің орынбасары С.М. Төкеновқа жүктелсін".

1. Пункт 2 постановления изложить в следующей редакции: "Создать городскую комиссию по вопросам реализации периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера", персональный состав которой внести на утверждение сессии городского маслихата в установленном законодательством порядке согласно приложению № 2.
2. Пункт 4 постановления изложить в следующей редакции: "Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима Тукенова С.М.".

3. Аталған қаулыға № 1 қосымшасына:
2-тармақ мына редакцияда жазылсын: "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын тек қана мөлдір ораммен буылып-түйілген күйінде және бөлшек саудада соған арнап әдейі бөлінген стационарлық үй-жайларда сатуға жол беріледі";
3-тармағының 2-тармақшасы алынып тасталсын.
Қала әкімі
Қостанай қаласы әкімиятының
2004 жылғы 24 наурыздағы
№ 381 қаулысына № 2 қосымша
Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді
баспасөз басылымдарын сату мәселелері жөніндегі
комиссияның құрамы
1
Төкенов Сакен Мәкенұлы
-
қала әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
2
Шаяхметов Бақытжан Ақылбекұлы
-
"Қостанай қаласы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесінің қаланың ішкі саясаты мен әлеуметтік-мәдени дамуы бөлімінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары;
3
Жанділдін Самат Сәндібекұлы
-
"Қостанай қаласы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесінің қаланың ішкі саясаты мен әлеуметтік-мәдени дамуы бөлімінің бас маманы, комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелері:
4
Замлелова Раиса Константиновна
-
"Қостанай қаласы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесінің тұтыну рыногы  бастығы;
5
Ағайдаров Марат Садықұлы
-
"Қалалық ішкі істер басқармасы" Мемлекеттік мекемесінің бастығы;
6
Божақов Әбдібек Баяхметұлы
-
"Қалалық мәдениет бөлімі" Мемлекеттік мекемесінің меңгерушісі;
7
Шек Генрих Генрихович
-
"Қалалық білім басқармасы" Мемлекеттік мекемесінің бастығы;
8
Баранов Владимир Иванович
-
"Қостанай газеті" Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының директоры (бас редакторы);
9
Успанова Лаура Амангелдіқызы
-
облыстық ақпарат және қоғамдық келісім басқармасының жетекші маманы (келісім бойынша).

3. В приложение № 1 к указанному постановлению:
Пункт 2 изложить в следующей редакции: "Розничная продажа периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера, допускается только в запечатанных прозрачных упаковках и в специально отведенных стационарных помещениях, предназначенных для этого";
подпункт 2 пункта 3 исключить.
Аким города
Приложение № 2
к постановлению акимата
города Костаная № 381
от 24 марта 2004 года
Состав комиссии
по вопросам реализации периодических печатных изданий,
публикующих материалы эротического характера
1
Тукенов Сакен Макенович
-
заместитель акима города, председатель комиссии;
2
Шаяхметов Бакитжан Акылбекович
-
начальник отдела внутренней политики и социально-культурного развития города Государственного учреждения "Аппарат акима города Костаная", заместитель председателя комиссии;
3
Жандильдин Самат Сандибекович
-
главный специалист отдела внутренней политики социально-культурного развития города Государственного учреждения "Аппарат акима города Костаная", заместитель председателя комиссии;
Члены комиссии:
4
Землелова Раиса Константиновна
-
начальник отдела потребительского рынка Государственного учреждения "Аппарат акима города Костаная";
5
Агайдаров Марат Садыкович
-
начальник Городского учреждения "Городское управление внутренних дел";
6
Божаков Абдибек Баяхметович
-
заведующий Государственным учреждением "Городской отдел культуры";
7
Шек Генрих Генрихович
-
начальник Государственного учреждения "Городское управление образования";
8
Баранов Владимир Иванович
-
директор (главный редактор) Государственного коммунального предприятия "Газета Костанай";
9
Успанова Лаура Амангельдиновна
-
ведущий специалист областного управления информации и общественного согласия (по согласованию).