Автомотокөлiк құралдарына және олардың тiркемелерiне мемлекеттiк техникалық тексеру өткiзудi ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2004 жылғы 13 ақпандағы N 50/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2004 жылғы 25 ақпанда N 2314 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі N 178/13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі N 178/13 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шiлдедегi "Жол қозғалысының қауiпсiздiгi туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 1999 жылғы 20 тамыздағы "Қазақстан Республикасындағы көлiк құралдарына мемлекеттiк техникалық тексеру өткiзудi жетiлдiру жөнiндегi iс-шаралар туралы" N 1206 қаулысын орындау үшiн облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Облыстың iшкi iстер басқармасы (келiсiм бойынша):
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1999 жылғы 22 қарашадағы "Автомотокөлiк құралдарына және олардың тiркемелерiне мемлекеттiк техникалық тексеру өткiзу Ережесiн бекiту туралы" N 587бұйрығына сәйкес автомотокөлiк құралдарына және олардың тiркемелерiне жыл сайынғы мемлекеттiк техникалық тексерудi өткiзу қамтамасыз етсiн;
жыл сайын, 20 қарашаға дейiн, мемлекеттiк техникалық тексеру қорытындылары бойынша облыс қаржы ұйымдарына белгiленген нысандағы жиынтық есептi ұсынатын болсын.
2. Коммуналдық шаруашылық, көлiк және коммуникациялар департаментi, қалалар мен аудандар әкiмдерi iшкi iстер органдарына автомотокөлiк құралдары мен олардың тiркемелерiне мемлекеттiк техникалық тексеру өткiзуде көмек көрсететiн болсын.
3. Облыс әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 10 ақпандағы "2003 жылы автомотокөлiк құралдарына және олардың тiркемелерiне мемлекеттiк техникалық тексеру өткiзудi ұйымдастыру туралы" N 18/2 қаулысының (2003 жылғы 27 ақпандағы 1660 МТН) күшi жойылған деп есептелсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң бiрiншi орынбасары А.Ф.Вербнякқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi Қ.Нұрпейiсов
Келiсiлдi:
Облыс iшкi iстер
басқармасының бастығы М.Тұмарбеков

Об организации проведения государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним
Постановление акимата Павлодарской области от 13 февраля 2004 года N 50/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 февраля 2004 года за N 2314. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18 сентября 2009 года N 178/13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18 сентября 2009 года N 178/13.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 июля 1996 года "О безопасности дорожного движения", во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1999 года N 1206 "О мерах по совершенствованию проведения государственного технического осмотра транспортных средств в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Управлению внутренних дел области (по согласованию):
обеспечить проведение ежегодного государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним в соответствии с приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 587 "Об утверждении "Правил проведения государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним";
предоставлять ежегодно, до 20 ноября, по результатам государственного технического осмотра в департамент финансов области сводные отчеты по установленной форме.
2. Департаменту коммунального хозяйства, транспорта и коммуникаций области, акимам городов и районов оказывать содействие органам внутренних дел в проведении технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним.
3. Признать утратившим силу постановление акимата области от 10 февраля 2003 года N 18/2 "Об организации проведения государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним в 2003 году" (НГР 1660 от 27 февраля 2003 года).
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Вербняк А.Ф.
Аким области К. Нурпеисов
Согласовано:
Начальник управления
внутренних дел области М.Тумарбеков