Астана қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 18 ақпандағы N 3-1-227қ "Учаскелік комиссиялар туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 17 тамыздағы N 23-7-612қ қаулысы. Астана қаласының департаментінде 2005 жылғы 23 тамызда N 407 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 26 маусымдағы N 23-541қ қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007.06.26 N 23-541қ қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына , "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу Ережесін бекіту туралы" 2000 жылғы 12 шілдедегі N 1063 Қазақстан Республикасы Үкіметінің  қаулысына , Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 3-1-1978қ "Астана қаласының жергілікті атқарушы органдарының кейбір мәселелері туралы" қаулысына сәйкес, одан әрі мұқтаж азаматтарға мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Астана қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 18 ақпандағы N 3-1-227қ "Учаскелік комиссиялар туралы Ережені бекіту туралы" (Астана қаласының Әділет басқармасында 2002 жылғы 25 наурызда N 182 болып тіркелген, 2002 жылғы 4 мамырда N 58-59 "Астана ақшамы", 2002 жылғы 20 сәуірде N 45 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған)  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
3-тармақтағы "салық комитеті," сөздерінен кейін "Әділет департаменті," сөздерімен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген учаскелік комиссия туралы Ережесінде:
7-тармақтағы "Астана қаласының Еңбек, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау департаменті" сөздері "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі" сөздерімен ауыстырылсын;
11-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.С. Мұстафинаға жүктелсін.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлімінің меңгерушісі
"Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
КЕЛIСIЛДI
"Астана қаласының Әділет
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 18 февраля 2002 года N 3-1-227п "Об утверждении Положения об участковых комиссиях"
Постановление Акимата города Астаны от 17 августа 2005 года N 23-7-612п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 августа 2005 года N 407. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 июня 2007 года N 23-541қ.
Сноска. Постановление Акимата города Астаны от 17 августа 2005 года N 23-7-612п утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 июня 2007 года N 23-541қ.
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1063 "Об утверждении Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан", постановлением акимата города Астаны от 30 декабря 2004 года N 3-1-1978п "О некоторых вопросах местного исполнительного органа города Астаны", в целях дальнейшего оказания государственной адресной социальной помощи нуждающимся гражданам акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Астаны от 18 февраля 2002 года N 3-1-227п "Об утверждении Положения об участковых комиссиях" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Астаны 25 марта 2002 года за N 182, опубликовано в газетах "Астана акшамы" от 4 мая 2002 года, N 58-59; "Вечерняя Астана" от 20 апреля 2002 года, N 45) следующие изменения и дополнения:
пункт 3 после слов "налоговый комитет," дополнить словами "Департамент юстиции,";
в Положении об участковых комиссиях, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 слова "Департаменту труда, занятости и социальной защиты населения города Астаны" заменить словами "Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны";
пункт 11 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                                У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима            Есилов С.С.
Заместитель акима                   Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                   Мустафина С.С.
Заместитель акима                   Толибаев М.Е.
Заместитель акима                   Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима         Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"             Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы         Башимова Д.Р.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"             Демеува А.С.
СОГЛАСОВАНО
Директор Государственного
учреждения "Департамент
юстиции города Астаны"              Акжанов А.А.