"Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң ресми мәтiндерiн кейiннен жариялауға сараптама өткiзу және құқық беру жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2002 жылғы 22 қазандағы N 155 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2005 жылғы 14 желтоқсандағы N 336 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 29 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 4006. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 103 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 05.03.2019 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына норма шығармашылығы қызметiн жетiлдiру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 21 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң ресми мәтiндерiн кейiннен жариялауға сараптама өткiзу және құқық беру жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2002 жылғы 22 қазандағы N 155 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2021 тiркелдi) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыпта "ресми" деген сөз алып тасталып, "кейiннен" деген сөзден кейiн "ресми" деген сөзбен толықтырылсын;
кiрiспеде "ресми" деген сөз алып тасталып, "кейiннен" деген сөзден кейiн "ресми" деген сөзбен толықтырылсын;
1-тармақта және 2-тармақта "ресми" деген сөз алып тасталып, "кейiннен" деген сөзден кейiн "ресми" деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң ресми мәтiндерiн кейiннен жариялауға сараптама өткiзу және құқық беру жөнiндегi нұсқаулықта:
тақырыпта "ресми" деген сөз алып тасталып, "кейiннен" деген сөзден кейiн "ресми" деген сөзбен толықтырылсын;
барлық мәтiн бойына "ресми" деген сөз алып тасталып, "кейiннен" деген сөзден кейiн "ресми" деген сөзбен толықтырылсын;
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң ресми мәтiндерiн кейіннен жариялауға сараптама өткiзу және құқық беруге өтiнiш нысанында:
"ресми" деген сөз алып тасталып, "кейiннен" деген сөзден кейiн "ресми" деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетiлген нұсқаудың 1 және 2-қосымшаларында:
"ресми" деген сөз алып тасталып, "кейіннен" деген сөзден кейін "ресми" деген сөзбен толықтырылсын;

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 октября 2002 года N 155 "Об утверждении Инструкции по проведению экспертизы и предоставлению права на последующее опубликование официальных текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 14 декабря 2005 года N 336. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2005 года N 4006. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 марта 2019 года № 103.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 05.03.2019 № 103 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" по вопросам совершенствования нормотворческой деятельности" от 21 октября 2005 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 октября 2002 года N 155 "Об утверждении Инструкции по проведению экспертизы и предоставлению права на последующее опубликование официальных текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2021, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра юстиции Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 182 , от 24 мая 2004 года N 144 ) следующие изменения:
в заголовке слова "опубликование официальных" заменить словами "официальное опубликование";
в преамбуле слова "опубликования официальных" заменить словами "официального опубликования";
пункте 1 и пункте 2 слова "опубликование официальных", "опубликования официальных" заменить словами "официальное опубликование", "официального опубликования";
в Инструкции по проведению экспертизы и предоставлению права на последующее опубликование официальных текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в заголовке слова "опубликование официальных" заменить словами "официальное опубликование";
по всему тексту слова "опубликование официальных", "опубликования официальных", "опубликованию", "опубликование", "опубликование официального" заменить соответственно словами "официальное опубликование", "официального опубликования", "официальному опубликованию", "официальное опубликование", "официальное опубликование";
в форме заявления на получение права на последующее опубликование официальных текстов нормативных правовых актов Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
слова "опубликования официальных", "опубликование официального (-ых)" заменить словами "официального опубликования", "официальное опубликование";
в приложении 1 и 2 к указанной инструкции:
слова "опубликование официальных", "опубликование" заменить словами "официальное опубликование".

2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
міндетін атқарушы

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан