Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 15 қыркүйектегі N 548 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 14 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3893. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 842 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 15.10.2015 № 842 бұйрығымен.
Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 323 бұйрығынан
үзінді:
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 15 қыркүйектегі N 548 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде N 3893 болып тіркелген) 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
---------------
"Қолданыстағы заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдерге оларда сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарға жағдай туғызатын нормалардың болуы тұрғысында тексеріс жүргізу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 82-ө  өкімін іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. <*>
Ескерту: 1-тармақ алынып тасталды - Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы   N 263   бұйрығымен .
2. (Күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 323 бұйрығымен)
3. "Жол полициясы бөлімшелерінің жол қызметі саласындағы ережелердің, нормативтердің және стандарттардың сақталуын мемлекеттік қадағалау мен бақылауды жүзеге асыруы және жол қозғалысын ұйымдастыруды жетілдіруі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 21 ақпандағы  N 103 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1797 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің N 3582 болып тіркелген 2005 жылғы 16 наурыздағы N 168  бұйрығымен енгізілген өзгерістер мен толықтырулары бар) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жол полициясы бөлімшелерінің жол қызметі саласындағы ережелердің, нормативтердің және стандарттардың сақталуын мемлекеттік қадағалау мен бақылауды жүзеге асыруы және жол қозғалысын ұйымдастыруды жетілдіруі жөніндегі нұсқаулықта:
барлық мәтін бойынша "кешендік тексеру", "кешенді тексеруді",  "кешенді тексерулердің", "кешенді (тоқсандық) тексеру", "бақылау тексерулер", "бақылаулық тексерулер", "тоқсандық тексерулерді" деген сөздер тиісті септіктерде "кешенді байқау", "қорытынды тексеру", "тоқсандық тексеру"  деген сөздермен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "сәйкессіздігі анықталса," деген сөздерден кейін "тексеру актісі жасалады және" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 сентября 2005 года N 548. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 14 октября 2005 года N 3893. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 842
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 15.10.2015 № 842.
В целях реализации  распоряжения  Премьер-министра Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 82-р "О создании рабочей группы по ревизии действующих подзаконных нормативных правовых актов на предмет наличия в них норм, создающих условия для коррупционных правонарушений",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1.  (Пункт утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 8 июня 2006 года N  263 ).
2.  (Утратил силу   приказом Министра внутренних дел РК от 30  июня 2006 года N 323).
3. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года N 103 "Об утверждении Инструкции по осуществлению подразделениями дорожной полиции государственного надзора и контроля за соблюдением правил, нормативов и стандартов в сфере дорожной деятельности и совершенствованию организации дорожного движения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1797, с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 марта 2005 года  N 168 , зарегистрированным за N 3582) следующие изменения и дополнение:
в Инструкции по осуществлению подразделениями дорожной полиции государственного надзора и контроля за соблюдением правил, нормативов и стандартов в сфере дорожной деятельности и совершенствованию организации дорожного движения, утвержденной указанным приказом:
по всему тексту слова "контрольных проверок", "контрольных проверках", "комплексной проверки", "комплексная проверка", "комплексной проверкой", "комплексной (ежеквартальной) проверкой", "ежеквартальных проверок", "ежеквартальные проверки", "ежеквартальных проверок", "ежеквартальной проверки", "ежеквартальными проверками" заменить словами "контрольных обследований", "комплексного обследования", "комплексного (ежеквартального) обследования", "ежеквартальных обследований" в соответствующих падежах;
пункт 18 после слов "проводимых работ" дополнить словами "составляется акт обследования и".

4. Жол полициясы департаменті (Ө.Т.Түсімов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын Қазақстан Республикасы Ішкі істер вице-министрі полиция генерал-майоры А.Ж.Шпекбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің Жол полициясы департаментіне (Ө.Т.Түсімов) жүктелсін.
6. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

4. Департаменту дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Тусумов О.Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Шпекбаева А.Ж. и Департамент дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Тусумов О.Т.).
6. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр