Павлодар облысы Павлодар қаласының Шәукен селосын есептеу деректерінен шығару және тарату туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 93/9 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 11 қаңтарда N 2860 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңының  13 бабының 3) тармақшасына, Павлодар қаласының мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 18 тамыздағы "Шәукен селосын есептеу деректерiнен шығару және тарату туралы" N 70/8 бiрлескен шешiмi, облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы  23 қарашадағы "Шәукен селосын есептеу деректерiнен шығару және тарату туралы"N 281/9 қаулысы негiзiнде, облыстық Мәслихат пен облыс әкiмдiгi ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар қаласының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Шәукен селосы елдi мекен мәртебесiнен айырылуына байланысты  жойылсын және есептеу деректерiнен шығарылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық Мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қорғау және ақпараттық саясат жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы А. Гуськов
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық Мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

Об упразднении и исключении из учетных данных села Шаукень города Павлодара Павлодарской области.
Решение Маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2004 года N 93/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2005 года за N 2860.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" и подпунктом 3) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", совместным решением маслихата и акимата города Павлодара от 18 августа 2004 года N 70/8, "Об упразднении и исключении из учетных данных села Шаукень", постановлением акимата области N 281/9 от 23 ноября 2004 года, областной Маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальном устройстве города Павлодара:
упразднить село Шаукень в связи с утратой им статуса населенного пункта, с исключением из учетных данных;
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного Маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии А. Гуськов
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного Маслихата Р. Гафуров