"Почта байланысы қызметтерін ұсыну ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының 2005 жылғы 1 шілдедегі N 210-ө бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігіның 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 460-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 20 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3979. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 6 маусымдағы № 313 бұйрығымен
Ескерту. ҚР Көлік және коммуникация министрінің 06.06.2012 № 313 бұйрығымен.
Почта байланысы саласының нормативтік құқықтық базасын жетілдіру мақсатында және Қазақстан Республикасының "Почта туралы" Заңының 7-бабына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Почта байланысы қызметтерін ұсыну ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының 2005 жылғы 1 шілдедегі N 210-ө  бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2005 жылғы 11 тамызда N 3783 тіркелген, "Заң газеті" 2005 жылғы 21 қазан, N 131-132 (756), мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Почта байланысы қызметтерін ұсыну ережелерінде:
47-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Осы Ереженің 178-тармағында көрсетілген лауазымды тұлғалар жөнелтетін хаттардың, почта карточкаларының, бандерольдер мен посылкалардың "Үкіметтік" және/немесе "Правительственное" деген белгісі болуы мүмкін.";
90-тармақ мынадай мазмұндағы 8-1)-тармақшамен толықтырылсын:
"8-1) осы Ереженің 178-тармағында көрсетілген лауазымды тұлғалардан қабылданған почта жөнелтімдерінде - "Үкіметтік" және/немесе "Правительственное" деп жазылады.";
мынадай мазмұндағы 100-1-тармақпен толықтырылсын:
"100-1. Мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді мазмұндамайтын, "Үкіметтік" және/немесе "Правительственное" деген белгісі бар хаттарды, почта карточкаларын, бандерольдер мен посылкаларды осы Ереженің 178-тармағында көрсетілген тұлғалар жөнелте алады, және олар почта операторының кез келген өндірістік объектілерінде қолданыстағы тарифпен төлеу арқылы қабылданады.".
2. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және қаржылық реттеу департаменті (Сейтімбеков А.А.) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге енгізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының орынбасары Н.Ғ.Мұхамеджановқа жүктелсін.

О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 1 июля 2005 года N 210-п "Об утверждении Правил предоставления услуг почтовой связи"
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 12 декабря 2005 года N 460-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2005 года N 3979. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 июня 2012 года № 313
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 06.06.2012 № 313.
В целях совершенствования нормативной правовой базы в отрасли почтовой связи и в соответствии со  статьей 7  Закона Республики Казахстан "О почте",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 1 июля 2005 года N 210-п "Об утверждении Правил предоставления услуг почтовой связи" (зарегистрирован 11 августа 2005 года N 3783 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан, "Юридическая газета" от 21 октября 2005 года N 195-196 (929-930) следующие дополнения:
в Правилах предоставления услуг почтовой связи, утвержденных указанным приказом:
пункт 47 дополнить абзацем следующего содержания:
"Письма, почтовые карточки, бандероли и посылки, отправляемые должностными лицами, указанными в  пункте 178  настоящих Правил, могут иметь отметку "Үкіметтік" и/или "Правительственное".";
пункт 90 дополнить подпунктом 8-1) следующего содержания:
"8-1) на почтовых отправлениях, принятых от должностных лиц, указанных в  пункте 178  настоящих Правил - отметку "Үкіметтік" и/или "Правительственное".";
дополнить пунктом 100-1 следующего содержания:
"100-1. Письма, почтовые карточки, бандероли и посылки, не содержащие государственные секреты, имеющие отметку "Үкіметтік" и/или "Правительственное", пересылаются лицами, указанными в  пункте 178  настоящих Правил, и принимаются в любом производственном объекте оператора почты с оплатой по действующим тарифам.".
2. Департаменту государственной политики в области связи и финансового регулирования Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (Сейтимбеков А.А.) в установленном законодательством порядке представить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи Мухамеджанова Н.Г.

4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуге алынған күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
міндетін атқарушы

4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий
обязанности Председателя