Хромтау ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 тамыздағы N 178 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімиятының 2005 жылғы 4 тамыздағы N 293 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 24 тамызда N 3154 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабының 2) және 3) тармақшаларына сәйкес және Хромтау ауданының өкiлдi және атқарушы органдарының ұсыныстарын ескере отырып, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДІ және облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса берілген сызба-картаға сәйкес Тассай ауылдық округінің шекарасы оның құрамынан жалпы көлемі 3537,8 гектар аумақты және онда орналасқан Никельтау елді мекенін шығара отырып өзгертілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Құрамына Тассай ауылдық округінің құрамынан шығарылған жалпы көлемі 3537,8 гектар аумақты қоса отырып, қоса беріліп отырған сызба-картаға сәйкес Никельтау ауылы - әкімшілік-аумақтық бірлігі құрылсын.
Ескерту. 2 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Хромтау ауданының әкiмi (О.Н. Далмағамбетов) жаңадан құрылған әкімшілік-аумақтық бірлікті мемлекеттік басқаруды және оны ұстауды қаржыландыруды аудандық бюджет және облыс әкімдігінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 386 қаулысымен бекітілген штаттық сан лимитінің шегінде қамтамасыз етуге байланысты мәселелерді шешсін.
4. "Ақтөбе облысының статистика басқармасы" ММ (А.Д.Мұқаев) облыстың әкімшілік-аумақтық бірліктерінің есептік деректеріне тиісті өзгерістер енгізсін.
5. "Ақтөбе облысының жер қатынастары басқармасы" ММ (М.Н.Жекеев) жер-кадастр құжаттарын Хромтау ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысында жасалған өзгерістермен сәйкестендірсін.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Облыс әкiмi

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Хромтауского района
Совместное решение Актюбинского областного маслихата от 4 августа 2005 года № 178 и постановление Акимата Актюбинской области от 4 августа 2005 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области от 24 августа 2005 года № 3154
В соответствии с подпунктами 2) и 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая предложения представительного и исполнительного органов Хромтауского района, областной маслихат РЕШАЕТ и акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Согласно прилагаемой схематической карте изменить границу Тассайского сельского округа, исключив из его состава территорию общей площадью 3537,8 гектар и расположенный на ней населенный пункт Никельтау.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Согласно прилагаемой схематической карте образовать административно-территориальную единицу - село Никельтау, включив в его состав территорию общей площадью 3537,8 гектар, выведенную из состава Тассайского сельского округа.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
3. Акиму Хромтауского района (Далмагамбетов О.Н.) решить вопросы, связанные с обеспечением государственного управления и финансирования содержания вновь образованной административно-территориальной единицы в пределах бюджета района и лимита штатной численности, утвержденного постановлением акимата области от 22 декабря 2004 года N 386.
4. ГУ "Управление статистики Актюбинской области" (Мукаев А.Д.) внести соответствующие изменения в учетные данные административно-территориальных единиц области.
5. ГУ "Управление по земельным отношениям Актюбинской области" (Жекеев М.Н.) привести в соответствие с произведенными изменениями в административно-территориальном устройстве Хромтауского района земельно-кадастровую документацию.
Председатель сессии
областного маслихата
Аким области