Павлодар облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы (III сайланған II сессия) "2004-2005 жылдарға арналған облыста негізгі азық-түлік товарларына бағаларды тұрақтандырудың бағдарламасы туралы" N 173/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 21 қазандағы N 68/8 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 7 қарашада N 2785 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы (III сайланған, II сессия) "2004-2005 жылдарға арналған облыста негiзгi азық-түлiк товарларына бағаларды тұрақтандырудың бағдарламасы туралы" N 173/2 шешiмiне (облыс әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 19 қаңтарда 2208 нөмiр арқылы тiркелген, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 7 ақпандағы 16 нөмiрiнде, "Сарыарқа Самалы" газетiнiң 2004 жылғы 29 қаңтардағы 12 нөмiрiнде жарияланған)мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiммен бекiтiлген 2004-2005 жылдарға арналған облыста негiзгi азық-түлiк товарларына бағаларды тұрақтандырудың бағдарламасында:
"2004-2005 жылдарға арналған облыста негiзгi азық-түлiк товарларына бағаларды тұрақтандырудың бағдарламасын iске асырудың 2004 жылға арналған iс-шаралар жоспарының" 7 тарауында:
реттiк нөмiрi 27 жолында:
"орындалуына (iске асыруына)  жауаптылар" деген 4 бағандағы "облыс Iшкi iстер басқармасы" деген сөздер сөздер "экономикалық және сыбайлас жемқорлықпен күрес жөнiндегi департаментi (қаржы полициясы)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орындалу (iске асыру) мерзiмi" деген 5 бағанадағы  "1" саны "4" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы А. Гуськов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата N 173/2 (II сессия, III созыв) от 26 декабря 2003 года "О программе стабилизации цен на основные продовольственные товары в области на 2004-2005 годы."
Решение Павлодарского областного Маслихата от 21 октября 2004 года N 68/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 ноября 2004 года за N 2785. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1  статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата (II сессия, III созыв) от 26 декабря 2003 года N 173/2 "О программе стабилизации цен на основные продовольственные товары в области на 2004-2005 годы", (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2208 от 19 января 2004 года) опубликованное в газете "Звезда Прииртышья" от 7 февраля 2004 года N 16, в газете "Сарыарка самалы" от 29 января 2004 года N 12), следующие изменения:
в программе стабилизации цен на основные продовольственные товары в области на 2004-2005 годы", утвержденной указанным решением:
в разделе 7 "План мероприятий на 2004 год по реализации программы стабилизации цен на основные продовольственные товары в области на 2004-2005 годы":
в строке, порядковый номер 27:
в графе 4 "Ответственные за исполнение (реализацию)" слова "управление внутренних дел области" заменить словами " департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)";
в графе 5 "Сроки исполнения (реализации)" цифру "1" заменить цифрой "4".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии А.Гуськов
Секретарь областного маслихата Р.Гафуров