Облыс әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi "Коммуналдық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру Ережесiн бекiту туралы" N 201/9 қаулысына (2002 жылғы 16 қазандағы МТН 1493)өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2004 жылғы 3 ақпандағы N 44/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2004 жылғы 28 ақпанда N 2317 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 61/2 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 61/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Төрағасының 2003 жылғы 1 тамыздағы "Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Төрағасының 2001 жылғы 15 мамырдағы "Республикалық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру Ережесiн бекiту туралы" N 111 бұйрығына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" N 249 бұйрығына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
облыс әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi "Коммуналдық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру Ережесiн бекiту туралы" N 209/1 қаулысына (2002 жылғы 16 қазандағы МТН 1493) қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Коммуналдық мемлекеттiк мекемелер балансындағы олардың ведомстволық құрылымынан тәуелсiз коммуналдық мемлекеттiк мекемелердi жайларға орналастыру баланс ұстаушының келiсiмiн мүдделi коммуналдық мемлекеттiк мекемелердiң жазбаша ұсынуынан кейiн мемлекеттiк мекемелердiң уәкiлеттi органдарының келiсiмi бойынша облыс коммуналдық меншiк департаментiнiң шешiмi арқылы белгiленсiн.
Облыс коммуналдық меншiк департаментiнiң шешiмi негiзiнде мүдделi коммуналдық мекеме және баланс ұстаушы арасында коммуналдық қызметтерге, ағымдағы және күрделi жөндеулерге жұмсалатын аударымдар төлемдерi, ғимаратқа қызмет көрсету төлемдерi тәртiбi қаралатын шарт жасалады";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары В.З. Бочинге жүктелсiн";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, коммуналдық мемлекеттiк мекемелер балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру Ережесiнде:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 13 сентября 2002 года N 201/9 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе коммунальных государственных учреждений" (НГР 1493 от 16 октября 2002 года)
Постановление акимата Павлодарской области от 3 февраля 2004 года N 44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2004 года за N 2317. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 1 марта 2005 года N 61/2.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 1 марта 2005 года N 61/2.
В соответствии с приказом Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 249 "О внесении изменения и дополнений в приказ Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан от 15 мая 2001 года N 111 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе республиканских государственных учреждений" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в постановление акимата области от 13 сентября 2002 года N 201/9 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе коммунальных государственных учреждений" (НГР 1493 от 16 октября 2002 года) следующие изменения и дополнения:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Установить, что размещение коммунальных государственных учреждений в помещениях, находящихся на балансах коммунальных государственных учреждений, независимо от их ведомственной принадлежности, осуществляется решением департамента коммунальной собственности области по согласованию с уполномоченными органами государственных учреждений после письменного предостав-ления заинтересованными коммунальными государственными учреждениями согласия балансодержателя.
На основании решения департамента коммунальной собственности области заключается договор между заинтересованным коммунальным государственным учреждением и балансодержателем, предусматривающий порядок платежей за коммунальные услуги, отчислений на текущий и капитальный ремонты, платежей за обслуживание здания.";
пункт 2 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бочина В.З.";
в Правилах предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе коммунальных государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. Облыстың атқарушы органы Объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру кезiнде Объектiлердiң орналасқан жерi, түрi, жай-күйi, сондай-ақ мақсаты ескерiлiп жалдау ақысының мөлшерi мен көтерiлiп отыратын (төмендеп отыратын) коэффициенттердiң мөлшерiн аймақтық жағдайларды ескере отырып анықтайды және бекiтедi";
мына мазмұнда 49-1-тармақпен толықтырылсын:
"49-1. Жалға берушiнiң келiсiмi бойынша мүлiкке салық салымын төлеу Жалдаушыға жүктелуi мүмкiн.
Бұл кезде Жалдаушы баланста ұстаушы берген есепке сәйкес мүлiктiң салық салымын төлейдi және Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгiленген тәртiпте салық салымына есеп беру үшiн баланста ұстаушыға төлем құжатының көшiрмесiн бередi".
Облыс әкiмi                                Қ. Нұрпейiсов

"9. При предоставлении Объектов в имущественный наем (аренду) по целевому назначению расчетные ставки арендной платы и размеры повышающих (понижающих) коэффициентов, учитывающих месторасположение, тип, состояние, а также назначение Объектов, определяются с учетом региональных условий и утверждаются местным исполнительным органом области.";
дополнить пунктом 49-1 следующего содержания:
"49-1. По согласованию с Наймодателем оплата налога на имущество может быть возложена на Нанимателя.
При этом Наниматель оплачивает налог на имущество в соответствии с представленным балансодержателем расчетом и передает копию платежного документа балансодержателю для налоговой отчетности в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан."
Аким области К. Нурпеисов