"Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың технико-экономикалық негіздемелерін әзірлеу" 008 бағдарламасы бойынша қалалық бюджетте қарастырылған қаржыларды пайдалану Ережелерін бекіту туралы" қала әкімдігінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N А-4/671 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 19 сәуірдегі N А-4/356 қаулысы. Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2005 жылғы 25 сәуірде N 1-1-4 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № А-2/266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010.02.23 № А-2/266 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-ІІ Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сараптамасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті бюджеттің инвестициялық жобаларының технико-экономикалық негіздемелерін әзірлеу" 008 бағдарламасы бойынша қалалық бюджетте қаржыларды пайдалану Ережелерін бекіту туралы" қала әкімдігінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N А-4/671 қаулысына (Ақмола облыстық Әділет департаментінде 2004 жылдың 24 қыркүйегінде N 2798 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген Ереженің атауында, мәтінде, атауында "008 бағдарламасы бойынша" деген сөздердің алдында "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалар) технико-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптама өткізу 003" сөздері толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулының кіріспесі келесі мазмұндағы жаңа редакцияда берілсін:
"Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-ІІ Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сараптамасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес"
2. Осы қаулы Ақмола облысының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануы тиіс.
Қала әкімі

О внесении дополнений и изменений в постановление акимата города от 31 августа 2004 года N А-4/671 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в городском бюджете по программе 008 "Разработка технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов"
Постановление Акимата города Кокшетау от 19 апреля 2005 года N А-4/356. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау 25 апреля 2005 года N 1-1-4. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 23 февраля 2010 года № 2/266
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 23.02.2010 № 2/266
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-ІІ, постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 31 августа 2004 года N А-4/671 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в городском бюджете по программе 008 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных инвестиционных проектов" (зарегистрированное в Департаменте юстиции Акмолинской области от 24 сентября 2004 года N 2798) следующие дополнения и изменения:
в заголовке, в тексте, в заголовке Правил вышеуказанного постановления после слов "по программе 008" дополнить словами "003 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных инвестиционных проектов (программ) и проведение его экспертизы";
преамбулу вышеуказанного постановления изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-ІІ, Постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Акмолинской области и подлежит опубликованию в средствах массовой информации.
Аким города