N 1085 болып тіркелген "Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы N 568 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 419 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 3 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3765. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі Істер Министрлігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы N 35 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі Істер Министрлігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы № 35 бұйрығымен.
------------------Бұйрықтан үзінді-------------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Жол полициясы комитеті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне белгіленген тәртіппен ақпарат берсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы
милиция генерал-майоры
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің күшін жойған кейбір бұйрықтарының тізімі
...
3. "Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы № 568 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі № 419.
...
------------------------------------------
Автомобиль жолдарындағы жол полициясының қызметін одан әрі жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы № 568 бұйрығына (2003 жылғы 17 наурызда № 1085 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 27 қыркүйектегі № 519 бұйрығымен өзгерістер енгізілген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрықтың 1, 2-қосымшаларына сәйкес 1, 4-қосымшалар ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 2-1 2-6 тармақтарымен толықтырылсын:
"2-1. Республикалық маңызы бар автожолдарда жол полициясы патрульдік жасақтарының қызмет өткеруі бірыңғай орналасу жүйесі қағидаты бойынша ұйымдастырылсын.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 июля 2005 года N 419. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2005 года за N 3765. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 февраля 2007 года N 35
Извлечение из
приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан
от 1 февраля 2007 года N 35
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
...
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. министра
...
Перечень некоторых приказов Министра внутренних дел
Республики Казахстан признаваемых утратившими силу
...
3. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 июля 2005 года N 419 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности", зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2005 года за N 3765.
...
___________________________________________________________
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан "Об органах внутренних дел Республики Казахстан",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1085, с изменениями и дополнениями, внесенными  приказом  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N 519, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1269) следующие изменения и дополнения:
приложения 1 и 4 заменить согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу;
дополнить пунктами 2-1 - 2-6 следующего содержания:
"2-1. Организовать несение службы патрульных нарядов дорожной полиции на автодорогах республиканского значения по принципам системы единой дислокации.

2-2. Облыстардың және Астана қаласының Ішкі істер департаменттері (бұдан әрі IIД) бастықтарының бұйрықтарымен тұрақты негізде дербес:
Республикалық маңызы бар автожолдарда жол полициясы жасақтарының орналасуына сәйкес нақты патрульдік учаскеге жол полициясы саптық бөлімшелерінің жеке құрамы мен автокөлігі;
нұсқамалар жүргізу және желідегі қызмет өткеруді бақылау үшін саптық бөлімшелердің және ІІД жол полициясы басқармасы аппаратының басшы құрамы қатарынан белгіленген патрульдік учаскелердің әрқайсысына жауапты адам бекітілсін.
2-3. Ақаусыз автокөлікпен, қару-жарақпен, жеке қорғану құралдарымен, басқа да құралдармен және бұйрықтың талаптарына сәйкес құжаттамамен қамтамасыз ете отырып, құрамында кемінде жол полициясының бір инспекторы мен бір кіші жедел уәкілі бар жол полициясы жасақтарының жұмысы ұйымдастырылсын.
2-4. Жауапты адамдардың және жасақ құрамына кіретін әр қызметкердің функционалдық міндеттеріне:
жол қозғалысы қауіпсіздігінің сақталуын және қамтамасыз етілуін қадағалауды жүзеге асыру;
жолаушылар мен жүк тасымалын, әсіресе, көкөніс, ет және басқа да ауыл шаруашылығы өнімдерін үздіксіз және қауіпсіз тасымалдауды қамтамасыз ету;
аталған тасымалдарды жүзеге асыратын көлік құралдарын заңсыз тоқтатуға, тексеруге және ұстауға жол бермеу және тасымалданатын жүктерді сауда желісіне жеткізуге кедергі жасау фактілерінің жолын кесу;
көлік құралдарына қол сұғумен байланысты қылмыстардың алдын алу, жолын кесу және ашу;
қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау;
патрульдік учаскедегі жол қозғалысын қадағалауды жүзеге асыратын бақылаушы органдар лауазымды адамдарының қызметін бақылау жөніндегі нақты тапсырмалар жүктелсін.
2-5. Республикалық маңызы бар автожолдарда көлік құралдарының жүргізушілеріне, жолаушылар мен жүктерге қатысты құқыққа қарсы қол сұғушылық жасаған адамдардың әрекетін әшкерелеу және жолын кесу жөнінде ақпарат жинау және тиісті шаралар қабылдау қамтамасыз етілсін.
2-6. Қылмыс жасауға қатысатын адамдарға, оның ішінде республикалық маңызы бар автожолдарда заңсыз алымдар алумен және бопсалаумен айналысатын бақылаушы органдардың лауазымды адамдарына қатысты белгіленген тәртіппен жедел-іздестіру іс-шаралары жүргізілсін.";
3-тармақта "жасақтарын" деген сөзден кейін "патрульдік учаскелерді" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
бірінші абзацтағы "бас басқармаларының (басқармаларының)" деген сөздер "департаменттерінің" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8) – 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) көкөніс, ет және басқа да ауыл шаруашылығы өнімдерін оларды өткізу орындарына үздіксіз және қауіпсіз тасымалдауды ұйымдастыру, аталған өнімді тасымалдауды жүзеге асыратын көлік құралдарын заңсыз тоқтатуға, тексеруге және ұстауға, сондай-ақ оны сауда желісіне жеткізуге кедергі келтіруге жол бермеу жөнінде шаралар қабылдансын;

2-2. Приказами начальников Департаментов внутренних дел областей и городов Астана и Алматы (далее - ДВД) закрепить персонально на постоянной основе:
личный состав и автотранспорт строевых подразделений дорожной полиции за конкретным патрульным участком согласно Дислокации нарядов дорожной полиции на автомобильных дорогах республиканского значения;
ответственного за каждым из определенных патрульных участков из числа руководящего состава строевых подразделений и аппарата Управления дорожной полиции ДВД для проведения инструктажей и контроля за несением службы на линии.
2-3. Организовать работу нарядов дорожной полиции в составе не менее одного инспектора и одного младшего оперуполномоченного дорожной полиции, обеспечив их исправным автотранспортом, вооружением, средствами индивидуальной защиты, другими средствами и документацией в соответствии с требованиями приказа.
2-4. Вменить в функциональные обязанности ответственных и каждого сотрудника, входящего в состав наряда, конкретные задачи по:
осуществлению надзора за соблюдением и обеспечением безопасности дорожного движения;
обеспечению бесперебойной и безопасной перевозки пассажиров и грузов;
недопущению незаконной остановки, проверки и задержки транспортных средств, осуществляющих указанные перевозки, пресечению фактов воспрепятствования доступа перевозимых грузов в торговую сеть;
предупреждению, пресечению и раскрытию преступлений, связанных с посягательством на транспортные средства;
охране общественного порядка и безопасности;
осуществлению контроля за деятельностью должностных лиц контролирующих органов, осуществляющих надзор за дорожным движением на патрульном участке.
2-5. Обеспечить сбор информации и принятие соответствующих мер по изобличению и пресечению деятельности лиц, совершающих противоправные посягательства в отношении водителей транспортных средств, пассажиров и груза на дорогах республиканского значения.
2-6. В установленном порядке проводить оперативно-розыскные мероприятия в отношении лиц, участвующих в преступной деятельности, в том числе должностных лиц контролирующих органов, занимающихся поборами и вымогательством на автомобильных дорогах республиканского значения.";
в пункте 3 после слова "патрулирования" дополнить словами "патрульных участков";
в пункте 7:
в абзаце первом слова "главных управлений (управлений)" заменить словом "Департаментов";
дополнить подпунктами 8) - 10) следующего содержания:
"8) принять меры по организации бесперебойной и безопасной перевозки овощной, мясной и другой сельхозпродукции в места их реализации, недопущению незаконной остановки, проверки и задержки транспортных средств, осуществляющих перевозку названной продукции, а также воспрепятствования ее доступа в торговую сеть;

"9) көкөніс, ет және басқа да ауыл шаруашылығы өнімдерін тасымалдауды жүзеге асыратын көлік құралдарын заңсыз тоқтатудың, тексерудің және ұстаудың әрбір фактісі бойынша қызметтік тексеру жүргізілсін, олардың нәтижелері бойынша кінәлілерді, сондай-ақ ІІД ЖПБ-ның бастықтары мен саптық бөлімшелерінің командирлері ішкі істер органдарынан босатуға дейінгі қатаң тәртіптік жауапкершілікке тартылсын;
10) жүк тасымалын, көлік құралдарының салмақ параметрлерін бақылауды жүзеге асыратын лауазымды адамдардың заңсыз алымдар алу, бопсалау және пара алу фактілерін өзге құқық қорғау органдары анықтаса және бұл ретте патрульдік учаскелерге бекітілген жауапты қызметкерлер мен жасақтардың басшыларында тиісті ақпарат болмаса немесе ол белгіленген тәртіппен іске асырылмаса, кінәлілерге тиісті шаралар қолданыла отырып, қызметтік тексерулер тағайындалады;";
8-тармақтағы "2000 жылдың бірінші жартыжылдық қорытындысы бойынша қаралсын." деген сөздер "олардың қызмет нәтижелері бойынша тоқсан сайын қаралсын." деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі полиция генерал-майоры А.Ж.Шпекбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы департаментінің бастығы полиция полковнигі Ө.Т.Түсімовке жүктелсін.";
бұйрықпен бекітілген Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарындағы жол полициясы патрульдік жасақтарының жұмыстарын ұйымдастыру ережесінде:
22-тармақта:
1) тармақтағы "әрекет етуші нормативті құқықтық құжаттарды қарастырылған" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің 627-бабының талаптарымен көзделген" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "белгіленген тәртіппен" деген сөздер "Мас күйін куәландыруға жіберу, мас күйін куәландыру және оның нәтижелерін ресімдеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 маусымдағы № 528 қаулысында белгіленген тәртіппен" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Жол полициясы департаменті (Ө.Т. Түсімов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр З. Тұрысбеков
"Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз
етудегі, қылмыстың жолын кесу
мен оны ашудағы, сонымен
қатар іздестіру жұмыстарының
белсенділігін арттырудағы жол
полициясының іс-әрекетін
жетілдіру туралы"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
1999 жылғы 10 қарашадағы
№ 568 бұйрығына толықтырулар
енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрінің
2005 жылғы 7 шілдедегі
"№ 419 бұйрығына
1 - қосымша
"Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз
етудегі, қылмыстың жолын кесу
мен оны ашудағы, сонымен
қатар іздестіру жұмыстарының
белсенділігін арттырудағы жол
полициясының іс-әрекетін
жетілдіру туралы"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
1999 жылғы 10 қарашадағы
№ 568 бұйрығына
1-қосымша
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жол полициясы жасақтарының ОРНАЛАСУЫ
Жол бағытының №
Автожолдың атауы
Учаскенің ұзындығы
Патрульдік ауысымның саны
Патрульдік жасақтарының орналасу пункті
Астана қаласы
1.
"Астана-Қорғалжын" а/ж (автожолы) қала шекарасынан 25 км дейін
25 км
Екіауысымдық тәулік бойы
ІІД ЖПБ-ныңЖП ЖБ (жол полициясы жеке батальоны), Астана қаласы
2.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж Қостанай бағытындағы қала шекарасынан 25 км дейін
25 км
Екіауысымдық тәулік бойы
ІІД ЖПБ-ның ЖП
ЖБ,
Астана қаласы
3.
"Астана-Петропавл" а/ж Көкшетау бағытындағы қала шекарасынан 25 км дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
25 км
Екіауысымдық тәулік бойы
IIД ЖПБ-ның ЖП
ЖБ, Астана қаласы
4.
"Астана-Павлодар" а/ж Павлодар бағытындағы қала шекарасынан 25 км дейін
25 км
Екіауысымдық тәулік бойы
IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ,
Астана қаласы
5.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж Қарағанды бағытындағы қала шекарасынан 25 км дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
25 км
Екіауысымдық тәулік бойы
ІІД ЖПБ-ныңЖП ЖБ, Астана қаласы
Ақмола облысы
6.

9) по каждому факту незаконной остановки, проверки и задержки транспортных средств, осуществляющих перевозку грузов, проводить служебные расследования, по итогам которых виновных, а также начальников УДП ДВД и командиров строевых подразделений привлекать к строгой ответственности, вплоть до увольнения из органов внутренних дел;
10) если факты поборов, вымогательства и взяточничества должностными лицами, осуществляющими контроль за перевозками грузов, весовыми параметрами транспортных средств, выявляются иными правоохранительными органами, и при этом у ответственных сотрудников и старших нарядов, закрепленных за патрульными участками, отсутствовала соответствующая оперативная информация либо она не была в установленном законодательством порядке реализована, назначаются служебные расследования с применением к виновным соответствующих мер.";
в пункте 8 слова "рассмотреть по итогам первого полугодия 2000 года" заменить словами "рассматривать по итогам их деятельности ежеквартально.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Шпекбаева А.Ж. и начальника Департамента дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан полковника полиции Тусумова О.Т.";
в Правилах организации работы патрульных нарядов дорожной полиции на автомобильных дорогах республиканского значения, утвержденных приказом:
в пункте 22:
в подпункте 1) слова "действующими нормативными правовыми документами" заменить словами "требованиями  статьи 627  Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".";
в подпункте 5) слова "установленном порядке" заменить словами "порядке, установленном Правилами направления для освидетельствования на состояние опьянения, освидетельствования на состояние опьянения и оформления его результатов, утвержденными  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 528.".
2. Департаменту дорожной полиции (Тусумову О.Т.) обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение N 1 к Приказу Министра
внутренних дел Республики Казахстан
от 7 июля 2005 года N 419 "О внесении
изменений и дополнений в Приказ Министра
внутренних дел Республики Казахстан
от 10 ноября 1999 года N 568
"О совершенствовании деятельности
дорожной полиции в обеспечении
общественной безопасности, пресечении
и раскрытии преступлений, а также
активизации розыскной деятельности"
"Приложение N 1 к Приказу Министра
внутренних дел Республики Казахстан от
10 ноября 1999 года N 568
"О совершенствовании деятельности
дорожной полиции в обеспечении
общественной безопасности, пресечении
и раскрытии преступлений, а также
активизации розыскной деятельности"
ДИСЛОКАЦИЯ
нарядов дорожной полиции на автомобильных
дорогах республиканского значения
N марш-
рута
Наименование автодороги
Протя-
женность
участка
Количество
смен
патрули-
рования
Дисло-
кация
пункта
патруль-
ного
наряда
г. Астана
1.
А/д "Астана-Коргалжын" 25 км
за границей города
25 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД г.
Астана
2.
А/д "Алматы-Екатеринбург" 25
км за границей города в Костанайском направлении
25 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД г.
Астана
3.
А/д "Астана-Петропавловск"
25 км за границей города в
Кокшетауском направлении
(в рамках пилотного
варианта)
25 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД г.
Астана
4.
А/д "Астана-Павлодар" 25 км
за границей города в
Павлодарском направлении
25 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД г.
Астана
5.
А/д "Астана-Екатеринбург"
25 км за границей города в
Карагандинском направлении
(в рамках пилотного
варианта)
25 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД г.
Астана
Акмолинская область
6.
А/д "Алматы-Екатеринбург"

"Алматы-Екатеринбург" а/ж 1284 - 1352 км, Астана қаласының шекарасынан бастап Қарағанды облысының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
68 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР (жол полициясы жеке ротасы)
7.
"Астана-Павлодар" а/ж 14 - 198 км Павлодар облысының шекарасына дейін
184 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
8.
"Астана-Петропавловск" а/ж 12-126 км, Астана қаласының шекарасынан бастап Бұланды ауданының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
114 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының ІІД ЖПБ-ныңЖП ЖР
9.
Астана-Петропавловск" а/ж 126-191 км, Ақкөл ауданының шекарасынан бастап Щучье ауданының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
65 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖБ
10.
"Екатеринбург-Алматы" а/ж 1242 - 1114 км, Астана қаласының шекарасынан бастап "Жалтыр-Макинка" а/ж қиылысуына дейін
128 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖБ
11.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 1114 - 973 км, "Жалтыр-Макинка" а/ж қиылысуынан бастап Жақсы ауданының шекарасына дейін
141 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
12.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 973 - 850 км, Атбасар ауданының шекарасынан бастап Солтүстік Қазақстан облысының шекарасына дейін
123 км
Бірауысымдық тұрақсыз кесте бойынша
Ақмола облысының ІІД ЖПБ-ныңЖП ЖБ
13.
"Астана-Петропавловск" а/ж 191 -289 км, Бұланды ауданының шекарасынан бастап Көкшетау қаласының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
98 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
14.
"Бурабай курорттық аумақ" а/ж
66 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының ІІД ЖПБ-ныңЖП ЖБ
15.
"Астана-Петропавловск" а/ж Көкшетау қаласының шекарасынан бастап Солтүстік Қазақстан облысының шекарасына дейін
80 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақмола облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
Алматы облысы
16.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 29 - 119 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
90 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
17.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 120 - 196 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
76 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖБ
18.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 197 - 280 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
83 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖБ
19.
"Алматы-Бішкек" а/ж Алматы қаласының шекарасынан (14 км) бастап 59 км дейін
45 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖБ
20.
"Алматы-Бішкек" а/ж 59 км бастап Жамбыл облысының шекарасына дейін
84 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
21.
"Алматы-Өскемен" а/ж Алматы қаласының шекарасынан бастап Заречный пос. дейін
57 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
22.
"Алматы-Өскемен" а/ж Заречный пос. бастап - 124 км "Шеп" ЖП ТББ "Луга" арқылы
67 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
23.
"Алматы-Өскемен" а/ж 124 - 189 км
65 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
24.
"Алматы-Өскемен" а/ж 189 - 259 км
70 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
25.
"Алматы-Өскемен" а/ж 260 — 390 км
130 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖР
26.
"Алматы-Өскемен" а/ж 391 - 508 км
117 км
Екіауысымдық тәулік бойы '
Алматы облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
27.
"Алматы-Өскемен" а/ж 509 - 616 км
107 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының ІІДЖПБ-ныңЖПЖР
28.
"Алматы-Көкпек-Көктал" а/ж Алматы қаласының шекарасынан бастап "Іле" өзені арқылы өтетін көпірге дейін (284 км)
276 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының ИД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
29.
"Сарыөзек-Харгөз" а/ж
232 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
30.
"Үшарал-Достық" а/ж
183 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
31.
"Ақсай-Шонжа-Қүлжат" а/ж Қытай ХР шекарасына дейін
153 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Алматы облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
Ақтөбе облысы
32.
"Самара-Шымкент" а/ж 526 - 764 км Батыс Қазақстан облысының шекарасынан бастап
238 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақтөбе облысының ІІД ЖПБ-ныңЖП ЖБ
33.
"Самара-Шымкент" а/ж 744 - 843 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
79 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақтөбе облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
34.
"Самара-Шымкент" а/ж 843 - 922 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
79 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақтобе облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
35.
"Самара-Шымкент" а/ж 922 - 1002 км
(пилоттық шеңберінде)нұсқаның
79 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақтөбе облысының
IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
36.

с 1284 по 1352 км от
границы г. Астана до
границы с Карагандинской
области  (в рамках
пилотного варианта)
68 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
7.
А/д "Астана-Павлодар" с 14
по 198 км до границы с
Павлодарской областью
184 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
8.
А/д "Астана-Петропавловск"
с 12 по 126 км от границы г.
Астана до границы
Буландинского района
рамках пилотного варианта)
114 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
9.
А/д "Астана-Петропавловск"
с 126 по 191 км от границы
Аккольского района до
границы с Щучинским
районом  (в рамках
пилотного варианта)
65 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
10.
А/д "Екатеринбург-Алматы"
с 1242 по 1114 км от
границы  г. Астаны до
пересечения с а/д
"Жалтыр-Макинка"
128 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
11.
А/д "Алматы-Екатеринбург"
с 1114 по 973 км от
пересечения с а/д "Жалтыр-
Макинка" до границы с
Жаксинским районом
141 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
12.
А/д "Алматы-Екатеринбург"
с 973 по 850 км от
границы Атбасарского
района Акмолинской области
до границы с Северо-
Казахстанской областью
123 км
Одно-
сменный, по
скользящему
графику
ОБДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
13.
А/д "Астана-Петропавловск"
с 191 по 289 км от границы Буландинского района до границы г. Кокшетау  (в рамках пилотного варианта)
98 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
14.
А/д "Боровская курортная
зона"
66 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
15.
А/д "Астана-Петропавловск"
от границы г. Кокшетау до
границы Северо-Казахстанской
области
80 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Акмо-
линской
области
Алматинская область
16.
А/д "Алматы-Екатеринбург"
с 29 по 119  (в рамках
пилотного варианта)
90 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
17.
А/д "Алматы-Екатеринбург"
с 120 по 196 км  (в рамках
пилотного варианта)
76 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
18.
А/д "Алматы-Екатеринбург"
с 197 по 280 км  (в рамках
пилотного варианта)
83 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
19.
А/д "Алматы-Бишкек" от
границы г. Алматы (с 14 км)
до 59 км
45 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
20.
А/д "Алматы-Бишкек" с 59
км до границы с Жамбылской
областью
84 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
21.
А/д "Алматы-Оскемен" от
границы г. Алматы до п.
Заречный
57 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
22.
А/д "Алматы-Оскемен" от п.
Заречный по 124 км через
СКП ДП "Рубеж"-"Луга"
67 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
23.
А/д "Алматы-Оскемен" с 124
по 189 км
65 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
24.
А/д "Алматы-Оскемен" с 189
по 259 км
70 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
25.
А/д "Алматы-Оскемен" с 260
по 390 км
130 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
26.
А/д "Алматы-Оскемен" с 391
по 508 км
117 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
27.
А/д "Алматы-Оскемен" с 509
по 616 км
107 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
28.
А/д "Алматы-Кокпек-Коктал"
от границы г. Алматы до
моста через р. "Или" (284
км)
276 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
29.
А/д "Сарыозек-Хоргос"
232 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
30.
А/д "Ушарал-Достык"
183 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
31.
А/д "Аксай-Шонжа-Кольжат"
до границы с КНР
153 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Алма-
тинской
области
Актюбинская область
32.
А/д "Самара-Шымкент" с 526
по 764 км от границы
Западно-Казахстанской
области
238 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Актю-
бинской
области
33.
А/д "Самара-Шымкент" с 764
по 843 км  (в рамках
пилотного варианта)
79 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Актю-
бинской
области
34.
А/д "Самара-Шымкент" с 843
по 922 км  (в рамках
пилотного варианта)
79 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Актю-
бинской
области
35.
А/д "Самара-Шымкент" с 922
по 1002 км  (в рамках
пилотного варианта)
79 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Актю-
бинской
области
36.
А/д "Самара-Шымкент" с

"Самара-Шымкент" а/ж 1002 - 1240 км
238 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақтобе облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
37.
"Ақтөбе-Орынбор" а/ж 102 км дейін Орынбор облысының шекарасына дейін)
102 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақтөбе облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
38.
"Ақтөбе-Орск" а/ж 68 км дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
68 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақтобе облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
39.
"Ақтөбе-Орск" а/ж 68 - 135 км дейін Орынбор облысының шекарасына дейін)
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
68 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Ақтобе облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
Атырау облысы
40.
"Ақтөбе-Астрахань" а/ж Атырау қаласынан бастап РФ Астрахань облысына бағытта 160 км
160 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Атырау облысының ІІД ЖПБ-ныңЖП ЖР
41.
"Ақтөбе-Астрахань" а/ж 160 км бастап РФ Астрахань облысының шекарасына дейін
192 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Атырау облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖР
42.
"Ақтөбе-Астрахань" а/ж Атырау қаласынан бастап Доссор селосына дейін
86 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Атырау облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖР
43.
"Ақтөбе-Орал" а/ж Атырау қаласынан бастап Батыс Қазақстан облысына бағытта
95 км
(пилоттық нүсқаның шеңберінде)
95 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Атырау облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
44.
"Ақтөбе-Орал" а/ж 95 - 189 км Батыс Қазақстан облысына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
94 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Атырау облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
45.
Доссор-Құлсары-Бейнеу" а/ж Маңғыстау облысының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
123 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Атырау облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖР
Шығыс Қазақстан облысы
46.
"Алматы-Өскемен" а/ж 615-715 км Алматы облысының шекарасынан бастап "Аягөз" пос.дейін
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Шығыс Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖР
47.
"Алматы-Өскемен" а/ж 715-815 км
"Аягөз" пос.бастап "Георгиевка" пос.дейін
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Шығыс Қазақстан облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖР
48.
"Алматы-Өскемен" а/ж 1014 - 1079 км Георгиевка" пос. бастап Өскеменге дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
65 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Шығыс Қазақстан облысының ИД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
49.
"Омск-Майқапшағай" а/ж 634 - 734 км Семей қаласынан бастап Павлодар облысының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Шығыс Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖР
50.
"Өскемен-Семей" а/ж 0 - 100 км
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Шығыс Қазақстан облысының 11Д ЖПБ- ның ЖП ЖБ
51.
"Өскемен-Ридер" а/ж РФ Алтай өлкесінің шекарасына дейін
167 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Шығыс Қазақстан облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
52.
"Өскемен-Шемонаиха" а/ж РФ Алтай өлкесінің шекарасына дейін
120 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Шығыс Қазақстан облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
53.
"Өскемен-Зыряновск" а/ж 0 - 100 км
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Шығыс Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
Жамбыл облысы
54.
"Алматы-Ташкент" а/ж 143 - 218 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
75 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Жамбыл облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
55.
"Алматы-Ташкент" а/ж 218-263 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
45 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Жамбыл облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
56.

1002 по 1240 км
238 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Актю-
бинской
области
37.
А/д "Актобе-Оренбург" до
102 км (до границы
Оренбургской области)
102 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Актю-
бинской
области
38.
А/д "Актобе-Орск" до 68 км
(в рамках пилотного
варианта)
68 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Актю-
бинской
области
39.
А/д "Актобе-Орск" с 68 по
135 км (до границы с
Оренбургской областью)
рамках пилотного варианта)
68 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Актю-
бинской
области
Атырауская область
40.
А/д "Актобе-Астрахань" от
г. Атырау до 160 км в
направлении Астраханской
области РФ
160 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Атырау-
ской
области
41.
А/д "Актобе-Астрахань" от
160 до границы с
Астраханской областью РФ
192 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Атырау-
ской
области
42.
А/д "Актобе-Астрахань" от
г. Атырау до с. Доссор
86 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Атырау-
ской
области
43.
А/д "Атырау-Уральск" от г.
Атырау до 95 км в
направлении Западно-
Казахстанской области
рамках пилотного варианта)
95 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Атырау-
ской
области
44.
А/д "Атырау-Уральск" с 95
по 189 км до границы с
Западно-Казахстанской
областью  (в рамках
пилотного варианта)
94 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Атырау-
ской
области
45.
А/д "Доссор-Кульсары-
Бейнеу" до границы с
Мангистауской областью
рамках пилотного варианта)
123 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Атырау-
ской
области
Восточно-Казахстанская область
46.
А/д "Алматы-Оскемен" с 615
по 715 км от границы
Алматинской области до п.
"Аягоз"
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД ВКО
47.
А/д "Алматы-Оскемен" с 715
до 815 км от п. "Аягоз" до
п. "Георгиевка"
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД ВКО
48.
А/д "Алматы-Оскемен" с 1014
по 1079 км от п.
"Георгиевка" до Усть-
Каменогорска  (в рамках
пилотного варианта)
65 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ВКО
49.
А/д "Омск-Майкапчагай" с
634 по 734 км, от г.
"Семипалатинск" до границы
с Павлодарской областью
рамках пилотного варианта)
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД ВКО
50.
А/д "Усть-Каменогорск-
Семипалатинск" с 0 до 100
км
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ВКО
51.
А/д "Усть-Каменогорск-
Риддер" до границы с
Алтайским краем РФ
167 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ВКО
52.
А/д "Усть-Каменогорск-
Шемонаиха" до границы с
Алтайским краем РФ
120 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ВКО
53.
А/д "Усть-Каменогорск-
Зыряновск" с 0 до 100
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ВКО
Жамбылская область
54.
А/д "Алматы-Ташкент" с 143
по 218 км  (в рамках
пилотного варианта)
75 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Жамбыл-
ской
области
55.
А/д "Алматы-Ташкент" с 218
по 263 км  (в рамках
пилотного варианта)
45 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Жамбыл-
ской
области
56.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с

"Алматы-Екатеринбург" а/ж 280 - 385 км
Алматы облысының шекарасынан бастап Шығанақ пос.дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
105 км
Екіауысымдық
тәулік бойы
Жамбыл облысының
ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
57.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 385 -491 км Шығанақ пос.бастап Қарағанды облысының шекарасынан дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
106 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Жамбыл облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
58.
"Алматы-Ташкент" а/ж 505 - 593 км
88 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Жамбыл облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
Батыс Қазақстан облысы
59.
"Самара-Шымкент" а/ж 526 - 394 км Ақтөбе облысының шекарасынан бастап Жамбетті пос.дейін
132 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Батыс Қазақстан облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
60.
"Самара-Шымкент" а/ж 394 - 325 км Жамбетті пос.бастап Орал қаласына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
69 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Батыс Қазақстан облысының 11Д ЖПБ- ның ЖП ЖБ
61.
"Самара-Шымкент" а/ж 325 - 256 км Жамбетті пос.бастап Орал қаласына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберіиде)
69 км
Екіауысымдық тәулік бойьі
Батыс Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
62.
"Самара-Шымкент" а/ж 256 - 195 км Орал қаласынан бастап Орынбор облысының шекарасына дейін
61 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Батыс Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
63.
"Атырау-Орал" а/ж 250 - 350 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Батыс Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
64.
"Орал-Озинки РФ" а/ж 4 - 104 км (Саратов облысының шекарасына дейін)
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Батыс Қазақстан облысының 11Д ЖПБ- ның ЖП ЖБ
65.
"Подстепное-Илек" а/ж 144 км дейін, Подстепное пос.бастап Орынбор облысының шекарасына дейін
144 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Батыс Қазақстан облысының ІІДЖПБ- ның ЖП ЖБ
Қарағанды облысы
66.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 491 - 591 км Жамбыл облысының шекарасынан бастап
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
67.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 591 -691 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
68.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 691 - 790 км Ақшатау пос.дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
99 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
69.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 790 - 899 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
109 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
70.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 899 - 1008 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
109 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
71.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж Қарағанды қаласынан бастап Ақмола облысының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
114 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
72.
"Қызылорда-Павлодар" а/ж Қарағанды қаласынан бастап Павлодар облысының шекарасына дейін
168 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
73.
"Қызылорда-Павлодар" а/ж Қарағанды қаласынан бастап 870 км дейін, Шет ауданының шекарасына дейін
76 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
74.
"Қызылорда-Павлодар" а/ж Жезқазған қаласынан бастап Жәйрем қаласына дейін
187 км
Екіауысымдық
тәулік бойы
Қарағанды
облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
75.
"Қызылорда-Павлодар" а/ж Жезқазған қаласынан бастап Қызылорда облысына қарай 100 км
100 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қарағанды облысының 11Д ЖПБ- ның ЖП ЖБ
Қызылорда облысы
76.
"Самара-Шымкент" а/ж 2057 - 1914 км Оңтүстік Қазақстан облысының шекарасынан бастап Қызылорда қаласына дейін
143 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қызылорда облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
77.
"Самара-Шымкент" а/ж 1914- 1816 км Қызылорда қаласынан бастап Оңтүстік Қазақстан облысының бағытындағы Бәйгеқұм пос.дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
98 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қызылорда облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
78.
"Самара-Шымкент" а/ж 1816- 1721 км Қызылорда қаласынан бастап Ақтөбе облысының бағытындағы Жалағаш пос.бұрылысына дейін (пилоттық нұсқаның шеңберінде)
95 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қызылорда облысының 11Д ЖПБ- ның ЖП ЖБ
79.
"Самара-Шымкент" а/ж 1576- 1302 км Қызылорда қаласынан бастап 101 км разъезіне дейін
236 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қызылорда облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
80.
"Самара-Шымкент" а/ж 1672- 1576 км 101 км разъезінен бастап Ақтөбе облысының шекарасына дейін
274 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қызылорда облысының 11Д ЖПБ- ның ЖП ЖБ
81.
"Қызылорда-Павлодар" а/ж Қызылорда қаласынан бастап Қарағанды облысының бағытындағы 150 км дейін
150 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қызылорда облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
Қостанай облысы
82.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж Қостанай қаласынан бастап 76 км дейін (пилоттық нұсқаның шеңберінде)
76 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
83.

280 по 385 км от границы
Алматинской области до п.
"Шыганак"  (в рамках
пилотного варианта)
105 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Жамбыл-
ской
области
57.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
385 по 491 км от п.
"Шыганак" до границы с
Карагандинской областью
рамках пилотного варианта)
106 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Жамбыл-
ской
области
58.
А/д "Алматы-Ташкент" с 505
по 593 км
88 км
Трехсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Жамбыл-
ской
области
Западно-Казахстанская область
59.
А/д "Самара-Шымкент" с 526
по 394 км от границы
Актюбинской области до п.
"Джамбеты"
132 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЗКО
60.
А/д "Самара-Шымкент" с 394
по 325 км от п. "Джамбеты"
до г. Уральска  (в рамках
пилотного варианта)
69 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЗКО
61.
А/д "Самара-Шымкент" с 325
по 256 км от п. "Джамбеты"
до г. Уральска  (в рамках
пилотного варианта)
69 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЗКО
62.
А/д "Самара-Шымкент" с 256
по 195 км от г. Уральска до
границы с Оренбургской
областью
61 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЗКО
63.
А/д "Атырау-Уральск" с 250
до 350 км  (в рамках
пилотного варианта)
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЗКО
64.
А/д "Уральск-Озинки РФ" с 4
по 104 км (до границы
Саратовской области)
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЗКО
65.
А/д "Подстепное-Илек" до
144 км, от п. "Подстепное"
до границы Оренбургской
области
144 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЗКО
Карагандинская область
66.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
491 по 591 км от границы с
Жамбылской областью
рамках пилотного варианта)
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
67.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
591 по 691 км  (в рамках
пилотного варианта)
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
68.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
691 по 790 км, до п.
"Акчатау"  (в рамках
пилотного варианта)
99 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
69.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
790 по 899 км  (в рамках
пилотного варианта)
109 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
70.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
899 по 1008 км  (в рамках
пилотного варианта)
109 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
71.
А/д "Алматы-Екатеринбург"
от г. Караганды до границы
с Акмолинской областью
рамках пилотного варианта)
114 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
72.
А/д "Кызылорда-Павлодар" от
г. Караганды до границы
Павлодарской области
168 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
73.
А/д "Кызылорда-Павлодар" от
г. Караганды до 870 км, до
границы Шетского района
76 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
74.
А/д "Кызылорда-Павлодар" от
г. Жезказган до г. Жайрем
187 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
75.
А/д "Кызылорда-Павлодар" от
г. Жезказган до 100 км в
сторону Кызылординской
области
100 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Караган-
динской
области
Кызылординская область
76.
А/д "Самара-Шымкент" с 2057
по 1914 км от границы ЮКО
до г. Кызылорды
143 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Кызылор-
динская
область
77.
А/д "Самара-Шымкент" с 1914
по 1816 км от границы ЮКО
от г. Кызылорды в
направлении ЮКО до п.
Байгекум  (в рамках
пилотного варианта)
98 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Кызылор-
динская
область
78.
А/д "Самара-Шымкент" с 1816
по 1721 км от г. Кызылорды
до поворота п. Жалагаш в
направлении Актюбинской
области  (в рамках
пилотного варианта)
95 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Кызылор-
динская
область
79.
А/д "Самара-Шымкент" с 1576
по 1302 км от г. Кызылорды
до разъезда 101 км
236 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Кызылор-
динская
область
80.
А/д "Самара-Шымкент" с 1692
по 1576 км от 101 разъезда
до границы с Актюбинской
областью
274 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Кызылор-
динская
область
81.
А/д "Кызылорда-Павлодар" от
г. Кызылорда до 150 км в
сторону Карагандинской
области
150 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Кызылор-
динская
область
Костанайская область
82.
А/д "Алматы-Екатеринбург"
от г. Костаная до 76 км
рамках пилотного варианта)
76 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Коста-
найской
области
83.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с

"Алматы-Екатеринбург" а/ж 76 км бастап 151 км дейін (пилоттық нұсқаның шеңберінде)
75 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
84.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 151 км бастап Ақмола облысының шекарасына дейін
81 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
85.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж Қостанай қаласынан бастап РФ Челябинск облысының шекарасына 87 км дейін (пилоттық нұсқаның шеңберінде)
87 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының ІІД ЖПБ-ныңЖП ЖБ
86.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 87 - 173 км РФ Челябинск облысының шекарасына дейін (пилоттық нұсқаның шеңберінде)
86 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының ІІД ЖПБ-нынЖП ЖБ
87.
"Қостанай-Петропавловск" а/ж Қостанай қаласынан бастап 115 км дейін
115 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының IIД ЖПБ-ныңЖП ЖБ
88.
"Қостанай-Петропавловск" а/ж 115 км бастап Солтүстік Қазақстан облысының шекарасына дейін
103 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
89.
"Қостанай-Жетіқара-Комсомольское" а/ж Қостанай қаласынан бастап 119 км дейін
119 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖБ
90.
"Қостанай-Жетіқара-Комсомольское" а/ж Қостанай қаласынан бастап РФ Орынбор облысының шекарасына дейін
197 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Қостанай облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
Маңғыстау облысы
91.
"Ақтау-Жетібай-Жаңаөзен" Ақтау қаласынан бастап Жаңаөзен қаласының бағытындағы 64 км дейін
(пилоттық нүсқаның шеңберінде)
64 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Маңғыстау облысының ІІДЖПБ- ның ЖП ЖБ
92.
"Ақтау-Жетібай-Жаңаөзен" 64 км бастап Жаңаөзен қаласына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
64 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Маңгыстау облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
93.
"Ақтау-Атырау" "Сай-Өтес" бастап Атырау облысының шекарасына дейін
204 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Маңғыстау облысының ІІДЖПБ- ның ЖП ЖБ
94.
"Ақтау-Атырау" Жетібай пос. бастап Шетпе арқылы "Сай-Өтес" пос.дейін
305 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Маңғыстау облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
95.
"Бейнеу-Ақжігіт" Өзбекістан Республикасының шекарасына дейін
80 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Маңғыстау облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
96.
"Жаңаөзен-Фетисово" Туркменнің шекарасына дейін (Жаңаөзен қаласынан бастап 229 км дейін)
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
87 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Маңғыстау облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
97.
"Жаңаозен-Фетисово" Туркменнің шекарасына дейін (229 км бастап 316 км дейін)
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
87 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Маңғыстау облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
Павлодар облысы
98.
"Омск-Майқапшағай" а/ж
161 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Павлодар облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
99.
"Қызылорда-Павлодар" а/ж Павлодар қаласынан бастап Екібастұз қаласына қарай бағытта 63 км
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
63 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Павлодар облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР

76 по 151 км  (в рамках
пилотного варианта)
75 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Коста-
найской
области
84.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
151 км до границы с
Акмолинской областью
81 км
Двухсменный
кругло-
суточный
УДП ДВД
Коста-
найской
области
85.
А/д "Алматы-Екатеринбург"
от г. Костаная до 87 км в
направлении границы с
Челябинской областью РФ
рамках пилотного варианта)
87 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Коста-
найской
области
86.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
87 по 173 км до границы с
Челябинской областью РФ
рамках пилотного варианта)
86 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Коста-
найской
области
87.
А/д "Костанай-Петропавловск"
от г. Костаная до 115 км
115 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Коста-
найской
области
88.
А/д "Костанай-Петропавловск"
от 115 км до границы СКО
103 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Коста-
найской
области
89.
А/д "Костанай-Жетыкара-
Комсомольское" от г.
Костаная до 119 км
119 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Коста-
найской
области
90.
А/д "Костанай-Жетыкара-
Комсомольское" от г.
Костаная от 119 км до
границы с Оренбургской
областью РФ
197 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Коста-
найской
области
Мангистауская область
91.
А/д "Актау-Жетыбай-Жанаозен"
от г. Актау до 64 км в
направлении г. Жанаозен
рамках пилотного варианта)
64 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Мангис-
тауской
области
92.
А/д "Актау-Жетыбай-Жанаозен"
от 64 до г. Жанаозен
рамках пилотного варианта)
64 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Мангис-
тауской
области
93.
А/д "Актау-Атырау" от
"Сай-Утес" до границы
Атырауской области
204 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Мангис-
тауской
области
94.
А/д "Актау-Атырау" от п.
"Жетыбай" ч/з "Шетпе" до п.
"Сай-Утес"
305 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Мангис-
тауской
области
95.
А/д "Бейнеу-Акжигит" до
границы с Республикой
Узбекистан
80 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Мангис-
тауской
области
96.
А/д "Жанаозен-Фетисово" до
границы с Туркменией (от г.
Жанаозен до 229 км)
рамках пилотного варианта)
87 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Мангис-
тауской
области
97.
А/д "Жанаозен-Фетисово" до
границы с Туркменией (от
229 до 316 км)  (в рамках
пилотного варианта)
87 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД
Мангис-
тауской
области
Павлодарская область
98.
А/д "Омск-Майкапчагай"
161 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Павло-
дарской
области
99.
А/д "Кызылорда-Павлодар" от
г. Павлодар до 63 км в
направлении г. Экибастуз
рамках пилотного варианта)
63 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Павло-
дарской
области

100.
"Қызылорда-Павлодар" а/ж 64- 126 км Екібастұз қаласына қарай бұрылысқа дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
63 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Павлодар облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
101.
"Қызылорда-Павлодар" а/ж Екібастұз қаласына қарай бұрылыстан бастап Қарағанды облысының шекарасына дейін
122 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Екібастұз 11Б ЖПб
102.
"Астана-Павлодар" а/ж Шідерті пос.бастап Ақмола облысының шекарасына дейін
53 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Павлодар облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
103.
"Павлодар-Успенка" а/ж РФ Новосибирск облысының шекарасына дейін
152 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Павлодар облысының IIД ЖПБ-ның ЖП ЖР
104.
"Павлодар-Щербақты" а/ж РФ Алтай өлкесінің шекарасына дейін
113 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Павлодар облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
105.
"Павлодар-Железинка" а/ж Павлодар қаласынан бастап Качиры пос.дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
104 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Павлодар облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖР
106.
"Павлодар-Железинка" а/ж Качиры пос.бастап РФ Омбы облысының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
113 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Павлодар облысының 11Д ЖПБ-ның ЖП ЖР
Солтүстік Қазақстан облысы
107.
"Челябинск-Новосибирск" а/ж 465 - 525 км, Петропавл қаласынан бастап а/ж РФ Қурган облысының шекарасына дейін
60 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Солтүстік Қазақстан облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
108.
"Челябинск-Новосибирск" а/ж 537 - 655 км, Петропавл қаласынан бастап РФ Қурган облысының шекарасына дейін
118 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Солтүстік Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
109.
"Петропавловск-Ишим" а/ж 11 - 73 км, Петропавл қаласынан бастап РФ Тюмень облысының шекарасына дейін
62 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Солтүстік Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
110.
"Мамлютка-Қостанай" а/ж Мамлютка пос.бастап Қостанай облысының шекарасына дейін
176 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Солтүстік Қазақстан облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
111.
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 729 - 856 км, Қостанай облысының шекарасынан бастап
Ақмола облысының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
125 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Солтүстік Қазақстан облысының ІІД ЖПБ-ның ЖП ЖБ
112.
"Петропавловск-Астана" а/ж 15 - 82 км, Петропавл қаласынан бастап Ақмола облысы шекарасының бағытына дейін
(пилоттық нүсқаның шеңберінде)
67 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Солтүстік Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
113.
"Петропавловск-Астана" а/ж 82 - 151 км, Ақмола облысының шекарасына дейін
(пилоттық нүсканын шеңберінде)
69 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Солтүстік Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
114.
"Көкшетау-Омбы" а/ж 50 - 136 км, Ақмола облысының шекарасынан РФ Омбы облысының шекарасына дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
86 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Солтүстік Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
Оңтүстік Қазақстан облысы

100.
А/д "Кызылорда-Павлодар" с
64 по 126 км до поворота на
г. Экибастуз  (в рамках
пилотного варианта)
63 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Павло-
дарской
области
101.
А/д "Кызылорда-Павлодар" от
поворота на г. Экибастуз до
границы Карагандинской
области
122 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОДП
Экибас-
тузского
ГОВД
102.
А/д "Астана-Павлодар" от п.
Шидерты до границы
Акмолинской области
53 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Павло-
дарской
области
103.
А/д "Павлодар-Успенка" до
границы Новосибирской
области РФ
152 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Павло-
дарской
области
104.
А/д "Павлодар-Щербакты" до
границы Алтайского края РФ
113 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Павло-
дарской
области
105.
А/д "Павлодар-Железинка" от
г. Павлодар до п. "Качиры"
(в рамках пилотного
варианта)
104 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Павло-
дарской
области
106.
А/д "Павлодар-ты" от п.
"Качиры" до границы Омской
области РФ  (в рамках
пилотного варианта)
113 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОРДП УДП
ДВД
Павло-
дарской
области
Северо-Казахстанская область
107.
А/д "Челябинск-Новосибирск"
с 465 по 525 км, от г.
Петропавловска до границы
Курганской области РФ
60 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД СКО
108.
А/д "Челябинск-Новосибирск"
с 537 по 655 км, от г.
Петропавловска до границы
Курганской области РФ
118 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД СКО
109.
А/д "Петропавловск-Ишим" с
11 по 73 км, от г.
Петропавловска до границы
Тюменской области РФ
62 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД СКО
110.
А/д "Мамлютка-Костанай" от
п. Мамлютки до границы
Костанайской области
176 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД СКО
111.
А/д "Алматы-Екатеринбург" с
729 по 856 км, от границы
Костанайской области до
границы с Акмолинской
областью  (в рамках
пилотного варианта)
125 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД СКО
112.
А/д "Петропавловск-Астана с
15 по 82 км, от г. Петропав-
ловска в направлении
границы Акмолинской области
(в рамках пилотного
варианта)
67 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД СКО
113.
А/д "Петропавловск-Астана" с
82 по 151 км, до границы
Акмолинской области
рамках пилотного варианта)
69 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД СКО
114.
А/д "Кокшетау-Омск" с 50 по
136 км, от границы
Акмолинской области до
границы Омской области РФ
86 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД СКО
Южно-Казахстанская область

115.
"Алматы-Ташкент" а/ж Жамбыл облысының шекарасынан бастап Машат пос.дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
78 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Оңтүстік Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
116.
"Алматы-Ташкент" а/ж 593 - 671 км, Жамбыл облысының шекарасынан бастап Машат пос.дейін
32 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Оңтүстік Қазақстан облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
117.
"Алматы-Ташкент" а/ж Шымкент қаласынан бастап Қазығұрт пос.дейін
34 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Оңтүстік Қазақстан облысының ІІД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
118.
"Алматы-Ташкент" а/ж Қазығұрт пос.бастап "Жібек жолы" кеден бекетіне дейін (Өзбекістан Республикасының шекарасы)
80 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Оңтүстік Қазақстан облысының IIД ЖПБ- ның ЖП ЖБ
119.
"Сарыағаш-Абай-Ғ.Мүратбаев" а/ж Қазығұрт пос.бастап "Жібек жолы" кеден бекетіне дейін (Өзбекістан Республикасының шекарасы)
56 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Оңтүстік Қазақстан облысының 11Д ЖПБ- ның ЖП ЖБ
120.
"Шымкент-Самара" а/ж 1 - 90 км, Шымкент қаласынан бастап Төрткөл пос.дейін
(пилоттық нұсқаның шеңберінде)
90 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Оңтүстік Қазақстан облысының ІІДЖПБ- ның ЖП ЖБ
121.
"Шымкент-Самара" а/ж Төрткөл пос.бастап Қызылорда облысының шекарасына дейін
116 км
Екіауысымдық тәулік бойы
Оңтүстік Қазақстан облысының 11Д ЖПБ- ның ЖП ЖБ
Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз
етудегі, қылмыстың жолын кесу
мен оны ашудағы, сонымен
қатар іздестіру жұмыстарының
белсенділігін арттырудағы жол
полициясының іс-әрекетін
жетілдіру туралы"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
1999 жылғы 10 қарашадағы
№ 568 бұйрығына толықтырулар
енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2005 жылғы 7 шілдедегі
№ 419 бұйрығына
2-қосымша
"Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз
етудегі, қылмыстың жолын кесу
мен оны ашудағы, сонымен
қатар іздестіру жұмыстарының
белсенділігін арттырудағы жол
полициясының іс-әрекетін
жетілдіру туралы"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
1999 жылғы 10 қарашадағы
№ 568 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкісминінің "Шеп" тосқауыл жүйесіндегі жол полициясының тұрғылықты бақылау бекеттерінің ОРНАЛАСУЫ
№ р/с
Қазақстан Республикасы Ішкісминінің "Шеп" тосқауыл жүйесіндегі жол полициясының тұрғылықты бақылау бекеттерінің атауы Қазақстан Республикасы Ішкісминінің "Шеп" тосқауыл жүйесіндегі жол полициясының тұрғылықты бақылау бекеттерінің орнатылған орны Ескерту
Астана қаласы
1.
"Иртыш" бекеті
"Астана-Рождественка" а/ж 15 км
2.
"Тенгиз" бекеті
"Астана-Қорғалжын" а/ж 14 км
3.
"Торғай" бекеті
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 1246 км
4.
"Бектау" бекеті
"Астана-Петропавловск" а/ж 6 км
5.
"Қоянды" бекеті
"Астана-Павлодар" а/ж 10 км
6.
"Қызылжар" бекеті
"Астана-Екатеринбург" а/ж 1273 км
Алматы облысы
7.
"Луга" бекеті
"Алматы-Өскемен" а/ж 78 км
8.
"Үшарал" бекеті
"Алматы-Өскемен" а/ж 557 км
9.
"Ростов" бекеті
"Алматы-Бішкек" а/ж 59 км
10.
"Күрті" бекеті
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 117 км
11.
"Үлкен" бекеті
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 370 км
ЕҚКК-мен бірге
Ақтөбе облысы
12.
"Ақтөбе" бекеті
"Самара-Шымкент" а/ж 750 км
13.
"Қарғалы" бекеті
"Ақтобе-Орск" а/ж 130 км
ЕҚКК-мен бірге
Ақмола облысы
14.
"Арасан" бекеті
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 1005 км
ЕҚКК-мен бірге
15.
"Бурабай" бекеті
"Астана-Петропавловск" а/ж 240 км
16.
"Қаракөл" бекеті
"Астана-Петропавловск" а/ж 98 км
17.
"Есіл" бекеті
"Жақсы-Есіл-Бүзылық" а/ж 64 км
1. Уақытша, қысқы
Атырау облысы
18.
"Котяевка" бекеті
"Атырау-Астрахань" а/ж 289 км
Шығыс Қазақстан облысы
19.
"Шемонаиха" бекеті
"Өскемен-Шемонаиха" а/ж 96 км
20.
"Аягөз" бекеті
"Алматы-Өскемен" а/ж 775 км
ЕҚКК-мен бірге
21.
"Ертіс" бекеті
"Алматы-Өскемен" а/ж 741 км
22.
"Серебрянск" бекеті
"Өскемен-Сажаевка-Зыряновск" а/ж 65 км
23.
"Секисовка" бекеті
"Өскемен-Ридер" а/ж 40 км
2. Уақытша, қысқы
24.
"Красный кордон" бекеті
"Семей-Новоалтайск" а/ж 2 км
3. Уақытша, қысқы
25.
"Кушым" бекеті
"Уральск-Атырау" а/ж 47 км
26.
"Красновский" бекеті
"Орал-Самара" а/ж 248 км
27.
"Орал оз." бекеті
"Самара-Шымкент" а/ж 256 км
28.
"Меловые горки" бекеті
"Орал-Атырау" а/ж "Самара-Шымкент" а/ж қосатын Орал өзені арқылы көпірлі өткел, "Орал-Атырау" а/ж 6 км қашықтықта
Жамбыл облысы
29.
"Отар" бекеті
"Орал-Самара" а/ж 248 км
4. Уақытша, қысқы
Қарағанды облысы
30.
"Сарышаған" бекеті
"Екатеринбург-Алматы" а/ж 1987 км
31.
"Осакаровка" бекеті
"Екатеринбург-Алматы" а/ж 1368 км
32.
"Молодежный" бекеті
"Қызылорда-Павлодар" а/ж 1066 км
5. Уақытша, қысқы
Қызылорда облысы
33.
"Арал" бекеті
"Шымкент-Самара" а/ж 1362 км
34.
"Сырдарья оз." бекеті
"Шымкент-Самара" а/ж 1812 км
ЕҚКК-мен бірге
35.
"Жаңақорған" бекеті
"Шымкент-Самара" а/ж 1998 км
Қостанай облысы
36.
"Қарабалық" бекеті
"Алматы-Екатеринбург" а/ж 422 км
37.
"Ұбаған" бекеті
"Қостанай-Петропавловск" а/ж 112 км
Маңғыстау облысы
38.
№ 17 бекеті
"Ақтау-Жаңаөзен" а/ж
39.
№ 20 бекеті
"Ақтау-Форт Шевченко" а/ж
40.
"Бейнеу" бекеті
"Ақтау-Жетібай-Сай Отес-Бейнеу" а/ж 470 км
Павлодар облысы
41.
"Ертіс өз." бекеті
"Павлодар-Кызылорда" Ікм.
42.
"Шідерті" бекеті
"Павлодар-Кызылорда" 180 км.
6. Уақытша, қысқы
Солтүстік Қазақстан облысы
43.
"Мамлютка" бекеті
"Челябинск-Новосибирск" а/ж 496 км
44.
"Булаево" бекеті
"Челябинск-Новосибирск" а/ж 621 км
45.
"Южный" бекеті
"Астана-Петропавловск" а/ж 954 км
46.
"Келлеровка" бекеті
"Астана-Петропавловск" а/ж 366 км
Оңтүстік Қазақстан облысы
47.
"Шақпақ" бекеті
"Алматы-Ташкент-Термез" а/ж 594 км
48.
"Қызыл ту" бекеті
"Алматы-Ташкент" а/ж 762 км
ЕҚКК-мен бірге
49.
"Сауран" бекеті
"Шымкент-Самара" а/ж 208 км

115.
А/д "Алматы-Ташкент" от
границы Жамбылской области
до п. "Машат"  (в рамках
пилотного варианта)
78 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЮКО
116.
А/д "Алматы-Ташкент" с 593
по 671 км, от границы
Жамбылской области до п.
"Машат"
32 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЮКО
117.
А/д "Алматы-Ташкент" от г.
Шымкент до п. "Казыгурт"
34 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЮКО
118.
А/д "Алматы-Ташкент" от п.
"Казыгурт" до таможенного
поста "Жибек-Жолы" (граница
Республики Узбекистан)
80 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЮКО
119.
А/д "Сарыагаш-Абай-Г.
Муратбаева" от п.
"Казыгурт" до таможенного
поста "Жибек-Жолы"  (граница
Республики Узбекистан)
56 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЮКО
120.
А/д "Шымкент-Самара" с 1 до
90 км, от г. Шымкент до с.
Тортколь  (в рамках
пилотного варианта)
90 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЮКО
121.
А/д "Шымкент-Самара" от п.
"Тортколь" до границы
Кызылординской области
116 км
Двухсменный
кругло-
суточный
ОБДП УДП
ДВД ЮКО
Приложение N 2 к Приказу Министра
внутренних дел Республики Казахстан
от 7 июля 2005 года N 419 "О внесении
изменений и дополнений в Приказ Министра
внутренних дел Республики Казахстан
от 10 ноября 1999 года N 568
"О совершенствовании деятельности
дорожной полиции в обеспечении
общественной безопасности, пресечении
и раскрытии преступлений, а также
активизации розыскной деятельности"
Приложение N 4 к Приказу Министра
внутренних дел Республики Казахстан от
10 ноября 1999 года N 568
"О совершенствовании деятельности
дорожной полиции в обеспечении
общественной безопасности, пресечении
и раскрытии преступлений, а также
активизации розыскной деятельности"
ДИСЛОКАЦИЯ
стационарных контрольных постов дорожной полиции
заградительной системы "Рубеж" МВД Республики Казахстан
N
п/п
Наименование СКП ДП загради-
тельной
системы "Рубеж"
МВД Республики
Казахстан
Место дислокации СКП ДП
заградительной системы
"Рубеж" МВД Республики
Казахстан
Приме-
чание
г. Астана
1.
Пост "Иртыш"
15 км а/д "Астана-
Рождественка"
2.
Пост "Тенгиз"
14 км а/д "Астана-
Коргалжын"
3.
Пост "Торгай"
1246 км а/д "Алматы-
Екатеренбург"
4.
Пост "Бектау"
6 км а/д "Астана-
Пертропавловск"
5.
Пост "Коянды"
10 км а/д "Астана-Павлодар"
6.
Пост "Кызылжар"
1273 км а/д "Алматы-
Екатеренбург"
Алматинская область
7.
Пост "Луга"
78 км а/д "Алматы-Оскемен"
8.
Пост "Ушарал"
557 км а/д "Алматы-Оскемен"
9.
Пост "Ростов"
59 км а/д "Алматы-Бишкек"
10.
Пост "Курты"
117 км а/д "Алматы-
Екатеренбург"
11.
Пост "Улькен"
370 км а/д "Алматы-
Екатеренбург"
1. Сов-
местный
с КБН
Актюбинская область
12.
Пост "Актобе"
750 км а/д "Самара-Шымкент"
13.
Пост "Каргалы"
130 км а/д "Актобе-Орск"
2. Сов-
местный
с КБН
Акмолинская область
14.
Пост "Арасан"
1005 км а/д "Алматы-
Екатеринбург"
3. Сов-
местный
с КБН
15.
Пост "Бурабай"
240 км а/д "Астана-
Петропавловск"
16.
Пост "Караколь"
98 км а/д "Астана-
Петропавловск"
17.
Пост "Есиль"
64 км а/д "Жаксы-Есиль-
Бузулук"
1. Вре-
менный,
зимний
Атырауская область
18.
Пост "Котяевка"
289 км а/д "Атырау-
Астрахань"
Восточно-Казахстанская область
19.
Пост "Шемонаиха"
96 км а/д "Усть-
Каменогорск-Шемонаиха"
20.
Пост "Аягоз"
775 км а/д "Алматы-Оскемен"
4. Сов-
местный
с КБН
21.
Пост "Иртыш"
741 км а/д "Алматы-Оскемен"
22.
Пост "Серебрянск"
65 км а/д "Усть-
Каменогорск-Сажаевка-
Зыряновск"
23.
Пост "Секисовка"
40 км а/д "Усть-
Каменогорск-Риддер"
2. Вре-
менный,
зимний
24.
Пост "Красный
кордон"
2 км а/д "Семипалатинск-
Новоалтайск"
3. Вре-
менный,
зимний
Жамбылская область
25.
Пост "Отар"
180 км а/д "Алматы-Бишкек"
4. Вре-
менный,
зимний
Западно-Казахстанская область
26.
Пост "Кушум"
47 км а/д "Уральск-Атырау"
27.
Пост
"Красновский"
248 км а/д "Уральск-Самара"
28.
Пост "р. Орал"
256 км а/д "Самара-Шымкент"
29.
Пост "Меловые
горки"
Мостовой переход ч/з р.
Орал соединяющий а/д
"Уральск-Атырау" и
"Самара-Шымкент" в 6 км от
а/д "Уральск-Атырау"
Карагандинская область
30.
Пост "Сарышаган"
1987 км а/д "Екатеринбург-
Алматы"
31.
Пост "Осакаровка"
1768 км а/д "Екатеринбург-
Алматы"
32.
Пост "Молодежный"
1066 км а/д "Кызылорда-
Павлодар"
5. Вре-
менный,
зимний
Кызылординская область
33.
Пост "Арал"
1362 км а/д "Шымкент-
Самара"
34.
Пост "р.
Сырдарья"
1812 км а/д "Шымкент-
Самара"
5. Сов-
местный
с КБН
35.
Пост "Жанакорган"
1998 км а/д "Шымкент-
Самара"
Костанайская область
36.
Пост "Карабалык"
422 км а/д "Алматы-
Екатеринбург"
37.
Пост "Убаган"
112 км а/д "Костанай-
Петропавловск"
Мангистауская область
38.
Пост N 17
а/д "Актау-Жанаозен"
39.
Пост N 20
а/д "Актау-Форт Шевченко"
40.
Пост "Бейнеу"
470 км а/д "Актау-Жетыбай-
Сай Утес-Бейнеу"
Павлодарская область
41.
Пост "р. Иртыш"
1 км а/д "Павлодар-
Кызылорда"
42.
Пост "Шидерты"
180 км а/д "Павлодар-
Кызылорда"
6. Вре-
менный,
зимний
Северо-Казахстанская область
43.
Пост "Мамлютка"
496 км а/д "Челябинск-
Новосибирск"
44.
Пост "Булаево"
621 км а/д "Челябинск-
Новосибирск"
45.
Пост "Южный"
954 км а/д "Астана-
Петропавловск"
46.
Пост "Келлеровка"
366 км а/д "Астана-
Петропавловск"
Южно-Казахстанская область
47.
Пост "Шакпак"
594 км а/д "Алматы-Ташкент-
Термез"
48.
Пост "Кызыл ту"
762 км а/д "Алматы-Ташкент"
6. Сов-
местный
с КБН
49.
Пост "Сауран"
208 км а/д "Шымкент-Самара"

7. Уақытша, қысқ

7. Вре-
менный,
зимний