Сайлаушылардың электронды мәліметтер банкін қалыптастыру жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың қызметтерін үйлестіру жөніндегі облыстық штаб құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2004 жылғы 9 сәуірдегі N 16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 18 маусымда N 1290 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2005 жылғы 27 қазандағы N 27 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2005.10.27 N 27 Шешімімен
Қазақстан Республикасы Президентінің сайлаушылардың тізімін жасаудың автоматтандырылған ақпарат жүйесін ендіру жөніндегі тапсырмасын және "Қазақстан Республикасының сайлаушыларының электронды тізімдерін қалыптастыру, тіркеу және есепке алу жөніндегі министрліктердің, агенттіктердің және ведомстволардың қызметтерін үйлестіру жөніндегі Республикалық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 2004 жылғы 9 наурыздағы N 1 өкімін жүзеге асыру мақсаттарында  ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Сайлаушылардың электронды мәліметтер банкін қалыптастыру жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың қызметтерін үйлестіру жөніндегі облыстық штаб (ілгеріде - Облыстық штаб) құрылсын, құрамы және 1 және 2 қосымшаларға сәйкес Облыстық штаб туралы Ереже бекітілсін.
2. Петропавл қаласы мен аудандар әкімі бір апталық мерзімде сайлаушылардың электронды мәліметтер банкін қалыптастыру жөніндегі облыстық және аудандық орталықтарда өңірлік штабтар құрылсын, олардың жұмысын сапалы және тиімді ұйымдастырсын.
3. Облыстық штаб қызметін ұйымдық және ақпараттық қамтамасыз ету облыс әкімінің аппаратына және облыстық сайлау комиссиясына, аудандар мен Петропавл қаласы әкімі жанындағы штабтарға жүктелсін.
4. Облыстық штабпен қабылданған шешімдердің орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының ұйымдық-инспекторлық бөліміне жүктелсін.
Облыс әкімі
Облыс әкімінің 2004 жылғы 9 сәуірдегі N 16
шешіміне 1 қосымша "Сайлаушылардың электронды
мәліметтер банкін қалыптастыру жөніндегі
жергілікті атқарушы органдардың қызметтерін
үйлестіру жөніндегі облыстық штаб құру туралы"
Сайлаушылардың электронды мәліметтер банкін қалыптастыру жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың қызметтерін үйлестіру жөніндегі облыстық штабтың
құрамы
Мырзалин
Мәлік Кеңесбайұлы
облыс әкімінің аппарат басшысы, штаб басшысы
Корабельников
Анатолий Андреевич
облыс әкімі аппараты басшысының орынбасары, штаб басшысының орынбасары
Штаб мүшелері
Галыгин
Юрий Борисович
Қорғаныс министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Гвоздьев
Владимир Гаврилович
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі ҚР Агенттігі басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Дурдин
Виктор Алексеевич
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ОАК консультант-өкілі (келісім бойынша)
Ковецкий
Василий Александрович
облыс әкімінің бас инспекторы
Литфуллин
Фанис Хатимуллаұлы
Солтүстік Қазақстан облыстық сайлау комиссиясының төрағасы
Мағзұмов
Азамат Белгібайұлы
денсаулық сақтау департаменті бастығының бірінші орынбасары
Нұрмағамбетов
Марат Мағзұмұлы
облыс әкімі аппаратының мемлекеттік құқықтық бөлімінің меңгерушісі
Сағдат
Саида Сағдатқызы
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әділет департаменті бастығының орынбасары м. а. (келісім бойынша)
Тоқсанбаев
Ысқақ Батайұлы
Ішкі істер басқармасының орынбасары
Ушакова
Надежда Анатольевна
облыстық статистика басқармасы бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Шәріпов
Руслан Раульұлы
облыс әкімі аппаратының офистік жабдықтарға қызмет көрсету жөніндегі топтың бас маманы
Облыс әкімінің 2004 жылғы 9 сәуірдегі N 16
шешіміне 2 қосымша "Сайлаушылардың электронды
мәліметтер банкін қалыптастыру жөніндегі
жергілікті атқарушы органдардың қызметтерін
үйлестіру жөніндегі облыстық штаб құру туралы"
Сайлаушылардың электронды мәлiметтер банкiн
қалыптастыру жөнiндегi жергiлiктi атқарушы органдардың
қызметтерiн үйлестiру жөнiндегi облыстық штабы туралы
ЕРЕЖЕ
Осы ереже сайлаушылардың электронды мәлiметтер банкiн қалыптастыру жөнiндегi жергiлiктi атқарушы органдардың қызметтерiн үйлестiру жөнiндегi облыстық штабтың» (iлгерiде - Облыстық штаб) мiндеттерiн, функцияларын, құқықтық және ұйымдастыру негiздерiн айқындайды.

О создании областного штаба по координации деятельности местных исполнительных органов по формированию электронного банка данных избирателей
Решение Акима Северо-Казахстанской области N 16 от 9 апреля 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области N 1290 от 18 мая 2004 года. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 22 октября 2005 года N 27
Сноска. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 22.10.2005 N 27
В целях реализации поручения Президента Республики Казахстан по внедрению автоматизированной системы составления списков избирателей и распоряжения Государственного секретаря Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 1 "О создании Республиканского штаба по координации деятельности министерств, агентств и ведомств Республики Казахстан по формированию электронных списков, регистрации и учету избирателей" принимаю  РЕШЕНИЕ:
1. Создать Областной штаб по координации деятельности местных исполнительных органов по формированию электронного банка данных избирателей (далее - Областной штаб), утвердить состав и Положение об областном штабе согласно приложениям 1 и 2.
2. Поручить Акимам города Петропавловска, районов в недельный срок создать региональные штабы по формированию электронного банка, регистрации и учету избирателей в областном и районных центрах, организовать их качественную и эффективную работу.
3. Организационное и информационное обеспечение деятельности Областного штаба возложить на аппарат акима области и областную избирательную комиссию, штабы при Акимах районов и г. Петропавловска.
4. Контроль за исполнением принятых Областным штабом решений возложить на организационно-инспекторский отдел аппарата акима области.
Аким области
Приложение 1 к решению
акима области от 9 апреля 2004 г. N 16
"О создании областного штаба по
координации деятельности местных
исполнительных органов по
формированию электронного банка
данных избирателей"
Состав областного штаба по координации деятельности
местных исполнительных органов по формированию электронного
банка данных избирателей
Мурзалин
Малик Кенесбаевич
руководитель аппарата акима области, руководитель штаба
Корабельников
Анатолий Андреевич
заместитель руководителя аппарата акима  области, заместитель руководителя штаба
Члены штаба
Галыгин
Юрий Борисович
заместитель начальника департамента Министерства обороны по Северо-Казахстанской области (по согласованию)
Гвоздев
Владимир Гаврилович
начальник управления Агентства Республики по информатизации и связи по Северо-Казахстанской области (по согласованию)
Дурдин
Виктор Алексеевич
консультант-представитель ЦИК по Северо-Казахстанской области
Ковецкий
Василий Александрович
главный инспектор акима области
Литфуллин
Фанис Хатмулинович
председатель Северо-Казахстанской областной избирательной комиссии
Магзумов
Азамат Бельгибаевич
первый заместитель начальника департамента здравоохранения
Нурмагамбетов
Марат Магзумович
заведующий государственно-правовым отделом аппарата акима области
Сагдат
Саида Сагдатовна
и. о. заместителя начальника департамента юстиции Северо-Казахстанской области (по согласованию)
Токсанбаев
Искак Батаевич
заместитель начальника УВД
Ушакова
Надежда Анатольевна
заместитель начальника областного управления статистики (по согласованию)
Шарипов
Руслан Раульевич
главный специалист группы по обслуживанию офисного оборудования аппарата акима области
Приложение 2 к решению
акима области от 9 апреля 2004 г. N 16
"О создании областного штаба по
координации деятельности местных
исполнительных органов по
формированию электронного банка
данных избирателей"
Положение
об Областном штабе по координации деятельности местных исполнительных органов по формированию электронного банка данных избирателей
Настоящее положение определяет задачи, функции, правовые и организационные основы деятельности Областного штаба по координации деятельности местных исполнительных органов по формированию электронного банка данных избирателей (далее - Областной штаб).

1. Жалпы ережелер
1. Облыстық штаб сайлаушылардың» электронды тiзiмдерiнің» нақтылығын және оларды "Избиратель" АИС бағдарламасы режимiнде өңдеу мүмкiндiктерiн, сайлаушыларды есепке алу жөнiндегi барлық деңгейдегi әкiм аппараттарының, облыстық және аумақтық атқарушы органдардың, қызметтер мен ведомстволардың, олардың құрылымдық бөлiмшелерiнiң тиiмдi өзара әрекеттерiн қамтамасыз ету және үйлестiру.
2. Облыстық штаб облыс әкiмi жанындағы үйлестiрушi орган болып табылады, штаб өз қызметiнде Қазақстан Республикасының заңнамаларын және осы Ереженi басшылыққа алады.
2. Облыстық штабты» мiндеттерi
3. Мыналар облыстық штабтың мiндеттерi болып табылады:
барлық деңгейдегi әкiм аппараттарының, жалпы облыс, аудан, қала, әр елдi мекендер мен сайлау учаскелерi бойынша сайлаушылар жөнiнде мәлiметтерiн алу мүмкiндiгiн беретiн қолданыстағы "Избиратель" АИС бағдарламасы базасында сайлаушыларды» тiзiмiн қалыптастыру жөнiнде облыстық және аумақтық атқарушы органдардың, қызметтер мен ведомстволардың», олардың жергiлiктi жердегi бөлiмшелерiнiң iс-әрекеттерiн үйлестiру;
сайлаушыларды есепке алу жөнiндегi орталық атқарушы органдардың облыстық және аумақтық бөлiмшелерiнiң өзара тиiмдi байланыстарын қамтамасыз ету;
сайлаушылар тiзiмiн жасау және кезеңдеп түзетiп отыру үшiн ақпараттар беру бөлiгiнде сайлау туралы заң талаптарын дер уақытында және сапалы орындау үшiн жергiлiктi атқарушы органдардың жауапкершiлiктерiн арттыру;
3. Облыстық штабтың құқы
4. Облыстық штаб Қазақстан Республикасының заңнамаларымен белгiленген тәртiпте және өзiнiң құзыретi шеңберiнде мыналарға құқылы:
облыстық департаменттерiн, басқармаларды», комитеттердiң, қызметтер мен ведомство басшыларының және өңiрлiк штаб басшыларының есептерiн тыңдауға;
обләкiмдiкке, жоғары тұрған атқарушы органдарға халықты,сайлаушыларды тiркеу, есепке алу жөнiндегi жұмыстарын одан әрi жетiлдiру мәселесi бойынша ұсыныстар енгiзуге;
сайлаушылар тiзiмiн сапалы жасауды, оларды тiркеудi және есепке алуды, облыстық штаб шешiмдерiн қамтамасыз ету бөлiгiнде Қазақстан Республикасы заңнамалары талаптарын тиiсiнше орындауды қамтамасыз етпейтiн мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдардың басшыларына тәртiптiк әсер шарасын қабылдау жөнiнде ұсыныстар енгiзу.
4. Жұмысты ұйымдастыру
5. Облыстық штаб басшысы оның қызметiн жоспарлайды және ұйымдастырады, штаб мәжiлiсiнде төрағалық етедi.
6. Облыстық штаб басшысы болмаған жағдайда мәжiлiс оның орынбасарының төрағалығымен өткiзiледi.
7. Облыстық штабтың кезектi мәжiлiсiнiң» күн тәртiбi штаб мүшелерiнiң ұсыныстарын ескере отырып, басшымен немесе оның орынбасарымен қалыптастырылады.

1. Общие положения
1.  Областной штаб образован в целях обеспечения достоверность и электронных списков избирателей и возможности их обработки в режиме программы АИС "Избиратель", эффективного взаимодействия и координации деятельности аппаратов акимов всех уровней, областных и территориальных подразделений на местах по учету избирателей.
2. Областной штаб является координационным органом при акиме области, в своей деятельности штаб руководствуется законодательством Республики Казахстан и настоящим Положением.
2. Задачи областного штаба
3. Задачами областного штаба являются:
Координация действий аппаратов акимов всех уровней, областных и территориальных исполнительных органов, служб и ведомств, их структурных подразделений на местах по формированию электронного банка данных избирателей на базе действующей программы АИС "Избиратель", позволяющей иметь сведения по избирателям в целом по области, району, городу, каждому населенному пункту и избирательным участкам;
обеспечение эффективного взаимодействия областных и территориальных подразделений центральных исполнительных органов по учету избирателей;
повышение ответственности местных исполнительных органов за своевременное и качественное исполнение требований закона о выборах в части предоставления информации для составления и периодической корректировки списков избирателей.
3. Права Областного штаба
4. Областной штаб имеет право в установленном законодательством Республики Казахстан порядке и в пределах своей компетенции:
заслушивать отчеты руководителей областных департаментов, управлений, комитетов, служб и ведомств, руководителей региональных штабов;
вносить на рассмотрение облакимата, в вышестоящие исполнительные органы предложения по вопросам дальнейшего совершенствования работы по регистрации и учету населения, избирателей;
вносить предложения по принятию мер дисциплинарного воздействия к руководителям государственных и местных исполнительных органов, не обеспечивающих надлежащего исполнения требований законодательства Республики Казахстан в части качественного составления списков избирателей, их регистрации и учета, решений областного штаба.
4. Организация работы
5. Руководитель Областного штаба планирует и организует его деятельность, председательствует на заседаниях штаба.
6. При отсутствии руководителя Областного штаба заседания проводятся под председательством его заместителя.
7. Повестка дня очередного заседания Областного штаба формируется руководителем или его заместителем с учетом предложений членов штаба.

8. Облыстық штабтың кезектi мәжiлiсiне енгiзiлетiн мәселелердi дайындау үшiн дербес құрамын штаб басшысы айқындайтын жұмыс тобы құрылады.
9. Облыстық штаб мәжiлiсiнiң мерзiмдiлiгi - айына бiр реттен кем емес.

8. Для подготовки вопросов, вносимых на очередное заседание Областного штаба, создается рабочая группа, персональный состав которой определяется руководителем штаба.
9. Периодичность заседаний Областного штаба - не реже одного раза в месяц.