Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының міндетін атқарушысының "Кедендік құжаттардың электронды көшірмелерінің құрылымын бекіту туралы" 2003 жылғы 22 мамырдағы N 232 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 29 маусымдағы N 243 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 27 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 3753. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Кедендік құжаттар бойынша бірыңғай ақпараттық базалардың толықтығын қамтамасыз ету және егжей-тегжейлігін арттыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының міндетін атқарушысының "Кедендік құжаттардың электронды көшірмелерінің құрылымын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2309 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2003 жылғы 16 тамызда N 331 (138) жарияланған, "Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 1 желтоқсандағы N 537  бұйрығымен енгізілген өзгерістермен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2618 болып тіркелген) 2003 жылғы 22 мамырдағы N 232  бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген жүк кедендік декларацияларының және кедендік құн декларацияларының электронды көшірмелерінің құрылымында:
*.DCL деректер базасында:
G021, G081, G091, G141 жиектерінде:
"ұзындығы" бағанында "8" деген сан "12" деген санмен ауыстырылсын;
G06, G311 жиектерінде:
"ұзындығы" бағанында "5" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
G180, G210, G3160 жиектерінде:
"ұзындығы" бағанында "3" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
G024B, G084B, G094B, G144B жиектерінде:
"ұзындығы" бағанында "4" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын және "Құрамы" бағанында "COATO" деген сөз "KATO" деген сөзбен ауыстырылсын;
*.DBL деректер базасындағы:
G311 жиегіндегі:
"ұзындығы" бағанында "5" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
G3160 жиегіндегі:
"ұзындығы" бағанында "3" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
*.T1, *.T2 деректер базасындағы:
G091 жиегіндегі:
"ұзындығы" бағанында "8" деген сан "12" деген санмен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақпараттық технологиялар басқармасы (В.И.Пшеничников) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ И.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 232 "Об утверждении структур электронных копий таможенных документов"
Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 29 июня 2005 года № 243. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2005 года за № 3753. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу с 01.01.2011 приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В целях обеспечения полноты и повышения достоверности единой информационной базы по таможенным документам, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ И.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 232 "Об утверждении структур электронных копий таможенных документов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2309, опубликованный в "Официальная газета" N 33(138) от 16 августа 2003 года, с изменениями, внесенными приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 декабря 2003 года N 537 "О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2618) следующие изменения:
в Структурах электронных копий грузовой таможенной декларации и декларации таможенной стоимости, утвержденных указанным приказом:
в базе данных *.DCL:
в полях G021, G081, G091, G141:
в графе "длина" цифру "8" заменить цифрой "12";
в полях G06, G311:
в графе "длина" цифру "5" заменить цифрой "6";
в полях G180, G210, G3160:
в графе "длина" цифру "3" заменить цифрой "6";
в полях G024B, G084B, G094B, G144B:
в графе "длина" цифру "4" заменить цифрой "2" и в графе "Содержимое" слово "СОАТО" заменить на слово "КАТО";
в базе данных *.DBL:
в поле G311:
в графе "длина" цифру "5" заменить цифрой "6";
в поле G3160:
в графе "длина" цифру "3" заменить цифрой "6";
в базах данных *.Т1, *.Т2:
в поле G091:
в графе "длина" цифру "8" заменить цифрой "12".
2. Управлению информационных технологий Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Пшеничникову В.И.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (К.І.Махамбетов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасарына (А.Е.Мамбеталин) жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2005 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаржы вице-министрі -
Төраға

3. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Махамбетову К.И.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Мамбеталин А.Е.).
5. Настоящий приказ вводится в действие c 1 сентября 2005 года.
Вице-Министр финансов -
Председатель