Павлодар облысы Ертіс ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 87/9 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 11 қаңтарда N 2856 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 3) тармақшасына, Ертiс ауданы мәслихаты мен әкiмдiгiнiң  2004 жылғы 18 тамыздағы (III сайланған VIII сессиясы) N 39-8-3/18 бiрлескен шешiмiне, облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 29 қарашадағы "Ертiс ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы"  N 289/9 қаулысына сәйкес облыстық Мәслихат пен облыс әкiмдiгi ШЕШIМ ЕТЕДI:
Павлодар облысы Ертiс  ауданының  әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Панфилов ауылдық округiнiң Аққұдық ауылы, Луговской ауылдық округiнiң N 1 фермасы, Майқоңыр ауылдық округiнiң N 1 бөлiмшесi, Тоқта ауылдық округiнiң Қызыл-Сарай ауылы, Амангелдi ауылдық округiнiң Ақсу және Шолақсай ауылдары, Қарақұдық ауылдық округiнiң N1 фермасы, Қоскөл ауылдық округiнiң Жарсор ауылы елдi мекен мәртебесiнiң айырылуына байланысты таратылсын және кейiннен есептiк деректерiнен шығарылсын.
Панфилов ауылдық округi Аққұдық ауылының аумағы Панфилов ауылдық округi Панфилов ауылының құрамына, Луговской ауылдық округi N 1 фермасының аумағы Луговской ауылдық округi Луговое ауылының құрамына, Майқоңыр ауылдық округi N 1 бөлiмшесiнiң аумағы Майқоңыр ауылдық округi Майқоңыр ауылының құрамына, Тоқта ауылдық округi Қызыл-Сарай ауылының аумағы Тоқта ауылдық округi Тоқта ауылының құрамына, Амангелдi ауылдық округi Ақсу және Шолақсай ауылдарының аумағы Амангелдi ауылдық округi Амангелдi ауылының құрамына, Қарақұдық ауылдық округi N 1 фермасының аумағы Қарақұдық ауылдық округi Қарақұдық ауылының құрамына, Қоскөл ауылдық округi Жарсор ауылының аумағы Қоскөл ауылдық округi Қоскөл ауылының құрамына енгiзiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық Мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қорғау және ақпараттық саясат жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы А. Гуськов
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық Мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Иртышского района Павлодарской области
Решение Павлодарского областного Маслихата от 24 декабря 2004 года N 87/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2005 года за N 2856
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного решения акимата и Маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 августа 2004 года N 39-8-3/18, постановления акимата области N 289/9 от 29 ноября 2004 года "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Иртышского района Павлодарской области", областной Маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1.Внести в административно - территориальное устройство Иртышского района Павлодарской области следующие изменения:
упразднить село Аккудук Панфиловского сельского округа, ферму N 1 Луговского сельского округа, отделение N 1 Майконырского сельского округа, село Кызыл-Сарай Тохтинского сельского округа, села Аксу и Шолоксай Амангельдинского сельского округа, ферму N 1 Каракудукского сельского округа, село Жарсор Коскольского сельского округа в связи с утратой ими статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных;
включить территорию села Аккудук Панфиловского сельского округа состав села Панфилово Панфиловского сельского округа, фермы N 1 Луговского сельского округа в состав села Луговое Луговского сельского округа, отделение N 1 Майконырского сельского округа в состав села Майконыр Майконырского сельского округа, села Кызыл- Сарай Тохтинского сельского округа в состав села Тохта Тохтинского сельского округа, сел Аксу и Шолоксай Амангельдинского сельского округа, ферму N 1 Каракудукского сельского округа в состав села Каракудук Каракудукского сельского округа, села Жарсор Коскольского сельского округа в состав села Косколь Коскольского сельского округа.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного Маслихата по вопросам обеспеченияправ, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии:                       А. Гуськов
Аким области                               К. Нурпеисов
Секретарь областного Маслихата             Р. Гафуров