Бөрлі ауданындағы Тұнғыш селолық округін тарату туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихат пен Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 174 бірлескен шешімі. Батыс Қазақстан облыстық Әділет басқармасында 2004 жылғы 29 қаңтарда N 2453 тіркелген.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес және Бөрлі аудандық мәслихаты мен Бөрлі ауданы әкімиятының "Тұңғыш селолық округін тарату туралы" 2003 жылғы 12 маусымдағы N 31-2 біріккен шешімі негізінде облыстық мәслихат пен Батыс Қазақстан облысы әкімияты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тұңғыш ауылы тұрғындарының Қарашығанақ мұнай-газ кен орынның санитарлық-қорғаныс аймағынан тыс жерге көшулеріне байланысты Бөрлі ауданының Тұңғыш селолық округі таратылсын.
Округтің аумағы бекітілген жерлері мен қоса Бестау селосы және
"Тұңғыш" ЖШС-нің, "Достық" ЖШС-нің жерлері Қызылтал селолық округінің қарамағына берілсін.
Сессия төрағасы                       Облыс әкімі
Облмәслихат хатшысы

Об упразднении Тунгушского сельского округа Бурлинского района
Cовместное решение Западно-Казахстанского областного маслихата и акимата Западно-Казахстанской области от 13 января 2004 года N 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 января 2004 года N 2453
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан""Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного решения Бурлинского районного маслихата и акимата Бурлинского района от 12 июня 2003 года N 31-2 "Об упразднении Тунгушского сельского округа" областной маслихат и акимат Западно-Казахстанской области РЕШИЛИ:
1. В связи с переселением жителей села Тунгуш за пределы санитарно-защитной зоны Карачаганакского нефтегазового месторождения упразднить Тунгушский сельский округ Бурлинского района.
Территорию округа, включая  село Бестау с закреплeнными земельными угодьями и земли ТОО "Тунгуш" и ТОО "Достык", передать в ведение Кызылталского сельского округа.
Председатель сессии                      Аким области
Секретарь облмаслихата