"Энергетикалық сараптама өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 қыркүйектегі N 214 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазқстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2005 жылғы 2 ақпандағы N 23 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 1 наурызда тіркелді. Тіркеу N 3471. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 04 қарашадағы № 343 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 04.11.2013 № 343 бұйрығымен.
1. "Энергетикалық сараптама өткізу ережесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3089 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер бюллетенінің 2004 жылғы N 41-44 жарияланған) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 қыркүйектегі N 214  бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген энергетикалық сараптама өткізу ережесінде:
4-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Энергетикалық сараптама жөніндегі жұмыстарды орындау үшін ұйымдарда міндетті түрде аттестациядан өткен электр зертханасы, электр қауіпсіздігі бойынша кіру рұқсаты бар тиісті топтағы білікті қызметшілер, тексеруден және электрлік сынақтан өткен өлшейтін және сынайтын аспаптардың болуы қажет.".
2. Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі департаменті (Н.Б.Бертісбаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде белгіленген заңнамалық тәртіппен мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

О внесении дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года № 214 "Об утверждении Правил проведения энергетической экспертизы"
Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года N 23. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 марта 2005 года N 3471. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 4 ноября 2013 года № 343
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 04.11.2013 № 343.
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года № 214 «Об утверждении Правил проведения энергетической экспертизы» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3089, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 год № 41-44) следующее дополнение:
в Правилах проведения энергетической экспертизы, утвержденных указанным приказом:
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
«Для выполнения работ по энергетической экспертизе организациям необходимо иметь аттестованную электролабораторию, квалифицированный персонал, имеющий соответствующую группу допуска по электробезопасности, измерительные и испытательные приборы, прошедшие поверку и электрические испытания.».
2. Департаменту электроэнергетики и угольной промышленности (Бертисбаев Н.Б.) обеспечить проведение государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр