"Сотталған әскери қызметшiлердiң қылмыстық жазаларын өтеу ережесiн бекiту және қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң 2000 жылғы 3 шiлдедегi N 182 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 20 шілдедегі N 266 Бұйрығы. Қазақстан Республикасың Әділет министрлігінде 2005 жылғы 10 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3780. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 552 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 26.11.2014 № 552 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару кодексiнiң  3-бабына сәйкес келтiру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сотталған әскери қызметшiлердiң қылмыстық жазаны өтеу ережелерiн бекiту және қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң 2000 жылғы 3 шiлдедегi N 182  бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2588 болып тiркелген Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң 2003 жылғы 6 қарашадағы N 378  бұйрығымен енгiзiлген өзгерiстермен Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1298 болып тiркелген) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықтың кiрiспесiндегi "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Бұйрық бiрiншi ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
3. Бұйрық жекелеген әскери бөлiмге жеткiзiлсiн.
Армия генералы

О внесении изменения в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 182 "Об утверждении и введении в действие Правил отбывания уголовных наказаний осужденными военнослужащими"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 266. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2005 года N 3780. Утратил силу приказом Министра обороны Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 552
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 26.11.2014  № 552 (вводится в действие с 01.01.2015).
В целях приведения в соответствие со  статьей 3 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 182 "Об утверждении и введении в действие Правил отбывания уголовных наказаний осужденными военнослужащими" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1298, с изменениями, внесенными  приказом Министра обороны Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 378, зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2588) следующее изменение:
в преамбуле указанного приказа исключить слова "Вооруженных Сил Республики Казахстан".
2. Приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Приказ довести до отдельной воинской части.
Генерал армии