Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2003 жылғы 9 қаңтардағы N 1/11 "Алматы қалалық Тәртiптiк кеңес туралы" қаулысына, Алматы қаласы Әдiлет басқармасында 2003 жылғы 22 қаңтарда N 600 тiркелген, "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерiнде 2003 жылғы 29 қаңтарда N 12,13 жарияланған өзгерiстер енгiзу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 3/439 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 07 маусымда N 603 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 1/200 қаулысымен
Алматы қалалық Тәртiптiк кеңесi мен Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi Алматы қаласы бойынша басқарманың жұмысын үйлестiру мақсатында және Алматы қалалық Тәртiптiк кеңесi кейбiр мүшелерiнiң басқа қызметке ауысуына байланысты Алматы қаласының Әкiмшiлiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2003 жылғы 9 қаңтардағы N 1/11 "Алматы қалалық Тәртiптiк кеңесi туралы"  қаулысының , 2 қосымшасына (Алматы қаласы Әдiлет басқармасында 2003 жылғы 22 қаңтарда N 600 тiркелген, "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерiнде 2003 жылғы 29 қаңтарда N 12, 13 жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
басқа қызметке ауысуына байланысты Алматы қалалық Тәртiптiк кеңестiң дербес құрамынан мыналар шығарылсын:
Сәрсенов Әниятолла
Өмiрзақұлы                 - Алматы қаласы бойынша
қаржы полициясы
департаментiнiң
бастығы;
Дубаев Рәшит Құлтайұлы     - Алматы қалалық Әдiлет
басқармасының бастығы
Алматы қалалық Тәртiптiк кеңестiң дербес құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Бұлғақбаев Болатбек
Ақылбайұлы                 - Алматы қаласы
Бойынша Экономикалық
және жемқорлықпен
күрес жөнiндегi
департаментiнiң
бастығы (қаржы
полициясы)
Мақұлбекова Айбөпе
Мақұлбекқызы               - Қазақстан
Республикасы
Мемлекеттiк қызмет
iстерi жөнiндегi
агенттiгi Алматы
қаласы бойынша
басқарманың бастығы
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкiмi аппаратының басшысы М.Т.Баяндаровқа жүктелсiн.
Алматы қаласының Әкiмi
Әкiмшiлiк хатшысы
Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң
2004 жылғы "25" мамырдағы
"Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң
2003 жылғы 9 қаңтардағы N 1/11
"Алматы қалалық Тәртiптiк кеңес туралы"
қаулысына, Алматы қаласы Әдiлет басқармасында
2003 жылғы 22 қаңтарда N 600 тiркелген,
"Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерiнде
2003 жылғы 29 қаңтарда N 12,13 жарияланған
өзгерiстер енгiзу туралы" N 3/439 қаулысына
келiсу парағы
Енгiзушi:
Алматы қалалық Тәртiптiк
кеңестiң төрағасы                Б.Әмiреқұлов
Келiсiлдi:
Алматы қаласы Әкiмi аппараты
заң бөлiмi меңгерушiсiнiң
мiндетiн атқарушы                Р.Исабаева
Таратылсын: Алматы қалалық Тәртiптiк кеңеске, Алматы қаласы бойынша Экономикалық және жемқорлықпен күрес жөнiндегi департаментке, Алматы қалалық Әдiлет департаментiне, Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң Алматы қаласы бойынша басқармасына
Хаттама бөлiмiнiң
меңгерушiсi                      М.Құлсейiтова
Таратылды  : 2004 жылғы "____"  ____________

О внесении изменений и дополнений в постановление Акимата города Алматы N 1\11 от 09 января 2003 года "О Дисциплинарном Совете города Алматы", зарегистрированного в Управлении юстиции по городу Алматы 22 января 2003 года за N 510, опубликованного в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы" 29 января 2003 года NN 12, 13
Постановление Акимата города Алматы от 25 мая 2004 года N 3/439. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 7 июня 2004 года N 603. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 7 марта 2006 года N 1/200
В целях координации работы Дисциплинарного Совета города Алматы и территориального управления Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Алматы и в связи с переходом на другую работу некоторых членов Дисциплинарного Совета города Алматы Акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в  постановление Акимата города Алматы  N1\11 от 09 января 2003 года "О Дисциплинарном Совете города Алматы", в приложении N 2 (зарегистрированного в Управлении юстиции 22 января 2003 года за N 510, опубликованного в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы" 29 января 2003 года NN 12,13) следующие изменения:
вывести из персонального состава Дисциплинарного Совета города Алматы, в связи с переходом на другую работу:
Сарсенова Аниятуллу Умирзак-улы - начальника Департамента
финансовой полиции по
городу Алматы.
Дубаева Рашида Култаевича       - начальника Управления
юстиции города Алматы.
ввести в персональный состав Дисциплинарного Совета города Алматы:
Булгакбаева Болатбека           - начальника Департамента
Акылбаевича                       по борьбе с экономической
и коррупционной
преступностью по
городу Алматы
(финансовая полиция).
Макулбекову Айбопе Макулбековну  начальника Управления
Агентства Республики
Казахстан по делам
государственной службы
по городу Алматы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Акима города Алматы - Баяндарова М.Т.
Аким города Алматы               В.Храпунов
Секретарь Акимата                К.Тажиева